MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

Przeżyłem koniec świata :s I zaplanowałem powrót do MWE. A powrót - to ja. Ultimate Kid :P
Odnawiam moje kochane Face'y :D

Nazwa : The "Fly Boy" Bohtes
Rola : a więc Tweener - pół face, pół heel :P
Styl : jak "fly" to wiadomo! :D High Flyer :D
Waga : 71kg (przejeżdżałem MC'Donaldsy! :D)
Wzrost : 169cm
Akcje charakterystyczne : Wszelkiego typu skoki z trzecich lin. :D DDT (każdego rodzaju).
Finishery : Air Bohtes (Air Bourne),Bohtes Kick (Kopnięcie z 3 liny) <33
Czytaj całość...
Oby się podobało, lubię takie pisać :D
Witam państwa na tym cudnym widowisku, bo powraca ten rodzaj meczu do MWE po ponad roku! Proszę Państwa 10-Man Table Match! Chodzi o wrzucenie przeciwnika na stół, a ten musi go złamać masą ciała! Zawodników losujemy!
Czytaj całość...
na kolana i do pana:
Tak.
Da Vinci:
Dzięki.

Pierwsza część.


----------
Pora zacząc pierwsze PPV od dobrych paru miesięcy! Wcześniej MWE przechodziło poważny kryzys, ale teraz się odrodziło! Aż siedem świeżych krwi zmierzy się na nim. A z kolei PPV nazywa się Ironfists On The Way, a Main Eventem jest trzymający w napięciu Lumberjack Match Rothe vs. Aryan o MWE Championship! Tak więc zaczynamy, jedziemy z tym koksem! Publicznośc wiwatuje, wszystkie miejsca zapełnione, żaden fan MWE z okolicy nie mógł opuścić tej okazji!
Czytaj całość...
A z kolei, nasz reporter, z plastrem na czole, czyli Alex Johnson, stoi przed kamerą, a obok niego zdecydowanie bardziej lojalny od Sparty, MWE Champion Rothe!
AJ: - Witam bardzo, obok mnie stoi Rothe, który odpowie mi na parę dręczących mnie pytań.
R: - Tak, tak…
AJ: - Dobrze, Rothe, tak więc zacznijmy od tego – jak się czujesz jako MWE Champion?
R: - Czuję się całkiem dobrze, miło mieć takie osiągnięcie, jednak nie lubię tego, że każdy mi się podlizuje. Ale szanuję mój pas i pokonam The Aryana w Lumberjack Matchu.
AJ: - Zainkasowałeś walizkę, przez to stałeś się MWE Championem. Jak się z tym czujesz?
R: - Nie powiem, ważne, że jestem MWE Championem. Połknijmy te słowa.
AJ: - Co sądzisz o The Aryanie?
R: - To dobry zawodnik, którego jednak nie lubię, ale rozumiem. Też bym się wkurzył, gdyby ktoś zabrał mi mój pas MWE teraz. A nie wykluczam takiej opcji, że teraz też tak będzie.
AJ: - Asvel obstawił ciebie na wygraną. Co o tym sądzisz?
R: - Asvel jest strasznie szmacony, ma talent, ale CT nie ma na niego pomysłu. No cóż, miło, że jest za mną, i przysięgam mu, że wygra zakład z Tamerem.
AJ: - Co sądzisz o Mosorahikim?
R: - Mosorahiki to bardzo dobry partner, cieszę się, że z nim jestem.
AJ: - Czemu Fredder od ciebie odszedł?
R: - Najwyraźniej był zbyt głupi, aby docenić partnerstwo ze mną. A niech sobie idzie do Aryana, ja jestem honorowy i zawsze będę z moim TT partnerem.
AJ: - Dziękuję, to wszystko o co chciałem cię zapytać.
R: - Ja również ci dziękuję i… stawiaj na mnie. Masz pewną wygraną u bukmacherów.
------------
Teraz jest czas na starcie o pas NNO Skull, w Table Matchu, gdzie wystąpią niby-posiadacz pasa NNO Skull, czyli Sparta, na jednego z braci Superstar, czyli Amazing Superstara! Na poprzedniej, normalnej gali, otrzymał potężne uderzenie kulą zawieszoną na łańcuchu w głowę!
A starcie to otwiera… Huba Niszczyciel! Jego pracownicy ciągną go na wózku inwalidzkim, a ten spokojnie przemawia na mikrofonie! Jadą w stronę ringu! Huba przemawia!
- Tak, przybyłem na tą galę, abyście się nie smucili. Obejrzę tylko, jak to David pokonuje Goliata, czyli jak Amazing Superstar rozwali Spartę! A pas NNO Skull, tak czy siak, będzie mój! Carl i Morris, poprowadźcie mnie do stołu komentatorskiego. Chcę popatrzeć na tą walkę.
I pracownicy, chyba dobrze opłacani, ubrani w garnitury, przyprowadzili wózek inwalidzki swego pracodawcy obok komentatorów. I tam się osiedlił. Następnie pracownicy zaczęli wracać do szatni. Publiczność wiwatuje!
Ale co to? Na dwóch pracowników szarżuje Sparta! Ten pierwszy, łysy, otrzymuje potężny Clothesline, a drugi, z długimi włosami i gęstym zarostem, Cool Shota! Łysy pracownik wstaje, ale natychmiast staje się ofiarą Samoan Dropu, który wywala go poza rampę! A potem Sparta podnosi drugiego pracownika. I przepiękny Chokeslam, który powoduje, że pracownik wpada w pobliski kosz na śmieci! Sparta jest podekscytowany, wchodzi do ringu, zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
Huba Niszczyciel chce przemówić, ale przeszkadza mu w tym Amazing Superstar, który zalicza swój theme! Przyszykowany na heroiczne wyzwanie, wchodzi na ring po linach, po czym wchodzi na narożnik, i unosi kciuk w górę! Po czym schodzi z słupka.
Sparta vs. Amazing Superstar
Walka o NNO Skull, którego posiadaczem jest Sparta, Table Match.
Mamy gong!
Amazing Superstar następnie odchodzi powoli od Sparty, przybliża się do lin. Z kolei ten do niego podchodzi, i zaczyna go przyduszać! W końcu Amazing oddaje mu prawego sierpowego, po czym zaczyna zadawać mu ciosy w korpus! Ale nieudanie, bowiem Sparta w końcu łapie go za głowę, i odpycha! Ten odbija się od lin, po czym stosuje Running Crossbody! Sparta się wywrócił. No, nieźle idzie na początek Amazing Superstarowi. Ponownie odbija się od lin, po czym stosuje Leg Drop! Trafił, po czym zaczekał, aż jego oponent wstanie! I przyszykował dla niego Clothesline From Hell! Udanie. Podnosi kciuk do góry, po czym próbuje oddać prawy sierpowy dla wstającego Sparty! Ale ten blokuje, i łapie swojego rywala pod Powerslam!
Ale Amazing Superstar się wywiązał, i potem wykonał AA! Sparta jednak podniósł go do góry, po czym to zamieniło się w Military Press Drop. Ale Amazing Superstar się wywiązał, wylądował na drugiej stronie lin, po czym zadał Sparcie Slapa! Potem oddaje Kicka To Ring, po czym wchodzi na ring, i oddaje Clothesline! Ale skontrowane Side Slam Backbreakerem. Amazing Superstar jednak jeszcze stoi. Sparta zadaje mu lewego sierpowego, niecelny, i zawodnicy przechodzą do zwarcia. Amazing cudem odpycha Spartę od lin, ale ten stosuje Choke Toss Suplex, po czym wywala swojego rywala poza ring! Na beton, ląduje na zadek!
Sparta następnie wychodzi poza ring. Składa stół, po czym chce nim zaatakować wstającego Amazinga. Ten odsunął stolik, po czym oddał śliczny Jawbreaker! Na obrzeże stołu! Sparta zaczął krwawić na podbródku! W końcu zaczyna go lać serią sierpowych. Prawych. Po czym dosięga to w końcu Huby Niszczyciela! Ten oddaje uderzenie w plecy Sparty, ten się odwraca, zaczyna z nim dyskutować, co pozwoliło Amazingowi wykonać Backbreaker! Po czym siada na swoim oponencie, zadając mu ciosy w głowę! A Huba Niszczyciel trzy razy kopnął w jego nogę! Ale Sparta w końcu rzucił swoim rywalem do tyłu, po czym oddał mu headbutta. Wziął stół, rzucił go na ring, po czym rzucił AS-a do kwadratowego pierścienia!
A potem oddał mu Big Boota w głowę! I wszedł na ring. Rozstawił stół na środku, a potem na niego zaszarżował Amazing Superstar! Ale skontrował Powerslamem! Już by złamał stół, aby chwyt był zbyt słaby, aby to złamać! Ale Amazing Superstar łapie się za kolano. Potem podniósł swojego rywala, przyduszając go. Amazing Superstar jednak wyzwolił się, oddał Roundhouse Kick, po czym rzucił swojego rywala na stoliczek! Ten się o niego nadział, a potem został przywitany dropkickiem! I oponent zaczął opierać się o narożnik. Amazing zaszarżował z Jumping Splashem, i trafił! Spartę jednak to nie zabolało, a potem powalił przeciwnika Big Bootem, a potem na wrestlerze użył Surfboard Facecrusher! Nieźle.
A potem wyszedł po raz kolejny poza ring. Złożył stół i go chwycił. A że był silny, to samo zrobił z drugim. Po kolei rzucił nimi na ring, jedno trafiło w Amazing Superstara, ale ten zblokował, po czym rzucił w stronę Sparty! Ten oberwał, a potem błyskawiczne Baseball Slide! Sparta odbił się od pobliskiej bandy, po czym przeprowadził się na rampę, oniemiony. Amazing Superstar zszedł z ringu, po czym zaczął oblewać rywala serią ciosów. W końcu Roundhouse Kick i chciał wywalić rywala poza bandę. Ale ten jednak stosuje Back Body Drop, po czym to Amazing Superstar ląduje na wgniecionym koszu na śmieci, a ten w takim stanie jest przez pracownika Huby Niszczyciela! Pięknie!
Amazing Superstar jednak błyskawicznie się zwinął. Sparta stał nad nim, a potem został pociągnięty za nogę. Wyrąbał się. I potem zaczęli się lać! W końcu przeszli do bandy, która prowadziła na beton, w którego środku znajdował się ring! Wygrywa AS, który przyciska oponenta do bandy i zaczyna go lać serią ciosów. Ale ten w końcu odpycha go, oddaje Gut Kicka, po czym Cool Shot! A potem zostaje podniesiony, a potem zostaje rzucony przez Two-handed Choke Toss! Ale Amazing Superstar błyskawicznie wstaje. Ciągnie za rękę Spartę, po czym go rzuca na narożnik. Następnie bierze stół oparty o bandę, i wbija go w Spartę! A potem wsuwa go pod linami.
