MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ringu widzimy GM’a! Ma dla nas coś specjalnego.
Za chwilę zobaczycie dosyć niespotykany pojedynek…Będzie on się odbywał w tak zwanej kapsule eliminacji, czyli…Elimination Chamber! *Publiczność zaczyna krzyczeć „Elimination! Elimination!”* A pierwszym zawodnikiem będzie….Motaker! Zacznie ten pojedynek razem z Samoanem Palu. A ich przeciwnikami będą: Predator, The Hurricane, Assuś i…Nicco Track! Mam na dzieję, że będzie Wam się podobało, miłego oglądania!

Motaker vs Assuś vs Nicco Track vs The Hurricane vs Samoan Palu vs Predator
Elimination Chamber

Tak jak zapowiedział GM – Palu I Motaker w ringu.

Mamy gong!

Palu ostrożnie podchodzi do Motakera, widzi że ten jest dużo mocniejszy fizycznie. Zwarcie, aj Palu popełnił błąd i boczny Headlock. Knee Atack i European Uppecurt. Motaker odbija się od lin i mamy Big Boota. Palu wstaje, jednak nadziewa się na Snap Jaba i Undertaker Punch. Mamy wyniesienie i…ładny Powerslam. Do tego Running Elbow Drop. Motaker schyla się nad Palu obraca i mamy Arm Tap Elbow Drop. Kilka takich ciosów w ramie Samoana. W końcu Motaker puszcza, a Samoan się podnosi. Headbutt Motakera, jednak nie powalił The Great Samoana. Irish Whip na liny. Przejście pod nogami Palu i Back Body Drop! Samoan jednak tego prawie nie odczuwa, więc natychmiastowo wstaje. Gut Kick od Motakera, kilka European Uppecurtów. Motaker ustawia rywala pod Suplex, podnosi rywala i mamy Slingshot Suplex! I seria uderzeń w głowę. I Knee Dropy do tego. Motaker wyraźnie chce wyeliminować Samoana. Tym czasem zbliża się kolejny zawodnik. Sześć, pięć, cztery, trzy, dwa jeden…Predator wchodzi na ring. Low Dropkick w obu panów, Elbow Drop dla Motakera i Lou Thesz Press dla Great Samoana. Motaker idzie z Clotheslinem, unik i mamy Dropkick. I ładny Leg Drop. Jednak Palu przerywa serię Predatora Double Axe Hand. A do tego Hip Drop. Motaker jednak atakuje rywalów Big Botem. Pin na Palu.

1..
2..

Nie, Samoan ma jeszcze sporo sił. Motaker wstaje, ale od razu zostaje zaatakowany Diving Crossbody! Motaker jednak z łatwością łapie rywala i mamy Military Press Slam! Palu atakuje Motakera Superkickiem! Nie przypina jeszcze, ale zapina Camel Cluth! Predator próbuje jeszcze zapiąć Boston Craba, jednak Motaker odrzuca obu rywali. Motaker zabiera się za Predatora, kilka uderzeń ręką i ładny Knee Strike. Lif Up i Military Press Drop za ring! Ała. A do tego Samoan próbuje Crossbody z narożnika! Jednak Motaker oddaje mu Underkater Punch kiedy ten leciał. I Samoana i Predatora bolą okolice brzucha. Motaker zapina więc na Predatorze Bearhug! Predator oddaje jednak kilka uderzeń i przechodzi do Guilltoine Chocke! Teraz to Motaker jest w opałach. Jednak Motaker podnosi z łatwością za nogi Predatora i ten obrywa Powerbombem na siatkę! Palu atakuje Running Crossbody. Do tego seria agresywnych Stompów! Podnosi rywala, naradza się z Predatorem. Great Samoan i Predator wykonuję bardzo mocny Irish Whip na liny. Motaker się od odbija i trafia głową w siatkę. Ale, ale…Kolejne odliczanie publiczności! Trzy, dwa, jeden….Assuś wybiega ze swojej kapsuły! Wbiega na ring, przechodzi ponownie za liny i atakuje na przemian Predatora i Palu People’s Punchami. I Ładny Clothesline dla mniejszego rywala. Motaker wstał, jego twarz jest cała zakrwawiona. Coś rzucił do Assusia i ten wrzucił Predatora na ring, a Motaker wykonał z małą trudnością świetnego Chokeslama na Great Samoanie! Jeszcze podnosi go, chwyta za głowę i wrzuca w jego kapsułę! Szyby się tłuką. A Motaker wkracza na ring, gdzie Predator przejął kontrolę nad Assusiem. Jednak Motaker od tyłu wziął go do Electric Chair Dropu, Assuś wszedł na narożnik i zaatakował
Predatora z Clotheslinem! Natychmiastowy pin.

