MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
A z kolei, nasz reporter, z plastrem na czole, czyli Alex Johnson, stoi przed kamerą, a obok niego zdecydowanie bardziej lojalny od Sparty, MWE Champion Rothe!
AJ: - Witam bardzo, obok mnie stoi Rothe, który odpowie mi na parę dręczących mnie pytań.
R: - Tak, tak…
AJ: - Dobrze, Rothe, tak więc zacznijmy od tego – jak się czujesz jako MWE Champion?
R: - Czuję się całkiem dobrze, miło mieć takie osiągnięcie, jednak nie lubię tego, że każdy mi się podlizuje. Ale szanuję mój pas i pokonam The Aryana w Lumberjack Matchu.
AJ: - Zainkasowałeś walizkę, przez to stałeś się MWE Championem. Jak się z tym czujesz?
R: - Nie powiem, ważne, że jestem MWE Championem. Połknijmy te słowa.
AJ: - Co sądzisz o The Aryanie?
R: - To dobry zawodnik, którego jednak nie lubię, ale rozumiem. Też bym się wkurzył, gdyby ktoś zabrał mi mój pas MWE teraz. A nie wykluczam takiej opcji, że teraz też tak będzie.
AJ: - Asvel obstawił ciebie na wygraną. Co o tym sądzisz?
R: - Asvel jest strasznie szmacony, ma talent, ale CT nie ma na niego pomysłu. No cóż, miło, że jest za mną, i przysięgam mu, że wygra zakład z Tamerem.
AJ: - Co sądzisz o Mosorahikim?
R: - Mosorahiki to bardzo dobry partner, cieszę się, że z nim jestem.
AJ: - Czemu Fredder od ciebie odszedł?
R: - Najwyraźniej był zbyt głupi, aby docenić partnerstwo ze mną. A niech sobie idzie do Aryana, ja jestem honorowy i zawsze będę z moim TT partnerem.
AJ: - Dziękuję, to wszystko o co chciałem cię zapytać.
R: - Ja również ci dziękuję i… stawiaj na mnie. Masz pewną wygraną u bukmacherów.
------------
Teraz jest czas na starcie o pas NNO Skull, w Table Matchu, gdzie wystąpią niby-posiadacz pasa NNO Skull, czyli Sparta, na jednego z braci Superstar, czyli Amazing Superstara! Na poprzedniej, normalnej gali, otrzymał potężne uderzenie kulą zawieszoną na łańcuchu w głowę!
A starcie to otwiera… Huba Niszczyciel! Jego pracownicy ciągną go na wózku inwalidzkim, a ten spokojnie przemawia na mikrofonie! Jadą w stronę ringu! Huba przemawia!
- Tak, przybyłem na tą galę, abyście się nie smucili. Obejrzę tylko, jak to David pokonuje Goliata, czyli jak Amazing Superstar rozwali Spartę! A pas NNO Skull, tak czy siak, będzie mój! Carl i Morris, poprowadźcie mnie do stołu komentatorskiego. Chcę popatrzeć na tą walkę.
I pracownicy, chyba dobrze opłacani, ubrani w garnitury, przyprowadzili wózek inwalidzki swego pracodawcy obok komentatorów. I tam się osiedlił. Następnie pracownicy zaczęli wracać do szatni. Publiczność wiwatuje!
Ale co to? Na dwóch pracowników szarżuje Sparta! Ten pierwszy, łysy, otrzymuje potężny Clothesline, a drugi, z długimi włosami i gęstym zarostem, Cool Shota! Łysy pracownik wstaje, ale natychmiast staje się ofiarą Samoan Dropu, który wywala go poza rampę! A potem Sparta podnosi drugiego pracownika. I przepiękny Chokeslam, który powoduje, że pracownik wpada w pobliski kosz na śmieci! Sparta jest podekscytowany, wchodzi do ringu, zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
Huba Niszczyciel chce przemówić, ale przeszkadza mu w tym Amazing Superstar, który zalicza swój theme! Przyszykowany na heroiczne wyzwanie, wchodzi na ring po linach, po czym wchodzi na narożnik, i unosi kciuk w górę! Po czym schodzi z słupka.
Sparta vs. Amazing Superstar
Walka o NNO Skull, którego posiadaczem jest Sparta, Table Match.
Mamy gong!
Amazing Superstar następnie odchodzi powoli od Sparty, przybliża się do lin. Z kolei ten do niego podchodzi, i zaczyna go przyduszać! W końcu Amazing oddaje mu prawego sierpowego, po czym zaczyna zadawać mu ciosy w korpus! Ale nieudanie, bowiem Sparta w końcu łapie go za głowę, i odpycha! Ten odbija się od lin, po czym stosuje Running Crossbody! Sparta się wywrócił. No, nieźle idzie na początek Amazing Superstarowi. Ponownie odbija się od lin, po czym stosuje Leg Drop! Trafił, po czym zaczekał, aż jego oponent wstanie! I przyszykował dla niego Clothesline From Hell! Udanie. Podnosi kciuk do góry, po czym próbuje oddać prawy sierpowy dla wstającego Sparty! Ale ten blokuje, i łapie swojego rywala pod Powerslam!
Ale Amazing Superstar się wywiązał, i potem wykonał AA! Sparta jednak podniósł go do góry, po czym to zamieniło się w Military Press Drop. Ale Amazing Superstar się wywiązał, wylądował na drugiej stronie lin, po czym zadał Sparcie Slapa! Potem oddaje Kicka To Ring, po czym wchodzi na ring, i oddaje Clothesline! Ale skontrowane Side Slam Backbreakerem. Amazing Superstar jednak jeszcze stoi. Sparta zadaje mu lewego sierpowego, niecelny, i zawodnicy przechodzą do zwarcia. Amazing cudem odpycha Spartę od lin, ale ten stosuje Choke Toss Suplex, po czym wywala swojego rywala poza ring! Na beton, ląduje na zadek!
Sparta następnie wychodzi poza ring. Składa stół, po czym chce nim zaatakować wstającego Amazinga. Ten odsunął stolik, po czym oddał śliczny Jawbreaker! Na obrzeże stołu! Sparta zaczął krwawić na podbródku! W końcu zaczyna go lać serią sierpowych. Prawych. Po czym dosięga to w końcu Huby Niszczyciela! Ten oddaje uderzenie w plecy Sparty, ten się odwraca, zaczyna z nim dyskutować, co pozwoliło Amazingowi wykonać Backbreaker! Po czym siada na swoim oponencie, zadając mu ciosy w głowę! A Huba Niszczyciel trzy razy kopnął w jego nogę! Ale Sparta w końcu rzucił swoim rywalem do tyłu, po czym oddał mu headbutta. Wziął stół, rzucił go na ring, po czym rzucił AS-a do kwadratowego pierścienia!
A potem oddał mu Big Boota w głowę! I wszedł na ring. Rozstawił stół na środku, a potem na niego zaszarżował Amazing Superstar! Ale skontrował Powerslamem! Już by złamał stół, aby chwyt był zbyt słaby, aby to złamać! Ale Amazing Superstar łapie się za kolano. Potem podniósł swojego rywala, przyduszając go. Amazing Superstar jednak wyzwolił się, oddał Roundhouse Kick, po czym rzucił swojego rywala na stoliczek! Ten się o niego nadział, a potem został przywitany dropkickiem! I oponent zaczął opierać się o narożnik. Amazing zaszarżował z Jumping Splashem, i trafił! Spartę jednak to nie zabolało, a potem powalił przeciwnika Big Bootem, a potem na wrestlerze użył Surfboard Facecrusher! Nieźle.
A potem wyszedł po raz kolejny poza ring. Złożył stół i go chwycił. A że był silny, to samo zrobił z drugim. Po kolei rzucił nimi na ring, jedno trafiło w Amazing Superstara, ale ten zblokował, po czym rzucił w stronę Sparty! Ten oberwał, a potem błyskawiczne Baseball Slide! Sparta odbił się od pobliskiej bandy, po czym przeprowadził się na rampę, oniemiony. Amazing Superstar zszedł z ringu, po czym zaczął oblewać rywala serią ciosów. W końcu Roundhouse Kick i chciał wywalić rywala poza bandę. Ale ten jednak stosuje Back Body Drop, po czym to Amazing Superstar ląduje na wgniecionym koszu na śmieci, a ten w takim stanie jest przez pracownika Huby Niszczyciela! Pięknie!