A potem Sparta łapie Amazing Superstara za kark! I jego głową zaczyna bić o narożnik. Po dwunastu uderzeniach jego twarz zaczęła wystarczająco krwawić, a potem Amazing Superstar otrzymał Showstopper! Ale odepchnął swojego rywala. Jednak otrzymał pięknego podbródkowego. A na koniec DDT na beton! I jego twarz jeszcze bardziej krwawi. I potem rzuca go na pobliskie schodki! Amazing Superstar się o nie potyka i wywraca. Zostaje podniesiony, pociągnięty za włosy, ale oddaje trzy low Kicki, po czym oddaje swojemu oponentowi po Gut Kickach! A następnie chwyci za pobliski pas NNO Skull! Chce uderzyć swojego rywala, ale zostaje zaskoczony Head Blockiem. I następnie złapał swojego rywala pod DDT. Przybliżył się do Huby, a ten na Sparcie wykonał Backbreaker! Błąd!
Sparta najwyraźniej się wkurzył. Potężnym lewym sierpowym powalił swojego oponenta, po czym oddał trzy uderzenia w głowę Hubie! Komentatorzy się na niego rzucili, ale on ich po prostu rzucił w trybuny! A na trzecim, pozostałym, wykonał Cool Shot! A potem podniósł wózek inwalidzki, na którym siedział Huba, i rzucił nim w stronę wstającego Amazing Superstara! Trafiony! Huba z kolei, w ubraniu, plastrach i bandażach, siedzi na betonie, obolały. Łapie się za rękę, czyżby kontuzja? Ale to było niezłe! Twarz Amazinga Superstara nieźle krwawi. I potem otrzymuje Back Elbow, a potem zostaje rzucony na ring! I kolejny Big Boot w głowę! A potem Sparta biegnie ku stołowi, który rzuca na ring! Wchodzi tam, po czym opiera go o narożnik!
I szarżuje Amazing Superstar z Clotheslinem! Pięknie! Sparta krwawi! A potem Amazing Superstar go podnosi, przyduszając. Oddaje trzy Knife Edge Chopy, po czym ustawia swojego rywala na stole! Kładzie go na nim, wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Flying Elbow Drop! I skacze! Ale nadziewa się na kolana Sparty, który także upada! I obaj zawodnicy leżą! Po parunastu sekundach wstali. Amazing Superstar zaszarżował z Clotheslinem, ale został skontrowany Samoan Dropem! Pięknie! Amazing Superstar jednak natychmiast wstaje, opierając się o narożnik! Oddaje Big Boota nadbiegającemu Sparcie, a potem wykonuje na nim Tornado DDT! Pięknie!
W końcu Amazing Superstar podnosi swojego rywala. Ale ten go odpycha! Ten idzie na swojego rywala, ale otrzymuje Gut Kicka! I szykuje się kolejny Samoan Drop! Ale Amazing Superstar kontruje prawym łokciem. I staje na nogi. Po czym szykuje mu się Cool Shot! Wykonany, po czym oparł się o stół! AS szarżuje, ale otrzymuje Big Boota, po czym zostaje ustawiony pod kolejne Samoan Drop! I nie! Tym razem się nie wywinął! Wylądował prosto na stół! Ten się załamał! Ależ piękny mecz, ależ piękny Samoan Drop!
I Amazing Superstar przegrywa! Sparta się cieszy, unosi swój pas w górę! Ale publiczność buczy! Sparta rozgląda się dookoła! Potem gapi się na Amazing Superstara, przechwala się przed nim pasem!
Ale nagle… zostawia swój pas na narożniku! Kładzie go, po czym wychodzi poza ring, i grzebie pod nim! Wyjmuje krzesło! O-oł, czyżby Amazing Superstara czekał taki sam los jak Hubę Niszczyciela! Nakłada krzesełko na nogę, przedtem wszedł na ring, po czym wchodzi na narożnik, i szykuje się Body Splash na krzesło! I skacze! Niesamowite! Amazing Superstar już się nabawił kontuzji kości strzałkowej zapewne. Sparta następnie, wkurzony, popisuje się swoim pasem przed Hubą, po czym rzuca krzesłem w jego stronę. Trafia w niego! I wychodzi poza ring, schodzi do szatni!
---------
A przez ten czas obserwujemy, jak Tim Seno wychodzi z szatni w stroju sędziego! Jeszcze jeden pojedynek przed main eventem, ale Tim Seno lubi się zabierać za coś dużo wcześniej! Ale zostaje oblegany przez czterech zawodników MWE: Mosorahikiego, Asvela, Mistica i Piniusa!
A: - Proszę o autograf!
M: - Asvel, odwal się, ja byłem pierwszy!
Mi: - The Eagle, odczep się!
P: - Uspokójcie się wszyscy, każdemu podpisze.
M: - No ale wiesz, zawsze mało czasu jest!
A: - Trudno! Kto pierwszy ten lepszy, i jeszcze bardziej zasłużony!
M: - Muahahaha! A to dobre! Na pewno nie ty!
Mi: - Podpisuję się pod Mosorahikim!
M: - Haha!
A: - Co się tak ryjecie? Niedługo będzie tego żałować!
Mi: - Tak, tak,
M: - Dobra, to, panie Seno, podpisze pan autograf?
P: - Geniuszu, on już sobie poszedł! Brawo, brawo! A ja chciałem sobie zrobić autograf.
A: - Ta, ja też…
Mi: - To po prostu twoja wina, knypku!
M: - Argh, już się nie kłóćcie.
P: - Właśnie.
A z kolei Tima Seno zajął jeszcze Sir Matizo z pasem Extreme Championa! Chwali się nim przed Timem Seno.
SM: - No, panie legenda, widzisz, na razie jesteś dużo słabszy ode mnie. Popatrz tylko na ten genialny pas! Po prostu jestem wspaniały! O tym to ty nie możesz marzyć.To genialny owoc mojej pracy!
TS: - Słuchaj, bardzo fajnie, że nosisz ten pas, ale uno – nie zasługujesz na to, abyś go to nosił, a duo – ten pas to pikuś w porównaniu z moimi wszystkimi pasami MWE, WHC i Tag Team. No, widzisz, i ja tu niby od ciebie jestem gorszy.
SM: - Koleś, ty ze mną nie zadzieraj, bo dzięki własnemu fartowi zostałeś legendą!
I Sir Matizo startował z pięściami do Tima Seno, ale ten go trzymał za dłonie, po czym odepchnął.
TS: - Słuchaj, zadzieranie z legendą to jak zadzieranie z pracownikiem MWE. Możesz za to zostać zwolniony, więc nie ręczę. A, weź sobie zrób posąg z tym pasem. Niestety za małą ilość go sprzedasz, ze względu na wartość pasa, która i tak przewyższa ciebie, gamoniu. A teraz idź i nie blokuj mi drogi.
SM: - Ejejej! Co ty taki?
TS: - Słuchaj, po PPV masz już pewną walkę z jednym z moich wysłanników, czyli Guido Gigantem! Niech cię on poskromi na zawsze. Na dodatek jeszcze postaram się wynegocjować, aby to było starcie o pas. I jest dla ciebie lepsza opcja – możesz się zmierzyć jednak z Mosorahikim albo i Qusem, jeśli los będzie dla ciebie łaskawy. Ale raczej z tym drugim, bo ten pierwszy ma Tag team z Rothe, który i tak jest ze mną zaprzyjaźniony… to co byś powiedział na Handicap Match, co? Hehe!
SM: - O ty draniu jeden… posyłasz swoich zwolenników, zamiast ze mną walczyć! Tchórz! Urwis! Jak ty wyrosłeś na legendę, to ja nie wiem! A teraz pozwól, że sobie stąd pójdę, bo twoja osoba mnie odraża!
I Sir Matizo, wkurzony, poszedł sobie do pokoju, gdzie wszyscy MWE Superstars oglądali w telewizji starcia.
-------
Teraz jest pora na No-DQ Last Man Standing Match o pas World Heavyweight Championa, w którym zmierzą się – przyszła legenda wrestlingu Philip Watson kontra dostający spory push Qus „Qusowaty”! Obaj zawodnicy potrafią wykręcić ciekawe show, ale już przyglądajmy się im!
A pierwszy na ring wychodzi Qus! Witany mieszanymi uczuciami, zaciska pięści, po czym klęka na kolana, robi kulę, i odskakuje do przodu! Raduje się z publicznością, po czym wślizguje się pod linami! Udaje, że gra na saksofonie, po czym schodzi do narożnika!
A teraz wchodzi Philip Watson, World Heavyweight Champion, witany szumnymi oklaskami i wiwatami, wchodzi z koszulą z napisem “Now to play it!”, po czym wchodzi na ring po schodkach, rwie koszulę, po czym rzuca nią w trybuny! I przyszła legenda wrestlingu opiera się o narożnik!
Ale co to? Nagle, na górze, w pobliżu górnych kamer, pojawia się Aryan z mikrofonem w ręku! Przemawia!
- Czy ja dobrze słyszałem? Czyżby nasz komentator rzekł, że ja w porównaniu z nim jestem frajerem i on jest legendą wrestlingu, nawet przyszłą? Ha! A to dobre! Większej głupoty w życiu nie słyszałem! Ja byłem od urodzenia, jestem i będę najlepszym wrestlerem w historii! Tego dnia będę MWE Championem, wygram z Rothe na następnym PPV, po czym przyjdzie pas na WHC, i będę pierwszą gwiazdą w historii, która trzymała oba pasy główne jednocześnie! I będę uznawany za najlepszego wrestlera w historii! Dlatego życzę sobie, aby teraz wygrał Philip Watson, abym potem miał leszcza do lania! A zresztą, Qus nie gorszy, w każdym razie, panom nie przeszkadzam, muszę iść, dlatego, iż nazywam się The Aryan i jestem NIESAMOWITY!
Cisza na trybunach, potem ta przemienia się w buczenia! Ale nagle, za Aryanem, pojawiają się Mosorahiki, Master Of Game i Nanor! Nanor oddaje uderzenie w plecy, Master Of Game zapina Sleeper Hold swojemu rywalowi, a Mosorahiki oddaje Kenka Kick byłemu TT partnerowi! I wychodzą z pola widzenia. Aryana czeka niezłe manto od trzech wrogów!
Philip Watson (c) vs. Qus
No-DQ Last Man Standing Match o WHC Championship
Mamy gong!
Na początek obaj zawodnicy do siebie podchodzą, zwarcie! Łapią się za barki nawzajem, Qus wygrywa, przechodzi do headlocka, ale Philip Watson oddaje chopa w głowę! Potem zadaje swojemu rywalowi dwa low Kicki, po czym Clothesline! Ale Qus uniknął. Oddał Gut Kicka, i zaczął WHC Championowi oddawać serię uderzeń. Po siedmiu przyszedł czas na chop, po czym począł stosować Arm Locka na linie! Ale Philip Watson oddaje mu potężnego prawego sierpowego, Chopa, po czym stosuje Back Body Drop! Qus jednak kontruje niesamowitym DDT! I WHC Champion odbił się od lin, a Qusowaty wypadł poza ring. Philip Watson natychmiast wstał, oddał Baseball Slide Qusowi, ale ten uniknął, pociągnął za nogi PW, po czym Snake Eyes! I Vertical Suplex, powalający. Philip Watson jednak natychmiast wstał.