1..
2..

Nie, Predator jeszcze ma trochę sił, ale musi trochę odpocząć.

Tymczasem Assuś podchodzi do Samoana, chwyta go i wrzuca na ring. Tam czeka na niego Motaker z Reverse Atomic Dropem. Assuś ładuje mu ładnego Backhand Chopa, a Motaker chwyta go za ręce, jak Do Chiken Wings, tyle że go nie podnosi. Assuś ładuje Kickami i Punchami Samoana, aż w końcu Assuś wykonał siedem Snap Jabów i Motaker go puścił. Ale to nie koniec, ponieważ Assuś już wykonuje Irish Whip w narożnik dla Palu. Assuś atakuje Shoulder Blockiem i czeka na Motakera. Ten wnosi rywala na narożnik. Szykuje się Super Chokeslam! Jednak Palu atakuje rywala nogą, ale w tej chwili dołącza się Assuś. Atakuje rywala ręką w nogę i wchodzi wyżej. Szykuje się Superplex! Ale znowu, Palu oddał Headbutta! Assuś szybko wstaje, ale zostaje powalony świetnym Diving Crossbody! Gdyby nie to, że to jest Match typu Elimination Chamber, moglibyśmy liczyć na zniszczenie ringu. Samoan wyrzucił Motakera z ringu i zajął się Assusiem. Snap Jab, Gut Kick Gut Kick, Clothesline, Running STO! Szykuje nam się masakra dla Assusia. I piękny Samoan Drop. Palu szykuje się na Samoan Strike, jednak Motaker wchodzi do ringu i atakuje rywala Big Bootem! I mamy piękne Double DDT! Assuś zapina Crippler Crossface, a chwilę później dołącza się do niego z Camel Cluthem! Jednak znowu słyszymy odliczanie. Siedem, sześć…Tym czasem widzimy jak Predator odpoczywa na szczycie kapsuły. …dwa, jeden! The Hurricane jest kolejnym zawodnikiem! Odbija się od lin i ratuje swojego Tag-Team partnera świetnym Shining Wizard! Powaliło to i Motakera i Assusia. A do tego Predator atakuje Motakera Diving Elbow Dropem! Ała…Tymczasem Tag-Team Samoans In Hurricane łączy siły w walce z Predatorem. Irish Whip na liny, Double Back Elbow! I Jumping Leg Drop Hurricane. Pin.
1..
2..

Predator na skraju wyczerpania, lecz odkopuje.