Amazing Superstar jednak błyskawicznie się zwinął. Sparta stał nad nim, a potem został pociągnięty za nogę. Wyrąbał się. I potem zaczęli się lać! W końcu przeszli do bandy, która prowadziła na beton, w którego środku znajdował się ring! Wygrywa AS, który przyciska oponenta do bandy i zaczyna go lać serią ciosów. Ale ten w końcu odpycha go, oddaje Gut Kicka, po czym Cool Shot! A potem zostaje podniesiony, a potem zostaje rzucony przez Two-handed Choke Toss! Ale Amazing Superstar błyskawicznie wstaje. Ciągnie za rękę Spartę, po czym go rzuca na narożnik. Następnie bierze stół oparty o bandę, i wbija go w Spartę! A potem wsuwa go pod linami.
A potem Sparta łapie Amazing Superstara za kark! I jego głową zaczyna bić o narożnik. Po dwunastu uderzeniach jego twarz zaczęła wystarczająco krwawić, a potem Amazing Superstar otrzymał Showstopper! Ale odepchnął swojego rywala. Jednak otrzymał pięknego podbródkowego. A na koniec DDT na beton! I jego twarz jeszcze bardziej krwawi. I potem rzuca go na pobliskie schodki! Amazing Superstar się o nie potyka i wywraca. Zostaje podniesiony, pociągnięty za włosy, ale oddaje trzy low Kicki, po czym oddaje swojemu oponentowi po Gut Kickach! A następnie chwyci za pobliski pas NNO Skull! Chce uderzyć swojego rywala, ale zostaje zaskoczony Head Blockiem. I następnie złapał swojego rywala pod DDT. Przybliżył się do Huby, a ten na Sparcie wykonał Backbreaker! Błąd!
Sparta najwyraźniej się wkurzył. Potężnym lewym sierpowym powalił swojego oponenta, po czym oddał trzy uderzenia w głowę Hubie! Komentatorzy się na niego rzucili, ale on ich po prostu rzucił w trybuny! A na trzecim, pozostałym, wykonał Cool Shot! A potem podniósł wózek inwalidzki, na którym siedział Huba, i rzucił nim w stronę wstającego Amazing Superstara! Trafiony! Huba z kolei, w ubraniu, plastrach i bandażach, siedzi na betonie, obolały. Łapie się za rękę, czyżby kontuzja? Ale to było niezłe! Twarz Amazinga Superstara nieźle krwawi. I potem otrzymuje Back Elbow, a potem zostaje rzucony na ring! I kolejny Big Boot w głowę! A potem Sparta biegnie ku stołowi, który rzuca na ring! Wchodzi tam, po czym opiera go o narożnik!
I szarżuje Amazing Superstar z Clotheslinem! Pięknie! Sparta krwawi! A potem Amazing Superstar go podnosi, przyduszając. Oddaje trzy Knife Edge Chopy, po czym ustawia swojego rywala na stole! Kładzie go na nim, wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Flying Elbow Drop! I skacze! Ale nadziewa się na kolana Sparty, który także upada! I obaj zawodnicy leżą! Po parunastu sekundach wstali. Amazing Superstar zaszarżował z Clotheslinem, ale został skontrowany Samoan Dropem! Pięknie! Amazing Superstar jednak natychmiast wstaje, opierając się o narożnik! Oddaje Big Boota nadbiegającemu Sparcie, a potem wykonuje na nim Tornado DDT! Pięknie!
W końcu Amazing Superstar podnosi swojego rywala. Ale ten go odpycha! Ten idzie na swojego rywala, ale otrzymuje Gut Kicka! I szykuje się kolejny Samoan Drop! Ale Amazing Superstar kontruje prawym łokciem. I staje na nogi. Po czym szykuje mu się Cool Shot! Wykonany, po czym oparł się o stół! AS szarżuje, ale otrzymuje Big Boota, po czym zostaje ustawiony pod kolejne Samoan Drop! I nie! Tym razem się nie wywinął! Wylądował prosto na stół! Ten się załamał! Ależ piękny mecz, ależ piękny Samoan Drop!
I Amazing Superstar przegrywa! Sparta się cieszy, unosi swój pas w górę! Ale publiczność buczy! Sparta rozgląda się dookoła! Potem gapi się na Amazing Superstara, przechwala się przed nim pasem!
Ale nagle… zostawia swój pas na narożniku! Kładzie go, po czym wychodzi poza ring, i grzebie pod nim! Wyjmuje krzesło! O-oł, czyżby Amazing Superstara czekał taki sam los jak Hubę Niszczyciela! Nakłada krzesełko na nogę, przedtem wszedł na ring, po czym wchodzi na narożnik, i szykuje się Body Splash na krzesło! I skacze! Niesamowite! Amazing Superstar już się nabawił kontuzji kości strzałkowej zapewne. Sparta następnie, wkurzony, popisuje się swoim pasem przed Hubą, po czym rzuca krzesłem w jego stronę. Trafia w niego! I wychodzi poza ring, schodzi do szatni!
---------
A przez ten czas obserwujemy, jak Tim Seno wychodzi z szatni w stroju sędziego! Jeszcze jeden pojedynek przed main eventem, ale Tim Seno lubi się zabierać za coś dużo wcześniej! Ale zostaje oblegany przez czterech zawodników MWE: Mosorahikiego, Asvela, Mistica i Piniusa!
A: - Proszę o autograf!
M: - Asvel, odwal się, ja byłem pierwszy!
Mi: - The Eagle, odczep się!
P: - Uspokójcie się wszyscy, każdemu podpisze.
M: - No ale wiesz, zawsze mało czasu jest!
A: - Trudno! Kto pierwszy ten lepszy, i jeszcze bardziej zasłużony!
M: - Muahahaha! A to dobre! Na pewno nie ty!
Mi: - Podpisuję się pod Mosorahikim!
M: - Haha!
A: - Co się tak ryjecie? Niedługo będzie tego żałować!
Mi: - Tak, tak,
M: - Dobra, to, panie Seno, podpisze pan autograf?
P: - Geniuszu, on już sobie poszedł! Brawo, brawo! A ja chciałem sobie zrobić autograf.
A: - Ta, ja też…
Mi: - To po prostu twoja wina, knypku!
M: - Argh, już się nie kłóćcie.
P: - Właśnie.
A z kolei Tima Seno zajął jeszcze Sir Matizo z pasem Extreme Championa! Chwali się nim przed Timem Seno.
SM: - No, panie legenda, widzisz, na razie jesteś dużo słabszy ode mnie. Popatrz tylko na ten genialny pas! Po prostu jestem wspaniały! O tym to ty nie możesz marzyć.To genialny owoc mojej pracy!
TS: - Słuchaj, bardzo fajnie, że nosisz ten pas, ale uno – nie zasługujesz na to, abyś go to nosił, a duo – ten pas to pikuś w porównaniu z moimi wszystkimi pasami MWE, WHC i Tag Team. No, widzisz, i ja tu niby od ciebie jestem gorszy.
SM: - Koleś, ty ze mną nie zadzieraj, bo dzięki własnemu fartowi zostałeś legendą!
I Sir Matizo startował z pięściami do Tima Seno, ale ten go trzymał za dłonie, po czym odepchnął.
TS: - Słuchaj, zadzieranie z legendą to jak zadzieranie z pracownikiem MWE. Możesz za to zostać zwolniony, więc nie ręczę. A, weź sobie zrób posąg z tym pasem. Niestety za małą ilość go sprzedasz, ze względu na wartość pasa, która i tak przewyższa ciebie, gamoniu. A teraz idź i nie blokuj mi drogi.
SM: - Ejejej! Co ty taki?
TS: - Słuchaj, po PPV masz już pewną walkę z jednym z moich wysłanników, czyli Guido Gigantem! Niech cię on poskromi na zawsze. Na dodatek jeszcze postaram się wynegocjować, aby to było starcie o pas. I jest dla ciebie lepsza opcja – możesz się zmierzyć jednak z Mosorahikim albo i Qusem, jeśli los będzie dla ciebie łaskawy. Ale raczej z tym drugim, bo ten pierwszy ma Tag team z Rothe, który i tak jest ze mną zaprzyjaźniony… to co byś powiedział na Handicap Match, co? Hehe!
SM: - O ty draniu jeden… posyłasz swoich zwolenników, zamiast ze mną walczyć! Tchórz! Urwis! Jak ty wyrosłeś na legendę, to ja nie wiem! A teraz pozwól, że sobie stąd pójdę, bo twoja osoba mnie odraża!