Qusowaty wszedł pod ring, ze strachu, gdzie było od groma rzeczy. W ciemnicę, za nim, wszedł WHC Champion. Nie wiadomo, co tam zrobili, ale kamery pokazują, że Qus zadał Speara, po czym chwycił za kij kendo i zaczął nim oblewać Philipa Watsona! Wyszli poza ring, Qus próbował zadźgać w brzuch WHC Championa kijkiem, ale ten blokuje, przesuwa to, po czym ustawia swojego rywala pod niesamowity Russian Leg Sweep! A potem chwyci coś spod ringu, najpierw młotek, potem kosz na śmieci, i kolejny, a następnie drabina, którą wsuwa do kwadratowego pierścienia! Qus błyskawicznie wszedł na ring, chwycił za koszyk, po czym oddał uderzenie na głowę Philipa Watsona! I ten wypada poza ring. Sędzia zaczyna go odliczać!
1…
2…
Philip Watson wstaje! Qus wychodzi poza ring, po czym zadaje uderzenie koszem. Philip Watson uniknął, ale uderzenia łokciem nie. Potem nałożył koszyk na jego głowę, po czym od pewnego kibica chwycił gitarę! W końcu Watson zdjął z siebie kosz, ale źle zrobił, bowiem otrzymał uderzenie gitarą, która pękła! WHC Champion krwawi! Qus nadchodzi na swojego rywala z Big Bootem, ale zostaje skontrowany Spinebusterem! Jednak wstaje natychmiast. Ale zostaje zaatakowany kijem kendo! I potem wyrzucony poza ring, wywalił się o kamerę. Podniósł się, po czym za nią chwycił. Na trybunach Philip Watson przechodzi w ofensywę, ale Qus blokował kamerą! Okazało się, że nagrywał to całe życzenie. Potem pokazał środkowy palec, po czym zadał potężny cios w głowę rywala! Ale WHC Champion chwyci za kamerkę, po czym stosuje nią Axe Handle, po czym Qus został powalony, krwawi! I zostaje podniesiony, ciągnięty za rękę. I oddaje Chopy! W końcu przechodzą do bandy. Ale otrzymuje Bulldoga! Ale Philip Watson. Po czym zostaje rzucony poza trybuny!
Potem zostaje przysunięty nad kosz na śmieci! I Qus składa się pod RKO! Wykonane! Pięknie! Potem czeka, aż sędzia odliczy Philipa Watsona. Po czterech jednak ten wstał. Qus złożył się pod Trouble In Paradise, ale nie trafił, i otrzymał Back Suplex! Ale Qus odskoczył, po czym zadał Roundhouse Kicka oponentowi. Ale ten uniknął, i Spear! A potem błyskawicznie wszedł na ring. Ustawił drabinę na środku. Qus jednak już odbija się z narożnika i zadaje Diving Spear! Ale zostaje ustawiony pod Samoan Drop! Qus jednak łapie się drugiej liny. Ale otrzymuje Canadian Backbreaker, po czym się puszcza! A potem Philip Watson wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Diving Elbow Drop! Skacze, ale Qus unika! Po czym Philip Watson leży na ziemi, Qus się nad nim pochyla, ale zostaje złapany za biodra, po czym otrzymuje Powerbomb na kosz na śmieci! I sędzia go odlicza. Przez ten czas PW wychodzi poza ring i grzebie pod nim. Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, Qus wstaje. Na ringu leżą dodatkowe rzeczy – łopata i stół! I wbiega na ring.
Ale Qus żegna go pięknym dropkickiem! Philip Watson opiera się o narożnik. Korzysta z tego Qus, który trochę zwalnia tempo, oddaje dwa powolne Knife Edge Chopy, po czym ustawia swojego rywala na szczycie narożnika! Składa drabinę, po czym kładzie ją w odległości narożnika. Potem oddaje uderzenie w głowę, po czym ustawia rywala pod Superplex! I wykonuje go, prosto na drabinę! Philip Watson się podkula i zostaje wyliczany. Wstaje na sześciu. Qus sygnalizuje Speara! Ale kontruje to pod Belly To Belly Suplex! A potem chwyci za łopatę. Qus chce go zajść od tyłu, zapina mu Sleeper Hold, ale otrzymuje uderzenie łopatą. I potem potężne uderzenie w głowę! Ilość krwi na jego twarzy potroiła się! I wypadł poza ring.
Sędzia wylicza go za ringiem! Raz… dwa… trzy… cztery… pięć… Qus z trudem wstaje. Oddaje Big Boota jednemu z komentatorów, po czym chwyci za jego krzesło! Philip Watson wykonuje Suicide Dive, ale trafia w kółka krzesełka! To było bolesne! Po czym stawia krzesło w pobliżu rywala. Odwraca się, ale otrzymuje prawego sierpowego od Philipa Watsona! Zostaje zwalony na krzesło! A potem Spear PW! Ale otrzymuje Back Body Drop, po czym siada na krześle nogami do góry! A potem dropkick! Krzesło odjeżdża! Qus je podnosi, po czym rzuca na pobliskie schody! Niezła akcja!
Philip Watson, w napływie furii, natychmiast wstaje. Jego rywal szarżuje, ale ten wykonuje Powerbomb! A potem spod ringu wyjmuje ostatni już kosz na śmieci. Po czym próbuje na niego wykonać Pedigree! Ale Qus się wywiązuje, i ustawia rywala pod Samoan Drop! Ale przemienia się to w fantastyczne Reverse DDT WHC Championa! I potem wchodzi na ring. Ale nagle na niego wchodzi niespodziewanie intruz, czyli Shaggy Killer, który oddaje Big Boota, a potem Exploder Suplex! I potem odpycha swojego rywala do narożnika, po czym sygnalizuje Rated Spear w narożnik! I wykonał, błyskawicznie! Po czym wychodzi poza ring, i bierze za pas World Heavyweight Championa! Podnosi go do góry, publiczność buczy! Ale odwraca się, i otrzymuje Wheel Kicka od Qusa, potem Low Kicka, a następnie niesamowite Trouble In Paradise! I wypada poza stół komentatorski. Qus go jednak oślepia prawym sierpowym, po czym wyrzuca na beton! I Philip Watson zadaje Diving Fist Drop! I Shaggy Killer krwawi!
Ale co to? Z trybun wychodzi także The Aryan z młotkiem! Uderza nim Qusa, przydusza nim Philipa Watsona, rzuca nim o nogę Shaggy Killera, po czym zadaje mu soczyste Sweet Chin Music! A potem wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Flying Elbow Drop! I skacze na nikogo innego, jak na Philipa Watsona! Qus jeszcze wstaje, ale obrywa Arm Tap Neckbreaker! I Aryan wybiega do szatni! Shaggy Killer się przebudził, po czym uciekł na trybuny! A sędzia zaczął odliczać obu zawodników! Wszyscy wstali na osiem. Philip Watson zadał lewy sierpowy, zblokowany, po czym dostał headlocka, potem Qus ustawia go nad pasem, i wykonuje Bulldog na World Heavyweight Title! Philip Watson krwawi jak szalony! Uła, cóż za hardkor! Ale cóż się spodziewać po takim meczu? Dawno takiego interesującego nie widziałem!
Potem Qus ustawia drabinę, potykając się o własne nogi, na środku ringu! Philip Watson z kolei, wyliczony po siedmiu, wstaje. Opiera się o stół komentatorski, odpoczywając. Qus przez ten czas rozstawia krzesło, a pod nim kosz na śmieci! Potem Philip Watson wchodzi na ring, zostaje oślepiony pięknym, idealnym, nadającym się na pięć gwiazdek Enzuigirim, po czym podniósł swojego rywala i położył na stole! I wchodzi na szczyt drabiny, po czym sygnalizuje Splash! Unosi ręce w górę, po czym robi krążenie ramion i skacze! Szykuje się świetny splash! Ale Philip Watson schodzi ze stołu, po czym Qus łamie stół i zgniata kosz na śmieci! Niesamowite, niesamowite, przepiękne. Po czym Philip Watson go podnosi. Ciągnie za włosy, i uderza jego głową o drabinę. Po szesnastu waleniach przestaje.
Qus zatacza się, opiera się o liny. Philip Watson wychodzi poza ring i prosi pracowników MWE o gong! Ci mu szanownie dają. W ramach podziękowania PW się kłania, chwyci za gong, po czym wchodzi z nim na ring! Qus jednak szarżuje z Clotheslinem, unikniony, Leg Lariat, unik, Shoulder Block też, i jeszcze Qus szarżuje z Chick Kickiem, ale otrzymuje potężne uderzenie gongiem w głowę! I jak długi pada na liny, po czym Philip Watson, na własnych siłach, wywala go poza ring! Sędzia go odlicza, ale Philip Watson wchodzi na drabinę! Sygnalizuje Diving Elbow Drop! I Skacze, z niesamowitej wysokości, na beton, po czym jego łokieć idealnie wgniótł się w brzuch Qusa! Ten się skulił, po czym Philip Watson oparł się o stół! Zaczął go rozbierać, po czym położył na nim Qusowatego! I ponownie wchodzi na drabinę! Tym razem sygnalizuje Frog Splash! Skacze, i… pięknie wykonany! Stół się załamuje! Qus już powinien być nieprzytomny!
Philip Watson podnosi oponenta, ale ten mu oddaje prawego sierpowego. Jeszcze trzy i RKO, świetnie. Sędzia odlicza WHC Championa, to może być koniec! Ale na dziewięciu już wstaje! Qus łapie się za głowę, szarżuje z Clotheslinem, ale obrywa Back Body Drop, ląduje na zadek, wstaje natychmiast, i wchodzi na ring, wślizgując się pod linami! Za nim Philip Watson, Qus oddaje mu Gut Kicka, wykonany, po czym DDT! Ale Watson go odpycha, po czym Backhand Chop! I Qus się potyka o własne nogi, a potem natychmiast wstaje. Otrzymuje lekkie uderzenie gongiem w brzuch, po czym Philip Watson kładzie go na macie!
Potem oddaje Gut Kicka Qusowatemu, po czym ustawia go pod Pedigree! Ustawia go tak, że mógłby trafić główką w gong! Ale Qus go odpycha, Philip Watson odbija się od lin, zadaje Knee Strike, po czym ponowna próba wykonania Pedigree! I tym razem, to zostało wykonane! Qus leży na ziemi, nieprzytomny! To już jest koniec! Ale Philip Watson, na wszelki wypadek, wchodzi na drabinę! Raz… dwa… trzy… cztery… pięć… sześć… siedem… osiem… dziewięć, aż w końcu dziesięć! Tak, tak! To można było przewidzieć, Philip Watson nadal World Heavyweight Championem!
Philip Watson, w niesamowitej walce, broni pasa, pokonując nikogo innego, jak Qusa! Interwencje Shaggy’ego Killera i The Aryana kreują jakiś nowy feud. Może to przygotowania do 7-7 man Elimination Tag team Matchu? W każdym razie Philip Watson schodzi z drabiny, i chwyci za swój pas! Unosi go w górę, po czym, ucieszony, schodzi do szatni!