Teraz Samoanis In Hurricane biorą się za Assusia i Motakera. Tego pierwszego Hurricane obija Stompami, natomiast ten masywniejszy bierze się za swój przedział wagowy. Atakuje Jabami, Gut Kickami i Clotheslinami, ale to i tak za mało dla Motakera. Lecz Samoan Strike był zdolny do przewrócenia tego olbrzyma. The Great Samoam podnosi Motakera i Irish Whip w kapsułę. Nicco jest jeszcze w kapsule, reszta natomiast jest rozbita. Hurricane wrzuca Assusia na ring, Irish Whip w narożnik, Shoulder Block i Dropkick! Hurricane podnosi jeszcze Assusia, i wnosi na narożnik. Palu pomaga Assusiowi atakując z pięści w plecy Assusia. Hurricane na narożniku i Super Hurricanrana z Powerbombem od Palu!!! Ale znowu publiczność zaczyna odliczać…Osiem, siedem, sześć, pięć, cztery, trzy, dwa, jeden! Nicco wchodzi na ring. Wrzuca razem z Hurricane Motakera, po czym mamy Codebreaker, Go to Samoan!!! Cóż za piękna kombinacja! Motaker nie ma szans, Hurricane Samoan kładzie się na Motakerze, na niego wskakuje Nicco, a na nim Predator i Hurricane!
1..
2..
3!!!

Motaker wyeliminowany. Trudno się dziwić, że to zrobił po czteroosobowym pinie…

Największy osobnik wyeliminowany, teraz powinno być z górki. Teraz zawodnicy podzielili się na frakcje. Predator vs Samoan i Assuś vs Nicco & Hurricane. Ten pierwszy duet niemiłosiernie się leje, trzyma równą stronę. W końcu Predator oddał Slapa, Gut Kicka i Spinning Wheel Kicka. I Big Elbow Dropa na dokładkę. U tych drugich sytuacja wygląda jak mogła wyglądać. Hurricane z Nicciem popisują się różnymi akcjami, typu: Powerbomb, Hurricanrana czy Double Slingshot Suplex. Nicco coś rzucił jakimiś słowami do Hurricane, a ten zaczął się wspinać po siatce. W tym czasie Nicco wykonał ładne Chiken Wings i obrócił rywala. Hurricane jest na wysokości kapsuł. Nicco krzyczy do niego, żeby skakał na Assusia. Jednak ten puszcza się i wykonuje Diving Crossbody na Nicca! I biegnie na pomoc Samoanowi. Ten jednak sobie jakoś poradził, wykonał Irish Whip, w tej chwili przybiegł Hurricane i wykonał Double Clothesline. Great Samoan podnosi Predatora i mamy Amazing Bulldog! A do tego Hurricane wchodzi na narożnik, Samoan do niego podchodzi, ten pierwszy wchodzi na jego barki i mamy Big Splash! Jednak Predator uniknął! Samoan od razu go przekierował Irish Whipem na liny i chciał wykonać Spinebuster! Ale Predator skontrował fenomenalnym X-Factorem!!! I mamy Pin.

1..
2..
3!!!

„The Great Samoan” czyli Samoan Palu został wyeliminowany. Jego Tag-Team partner nie zdążył go uratować.