I Sir Matizo, wkurzony, poszedł sobie do pokoju, gdzie wszyscy MWE Superstars oglądali w telewizji starcia.
-------
Teraz jest pora na No-DQ Last Man Standing Match o pas World Heavyweight Championa, w którym zmierzą się – przyszła legenda wrestlingu Philip Watson kontra dostający spory push Qus „Qusowaty”! Obaj zawodnicy potrafią wykręcić ciekawe show, ale już przyglądajmy się im!
A pierwszy na ring wychodzi Qus! Witany mieszanymi uczuciami, zaciska pięści, po czym klęka na kolana, robi kulę, i odskakuje do przodu! Raduje się z publicznością, po czym wślizguje się pod linami! Udaje, że gra na saksofonie, po czym schodzi do narożnika!
A teraz wchodzi Philip Watson, World Heavyweight Champion, witany szumnymi oklaskami i wiwatami, wchodzi z koszulą z napisem “Now to play it!”, po czym wchodzi na ring po schodkach, rwie koszulę, po czym rzuca nią w trybuny! I przyszła legenda wrestlingu opiera się o narożnik!
Ale co to? Nagle, na górze, w pobliżu górnych kamer, pojawia się Aryan z mikrofonem w ręku! Przemawia!
- Czy ja dobrze słyszałem? Czyżby nasz komentator rzekł, że ja w porównaniu z nim jestem frajerem i on jest legendą wrestlingu, nawet przyszłą? Ha! A to dobre! Większej głupoty w życiu nie słyszałem! Ja byłem od urodzenia, jestem i będę najlepszym wrestlerem w historii! Tego dnia będę MWE Championem, wygram z Rothe na następnym PPV, po czym przyjdzie pas na WHC, i będę pierwszą gwiazdą w historii, która trzymała oba pasy główne jednocześnie! I będę uznawany za najlepszego wrestlera w historii! Dlatego życzę sobie, aby teraz wygrał Philip Watson, abym potem miał leszcza do lania! A zresztą, Qus nie gorszy, w każdym razie, panom nie przeszkadzam, muszę iść, dlatego, iż nazywam się The Aryan i jestem NIESAMOWITY!
Cisza na trybunach, potem ta przemienia się w buczenia! Ale nagle, za Aryanem, pojawiają się Mosorahiki, Master Of Game i Nanor! Nanor oddaje uderzenie w plecy, Master Of Game zapina Sleeper Hold swojemu rywalowi, a Mosorahiki oddaje Kenka Kick byłemu TT partnerowi! I wychodzą z pola widzenia. Aryana czeka niezłe manto od trzech wrogów!
Philip Watson (c) vs. Qus
No-DQ Last Man Standing Match o WHC Championship
Mamy gong!
Na początek obaj zawodnicy do siebie podchodzą, zwarcie! Łapią się za barki nawzajem, Qus wygrywa, przechodzi do headlocka, ale Philip Watson oddaje chopa w głowę! Potem zadaje swojemu rywalowi dwa low Kicki, po czym Clothesline! Ale Qus uniknął. Oddał Gut Kicka, i zaczął WHC Championowi oddawać serię uderzeń. Po siedmiu przyszedł czas na chop, po czym począł stosować Arm Locka na linie! Ale Philip Watson oddaje mu potężnego prawego sierpowego, Chopa, po czym stosuje Back Body Drop! Qus jednak kontruje niesamowitym DDT! I WHC Champion odbił się od lin, a Qusowaty wypadł poza ring. Philip Watson natychmiast wstał, oddał Baseball Slide Qusowi, ale ten uniknął, pociągnął za nogi PW, po czym Snake Eyes! I Vertical Suplex, powalający. Philip Watson jednak natychmiast wstał.
Qusowaty wszedł pod ring, ze strachu, gdzie było od groma rzeczy. W ciemnicę, za nim, wszedł WHC Champion. Nie wiadomo, co tam zrobili, ale kamery pokazują, że Qus zadał Speara, po czym chwycił za kij kendo i zaczął nim oblewać Philipa Watsona! Wyszli poza ring, Qus próbował zadźgać w brzuch WHC Championa kijkiem, ale ten blokuje, przesuwa to, po czym ustawia swojego rywala pod niesamowity Russian Leg Sweep! A potem chwyci coś spod ringu, najpierw młotek, potem kosz na śmieci, i kolejny, a następnie drabina, którą wsuwa do kwadratowego pierścienia! Qus błyskawicznie wszedł na ring, chwycił za koszyk, po czym oddał uderzenie na głowę Philipa Watsona! I ten wypada poza ring. Sędzia zaczyna go odliczać!
1…
2…
Philip Watson wstaje! Qus wychodzi poza ring, po czym zadaje uderzenie koszem. Philip Watson uniknął, ale uderzenia łokciem nie. Potem nałożył koszyk na jego głowę, po czym od pewnego kibica chwycił gitarę! W końcu Watson zdjął z siebie kosz, ale źle zrobił, bowiem otrzymał uderzenie gitarą, która pękła! WHC Champion krwawi! Qus nadchodzi na swojego rywala z Big Bootem, ale zostaje skontrowany Spinebusterem! Jednak wstaje natychmiast. Ale zostaje zaatakowany kijem kendo! I potem wyrzucony poza ring, wywalił się o kamerę. Podniósł się, po czym za nią chwycił. Na trybunach Philip Watson przechodzi w ofensywę, ale Qus blokował kamerą! Okazało się, że nagrywał to całe życzenie. Potem pokazał środkowy palec, po czym zadał potężny cios w głowę rywala! Ale WHC Champion chwyci za kamerkę, po czym stosuje nią Axe Handle, po czym Qus został powalony, krwawi! I zostaje podniesiony, ciągnięty za rękę. I oddaje Chopy! W końcu przechodzą do bandy. Ale otrzymuje Bulldoga! Ale Philip Watson. Po czym zostaje rzucony poza trybuny!
Potem zostaje przysunięty nad kosz na śmieci! I Qus składa się pod RKO! Wykonane! Pięknie! Potem czeka, aż sędzia odliczy Philipa Watsona. Po czterech jednak ten wstał. Qus złożył się pod Trouble In Paradise, ale nie trafił, i otrzymał Back Suplex! Ale Qus odskoczył, po czym zadał Roundhouse Kicka oponentowi. Ale ten uniknął, i Spear! A potem błyskawicznie wszedł na ring. Ustawił drabinę na środku. Qus jednak już odbija się z narożnika i zadaje Diving Spear! Ale zostaje ustawiony pod Samoan Drop! Qus jednak łapie się drugiej liny. Ale otrzymuje Canadian Backbreaker, po czym się puszcza! A potem Philip Watson wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Diving Elbow Drop! Skacze, ale Qus unika! Po czym Philip Watson leży na ziemi, Qus się nad nim pochyla, ale zostaje złapany za biodra, po czym otrzymuje Powerbomb na kosz na śmieci! I sędzia go odlicza. Przez ten czas PW wychodzi poza ring i grzebie pod nim. Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, Qus wstaje. Na ringu leżą dodatkowe rzeczy – łopata i stół! I wbiega na ring.
Ale Qus żegna go pięknym dropkickiem! Philip Watson opiera się o narożnik. Korzysta z tego Qus, który trochę zwalnia tempo, oddaje dwa powolne Knife Edge Chopy, po czym ustawia swojego rywala na szczycie narożnika! Składa drabinę, po czym kładzie ją w odległości narożnika. Potem oddaje uderzenie w głowę, po czym ustawia rywala pod Superplex! I wykonuje go, prosto na drabinę! Philip Watson się podkula i zostaje wyliczany. Wstaje na sześciu. Qus sygnalizuje Speara! Ale kontruje to pod Belly To Belly Suplex! A potem chwyci za łopatę. Qus chce go zajść od tyłu, zapina mu Sleeper Hold, ale otrzymuje uderzenie łopatą. I potem potężne uderzenie w głowę! Ilość krwi na jego twarzy potroiła się! I wypadł poza ring.
Sędzia wylicza go za ringiem! Raz… dwa… trzy… cztery… pięć… Qus z trudem wstaje. Oddaje Big Boota jednemu z komentatorów, po czym chwyci za jego krzesło! Philip Watson wykonuje Suicide Dive, ale trafia w kółka krzesełka! To było bolesne! Po czym stawia krzesło w pobliżu rywala. Odwraca się, ale otrzymuje prawego sierpowego od Philipa Watsona! Zostaje zwalony na krzesło! A potem Spear PW! Ale otrzymuje Back Body Drop, po czym siada na krześle nogami do góry! A potem dropkick! Krzesło odjeżdża! Qus je podnosi, po czym rzuca na pobliskie schody! Niezła akcja!