-------
A z kolei na backstage’u, na parkingu, przy samochodzie K5W, siedzi właśnie Maczomx! Wyjmuje, w stroju ringowym, z samochodu portfel, a chowa swój pas. Zaskakuje go swoją obecnością Master Of Game!
K5W: - Oooo… Master Of Game… przepraszam, ale muszę iść…
MoG: - Nie tak szybko, albo ci zwinę ten samochód wraz z pasem European Champion. Słuchaj, wiesz, jakim byłbyś pędrakiem bez Bossiskita?
K5W: - Dobry kolega, no…
MoG: - Dobry… dzięki niemu wygrałeś. To jemu należał się pas.
K5W: - Może i… ale uzgodniliśmy…
MoG: - Nie ma „uzgodniliśmy”! Słuchaj, po tym PPV natychmiast żądam single matchu o pas European Champion, bez niczyich interwencji! Ten pas będzie mój, bo mi się zależy.
K5W: - Ojej, jak mi przykro…
MoG: - Miło mi, a teraz idź.
K5W odpowiada na tym zaszarżowaniem na MoG’a! Ale ten blokuje, odsuwa rywala, i oddaje mu potężny lewy sierpowy!
MoG: - Chciałeś coś?
K5W: - A nic… do widzenia…
K5W na alarm zamknął samochód, po czym uciekł od Mastera Of Game do budynku, bowiem miał być jednym z drwali w main evencie.
---------
Ring jest już oblegany przez dwunastu drwali na czternastu – tych po stronie Aryana: Freddera, Bossiskita, Sira Matizo, Tamera, Sparty i Shaggy Killera, i tych będących po stronie Rothe: Mosorahikiego, Nanora, Philipa Watsona, Guido Giganta, The „Per B” Superstara i Asvela! Brakuje jeszcze K5W i Mastera Of Game, którzy wchodzą razem, tyle że MoG goni Maczomxa! Ostatecznie wpadają w tłum drwali, po czym K5W dołącza się do sił Aryana, a Master Of Game do Rothe.
A z kolei już swój wejściowy theme zalicza Rothe! Z pasem MWE i rulonikiem w ręku, rozwija go, i jest tam napis „Your Awesome Die Today, Aryan”, po czym rzuca nim w publiczność! Unosi pas w górę, po czym wchodzi na ring! Następnie na narożnik, pokazuje swój pas, po czym klaszcze, schodzi z narożnika i już jest w kwadratowym pierścieniu! Cóż za wiwaty fanów!
A teraz wychodzi The Aryan w koszulce bejsbolowej, na przedzie jest napisane „I’m Awesome”, a na tyle „The Aryan 40”. Siada na kolana, krzyczy głośno „I’m Awesome”, podskakuje i idzie na ring, krążąc się wokół, a następnie przechodzi do luźnego kroku! Zdejmuje koszulkę, rzuca ją Fredderowi, ten nakłada ją na siebie, po czym z gaci wyjmuje laleczkę voodoo Rothe, która została przedziurawiona szpilką! Wali nią Rothe, po czym rzuca ją do komentatorów.
Z kolei sędzia Tim Seno chwyci pas MWE i unosi go w górę! Następnie podaje go pracownikom MWE. Robi się ciekawie!
Rothe (c) vs. The Aryan
Lumberjack Match o MWE Championship,
Drwale: Fredder, Bossiskit, Sir Matizo, Tamer, Sparta, Shaggy Killer, Mosorahiki, Nanor, Philip Watson, Guido Gigant, The “Per B” Superstar, Asvel, K5W i Master Of Game
Specjalny sędzia: Tim Seno
Mamy gong!
Na początku Aryan z Rothe zaczynają się przekomarzać. Podchodzą do siebie i zwarcie! Ściskają się, wygrywa Aryan, który rzuca swojego rywala na liny i Clothesline dla MWE Championa. Rothe jeszcze wstaje, rzuca Aryana na liny, ale tym razem oberwał Clothesline’a z biegu. Jeszcze rzuca się na rywala, rzuca go na liny, Irish Whip, po czym próba wykonania Rothe Bombu! Aryan się wywiązuje, ale otrzymał lewego prostego. Mr.Awesome odbija się od lin, po czym próba wykonania Back Suplexu! I otrzymał! Ale błyskawicznie wstał, odbił się od lin, po czym Gut Kick i Scoop Slam dla Rothe! I seria Outlaw Stompów. W końcu Tim Seno go odsuwa. Rothe wstaje, Aryan biegnie na niego, ale obrywa piękny Hip Toss! Wstaje jeszcze, ale Rothe daje mu Big Boota w twarzyczkę!
Podnosi swojego rywala, łapiąc go za rękę. Ale Aryan oddaje mu headbutta, potężny Slap, a potem Rolling Elbow! I wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Diving Crossbody! Ale jeden z drwali, czyli Nanor, ciągnie go za nogę. A za drugą chwyci Mosorahiki! Asvel i The Superstar zadają mu uderzenia w plecy, a Guido Gigant uderza w jego lewą nóżkę! Ale Bossiskit, Fredder, Sir Matizo, Tamer i Sparta ich przepędzają, rzucają ich na bandę, po czym zaczynają się lać! Wygrywa grupa odsieczowa, Fredder wykonał Speara na Asvelu. Z kolei Rothe zadał piękny Super Kick na Aryanie siedzącym na szczycie narożnika! I upadł. Po czym pin MWE Championa!
1…
Aryan odkopuje!
Z kolei poza ringiem Fredder z Bossiskitem znęcają się nad leżącymi. Nad Asvelem, Nanorem, i Mosorahikim. Potem w końcu odchodzą. A Aryan zadaje Clothesline swojemu rywalowi, ten uniknął, po czym próbował wykonać dropkick! Aryan rzucił jednak swoim oponentem o matę. Następnie podnosi swojego rywala, po czym stosuje Back Body Drop! Rothe łapie się lin, aby nie wypaść, oddaje kopniaki nadchodzącym drwalom, aż w końcu Guido Gigant, Master Of Game, Philip Watson i Nanor przychodzą na odsiecz! Odsuwają Freddera, Tamera, Sira Matizo i K5W, po czym Master Of Game temu ostatniemu zadaje Double Underhook DDT! To było bolesne, ale Bossiskit zaczyna z nim się przekomarzać! W końcu zapada spokój. A Rothe wchodzi na ring, ale już otrzymał Slamma Slam, a potem został rzucony na narożnik!
Aryan szarżuje Shoulder Blockiem z biegu, ale Rothe się odsuwa, po czym chce wykonać swojemu rywalowi DDT! Ale Aryan łapie go za rękę, wyzwala się, i Reverse Russian Leg Sweep! A potem Aryan zaczyna przekomarzać się z drwalami, i krzyczy, że jest niesamowity. Ale za nogę chwyci go Mosorahiki, a potem Rothe jeszcze stosuje Reverse DDT! Ale Aryan natychmiast się przeturlał, wstał, oparł się o narożnik. Zablokował dwiema nogami Rothe, po czym zastosował na nim Tornado DDT! A potem jeszcze wchodzi na słupek! I Diving Crossbody! A następnie natychmiastowy pin, uła, pięknie, pięknie, moi drodzy!
1…
2…
Sędzia ledwie powiedział dwa. Rothe odkopuje.
Aryan potem zadaje Gut Kicki swojemu rywalowi, następnie chwyci go za głowę i zadaje podbródkowy, a potem wywala go poza ring za pomocą Rolling Fireman’s Carry! I Rothe zaczyna być oblewany serią ciosów przez Shaggy Killera! Natomiast reszta drwali blokuje drwali po stronie Rothe Shaggy Killer robi następnie Front Slam, sędzia już mówi cztery! Ale potem Rothe oddaje prawego sierpowego, więc K5W, Bossiskit i Fredder do niego się dołączają! Ale wszystkich Rothe odpycha, po czym ten wchodzi do kwadratowego pierścienia! Ale czeka go już piękny Hotshot Shaggy’ego Killera, a potem Diving Kick od Aryana! Trafiony! Ale jednak, potem Rothe chwyci za nogę Aryana, po czym zapina mu STFU!
Aryan się dusi, dławi się, ale tak łatwo się nie podda! Czołga się ku linom, ale Rothe go odsuwa! W końcu Aryan się wydostaje, próbuje zapiąć Figure Four Leg Drop, ale Rothe natychmiast się wywiązał, po czym Mr.Awesome na niego wbiegł! Ale MWE Champion stosuje Rothe Bomb, i wywala swojego rywala poza ring! Wypada na beton, a Mosorahiki z Nanorem oblewają go serią ciosów! A reszta blokuje Lumberjacków ze strony Aryana. W końcu ci się przedostają, chwycą za The Eagle i Nanora, po czym Aryan wchodzi na ring! The Eagle czeka podwójny Suplex, a Nanora Nitro Blast od Freddera i Hurraicanrana od Maczomxa! Wykonane. Rothe chce zadać swojemu rywalowi Clothesline ale ten blokuje i stosuje Arm Tap Neckbreaker! Rothe jednak trzyma swojego rywala na nodze, podnosi go, puszcza przeciwnika, po czym zapina wrestlerowi Body Scissors!
Aryan skula się z bólu, ale ostatecznie, wreszcie, podnosi swojego rywala, ciągnąc go za biodra, po czym stosuje Canadian Neckbreaker! To było bolesne! A potem Aryan popisuje się przed Timem Seno, ale ten go odpycha! I Guido Gigant z The Superstarem chwycą Mr.Awesome za ręce! Ale za nogi łapią ich Sparta, Shaggy Killer i Tamer! I GG z Per B spadają z kretesem. Zadaje nadbiegającemu rywalowi Mongolian Chop, Cross Chop To Throat, po czym wykonuje Fireman’s Carry! Odbija się od lin, i Leg Drop! Po czym pin!
1…
2…
Rothe odkopuje! Ale Tim Seno za wolno odliczał!
Aryan sprzecza się z Timem Seno, po czym kończy się na odepchnięciu Mr. Awesome! I Rothe odwraca swojego rywala, po czym chce mu wykonać RKO! Ale Aryan rzuca nim o matę, lekko krwawi na twarzy, tak samo obecny MWE Champion! Ale Rothe oddaje uderzenie w twarz pochylającego się Aryana, po czym stosuje na nim Scoop Powerslam! A potem ustawia się do narożnika, sygnalizując Running Punt Kick! Po dziesięciu sekundach, The Aryan już łapał się za głowę. Zaczął potwornie krwawić. Rothe pochyla się nad nim, oddaje Knee Drop na głowę, po czym pin! To już będzie koniec!
1…
2…
Aryan cudem odkopuje! Tim Seno dosyć za szybko liczył!