W ringu zostało czterech zawodników! The Hurricane, Nicco Track, Assuś i Predator. Natomiast Motaker i The Great Samoan odpoczywają w szatniach. I znów mamy podział, bowiem The Hurricane z Trackiem bojują, a Assuś z Predatorem. Ta pierwsza dwójka jest bardziej wybuchowa, to widać. Hurricane atakuje Roundhuse Kickiem, jednak Nicco przechodzi pod jego ręką i wykonuje Backbreaker! Łał. Predator atakuje natomiast swojego rywala Clotheslinem, a potem Dropkickiem w narożnik. Hurricane podniesiony przez Nicco, cóż to będzie? Fireman Carry Drop! Predator wnosi rywala na narożnik, czyżby pierwszy w tym Matchu Superplex!? Nie, Predator ustawia rywala pod Powerbomb, chodź może to być mylne, bo to także może być X-Factor! Jednak pierwsza wersja powiedziała wszystko za siebie – piękne Super Powerbomb! Nicco przejmuje kontrolę nad rywalem. Dropkick w narożnik, Jumping Corner Splash i Running Elbow Drop! Wyniesienie, jednak nie jest to największy zawodnik, więc zadowala się spowolnionym Scoop Powerslamem. Predator atakuje Nicca Big Bootem. Do tego Foot DDT. I Running Leg drop! Tymczasem Assuś atakuje Hurricane ładnym Jupming Knee. Hurricane szybko wstaje, ale od razu zaatakowany Clotheslinem. Jednak Tag-Team partner Samoana Palu przechodzi pod ręką Assuia i wykonuje German Suplex. Predator oblegany serią Snap Jabów od Nicco, a Assuś atakowany Stompami. Nicco wykonuje Pendulum Backbreaker, natomiast The Hurricane ładny Roundhuse Kick. Nicco podchodzi do The Hurricane i się z nim naradza. Podnoszą Predatora i mamy Irish Whip i Double Flapjack! A na Assusiu wykonują Double Snap DDT! A teraz atakują się między sobą. Boxing Hooki, People’s Punche i Low Kicki – tylko to jest w Move-Secie Traccka. Natomiast Hurricane ma bardziej bogatszy asortyment. Low Kicki, Middle Kicki, Kenka Kicki, Calf Kick i do tego Big Elbow, Foot DDT i Reverse Big Elbow! Hurricane się trochę zmęczył wykonując tą serię. Wchodzi na narożnik, Predator się podnosi. Hurricane częstuje go pięknym Diving BLockbusterem! Assuś także wstaje, Hurricane szarżuje na niego, jednak Assuś go podrzuca. Modified Flapjack skontrowany piękną Hurricanraną
! The Hurricane podnosi Tracka, Irish Whip w narożnik. To samo robi z Assusiem. I mamy piękne Koronco Buster! Jednak oponenci się odsuwają. Hurricane niezrażony odbija się od narożnika i mamy Double Corner Springboad Splash. Predator chwyta Hurricane od tyłu, Reverse DDT Backbreaker na lewe kolano i Reverse DDT! Assuś wraz z Nicciem atakują Predatora Double Clotheslinem! Nicco potem odpycha Assusia i Dropkickiem wyrzuca z ringu. Podchodzi do Predatora, podnosi go chwyta za ręce i…Kilswitch!!! A na dokładkę zapina Spine Line! Predator się trzyma, lecz podchodzi do niego jeszcze Hurricane i siada wygodnie na Predatorze. Pokazuje, że jest wspaniały. W końcu Predator musiał to zrobić, odklepać.

Predator wyeliminowany, via Submission.

Wspaniała trójka została na ringu. Wszyscy krzyczą „Nicco, Nicco!” Jednak to on się stał obiektem ataków. Irish Whip od The Hurricane I Clothesline & Bulldog. I Low Dropkick. Kick to Head od Assusia. Ass i Huragan podnoszą Nicco i mamy piękny Double Suplex! Huragan wykonuje Gut Kick na Assusiu i ustawia pod Tager Bomb. Jednak mamy soczyste Welcom To Chicago! I Orescent Kick dla wstającego Nicco Tracka. Hurricane na narożniku, czeka aż któryś ze swoich rywali wstanie. Pierwszym śmiałkiem jest Assuś. Diving Crossbody! Ale Assuś go przechwytuje i ładny Backbreaker! Wstaje Nicco, zostaje zaatakowany Big Botem, jednak unika. Ładny Croksew Calf Kick! Nicco schyla się nad Huraganem, a ten pluje mu w twarz! Bardzo brzydka zagrywka. Typowo Heelowska. Jednak Huragan się nie przejmuje brudną grą i wstaje. Frankensteiner dla Tracka. I Calf Kick dla Assusia. Huragan popisuje się, jednak zostaje zaskoczony Flash Backiem od Nicca. Nicco odbija się od narożnika i mamy Springboad Clothesline! Assuś szarżuje na Tracka, jednak ten kontruje Scoop Powerslamem. Assuś zostaje poczęstowany mocny Jumping Clotheslinem. Jednak Fala Tracka zostaje przerwana świetnym Handspiring Back Elbowem. Hurricane nachyla się nad Trackiem i mamy Senton. Assuś staje się pomóc Trackowi Arm Dragiem, ale Huragan przechodzi do Arm Loka. Waist Lock, Uppecurt, Headlock, ale znowu przejście do Waist Locku Arm Lockiem i Dropkick w plecy! Assuś jednak nie upada. Huragan nadbiega, ale zostaje „zgaszony” Headbuttem. I teraz Arm Drag w wykonaniu Nicca! I jeszcze jeden. Do tego Reverse Atomic Drop! Backhand Chopy, Gut Kick, jednak Assuś złapał nogę Tracka. Ten jednak wykonał pięknego Back Flip Kicka. I Running Leg Lariat! Ulla, la. Sygnalizacja Pedigree! Assuś wstaje, ustawiony pod Pedigree jednak kontruje nieładnym uderzeniem poniżej pasa. I DDT! Nicco leży, natomiast Huragan próbuje Step-up Enzuigri. Jednak Assuś uniknął. Lift Up, Assuś robi „pompki” rywalem, zrzucił rywala tak jak w MIlitary Press Dropie, jednak z dokładką SpineBustera! A teraz Assuś schyla się nad rywalem, chwyta za jego głowę i pokazuje mu środkowy palec!