Philip Watson, w napływie furii, natychmiast wstaje. Jego rywal szarżuje, ale ten wykonuje Powerbomb! A potem spod ringu wyjmuje ostatni już kosz na śmieci. Po czym próbuje na niego wykonać Pedigree! Ale Qus się wywiązuje, i ustawia rywala pod Samoan Drop! Ale przemienia się to w fantastyczne Reverse DDT WHC Championa! I potem wchodzi na ring. Ale nagle na niego wchodzi niespodziewanie intruz, czyli Shaggy Killer, który oddaje Big Boota, a potem Exploder Suplex! I potem odpycha swojego rywala do narożnika, po czym sygnalizuje Rated Spear w narożnik! I wykonał, błyskawicznie! Po czym wychodzi poza ring, i bierze za pas World Heavyweight Championa! Podnosi go do góry, publiczność buczy! Ale odwraca się, i otrzymuje Wheel Kicka od Qusa, potem Low Kicka, a następnie niesamowite Trouble In Paradise! I wypada poza stół komentatorski. Qus go jednak oślepia prawym sierpowym, po czym wyrzuca na beton! I Philip Watson zadaje Diving Fist Drop! I Shaggy Killer krwawi!
Ale co to? Z trybun wychodzi także The Aryan z młotkiem! Uderza nim Qusa, przydusza nim Philipa Watsona, rzuca nim o nogę Shaggy Killera, po czym zadaje mu soczyste Sweet Chin Music! A potem wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Flying Elbow Drop! I skacze na nikogo innego, jak na Philipa Watsona! Qus jeszcze wstaje, ale obrywa Arm Tap Neckbreaker! I Aryan wybiega do szatni! Shaggy Killer się przebudził, po czym uciekł na trybuny! A sędzia zaczął odliczać obu zawodników! Wszyscy wstali na osiem. Philip Watson zadał lewy sierpowy, zblokowany, po czym dostał headlocka, potem Qus ustawia go nad pasem, i wykonuje Bulldog na World Heavyweight Title! Philip Watson krwawi jak szalony! Uła, cóż za hardkor! Ale cóż się spodziewać po takim meczu? Dawno takiego interesującego nie widziałem!
Potem Qus ustawia drabinę, potykając się o własne nogi, na środku ringu! Philip Watson z kolei, wyliczony po siedmiu, wstaje. Opiera się o stół komentatorski, odpoczywając. Qus przez ten czas rozstawia krzesło, a pod nim kosz na śmieci! Potem Philip Watson wchodzi na ring, zostaje oślepiony pięknym, idealnym, nadającym się na pięć gwiazdek Enzuigirim, po czym podniósł swojego rywala i położył na stole! I wchodzi na szczyt drabiny, po czym sygnalizuje Splash! Unosi ręce w górę, po czym robi krążenie ramion i skacze! Szykuje się świetny splash! Ale Philip Watson schodzi ze stołu, po czym Qus łamie stół i zgniata kosz na śmieci! Niesamowite, niesamowite, przepiękne. Po czym Philip Watson go podnosi. Ciągnie za włosy, i uderza jego głową o drabinę. Po szesnastu waleniach przestaje.
Qus zatacza się, opiera się o liny. Philip Watson wychodzi poza ring i prosi pracowników MWE o gong! Ci mu szanownie dają. W ramach podziękowania PW się kłania, chwyci za gong, po czym wchodzi z nim na ring! Qus jednak szarżuje z Clotheslinem, unikniony, Leg Lariat, unik, Shoulder Block też, i jeszcze Qus szarżuje z Chick Kickiem, ale otrzymuje potężne uderzenie gongiem w głowę! I jak długi pada na liny, po czym Philip Watson, na własnych siłach, wywala go poza ring! Sędzia go odlicza, ale Philip Watson wchodzi na drabinę! Sygnalizuje Diving Elbow Drop! I Skacze, z niesamowitej wysokości, na beton, po czym jego łokieć idealnie wgniótł się w brzuch Qusa! Ten się skulił, po czym Philip Watson oparł się o stół! Zaczął go rozbierać, po czym położył na nim Qusowatego! I ponownie wchodzi na drabinę! Tym razem sygnalizuje Frog Splash! Skacze, i… pięknie wykonany! Stół się załamuje! Qus już powinien być nieprzytomny!
Philip Watson podnosi oponenta, ale ten mu oddaje prawego sierpowego. Jeszcze trzy i RKO, świetnie. Sędzia odlicza WHC Championa, to może być koniec! Ale na dziewięciu już wstaje! Qus łapie się za głowę, szarżuje z Clotheslinem, ale obrywa Back Body Drop, ląduje na zadek, wstaje natychmiast, i wchodzi na ring, wślizgując się pod linami! Za nim Philip Watson, Qus oddaje mu Gut Kicka, wykonany, po czym DDT! Ale Watson go odpycha, po czym Backhand Chop! I Qus się potyka o własne nogi, a potem natychmiast wstaje. Otrzymuje lekkie uderzenie gongiem w brzuch, po czym Philip Watson kładzie go na macie!
Potem oddaje Gut Kicka Qusowatemu, po czym ustawia go pod Pedigree! Ustawia go tak, że mógłby trafić główką w gong! Ale Qus go odpycha, Philip Watson odbija się od lin, zadaje Knee Strike, po czym ponowna próba wykonania Pedigree! I tym razem, to zostało wykonane! Qus leży na ziemi, nieprzytomny! To już jest koniec! Ale Philip Watson, na wszelki wypadek, wchodzi na drabinę! Raz… dwa… trzy… cztery… pięć… sześć… siedem… osiem… dziewięć, aż w końcu dziesięć! Tak, tak! To można było przewidzieć, Philip Watson nadal World Heavyweight Championem!
Philip Watson, w niesamowitej walce, broni pasa, pokonując nikogo innego, jak Qusa! Interwencje Shaggy’ego Killera i The Aryana kreują jakiś nowy feud. Może to przygotowania do 7-7 man Elimination Tag team Matchu? W każdym razie Philip Watson schodzi z drabiny, i chwyci za swój pas! Unosi go w górę, po czym, ucieszony, schodzi do szatni!
-------
A z kolei na backstage’u, na parkingu, przy samochodzie K5W, siedzi właśnie Maczomx! Wyjmuje, w stroju ringowym, z samochodu portfel, a chowa swój pas. Zaskakuje go swoją obecnością Master Of Game!
K5W: - Oooo… Master Of Game… przepraszam, ale muszę iść…
MoG: - Nie tak szybko, albo ci zwinę ten samochód wraz z pasem European Champion. Słuchaj, wiesz, jakim byłbyś pędrakiem bez Bossiskita?
K5W: - Dobry kolega, no…
MoG: - Dobry… dzięki niemu wygrałeś. To jemu należał się pas.
K5W: - Może i… ale uzgodniliśmy…
MoG: - Nie ma „uzgodniliśmy”! Słuchaj, po tym PPV natychmiast żądam single matchu o pas European Champion, bez niczyich interwencji! Ten pas będzie mój, bo mi się zależy.
K5W: - Ojej, jak mi przykro…
MoG: - Miło mi, a teraz idź.
K5W odpowiada na tym zaszarżowaniem na MoG’a! Ale ten blokuje, odsuwa rywala, i oddaje mu potężny lewy sierpowy!
MoG: - Chciałeś coś?
K5W: - A nic… do widzenia…
K5W na alarm zamknął samochód, po czym uciekł od Mastera Of Game do budynku, bowiem miał być jednym z drwali w main evencie.
---------
Ring jest już oblegany przez dwunastu drwali na czternastu – tych po stronie Aryana: Freddera, Bossiskita, Sira Matizo, Tamera, Sparty i Shaggy Killera, i tych będących po stronie Rothe: Mosorahikiego, Nanora, Philipa Watsona, Guido Giganta, The „Per B” Superstara i Asvela! Brakuje jeszcze K5W i Mastera Of Game, którzy wchodzą razem, tyle że MoG goni Maczomxa! Ostatecznie wpadają w tłum drwali, po czym K5W dołącza się do sił Aryana, a Master Of Game do Rothe.