Aryan, ociężały, opiera się o liny. Mosorahiki więc wchodzi na linki i chce zadać piękny Hotshot swojemu byłemu TT partnerowi! Ale ten go łapie za głowę i odpycha! A jeszcze potem szarżuje Rothe! Ale Aryan pięknym Hip Tossem wywala go z ringu. I wszyscy po stronie The Aryana zaczynają go lać! Aż w końcu rzucają go na stół komentatorski! I zaczynają go lać! Aryan popisuje się przed publicznością, i nie zauważa wchodzącego Guido Giganta, który robi Suplex i wywala go poza ring! I teraz wszyscy po stronie Rothe zaczynają go lać! Z odsieczą nadchodzą ci od Aryana, korzysta z tego Rothe, który wchodzi na ring i na narożnik! Drwale zaczynają się lać, a Rothe skacze, wykonując piękne Crossbody! I Aryan powalony! Sędzia liczy już cztery, tak więc Rothe rzuca swojego przeciwnika na ring, i idzie za nim! Chwyci go za nogi, oddaje Belly Stomp, i przyciąga go ku środku ringu! Drwale się uspokoili
Aryan wsadza palec w oko Rothe’owi! A potem wykonuje na nim Rolling Suplex! I kolejny! Triple Rolling Suplex, nieźle! Rothe się zkula, to… to było całkiem bolesne dla jego pleców! I jeszcze raz podnosi swojego rywala, tym razem wykonując Falcon Arrow! Ale Rothe się wyzwolił, Aryana tylko zabolał tyłek! I Neck Snap dla Aryana! I padł jak długi na ziemię. Złapał się lin, w razie czego, po czym wstał, odbił się od nich, po czym zaszarżował na Rothe z Shoulder Blockiem! Ale Rothe rzuca go na przeciwległą, Irish Whip, i teraz wreszcie Shoulder Block trafił w MWE Championa. Po czym przysunął jego rękę ku ringu! I Fredder wszedł na liny, po czym zapiął piękne Cross Armbreaker! W końcu Tim Seno każe się odsunąć Fredderowi pod groźbą dyskwalifikacji Aryana. Potem zaczął dyskutować z sędzią! W końcu Tim Seno oddał potężnego Big Boota z ringu dla Freddera. Drwale się uspokoili.
Przez ten czas Aryan przyduszał Rothe za pomocą ostatniej liny. Puścił, kiedy sędzia już doszedł do czterech. Rothe przysiadł na ziemi, a z kolei Aryan wszedł na narożnik, sygnalizując Flying Elbow Drop! W samą porę uciekł od wielgachnych łap Guido Giganta. I prosto w głowę! A potem wszedł jeszcze raz na narożnik, Nanor z Guido Gigantem i Asvelem już biegli do Mr.Awesome, ale ten wszystkim zadał Diving Crossbody! Niesamowite! I reszta dobrych drwali zaczęła go gonić. W końcu wszedł po schodkach na ring, a teraz ustawia się pod Sweet Chin Music, które miał zamiar zadać Rothe! Ale ten unika, i zadaje błyskawiczny German Suplex! Łał, ale kontra! Natychmiastowy pin!
1…
2…
Nie! Już by był koniec dla Aryana, ale ten w porę się wyzwolił.
Zrobił natychmiast kulę, po czym zadał Low Clothesline dla swojego przeciwnika. Następnie MWE Champion stał się ofiarą Arm Tap Elbow Strikes! I potem został podniesiony, i ustawiony pod Michinoku Driver! I jeszcze Fredder wchodzi na narożnik, błyskawicznie wstaje, i perfekcyjne G9! Ale potem walnął boleśnie na pupę o beton. A z kolei Rothe trzyma się lin! Aryan na niego szarżuje z Clotheslinem, ale Guido Gigant natychmiast łapie za głowę Rothe, aby ten tego uniknął! I Aryan poza ringiem! Drwale zaczynają się bić, a także dawać łomot rywalom swoich pracodawców! W końcu Aryan, niezauważony, wchodzi na ring, a tam już czeka Rothe! Zadaje mu Arm Wringer Flip, po czym piękny Leg Drop! Aryan łapie się za rękę.
Potem Rothe chwyci za jego rękę, po czym zaczął deptać po jego rączce. Potem go podniósł, zakręcił ręką, po czym wszedł na narożnik, po linach następnie, i wykonał Old School! I Aryan wypadł na drugą stronę lin! Rothe oddał Gut Kicka, po czym piękne Hangman’s DDT! Aryan krwawi na czole. Rothe go podnosi, ciągnąc go za włosy. Oddaje mu serię uderzeń, po czym ustawia swojego rywala na narożniku! Ustawia go na szczycie słupka, po czym gotuje się Superplex! Ale Aryan oddaje mu dwa uderzenia w biodra, po czym odpycha go nogą! I Flying Elbow Drop, Rothe wstał, ale to było dla niego jeszcze gorsze, bo boleśniejsze! Pin!
1…
2…
Rothe odkopuje! Aryan, wkurzony, próbuje jeszcze raz.
1…
2…
I znowu Rothe odkopał! Tyle że Tim Seno liczył za wolno.
Aryan ponownie zaczął się sprzeczać z sędzią. Skończyło się na tym, że Seno go uspokoił, więc Mr.Awesome się odwrócił. I otrzymał od mistrza MWE cudnego dropkicka! A potem zapina swojemu rywalowi Bodyscissors! Aryan się męczy. Chyba się podda! Ale co to? Tamer zagaduje sędziego, po czym ten nie może sprawdzać, czy Aryan odklepie! Mr.Awesome oddał trzy potężne podbródkowe, podniósł swojego rywala, kopniak w jaja, który sędzia nie widział, a potem przyprowadzenie rywala do narożnika i wykonanie Snake Eyes! W końcu Tamera pozbył się The Superstar, który pociągnął go za nogę i wykonał Enzuigiri „na deser”. A z kolei Aryan następnie chciał wykonać Suplex Slam, ale Rothe odskoczył do tyłu i wykonał świetny Neckbreaker! Ładnie!
Rothe następnie biegnie w kółko, a następnie siada i sygnalizuje RKO! Aryan wstał, i Rothe już się składa pod swój finiszer! Ale został rzucony na matę.Wstał natychmiast, po czym otrzymał by Roundhouse Kick! Ale Rothe łapie rywala pod Bulldog! Ale zostaje rzucony, Mr. Awesome odbija się od trzeciej liny i Flying Clothesline! Trafiło w Rothe, ale nie… otarło mu się tylko o włosy! Aryan jeszcze spróbował Sweet Chin Music, ale się nie udało, i oberwał piękne Proto Bomb! Po czym Rothe schodzi do narożnika, sygnalizuje Running Punt Kick! I szarżuje! Ale Aryan się odsuwa do tyłu, Rothe nie trafia! A potem zostaje ustalony pod Skull Crushing Finale! Ale Rothe się wywiązuje, po czym robi RKO! Ale tylko się ustawił, bo został odepchnięty. Rothe odbija się od narożnika, Rolling Savate, uniknione, Aryan odbija się od lin, po czym piękny Bulldog! Ale Rothe nim rzuca! I pin!
1…
2…
I znowu Aryan odkopuje przed samym trzy!
Obaj zawodnicy natychmiast wstają. Rothe szarżuje, ale zostaje zablokowany łokciem. Następnie Aryan naradza się z Fredderem, po czym podnosi Rothe! Przysuwa go do lin, po czym stosuje Back Body Drop! A jeszcze na koniec Axe Kick od Freddera, bowiem MWE Champion był za ringiem! Drwale zaczęli go oblewać serią ciosów, a ci po stronie Rothe nie mogli się przecisnąć! Ale po pięciu sędzia nagle przestał obliczać count-out, Aryan się wkurzył, dał piętnaście sekund sędziemu, po czym zaczął z nim dyskutować! Fredder też się wkurzył, bowiem Seno przyszedł blisko lin. Więc The Last Survivor chwyci go za nogę, wywraca go, przyciąga do siebie, oddaje uderzenie w udo, po czym ustawia pod Go To Sleep! Wykonane! I potem zaczyna oblewać serią ciosów Seno! Niesamowite! Kreuje nam się fantastyczny feud z udziałem TT partnera Aryana!
Drwale po stronie Aryana blokują tych po stronie Rothe, a z kolei MWE Champion leży poza ringiem! Nagle, przez tłum, przeciska się The Superstar, który, o dziwo, także zaczyna atakować Tima Seno! Współpraca! Obaj mają coś do niego! W końcu od niego odchodzą, i zajmują się sobą. The Superstar nadbiega z Chick Kickiem, ale Fredder tego unika, po czym zadaje mu cudne, powalające Nitro Blast! Z kolei Aryan wyszedł poza ring. Chwycił za pas MWE, Seno tego nie widział, po czym uderzył nim Rothe! I odstawił pas na miejsce. Kontrowersyjne starcie! Seno leży, nieprzytomny, na ziemi, a zawodnicy wchodzą na ring! Drwale otaczają Tima, który krwawi, jakby przejechał go kombajn!
W końcu GM, wraz z dwoma ochroniarzami, jeden z kukuryku i zapadłymi kościami policzkowymi, drugi – czarny i brodaty. A między nimi nadchodzi nowy sędzia, który natychmiast wbiega na ring! Aryan przysuwa Rothe do środku ringu, po czym wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Flying Elbow Drop! Ale to przemienia się w Splasha! Pięknie wykonany, Aryan popisuje się przed publicznością, dominuje! Ta buczy! I pin!
1…
2…
Nie! O dziwo, Rothe, zakrwawiony, odkopuje!
Aryan wali o ziemię pięściami, wściekły. Podchodzi do narożnika, i sygnalizuje Sweet Chin Music! Rothe wstaje, podchodzi, i wykonuje! Ale Rothe uniknął, i złożył się pod German Suplex! Już by zrobił, ale otrzymał atak z prawego łokcia, po czym Hangman’s Neckbreaker! A potem Hangman’s Elbow! I ponownie podchodzi do narożnika, oczywiście Mr.Awesome, sygnalizując Sweet Chin Music! Raz… dwa… trzy… cztery… pięć… sześć… i Rothe wstaje! Otrzymuje Sweet Chin Music! Aryan, z czystej nienawiści, jeszcze raz go podnosi. I kolejne Sweet Chin Music! I jeszcze raz! W końcu wchodzi na narożnik, i skacze, wykonując Flying Elbow Drop! A potem sygnalizuje Skull Crushing Finale!
Rothe, ociężale, wstaje. Jest tak zakrwawiony, że nawet nie widać u niego ust i oczu. I jeszcze, na dobre pożegnanie, otrzymuje Skull Crushing Finale! To już jest pewne, że straci pas! Aryan go odsuwa od lin, po czym natychmiastowy pin! Tima Seno już wynoszą na noszach, a z kolei drwale po stronie Aryana zaczynają atakować tych po stronie Rothe! Ale wróćmy do Aryana, pin!
1…
2…
3…!
Aryan odzyskuje swój pas MWE! Niesamowite, niesłychane! Rothe ma jeszcze prawo do rewanżu! Aryan w każdym razie unosi w górę swój pas MWE, do niego podchodzi jego TT partner, Fredder! Unosi jego ręce w górze! Aryan, zadowolony, schodzi do szatni! A za nim reszta drwali!
Zostają jeszcze Fredder, K5W i Bossiskit! Są na ringu, mają mikrofony w ręku!