Huragan próbuje wstać za pomocą lin, jednak Assuś rzuca Nicca na Hurricane. Assuś pokazuje, że duży oznacza także dobry. As podnosi Nicca, chwyta go za nogę i mamy Atomic Drop. Z dokładką Clotheslina! Nicco powoli wstaje, Irish Whip na liny i Lou Thesz Press. Ile tych ciosów jeszcze Assuś zada? W końcu Nicco odepchnął rywala, Obaj odbili się od lin i Spear od Assusia! Hurricane wyszedł za ring, odbił się od lin i zaatakował Assusia Springboad Clotheslinem. Ale ten, natychmiast się odwrócił i widząc Huragana w locie, skontrował pięknym RKO!!!

1..
2..
3!!!

The Hurricane wyeliminowany przez świetne RKO!

Jednak Hurricane zamiast wyjść, zaatakował Lou Thesz Pressem Assusia, podniósł go, kopnął poniżej pasa i wykonał Go To Sleep!

Nicco i Assuś potwornie zmęczeni odpoczywają. Oboje mają równe szanse, żeby wygrać. W końcu ten pierwszy wstaje za pomocą lin i atakuje Running Elbow Dropem Assusia. Track obraca Assusia powoli na plecy, ten próbuje wstać, jednak Nicco częstuje go falą Roundhuse! Z siedem takich wykonał, odbił się od lin i Shining Wizard! I brzydkie kopnięcie w brzuch. Nicco podnosi Assusia i trzyma go w Headlocku. Assuś kontruje Double Axe Hand. Jednak Nicco atakuje jego lewą nogę Chop Blockiem. Nicco ponownie podnosi rywala, ustawia pod Suplex. I tak, mamy Snap Suplex! Ale Nicco nie puścił Assusia. Obrócił się na drugi bok i podniósł i kolejny Snap Suplex. Tym razem już Nicco puścił. Assuś wstaje. Czeka na niego Nicco. As szarżuje na niego, ale nadział się na świetnego Flapjacka na liny! Nicco wchodzi na narożnik, podnosi wysoko w górę ręce i wykonuje Diving Elbow Dropa. Jeszcze podnosi Assusia, podciąga do narożnika i oddaje Gut Kicka. Nicco Odbija się od narożnika i wykonuje Springboad Sunset Flip Powerbomb! Assuś odkopał za nim sędzia zaczął liczyć.