A z kolei już swój wejściowy theme zalicza Rothe! Z pasem MWE i rulonikiem w ręku, rozwija go, i jest tam napis „Your Awesome Die Today, Aryan”, po czym rzuca nim w publiczność! Unosi pas w górę, po czym wchodzi na ring! Następnie na narożnik, pokazuje swój pas, po czym klaszcze, schodzi z narożnika i już jest w kwadratowym pierścieniu! Cóż za wiwaty fanów!
A teraz wychodzi The Aryan w koszulce bejsbolowej, na przedzie jest napisane „I’m Awesome”, a na tyle „The Aryan 40”. Siada na kolana, krzyczy głośno „I’m Awesome”, podskakuje i idzie na ring, krążąc się wokół, a następnie przechodzi do luźnego kroku! Zdejmuje koszulkę, rzuca ją Fredderowi, ten nakłada ją na siebie, po czym z gaci wyjmuje laleczkę voodoo Rothe, która została przedziurawiona szpilką! Wali nią Rothe, po czym rzuca ją do komentatorów.
Z kolei sędzia Tim Seno chwyci pas MWE i unosi go w górę! Następnie podaje go pracownikom MWE. Robi się ciekawie!
Rothe (c) vs. The Aryan
Lumberjack Match o MWE Championship,
Drwale: Fredder, Bossiskit, Sir Matizo, Tamer, Sparta, Shaggy Killer, Mosorahiki, Nanor, Philip Watson, Guido Gigant, The “Per B” Superstar, Asvel, K5W i Master Of Game
Specjalny sędzia: Tim Seno
Mamy gong!
Na początku Aryan z Rothe zaczynają się przekomarzać. Podchodzą do siebie i zwarcie! Ściskają się, wygrywa Aryan, który rzuca swojego rywala na liny i Clothesline dla MWE Championa. Rothe jeszcze wstaje, rzuca Aryana na liny, ale tym razem oberwał Clothesline’a z biegu. Jeszcze rzuca się na rywala, rzuca go na liny, Irish Whip, po czym próba wykonania Rothe Bombu! Aryan się wywiązuje, ale otrzymał lewego prostego. Mr.Awesome odbija się od lin, po czym próba wykonania Back Suplexu! I otrzymał! Ale błyskawicznie wstał, odbił się od lin, po czym Gut Kick i Scoop Slam dla Rothe! I seria Outlaw Stompów. W końcu Tim Seno go odsuwa. Rothe wstaje, Aryan biegnie na niego, ale obrywa piękny Hip Toss! Wstaje jeszcze, ale Rothe daje mu Big Boota w twarzyczkę!
Podnosi swojego rywala, łapiąc go za rękę. Ale Aryan oddaje mu headbutta, potężny Slap, a potem Rolling Elbow! I wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Diving Crossbody! Ale jeden z drwali, czyli Nanor, ciągnie go za nogę. A za drugą chwyci Mosorahiki! Asvel i The Superstar zadają mu uderzenia w plecy, a Guido Gigant uderza w jego lewą nóżkę! Ale Bossiskit, Fredder, Sir Matizo, Tamer i Sparta ich przepędzają, rzucają ich na bandę, po czym zaczynają się lać! Wygrywa grupa odsieczowa, Fredder wykonał Speara na Asvelu. Z kolei Rothe zadał piękny Super Kick na Aryanie siedzącym na szczycie narożnika! I upadł. Po czym pin MWE Championa!
1…
Aryan odkopuje!
Z kolei poza ringiem Fredder z Bossiskitem znęcają się nad leżącymi. Nad Asvelem, Nanorem, i Mosorahikim. Potem w końcu odchodzą. A Aryan zadaje Clothesline swojemu rywalowi, ten uniknął, po czym próbował wykonać dropkick! Aryan rzucił jednak swoim oponentem o matę. Następnie podnosi swojego rywala, po czym stosuje Back Body Drop! Rothe łapie się lin, aby nie wypaść, oddaje kopniaki nadchodzącym drwalom, aż w końcu Guido Gigant, Master Of Game, Philip Watson i Nanor przychodzą na odsiecz! Odsuwają Freddera, Tamera, Sira Matizo i K5W, po czym Master Of Game temu ostatniemu zadaje Double Underhook DDT! To było bolesne, ale Bossiskit zaczyna z nim się przekomarzać! W końcu zapada spokój. A Rothe wchodzi na ring, ale już otrzymał Slamma Slam, a potem został rzucony na narożnik!
Aryan szarżuje Shoulder Blockiem z biegu, ale Rothe się odsuwa, po czym chce wykonać swojemu rywalowi DDT! Ale Aryan łapie go za rękę, wyzwala się, i Reverse Russian Leg Sweep! A potem Aryan zaczyna przekomarzać się z drwalami, i krzyczy, że jest niesamowity. Ale za nogę chwyci go Mosorahiki, a potem Rothe jeszcze stosuje Reverse DDT! Ale Aryan natychmiast się przeturlał, wstał, oparł się o narożnik. Zablokował dwiema nogami Rothe, po czym zastosował na nim Tornado DDT! A potem jeszcze wchodzi na słupek! I Diving Crossbody! A następnie natychmiastowy pin, uła, pięknie, pięknie, moi drodzy!
1…
2…
Sędzia ledwie powiedział dwa. Rothe odkopuje.
Aryan potem zadaje Gut Kicki swojemu rywalowi, następnie chwyci go za głowę i zadaje podbródkowy, a potem wywala go poza ring za pomocą Rolling Fireman’s Carry! I Rothe zaczyna być oblewany serią ciosów przez Shaggy Killera! Natomiast reszta drwali blokuje drwali po stronie Rothe Shaggy Killer robi następnie Front Slam, sędzia już mówi cztery! Ale potem Rothe oddaje prawego sierpowego, więc K5W, Bossiskit i Fredder do niego się dołączają! Ale wszystkich Rothe odpycha, po czym ten wchodzi do kwadratowego pierścienia! Ale czeka go już piękny Hotshot Shaggy’ego Killera, a potem Diving Kick od Aryana! Trafiony! Ale jednak, potem Rothe chwyci za nogę Aryana, po czym zapina mu STFU!
Aryan się dusi, dławi się, ale tak łatwo się nie podda! Czołga się ku linom, ale Rothe go odsuwa! W końcu Aryan się wydostaje, próbuje zapiąć Figure Four Leg Drop, ale Rothe natychmiast się wywiązał, po czym Mr.Awesome na niego wbiegł! Ale MWE Champion stosuje Rothe Bomb, i wywala swojego rywala poza ring! Wypada na beton, a Mosorahiki z Nanorem oblewają go serią ciosów! A reszta blokuje Lumberjacków ze strony Aryana. W końcu ci się przedostają, chwycą za The Eagle i Nanora, po czym Aryan wchodzi na ring! The Eagle czeka podwójny Suplex, a Nanora Nitro Blast od Freddera i Hurraicanrana od Maczomxa! Wykonane. Rothe chce zadać swojemu rywalowi Clothesline ale ten blokuje i stosuje Arm Tap Neckbreaker! Rothe jednak trzyma swojego rywala na nodze, podnosi go, puszcza przeciwnika, po czym zapina wrestlerowi Body Scissors!
Aryan skula się z bólu, ale ostatecznie, wreszcie, podnosi swojego rywala, ciągnąc go za biodra, po czym stosuje Canadian Neckbreaker! To było bolesne! A potem Aryan popisuje się przed Timem Seno, ale ten go odpycha! I Guido Gigant z The Superstarem chwycą Mr.Awesome za ręce! Ale za nogi łapią ich Sparta, Shaggy Killer i Tamer! I GG z Per B spadają z kretesem. Zadaje nadbiegającemu rywalowi Mongolian Chop, Cross Chop To Throat, po czym wykonuje Fireman’s Carry! Odbija się od lin, i Leg Drop! Po czym pin!
1…
2…
Rothe odkopuje! Ale Tim Seno za wolno odliczał!
Aryan sprzecza się z Timem Seno, po czym kończy się na odepchnięciu Mr. Awesome! I Rothe odwraca swojego rywala, po czym chce mu wykonać RKO! Ale Aryan rzuca nim o matę, lekko krwawi na twarzy, tak samo obecny MWE Champion! Ale Rothe oddaje uderzenie w twarz pochylającego się Aryana, po czym stosuje na nim Scoop Powerslam! A potem ustawia się do narożnika, sygnalizując Running Punt Kick! Po dziesięciu sekundach, The Aryan już łapał się za głowę. Zaczął potwornie krwawić. Rothe pochyla się nad nim, oddaje Knee Drop na głowę, po czym pin! To już będzie koniec!
1…
2…
Aryan cudem odkopuje! Tim Seno dosyć za szybko liczył!