F: - Tą pomocą dla Aryana udowodniłem, że obok niego jestem najlepszym wrestlerem na świecie! A wy po równo! W związku z tym zapraszam was na imprezę! Róbcie to, co ja, i kierujcie się za mną!
Potem odstawili mikrofony, i ruszyli w stronę pracowników MWE! I zaczęli ich oblewać serią ciosów! Rozpętali czyste piekło! Atakują także komentatorów, GM-owi Fredder zadaje Nitro Blast, a K5W stosuje Powerbomb na jednym z komentatorów, rzuca go na stół komentatorski, który się załamuje! A z kolei Bossiskit znęca się nad resztą, i ich przepędza do szatni! To już koniec tej gali dla widzów, ale za to publiczność na trybunach jeszcze otrzyma Dark Match!
-----------
Na ring wchodzą dwaj debiutanci! Zaliczają swoje wejściowe theme’y, po czym już opierają się o narożniki! Nagle jedna z twarzy wydaje się znajoma, toż to stary, dobry The Fly Boy Bohtes! Zawalczy wraz z Sapoeroxem.
Dark Match: The „Fly Boy” Bohtes vs. Sapoerox
Normal Match
Mamy gong!
Na początku obaj zawodnicy, technicznie świetni, przechodzą w zwarcie. Wygrywa Sapoerox, który oddaje headbutta swojemu rywalowi, po czym wygrywa zwarcie! Oddaje uderzenie w głowę, potem rzuca swojego rywala na liny! Ten się jednak od nich odbija, i Phoenix Splash dla Sapoeroxa! The Bohtes się nie zestarzał! Sapoerox taki zaskoczony się wydaje. Wstaje, Fly Boy na niego szarżuje, ale ten wykonuje Tirl-A-Whirl Backbreaker! Ale nie, Fly Boy się wywiązał. Potem Gut Kick, trzy Knife Edge Chopy, po czym wykonuje Vertical Suplex! Ale nie, The Bohtes się wywiązał, złapał swojego rywala za głowę, i wykonuje DDT! Sapoerox ponownie jednak wstaje. The Bohtes ponownie odbija się od lin, i Hurraicanrana! Natychmiastowy pin!
1…
2…
Nie! Sapoerox odkopuje szybko!
The Bohtes natychmiast wstaje. Rzuca swojego rywala na liny, Irish Whip i próba wykonania Wheel Kicku, ale nieudanie. Sapoerox unika, po czym oddaje dwa prawe sierpowe, a potem stosuje Pumphandle Gutbuster! Nieźle! The Bohtes łapie się za brzuch, po czym obrywa dropkick! Perfekcyjny! A potem Sapoerox wchodzi na narożnik! Wymachuje ramionami, po czym sygnalizuje Missile Dropkick! The Bohtes wstaje. Źle, że to zrobił, bo oberwał właśnie Missile Dropkick. Potem odbicie się z trzeciej liny, i Moonsault dla niego! Ale unikniony. Sapoerox zwija się z bólu, a The Bohtes zapina mu Camel Clutch!
Ale Sapoerox natychmiastowo łapie się pierwszej liny. The Bohtes się turla, puszcza swojego rywala, Sapoerox zbiega do narożnika! Fly Boy skacze, robiąc piękny rozkrok, trafia w Sapoeroxa, ale ten już stosuje Alley Oop! I The Bohtes wypada poza ring, na schodki. Sapoerox schodzi, oddaje serię Outlaw Stompów swojemu rywalowi, ciągnie go za włosy, uderza nią o schodki, potem o matę, i rzuca na ring! I stosuje potem Apron Leg Drop! Nieźle! Wchodzi na liny, po czym stosuje Diving Elbow Drop z trzeciej liny! I pin!
1…
2…
Nie! Fly Boy odkopuje!
Potem obaj rywale natychmiast wstają. Fly Boy atakuje z Clotheslinem, ale to Sapoerox kontruje z Chopem, a potem Armbar Neckbreakerem! The Bohtes się podkula, łapie się za rękę, po czym zostaje podniesiony! I Sapoerox rzuca go na narożnik. Ale Fly Boy odbija się od narożnika, wykonuje Corsckrew Body Senton! Łał! Niesamowite! Trafia w debiutanta! Sapoerox się skula, ale natychmiast wstaje! Jego rywal szarżuje, ale ten kontruje Sambo Suplexem! Sapoerox potem wstaje, odbija się od lin, po czym piękny Elbow Drop! I pochyla się nad rywalem, ale ten stosuje piękne Roll Up Pin, no i cóż rzec… bez większych atrakcji, pin!
1…
2…
Sapoerox cudem się wyzwala!
Sapoerox wstaje, blokuje Low Kicka The Fly Boya Bohtesa. I potem oddaje mu piękny Spin Kick! The Bohtes opiera się o liny, ale uklęka nad nadbiegającym Sapoeroxem, i stosuje Back Body Drop! Ale Icey jeszcze łapie się za liny. Korzysta z tego Fly Boy, który oddaje Gut Kicka, i ustawia swojego rywala pod Hangman’s DDT! I potem Fly Boy składa się do pinu! Ale za blisko lin. Ciągnie swojego rywala za rękę, ale ten potem oddaje mu podbródkowego! I Sapoerox wstaje! Zaczyna go lać serią ciosów, kończy się to Roundhouse Kickiem! Ale nie, jeszcze piękny Vertical Suplex! I wchodzi na narożnik, sygnalizując Airbourne!
I skacze! Wykonuje Airbourne w powietrzu, ale już Fly Boy się odsunął, Sapoerox, z bólu wstał, aż w końcu wykonał śliczny Frankensteiner! Po czym wchodzi na narożnik! Unosi ręce w górę, po czym piękny Airbourne! Odsuwa swojego rywala od lin, po czym pin!
1…
2…
3…!
[b]The Fly Boy Bohtes wygrywa w Dark Matchu! Cieszy się z swojego wielkiego powrotu! Robi salto do tyłu, po czym wychodzi do szatni, zadowolony!Czytaj całość...
Wychodzi na ring z pasem MWE, zapalniczką i zdjęciem Rothe i Mosorahiki'ego. Staje dumnie z ringu. Prosi pracownika MWE o mikrofon i mówi: Oj Rothe, rothe... Ta walka udowadnia tylko jaki jestem niesamowity i, że ty! Tak ty zdobyłeś pas MWE przypadkiem. Nie pomógł Ci nawet ten załosny Mosorahiki, który myśli, że przy twoim boku coś osiągnie. A co więcej! Na Margomanii zmierzysz się w walce z MR. MARGOMANIA, czyli mną! Ale, ale... To nie będzie zwykła walka to będzie walka na zasadach KISS ME FOOT! A żeby było zabawniej walka będzie bez dyskwalifikacji Bierze zdjęcie Mosorahiki'ego i Rothe podpalając je zapalniczką i rzucając poza ring. Wtedy zobaczysz, że to ja jestem ŻYJĄCĄ LEGENDĄ MWE! Ale wróćmy to teraźniejszości... Zakładam program na RAW o nazwie "AWESOME TIME" i chcę żebyś był pierwszym gościem. A jeśli przyjdziesz z Mosorahikim to Fredder, K5W i MoG się nim zajmą. Bierze pas i przechwala się nim przed publicznością wychodząc do szatniCzytaj całość...
Aryan:
Tak bez pozwolenia z ich strony?Lepiej tam zostawić ich w spokoju....


Nazwa :Batsep
Pseudo:Mr.Bad Bird lub w skrócie BB
Rola:Heel
Styl:American
Wzrost:1,87
Waga : 110kg
Akcje : Wszelakiego rodzaju dropkick'i,Nitro blast,Spear,różniaste DDT,Flying Elbow Drop,Neckbreaker,Facebuster
Dźwignie :Figure for Legdrop
Finishery :RKO,Sweet Chin Music
Czytaj całość...
A oto i Philip Watson wchodzi na ring wraz ze swoim pasem World Heavyweight Championa! Jest witany wiwatami, a on sam wchodzi na narożnik i unosi pas WHC w górę! Odskakuje z narożnika, po czym bierze mikrofon od pracowników MWE. Przemawia!
- Jakby to rzec… pas World Heavyweight Championa jest nadal mój. I tylko mój! Uzyskałem go na Money In The Bank, pokonując Hubę wraz z Spartą! A na Ironfists On The Way pokonałem Qusa, dzięki czemu pas WHC jest nadal mój! A teraz jest pora na wyłonienie kolejnego pretendenta, w 12-man matchu, i tu nie lada gratka, bowiem to będzie Extreme Rules Match! Wojujących o miejsce pretendenta poznacie teraz! I jeszcze jedno ogłoszenie parafialne! Dziś, na swój debiut, czeka niejaki The Hurricane!!
A oto najpierw wychodzi właśnie The Hurricane! Szybciutko znajduje się na ringu.
A potem pora na The „Fly Boy” Bohtesa!
A za nim prze European Champion K5W!
Czas na Mastera Of Game! Wchodzi na ring po schodkach.
I Sparrow robi fikołka przed ringiem i efektowne wejście!
A za nim powoli Guido Gigant!
Czas na Green Mastera, witanego gniewem publiczności!
Pora na The Superstara „Per B”!
I teraz ponownie Qus! Czy ponownie wygra?
A teraz powoli Motaker!
I Mosorahiki efektownym wślizgiem wchodzi na ring!
I w końcu… niejaki wielki powrót! Zirael wraca do MWE, i to w wielkim stylu, bowiem już na początek może być pretendentem do pasa WHC! Wślizguje się pod linami, i zajmuje swoją pozycję!
Mosorahiki vs. K5W vs. Guido Gigant vs. Sparrow vs. Zirael vs. Master Of Game vs. Motaker vs. Qus vs. The “Per B” Superstar vs. The “Fly Boy” Bohtes vs. Green Master vs. The Hurricane
Elimination 12-man Extreme Rules Match o miano pretendenta do pasa WHC
Mamy gong!
Na początku wszyscy zawodnicy przechodzą w zwarcie. Niezła jatka. W końcu Sparrow wraz z The Hurricane wywalają poza ring Qusa, a Guido Gigant podnosi Mosorahikiego, a K5W składa się do Enzuigiri, po czym The Eagle także poza ringiem! Ale w końcu Guido Gigant pięknym Chokeslamem wywalił także Maczomxa. Ale połączone siły Qusa i Mastera Of Game wywaliły go i Motakera nawzajem. A Zirael z kolei Dropkickiem powalił Green Mastera! Qus wywalił MoG’a nogą, Sparrow Clotheslinem go zaatakował i także na beton, ale obaj polecieli! I w ringu zostali Zirael, The Bohtes, The Hurricane, bowiem The Superstar wybiegł poza ring... Ci dwaj pierwsi zaczęli atakować Ziraela, po czym obaj go chwycili i wyrzucili poza kwadratowy pierścień. Ale nagle na narożnik wchodzi Mosorahiki, który stosuje Corsckrew Body Attack, wykonane, i jeszcze Neckbreaker Ziraela! I pin.
1…
2…
Nie! To nie ten moment!