Teraz pojedynek stał się bardziej techniczny. Assuś co chwilę zapinał nowego Armbara, a Nicco cały czas się z nich wywiązywał. W końcu Nicco wykonał ładnego Arm Draga i akcja nabrała tempa. Clothesline od Nicca, jeszcze jeden! I Shoulder Block w wykonaniu Tracka. Do tego Nicco ustawił Assusia pod Powerbomb! Jednak ten skontrował Back Body Dropem. Assuś stanął przy narożniku, a Nicco zaszarżował na niego. Ale Assuś skontrował ładnym wślizgiem niczym w piłce nożnej i głowa Nicca zderzyła się z ochraniaczami. Nicco jednak dość szybko wstał Kick-Upem, a Assuś już na niego czekał przy linach. Nicco podszedł do Assusia, ten natychmiast rzucił się z RKO! Jednak Nicco wyrzucił go za liny i dołożył Croksew Planchę! Nicco ponownie wrzucił Assusia na ring i wykonał Irish Whip w narożnik. Nicco zaszarżował na Assuia, ale ten skontrował uderzeniem nogą. Podciągnął się na drugą linę, zasygnalizował Tornado DDT
i…Zainkasował Springboad Avalanche Codebreaker! Nicco błyskawicznie padł na rywala.

1..
2..
3!!!

Coś niesamowitego, Nicco Track wygrywa Elimination Chamber po pięknym Codebreakerze. Jak widać na powtórce, Nicco odbił się od lin i zaatakował tym świetnym Codebreakerem! Assuś na pewno jest rozwścieczony, że nie wygrał. Ale jeszcze coś się na ringu dzieje…

Assuś agresywnie atakuje Angry Stompami Tracka! Chwyta go za głowę, uderza o narożnik i rzuca na matę. Zdejmuje ochraniacz i wykonuje Snake Eyes na Tracku! Assuś odbija się od lin i mamy RKO! Assuś podnosi Nicca, Irish Whip w narożnik. As ustawia rywala pod Superplex! Nicco na drugiej linie, a Assuś się wspina po narożniku. Jest na drugiej linie, ale nie, wchodzi jeszcze na trzecią i tak! Superplex z trzeciej liny! Assuś się popisuje i nadal obija tak Tracka, ale z szatni wybiega The Fly Boy Bohtes i Brett The Bouble! Wchodzą drzwiczkami na ring i pomagają Niccowi! Najpierw Fly Boy atakuje ładnym Roundhuse Kickiem Assusia, a Brett zajmuje się Nicciem. Brett wykonuje Rolling Savate i Shooting Star Press! Podnosi Assusia, „oddaje” go Brettowi a ten częstuje go Pedigree! Nicco ostatkiem sił wykonuje Killswitch a Fly Bohtes wspina się na narożnik, potem na kapsułę i tak – Air-Bourne!!!

Na ring wchodzi GM, z mikrofonem w ręku…
- Przerwijcie tą noc długich noży, będziecie się mogli zrewanżować w Handicap Matchu Nicco Track & Brett The Bouble & Bohtes vs Motaker & Assuś w następnym weeku! A teraz idźcie do szatni.
Brett, Bohtes i Nicco udali się do szatni a Assusia zespół medyczny wyniósł na noszach.

_
Komentarze:

2011-12-03 13:05:12, Hepatoil:

na kolana i do pana:
Miał Batsep być i nie ma go. Walka nawet niezła.

2011-12-03 13:08:41, mmmmoooo:

kurde :@
1 wyeliminowany + Handicap mecz :@

2011-12-03 13:50:24, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Coś przeoczyłem :O WALKA NAWET NIEZŁA? Pięć godzin pracy tak z komentowanych to komplement.
mmmmoooo:
Ale za to wyjątkowo wyeliminowany :D Największy pin widziałem sześcio osobowy. :D

2011-12-03 14:43:41, Elective:

Hepatoil:
Pseplasam, nie wymieniłem Cię w propozycjach składu.

2011-12-03 14:49:18, Resvean:

Ty nie padłem tak szybko !?