Aryan, ociężały, opiera się o liny. Mosorahiki więc wchodzi na linki i chce zadać piękny Hotshot swojemu byłemu TT partnerowi! Ale ten go łapie za głowę i odpycha! A jeszcze potem szarżuje Rothe! Ale Aryan pięknym Hip Tossem wywala go z ringu. I wszyscy po stronie The Aryana zaczynają go lać! Aż w końcu rzucają go na stół komentatorski! I zaczynają go lać! Aryan popisuje się przed publicznością, i nie zauważa wchodzącego Guido Giganta, który robi Suplex i wywala go poza ring! I teraz wszyscy po stronie Rothe zaczynają go lać! Z odsieczą nadchodzą ci od Aryana, korzysta z tego Rothe, który wchodzi na ring i na narożnik! Drwale zaczynają się lać, a Rothe skacze, wykonując piękne Crossbody! I Aryan powalony! Sędzia liczy już cztery, tak więc Rothe rzuca swojego przeciwnika na ring, i idzie za nim! Chwyci go za nogi, oddaje Belly Stomp, i przyciąga go ku środku ringu! Drwale się uspokoili
Aryan wsadza palec w oko Rothe’owi! A potem wykonuje na nim Rolling Suplex! I kolejny! Triple Rolling Suplex, nieźle! Rothe się zkula, to… to było całkiem bolesne dla jego pleców! I jeszcze raz podnosi swojego rywala, tym razem wykonując Falcon Arrow! Ale Rothe się wyzwolił, Aryana tylko zabolał tyłek! I Neck Snap dla Aryana! I padł jak długi na ziemię. Złapał się lin, w razie czego, po czym wstał, odbił się od nich, po czym zaszarżował na Rothe z Shoulder Blockiem! Ale Rothe rzuca go na przeciwległą, Irish Whip, i teraz wreszcie Shoulder Block trafił w MWE Championa. Po czym przysunął jego rękę ku ringu! I Fredder wszedł na liny, po czym zapiął piękne Cross Armbreaker! W końcu Tim Seno każe się odsunąć Fredderowi pod groźbą dyskwalifikacji Aryana. Potem zaczął dyskutować z sędzią! W końcu Tim Seno oddał potężnego Big Boota z ringu dla Freddera. Drwale się uspokoili.
Przez ten czas Aryan przyduszał Rothe za pomocą ostatniej liny. Puścił, kiedy sędzia już doszedł do czterech. Rothe przysiadł na ziemi, a z kolei Aryan wszedł na narożnik, sygnalizując Flying Elbow Drop! W samą porę uciekł od wielgachnych łap Guido Giganta. I prosto w głowę! A potem wszedł jeszcze raz na narożnik, Nanor z Guido Gigantem i Asvelem już biegli do Mr.Awesome, ale ten wszystkim zadał Diving Crossbody! Niesamowite! I reszta dobrych drwali zaczęła go gonić. W końcu wszedł po schodkach na ring, a teraz ustawia się pod Sweet Chin Music, które miał zamiar zadać Rothe! Ale ten unika, i zadaje błyskawiczny German Suplex! Łał, ale kontra! Natychmiastowy pin!
1…
2…
Nie! Już by był koniec dla Aryana, ale ten w porę się wyzwolił.
Zrobił natychmiast kulę, po czym zadał Low Clothesline dla swojego przeciwnika. Następnie MWE Champion stał się ofiarą Arm Tap Elbow Strikes! I potem został podniesiony, i ustawiony pod Michinoku Driver! I jeszcze Fredder wchodzi na narożnik, błyskawicznie wstaje, i perfekcyjne G9! Ale potem walnął boleśnie na pupę o beton. A z kolei Rothe trzyma się lin! Aryan na niego szarżuje z Clotheslinem, ale Guido Gigant natychmiast łapie za głowę Rothe, aby ten tego uniknął! I Aryan poza ringiem! Drwale zaczynają się bić, a także dawać łomot rywalom swoich pracodawców! W końcu Aryan, niezauważony, wchodzi na ring, a tam już czeka Rothe! Zadaje mu Arm Wringer Flip, po czym piękny Leg Drop! Aryan łapie się za rękę.
Potem Rothe chwyci za jego rękę, po czym zaczął deptać po jego rączce. Potem go podniósł, zakręcił ręką, po czym wszedł na narożnik, po linach następnie, i wykonał Old School! I Aryan wypadł na drugą stronę lin! Rothe oddał Gut Kicka, po czym piękne Hangman’s DDT! Aryan krwawi na czole. Rothe go podnosi, ciągnąc go za włosy. Oddaje mu serię uderzeń, po czym ustawia swojego rywala na narożniku! Ustawia go na szczycie słupka, po czym gotuje się Superplex! Ale Aryan oddaje mu dwa uderzenia w biodra, po czym odpycha go nogą! I Flying Elbow Drop, Rothe wstał, ale to było dla niego jeszcze gorsze, bo boleśniejsze! Pin!
1…
2…
Rothe odkopuje! Aryan, wkurzony, próbuje jeszcze raz.
1…
2…
I znowu Rothe odkopał! Tyle że Tim Seno liczył za wolno.
Aryan ponownie zaczął się sprzeczać z sędzią. Skończyło się na tym, że Seno go uspokoił, więc Mr.Awesome się odwrócił. I otrzymał od mistrza MWE cudnego dropkicka! A potem zapina swojemu rywalowi Bodyscissors! Aryan się męczy. Chyba się podda! Ale co to? Tamer zagaduje sędziego, po czym ten nie może sprawdzać, czy Aryan odklepie! Mr.Awesome oddał trzy potężne podbródkowe, podniósł swojego rywala, kopniak w jaja, który sędzia nie widział, a potem przyprowadzenie rywala do narożnika i wykonanie Snake Eyes! W końcu Tamera pozbył się The Superstar, który pociągnął go za nogę i wykonał Enzuigiri „na deser”. A z kolei Aryan następnie chciał wykonać Suplex Slam, ale Rothe odskoczył do tyłu i wykonał świetny Neckbreaker! Ładnie!
Rothe następnie biegnie w kółko, a następnie siada i sygnalizuje RKO! Aryan wstał, i Rothe już się składa pod swój finiszer! Ale został rzucony na matę.Wstał natychmiast, po czym otrzymał by Roundhouse Kick! Ale Rothe łapie rywala pod Bulldog! Ale zostaje rzucony, Mr. Awesome odbija się od trzeciej liny i Flying Clothesline! Trafiło w Rothe, ale nie… otarło mu się tylko o włosy! Aryan jeszcze spróbował Sweet Chin Music, ale się nie udało, i oberwał piękne Proto Bomb! Po czym Rothe schodzi do narożnika, sygnalizuje Running Punt Kick! I szarżuje! Ale Aryan się odsuwa do tyłu, Rothe nie trafia! A potem zostaje ustalony pod Skull Crushing Finale! Ale Rothe się wywiązuje, po czym robi RKO! Ale tylko się ustawił, bo został odepchnięty. Rothe odbija się od narożnika, Rolling Savate, uniknione, Aryan odbija się od lin, po czym piękny Bulldog! Ale Rothe nim rzuca! I pin!
1…
2…
I znowu Aryan odkopuje przed samym trzy!
Obaj zawodnicy natychmiast wstają. Rothe szarżuje, ale zostaje zablokowany łokciem. Następnie Aryan naradza się z Fredderem, po czym podnosi Rothe! Przysuwa go do lin, po czym stosuje Back Body Drop! A jeszcze na koniec Axe Kick od Freddera, bowiem MWE Champion był za ringiem! Drwale zaczęli go oblewać serią ciosów, a ci po stronie Rothe nie mogli się przecisnąć! Ale po pięciu sędzia nagle przestał obliczać count-out, Aryan się wkurzył, dał piętnaście sekund sędziemu, po czym zaczął z nim dyskutować! Fredder też się wkurzył, bowiem Seno przyszedł blisko lin. Więc The Last Survivor chwyci go za nogę, wywraca go, przyciąga do siebie, oddaje uderzenie w udo, po czym ustawia pod Go To Sleep! Wykonane! I potem zaczyna oblewać serią ciosów Seno! Niesamowite! Kreuje nam się fantastyczny feud z udziałem TT partnera Aryana!