Następnie na ring wracają Qus z Motakerem. Ten drugi chwyci pod German Suplex Ziraela, po czym wywala go poza ring! A Qus zaczyna serią low kicków atakować Mosorahikiego, i Dropkickiem go żegna! Mosorahiki na betonie. A Zirael zostaje wywalony poprzez połączone siły Qusa z Motakerem za pomocą podwójnego Suplexu! A z kolei poza ringiem The Superstar z Sparrowem zaczynają się lać. Dominuje ten drugi, który oddaje rywalowi sierpowe, a potem próba Hurraicanrany! Ale nie, Per B rzuca nim na beton. I w odpowiedzi oddaje mu Track SS! Po czym wyjmuje spoza ringu kij kendo! I atakuje nim nadbiegającego The Hurricane. Jego twarz krwawi! Nieprzyjemny debiut. Z drugiej strony spod ringu Guido Gigant wyjął krzesło, i obaj zawodnicy wbiegli na ring!
Ci zaatakowali Qusa dwoma uderzeniami swoją bronią, a potem Mosorahiki potężny cios kijem kendo zadał Motakerowi! A Guido Gigant krzesłem powalił nadchodzącego Green Mastera. I potem The Superstar wraz z GG zaczęli się lać! Ale większy blokował krzesłem. Oddał uderzenie, Per B uniknął, oddał cios kolanem w brzuch, uderzenie kijem kendo w głowę, po czym Spin Kick w krzesło! Chairshot! Krzesełko się zgina. A jeszcze potem, na deser, zostaje wykonany kolejny Track SS! Potem jeszcze zaatakowanie leżącego kijem kendo, i pin!
1…
2…
3…!
Guido Gigant zostaje wyeliminowany!
Potem na ring wbiegają połączone siły Green Mastera i Qusa! Obaj chwycą stół, i szarżują na Per B! Ale odpowiadają mu Maczomx z The Bohtesem, którzy oddają Roundhouse Kicki, dropkicki, a potem Moonsaulty z trzeciej liny! I potem ustawiają krzesło na środku ringu. Obu zawodników zachodzi jeden, ale potężny Green Master, który K5W zaskakuje Kick Of Grass, a Fly Boy’a – Irish Powerem! Potem jeszcze wykonuje Hip Toss na nadbiegającym Qusem, a na The Hurricane – niejaki Powerbomb! Pięknie, pinuje debiutanta!
1…
2…
Nie! The Hurricane odkopuje!
Ale co to? Na Green Mastera szarżuje czterech wrestlerów – Mosorahiki, Motaker, K5W i The Superstar! Zaczynają go lać, ale jednak, o dziwo, pomaga mu The Hurricane! Mosorahiki Diving Heel Kickiem zaatakował Green Mastera, Motaker i K5W zaczęli go lać, a The Superstar z kijem kendo zaszarżował na The Hurricane! Ale ten zaskoczył go Clotheslinem, a potem Spearem na Motakerze! I zawodnicy nim się zainteresowali. Przygnietli go do narożnika, i zaczęli przyduszać! Ale co to? Green Master zadaje obu Kick Of Grass, prosto w tyłki! Motaker wylatuje poza ring, a K5W zostaje zaatakowany grupowo! I wywalony poza ring dwoma potężnymi Big Bootami! Ale obu zawodnikom odpowiada The Fly Boy Bohtes, który zadaje The Hurricane Gut Kick, a potem Lifting DDT! I potem Fly Boy gapi się na Green Mastera.
W końcu na ring wchodzi Zirael! Obu zawodnikom oddaje po Enzuigiri, podnosi Green Mastera, i oddaje mu prawego sierpowego! Potem dropkick, Green Master odbija się od czubka stołu, i potem zostaje na nim położony! Zirael wchodzi na narożnik, i sygnalizuje Diving Leg Drop! Skacze, ale Qus chce odsunąć Green Mastera! Nie udaje mu się to, stół się łamie! A potem on sam otrzymuje Suplex, i jeszcze na koniec Leg Drop! Jeszcze szarżuje Per B na niego, ale Back Body Drop! I pin na Qusie!
1…
2…
Qus odkopuje!
A z kolei The „Fly Boy” Bohtes stosuje pin na Green Masterze!
1…
2…
3…!
Nie zobaczymy dzisiaj Green Roodu! Green Master zostaje wyeliminowany!
A potem Qus, Zirael i The Fly Boy Bohtes podchodzą do siebie. Pierwsi dwaj przechodzą w zwarcie, wygrywa Qus, który wykręca rękę Ziraela, a The Fly Boy Bohtes odbija się od lin i stosuje Leg Drop na rękę! Bolesne! A potem jeszcze Qus zapina Anaconda Vise! Zirael na ziemi, ale pomaga mu nagle The Superstar, który przychodzi z gongiem! Oddaje potężne uderzenie w tyłek Qusa, a jeszcze z tyłu pojawia się The Hurricane z drabiną, i ją ustawia na środku ringu! I potem stworzyło się nagle zbiorowisko, bowiem przyszedł Maczomx! Ten chwytał za łopatę. Zawodnicy zaczęli się lać, do momentu, aż wypadł zakrwawiony Qus! I na ringu zostali The Hurricane z The „Per B” Superstarem.
Zawodnicy zaczynają się lać, do ofensywy przechodzi The Hurricane. Bowiem on atakuje niezłym Flapjackiem na liny The Superstara! A potem, z nie wiadomo jakich powodów, wchodzi na drabinę. Ale na narożniku jest Sparrow, który stosuje Diving Spear na The Hurricane! I zaczyna go lać pięściami! Aż w końcu, spoza ringu, Motaker rzucił schodkami na ring, trafiło w The Superstara! I jeszcze rzucił drugim krzesłem, i kolejnym stołem. Także w Per B! I wszedł na ring. Podniósł oponenta, to samo uczynił Sparrow, po czym Motaker wykonał Sidewalk Slam na drabinę, a ten lekki – Hurraicanranę! I drabina się wywala.
Motaker ustawia stół obok The Superstara, a potem jeszcze przechodzi w pin!
1…
2…
Nie! Per B odkopuje!
Przez ten czas Sparrow zaczął spuszczać niezły łomot Hurricane’owi. Low Kicki, trzy, zakończyło by się Roundhouse Kickiem, ale The Hurricane uniknął, i wykonał German Suplex! Po czym chwycił za pobliskie krzesło, Mmo go zaczepia! Ale atakuje go krzesełkiem, prosto w twarzyczkę, to był chairshot! I potem rozkłada je obok Sparrowa, odbija się od lin, przeskakuje nad oponentem, odbija się od krzesła, ponownie od lin i Moonsault! Ale K5W atakuje go pięknym Crossbodym! Szarżuje potem na Motakera, ale ten wykonuje Back Body Drop! Prosto na krzesło. Ale Qus wchodzi do kwadratowego pierścienia, i atakuje swojego rywala gitarą! Pięknie! Przeleciała ona przez jego głowę! Mmo jeszcze jest na nogach, ale po Trouble In Paradise pada! Pin!
1…
2…
3…!
Motaker wyeliminowany!
Ale nagle, od tyłu, Mmo zachodzi The Hurricane! Łapie go za ręce, a Knife Edge Chopami atakuje go Sparrow! A potem Hurricane przysuwa go do narożnika, wykonuje Tornado DDT! Jeszcze wstał Zirael, który wykonał niesamowity Zirael Leg Drop! Jego finiszer! Ale co to? Na ring wdarł się Mosorahiki, wraz z kolczastą rękawicą nałożoną na prawą rękę, i uderzył nią i Sparrowa, i Ziraela! Zakrwawieni, wypadli poza ring. The Hurricane, otrzymał Gut Kicka, Mosorahiki przeskoczył na drugą stronę lin, skoczył, i West Coast Pop! Pięknie! I jeszcze zakłada Banshee na zdjętą rękawiczkę Qusowi! Toż to było piękne! Ale jeszcze The Bohtes atakuje go w plecy, po czym odbija się od lin, i wykonuje niesamowitego Bulldoga z trzeciej liny! A potem pin na Qusie!
1…
2…
3…!
Qus wyeliminowany!
I teraz jeszcze na ringu został K5W, Mosorahiki, The Superstar i Zirael! Sparrow wyszedł poza ring, i odpoczywał, opierając się o stół komentatorski. Zauważył to The Eagle, który wykonał Suicide Dive z trzeciej liny! I obaj zawodnicy są poza stołem komentatorskim! The Hurricane to zauważa, wchodzi na narożnik. Po czym skacze, wykonując w locie Whisper In The Wind dla wstającego Mosorahikiego! Czyżby nie załapał kontuzji? A przez ten czas K5W z The Superstarem zaczęli walczyć. Per B zblokował sierpowy Maczomxa, po czym wykonuje Backbreaker! K5W jednak błyskawicznie wstał. Zaczął podskakiwać z nogi na nogę, po czym zadał Powerbomb nadbiegającemu The Superstarowi!
I ustawił drabinę ponownie na środku ringu. Wszedł na nią, po czym zasygnalizował Frog Splash z szczytu drabiny! Nieźle będzie! Ale co to? Na ring, niespodziewanie, wchodzi nieobecny przez ten pojedynek Master Of Game! Zwala Maczomxa z ringu, a The Superstar został mocno przygnieciony drabiną! Master Of Game zrobił Flip Leg Drop, po czym podniósł swojego rywala! Oddał mu Gut Kick, po czym cudne Double Underhook DDT! Ale Per B zrobił fikołka, i odsunął swojego rywala na narożnik! Ten mu jednak zadał Big Boota, odsunął na słupek, ustawił na szczycie, po czym wykorzystał kij kendo, aby walnąć The Superstara, a potem wykonać cudny Superplex! I błyskawiczny pin!
1…
2…
3…!
Legenda wrestlingu The „Per B” Superstar zostaje wyeliminowany!
K5W wraz The Bohtesem wchodzą na ring! Razem atakują MoG’a, ale ten wykonuje podwójny Japanese Arm Drag! Rywale jednak natychmiast wstają, i oddają po Enzuigiri Masterowi Of Game! Potem Fly Boy chwyci za kij kendo, i zaczyna go lać! Potem podnosi Mastera Of Game, przydusza go kijem kendo. I K5W oddaje swojemu największemu wrogowi Wheel Kick! Cudnie. Potem Maczomx wyszedł poza ring, i wyjął spod ringu ostatnie dwa stoły. Wsunął je na ring. The Fly Boy ustawił jedno, po czym położył na nim Mastera Of Game. Ale chce zainterweniować Zirael! The Bohtes jednak oddaje mu Gut Kicka, po czym piękne Hangman’s DDT! Maczomx już ustawił drugi stół, MoG jest uwięziony!
Po czym The Fly Boy Bohtes ustawił swojego rywala, Ziraela, pod Hurraicanranę. A z kolei K5W wszedł na narożnik, po czym wykonał Frog Splash na stoły! I na domieszkę Hurraicanrana Fly Boya! Stoły zniszczone, Zirael z Masterem Of Game ubolewają! K5W z The Bohtesem dominują! Tylko czemu taka współpraca? Tylko czemu taki sojusz? Nie atakują się w ogóle, co to ma znaczyć? I jeszcze się naradzają! Obaj zawodnicy podchodzą do rywali i pin dla Ziraela i Mastera Of game, tego ostatniego pinuje Maczomx, jego wróg! Najpierw odliczają Ziraela.
1…
2…
Zirael odkopuje, po czym zsuwa się poza ring!
1…
2…
3…!
Master Of Game idzie do szatni!
Nagle obu zawodników, czyli K5W i The Bohtesa, zaskakują Flying Elbow Dropami z trzeciej liny The Hurricane i Mosorahiki! Powalili ich. K5W chwycił w końcu za kij kendo, i zaczął nim odsuwać The Hurricane’a! Po czym wstaje, i oddaje mu cios! Ale Crucifix Head Scissor zadaje mu The Eagle! A The Bohtes stosuje Big Boota z biegu! Mosorahiki stosuje Back Body Drop, Fly Boy robi dziwną kombinację, przekręca się, i ląduje na drugiej stronie lin! Ale Mosorahiki zadaje mu natychmiastowy Spear, pięknie! Obaj wylatują poza ring, poza bandę! W kamerę! To było bolesne! Obaj zawodnicy zwijają się z bólu!
A z kolei K5W przejmuje dominację nad The Hurricane’em! Zaczyna go oblewać serią ciosów, kończy się to na Frankensteinerze! Ale The Hurricane kontruje Jackknife Powerbombem! A potem podnosi swojego rywala, zadaje mu cios! A potem chce wykonać Edgecution! Ale K5W wykręca rękę Hurricane’owi, po czym stosuje Russian Leg Sweep! I potem wchodzi na szczyt drabiny, sygnalizując Frog Splash! Skacze, i w końcu… The Hurricane kontruje niesamowitym RKO! Pięknie! Pięknie! A potem natychmiastowy pin!
1…
2…
3…!
Hurricane zblokował Frog Splash Maczomxa RKO w locie, po czym K5W zostaje wyeliminowany!
Hurricane popisuje się przed publicznością, ta się raduje! Ale na ring już wbiega cały zakrwawiony i poraniony Sparrow! Chwyci za kij kendo, po czym uderza nim debiutanta, któremu całkiem dobrze idzie! I Outlaw Stompy dla niego! A potem rzuca kijem kendo w niego! Wychodzi na chwilę poza ring, grzebie pod nim, i wyjmuje młotek! Hurricane na niego szarżuje, bowiem Sparrow wszedł na ring. Trafił go z Clotheslinem, ale ten bardziej doświadczony natychmiast wstał. Uniknął kolejnego Clothesline’a, walnął w głowę The Hurricane’a, po czym zaczął go przyduszać! Odłożył młotek, po czym pin!
1…
2…
3…!
The Hurricane żegna się z ringiem! Powinien być zadowolony z debiutu!
Sparrow wyraźnie chce zawalczyć o pas World Heavyweight Championa! Na razie wychodzi poza ring. Rozbiera stół komentatorski! Podchodzi do leżących poza ringiem Mosorahikiego i Fly Boya, podnosi tego ostatniego. Wyjmuje kamerę, po czym uderza nią! To było bolesne, potem High Kick dla The Bohtesa! Wypadł na beton, po czym został przyprowadzony ku stołu! I szykuje się Powerbomb! Ale nie! The Flying Kid obrywa uderzenie z łokcia w głowę, po czym jego rywal uskakuje do tyłu! Podskakuje, i pojawia się na jego przedzie! I zostaje wykonany cudny Flip Bottom dla Sparrowa! Stół się łamie! Niesamowite! Czuję już, że wraca stare MWE – nowi zawodnicy, stary klimat! Tak, będę się masturbował! Hehe, niewinny żarcik.
Ale nagle The Eagle podbiega do Fly Boya, oddaje mu Jumping Kick! Potem piękny Back Elbow, i ciągnie go za włosy! Wali nimi o matę, po czym rzuca go na ring! Wchodzi, chwyci za łopatę. Fly Boy wstaje, otrzymuje uderzenie łopatą! Ale on się pochyla, po czym stosuje piękny Frankensteiner od tylca! Potem odskakuje, chwyci za łopatę, podnosi The Eagle, po czym wykonuje potężne uderzenie czubkiem łopaty! Ileż krwi się leje! A potem wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Air Bourne! No i pięknie wykonane! Od drugiej strony chce się przedrzeć na ring Zirael! Ale Fly Boy odpycha drabinę, a ta trafia właśnie na niedawno powracającego Ziraela! I pin na The Eagle!
1…
2…
Mosorahiki odkopuje!
Cud, sam The Fly Boy Bohtes nie może w to uwierzyć! W każdym razie Mosorahiki oddaje mu Gut Kicka, po czym odbija się od lin, szarżuje, ale nadziewa się na Powerbomb! Kontruje niesamowitym pinem, sięga po biodra łapiącego The Bohtesa, po czym kreuje niesamowity Leverage Pin!
1…
2…
3…!
The „Fly Boy” Bohtes pada ofiarą eliminacji!
Sparrow jeszcze błyskawicznie wchodzi na ring! The Eagle chwyci za krzesło, nadziewa na nie Sparrowa, po czym przyczepia go do narożnika! I chairshot! Potem ustawia swojego rywala na słupku! Oddaje mu dwa Jumping Knee, po czym Super Frankensteiner! Niesamowite! Sparrow ląduje na odłamkach stołu! A potem Mosorahiki przeskakuje na drugą stronę liny! Zirael jednak ciągnie za jego nogę! Mosorahiki go odkopuje, skacze, po czym piękny West Coast Pop! I Zirael jest na chwilę uciszony! Potem The Eagle wchodzi na narożnik, Sparrow już odbija się od lin i próbuje Springboard Enzuigiri! Ale Mosorahiki schyla się, i Sparrow boleśnie upada! Pożałował tego, bowiem otrzymał błyskawiczne Eagle Fly! Po czym pin!
1…
2…
3…!
Mosorahiki eliminuje kolejnego rywala, tym razem jego ofiarą jest Sparrow!
Tak więc już jest finał, pozostali tylko Mosorahiki i Zirael!
The Eagle chwyci za kij kendo, po czym chce wyjść poza ring. Ale otrzymuje piękny dropkick w głowę w locie! I Mosorahiki natychmiast upadł. Zirael popisuje się przed publicznością, po czym zaczyna bić swojego oponenta kijem po głowie! Następnie podnosi swojego rywala, i wykonuje Belly To Belly Suplex na schody! To było bolesne! A potem rozbiera kolejny stół komentatorski! Chwyci Mosorahikiego za włosy, ale ten go odpycha głową! Potem Enzuigiri! Nietrafione, ale przemieniło się w Mule Kick! Nieźle! Zirael został odepchnięty na stół komentatorski.
Następnie Mosorahiki szarżuje na swojego rywala, ale niestety, otrzymał Back Body Drop i The Eagle leży na stoliku komentatorskim! I Zirael wchodzi na niego! I wykonuje piękny Zirael Leg Drop! I kolejny! A potem podnosi swojego rywala, po czym wykonuje Arm Tap Neckbreaker! I kolejny Zirael Leg Drop! Trzy finiszery dla The Eagle! I potem Zirael pociągnął za włosy swojego rywala, i wykonał Bulldog! I podniósł swojego rywala, walnął głową Mosorahikiego o narożnik, rzucił nim na ring, po czym wszedł za nim, odbił się od lin, i wykonał kolejny Zirael Leg Drop! Po czym pin! Ale The Eagle próbuje wykonać Roll Up! Ale Zirael skontrował, po czym wykonał Small Package, i pin!
1…
2…
3…!
Zirael wygrywa w niesamowicie ekscytującym 12-man Elimination Extreme Rules Matchu i zostaje pretendentem do pasa WHC! Wielki powrót! Oddaje całusy publiczności, a ta się raduje, mimo, że Zirael jest heelem! Philip Watson pewnie musi być niezadowolony, że ma takiego rywala. A z kolei Zirael schodzi, zadowolony z siebie, do szatni!
Czytaj całość...
Doktor Krówcio:
A to dobre. !?

Pozwolicie, że sobie zrobię drugiego zawodnika? :F

Ma być mid-carderem. :<
Nazwa: Samoan Palu
Pseudonim ringowy: The Great Samoan
Wzrost: 205 cm
Waga: 146 kg
Styl: Power
Finiszery: Jackknife Powerbomb, Samoan Facecrusher (bierze swojego rywala pod Sitout Facebuster, ale tak naprawdę rzuca nim w górę, a dopiero potem kończy się na Sitout Facebusterze).
Charakterystyczne akcje: Samoan Drop, Samoan Strike, Choke Toss Suplex, Argentine Backbreaker, Samoan Kill (Samoan Strike na szczyt narożnika, po czym błyskawiczny Fireman's Carry Slam)
Dźwignie: Cobra Clutch, Bearhug.
Rola: Tweener
Signature Action: Bicycle Kick
Seria ciosów: 2x Gut Kick, Clothesline, odbicie się od lin, po czym Running Sto. Rywal szybko wstaje, i wykonany zostaje Samoan Drop. Oponent znowu szybko wstaje. Samoan Strike, przybliżenie do narożnika. Running Splash do narożnika, potem Samoan Kill. Bicycle Kick zwieńczone zazwyczaj Jackknife Powerbombem.
Czytaj całość...
Na Ring wchodzi The Bohtes! Fly Boy co dopiero powrócił do MWE!
- Hej, hej, hej! Mam 2 komunikaty! Jak wiecie wróciłem jako... tweener. Ale to nie znaczy źle.. Chciałbym "czasami" złamać pewne zasady! No i drugi komunikat! A ten wierzcie mi będzie cudny. Fly Bouble powraca!!!
Fani szaleją, jeden z historycznych T-T MWE reaktywuje się!
- Chcecie Go?! Chcecie Bretta?! Brett dawaj!
Ohohoho! Brett The Bouble wchodzi na ring! Tak, tak, tak!
- Witajcie! Wracam! Mam tylko jeden zamiar, zdobyć pasy Tag- Teamów! Wraz z moim przyjacielem Bohtesem!
- Ludzie, Brett wrócił tylko po to, ale to ja i mam nadzieję, że Brett też chcę zdemolować MWE jako T-T Fly Tween Bouble!!

Czytaj całość...
Na ring wychodzi Mistic z Predatorem. Mistic trzyma w ręku mikrofon.
- Nanor i Batsep jako mistrzowie tag teamowi? Uważajcie bo umrę ze śmiechu. Maksymalnie w Handicap Matchu coś wygracie.
Mistic wręcza mikrofon swojemu partnerowi.
- Prędzej od Was te pasy zdobędą Tween Bouble! Wy się nadajecie do mycia stóp.
Predator oddaje mikrofon Misticowi.
- Chcemy z Wami walki tag-teamowej na najbliższej tygodniowej gali, wtedy zobaczymy na co Was stać. To nie będzie zwykła walka, walka ma się odbywać na zasadach Steel Cage.
Predator i Mistic wychodzą kierując się do szatni.
Czytaj całość...