Drwale po stronie Aryana blokują tych po stronie Rothe, a z kolei MWE Champion leży poza ringiem! Nagle, przez tłum, przeciska się The Superstar, który, o dziwo, także zaczyna atakować Tima Seno! Współpraca! Obaj mają coś do niego! W końcu od niego odchodzą, i zajmują się sobą. The Superstar nadbiega z Chick Kickiem, ale Fredder tego unika, po czym zadaje mu cudne, powalające Nitro Blast! Z kolei Aryan wyszedł poza ring. Chwycił za pas MWE, Seno tego nie widział, po czym uderzył nim Rothe! I odstawił pas na miejsce. Kontrowersyjne starcie! Seno leży, nieprzytomny, na ziemi, a zawodnicy wchodzą na ring! Drwale otaczają Tima, który krwawi, jakby przejechał go kombajn!
W końcu GM, wraz z dwoma ochroniarzami, jeden z kukuryku i zapadłymi kościami policzkowymi, drugi – czarny i brodaty. A między nimi nadchodzi nowy sędzia, który natychmiast wbiega na ring! Aryan przysuwa Rothe do środku ringu, po czym wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Flying Elbow Drop! Ale to przemienia się w Splasha! Pięknie wykonany, Aryan popisuje się przed publicznością, dominuje! Ta buczy! I pin!
1…
2…
Nie! O dziwo, Rothe, zakrwawiony, odkopuje!
Aryan wali o ziemię pięściami, wściekły. Podchodzi do narożnika, i sygnalizuje Sweet Chin Music! Rothe wstaje, podchodzi, i wykonuje! Ale Rothe uniknął, i złożył się pod German Suplex! Już by zrobił, ale otrzymał atak z prawego łokcia, po czym Hangman’s Neckbreaker! A potem Hangman’s Elbow! I ponownie podchodzi do narożnika, oczywiście Mr.Awesome, sygnalizując Sweet Chin Music! Raz… dwa… trzy… cztery… pięć… sześć… i Rothe wstaje! Otrzymuje Sweet Chin Music! Aryan, z czystej nienawiści, jeszcze raz go podnosi. I kolejne Sweet Chin Music! I jeszcze raz! W końcu wchodzi na narożnik, i skacze, wykonując Flying Elbow Drop! A potem sygnalizuje Skull Crushing Finale!
Rothe, ociężale, wstaje. Jest tak zakrwawiony, że nawet nie widać u niego ust i oczu. I jeszcze, na dobre pożegnanie, otrzymuje Skull Crushing Finale! To już jest pewne, że straci pas! Aryan go odsuwa od lin, po czym natychmiastowy pin! Tima Seno już wynoszą na noszach, a z kolei drwale po stronie Aryana zaczynają atakować tych po stronie Rothe! Ale wróćmy do Aryana, pin!
1…
2…
3…!
Aryan odzyskuje swój pas MWE! Niesamowite, niesłychane! Rothe ma jeszcze prawo do rewanżu! Aryan w każdym razie unosi w górę swój pas MWE, do niego podchodzi jego TT partner, Fredder! Unosi jego ręce w górze! Aryan, zadowolony, schodzi do szatni! A za nim reszta drwali!
Zostają jeszcze Fredder, K5W i Bossiskit! Są na ringu, mają mikrofony w ręku!
F: - Tą pomocą dla Aryana udowodniłem, że obok niego jestem najlepszym wrestlerem na świecie! A wy po równo! W związku z tym zapraszam was na imprezę! Róbcie to, co ja, i kierujcie się za mną!
Potem odstawili mikrofony, i ruszyli w stronę pracowników MWE! I zaczęli ich oblewać serią ciosów! Rozpętali czyste piekło! Atakują także komentatorów, GM-owi Fredder zadaje Nitro Blast, a K5W stosuje Powerbomb na jednym z komentatorów, rzuca go na stół komentatorski, który się załamuje! A z kolei Bossiskit znęca się nad resztą, i ich przepędza do szatni! To już koniec tej gali dla widzów, ale za to publiczność na trybunach jeszcze otrzyma Dark Match!
-----------
Na ring wchodzą dwaj debiutanci! Zaliczają swoje wejściowe theme’y, po czym już opierają się o narożniki! Nagle jedna z twarzy wydaje się znajoma, toż to stary, dobry The Fly Boy Bohtes! Zawalczy wraz z Sapoeroxem.
Dark Match: The „Fly Boy” Bohtes vs. Sapoerox
Normal Match
Mamy gong!
Na początku obaj zawodnicy, technicznie świetni, przechodzą w zwarcie. Wygrywa Sapoerox, który oddaje headbutta swojemu rywalowi, po czym wygrywa zwarcie! Oddaje uderzenie w głowę, potem rzuca swojego rywala na liny! Ten się jednak od nich odbija, i Phoenix Splash dla Sapoeroxa! The Bohtes się nie zestarzał! Sapoerox taki zaskoczony się wydaje. Wstaje, Fly Boy na niego szarżuje, ale ten wykonuje Tirl-A-Whirl Backbreaker! Ale nie, Fly Boy się wywiązał. Potem Gut Kick, trzy Knife Edge Chopy, po czym wykonuje Vertical Suplex! Ale nie, The Bohtes się wywiązał, złapał swojego rywala za głowę, i wykonuje DDT! Sapoerox ponownie jednak wstaje. The Bohtes ponownie odbija się od lin, i Hurraicanrana! Natychmiastowy pin!
1…
2…
Nie! Sapoerox odkopuje szybko!
The Bohtes natychmiast wstaje. Rzuca swojego rywala na liny, Irish Whip i próba wykonania Wheel Kicku, ale nieudanie. Sapoerox unika, po czym oddaje dwa prawe sierpowe, a potem stosuje Pumphandle Gutbuster! Nieźle! The Bohtes łapie się za brzuch, po czym obrywa dropkick! Perfekcyjny! A potem Sapoerox wchodzi na narożnik! Wymachuje ramionami, po czym sygnalizuje Missile Dropkick! The Bohtes wstaje. Źle, że to zrobił, bo oberwał właśnie Missile Dropkick. Potem odbicie się z trzeciej liny, i Moonsault dla niego! Ale unikniony. Sapoerox zwija się z bólu, a The Bohtes zapina mu Camel Clutch!
Ale Sapoerox natychmiastowo łapie się pierwszej liny. The Bohtes się turla, puszcza swojego rywala, Sapoerox zbiega do narożnika! Fly Boy skacze, robiąc piękny rozkrok, trafia w Sapoeroxa, ale ten już stosuje Alley Oop! I The Bohtes wypada poza ring, na schodki. Sapoerox schodzi, oddaje serię Outlaw Stompów swojemu rywalowi, ciągnie go za włosy, uderza nią o schodki, potem o matę, i rzuca na ring! I stosuje potem Apron Leg Drop! Nieźle! Wchodzi na liny, po czym stosuje Diving Elbow Drop z trzeciej liny! I pin!
1…
2…
Nie! Fly Boy odkopuje!
Potem obaj rywale natychmiast wstają. Fly Boy atakuje z Clotheslinem, ale to Sapoerox kontruje z Chopem, a potem Armbar Neckbreakerem! The Bohtes się podkula, łapie się za rękę, po czym zostaje podniesiony! I Sapoerox rzuca go na narożnik. Ale Fly Boy odbija się od narożnika, wykonuje Corsckrew Body Senton! Łał! Niesamowite! Trafia w debiutanta! Sapoerox się skula, ale natychmiast wstaje! Jego rywal szarżuje, ale ten kontruje Sambo Suplexem! Sapoerox potem wstaje, odbija się od lin, po czym piękny Elbow Drop! I pochyla się nad rywalem, ale ten stosuje piękne Roll Up Pin, no i cóż rzec… bez większych atrakcji, pin!
1…
2…
Sapoerox cudem się wyzwala!
Sapoerox wstaje, blokuje Low Kicka The Fly Boya Bohtesa. I potem oddaje mu piękny Spin Kick! The Bohtes opiera się o liny, ale uklęka nad nadbiegającym Sapoeroxem, i stosuje Back Body Drop! Ale Icey jeszcze łapie się za liny. Korzysta z tego Fly Boy, który oddaje Gut Kicka, i ustawia swojego rywala pod Hangman’s DDT! I potem Fly Boy składa się do pinu! Ale za blisko lin. Ciągnie swojego rywala za rękę, ale ten potem oddaje mu podbródkowego! I Sapoerox wstaje! Zaczyna go lać serią ciosów, kończy się to Roundhouse Kickiem! Ale nie, jeszcze piękny Vertical Suplex! I wchodzi na narożnik, sygnalizując Airbourne!
I skacze! Wykonuje Airbourne w powietrzu, ale już Fly Boy się odsunął, Sapoerox, z bólu wstał, aż w końcu wykonał śliczny Frankensteiner! Po czym wchodzi na narożnik! Unosi ręce w górę, po czym piękny Airbourne! Odsuwa swojego rywala od lin, po czym pin!
1…
2…
3…!
[b]The Fly Boy Bohtes wygrywa w Dark Matchu! Cieszy się z swojego wielkiego powrotu! Robi salto do tyłu, po czym wychodzi do szatni, zadowolony!
Komentarze:

2011-10-23 20:11:13, Most Popular:

Mmmm :-)

2011-10-23 20:11:32, Go-To-Sleep:

Tuneer:
Hehe. :|

2011-10-23 20:18:54, na kolana i do pana:

"Odsunął swojego rywala, czyli Assusia, oddał kopniaka w jaja, po czym pin! "

Zaraz, zaraz...Jakiego kopniaka w jaja? Tak nie można!

2011-10-23 20:19:21, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Miało być w brzuch. :<
:at:down:
Mój błąd, miało być w brzuch, pospieszyłem się. :<

2011-10-23 20:19:50, Most Popular:

Go-To-Sleep:
W jaja!!! Hahahhha :)

2011-10-23 20:20:41, Elective:

Można się jeszcze zapisywać?

2011-10-23 20:20:45, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Szkoda że byłem tylko drwalem.I siekiery nie miałem...I oberwałem....
I ODDAWAJ LITR SZAMPANA! :)

2011-10-23 20:21:28, Go-To-Sleep:

Elective:
Tak.
Hepatoil:
No, o to chodzi w Lumberjack Match.

2011-10-23 20:23:31, Elective:

Go-To-Sleep:
O, to sę uwalę reslera ala miszczu Edż. Tylko najpierw się namyślę.

Przepraszam za powalającą ortografię i stylistykę, ale się podnieciłem.

2011-10-23 20:25:11, Aryan:

Go-To-Sleep:
Wejdź na GG.

2011-10-23 20:26:02, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Wiem.
Mam pytanko malutkie,czy mogę coś takiego zrobić w stylu Aryana.Czyli że piszę post i tam wchodzę na ring,blablabla i takie tam?Albo że kogoś wyzywam na pojedynek czy coś w tym stylu.Czy tylko uprawnieni do tego tak mogą?

2011-10-23 20:27:05, Rothe:

Go-To-Sleep:
Miałem za dużo pasów, teraz nie mam ani jednego. ._.

2011-10-23 20:29:02, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Możesz.
Rothe:
Takie życie.

2011-10-23 20:29:42, Go-To-Sleep:

Aryan:
Komp, na którym mam GG, nie działa.
Hepatoil:
Możesz.
Rothe:
To storyline, wszystko jest możliwe...

2011-10-23 20:29:53, Aryan:

Hepatoil:
Możesz, ale z umiarem. Bez żadnego herosowania i wyzywania na pojedynek Bój wie kogo.

:at:Óp
To wejdź na web.gadu

2011-10-23 20:31:56, Go-To-Sleep:

Aryan:
Oki.
Wylogowało mnie. :@

2011-10-23 20:49:29, Elective:

Nazwa: The Hurricane
Rola: Face
Styl: American
Wzrost: 189cm
Waga: 98 kg
Charakterystyczne akcje: Spear, Edgecution, Clothesline.
Dźwignie: Anaconda Vice.
Finishery: Swanton Bomb, Tombstone piledriver, RKO.

2011-10-23 20:50:17, Go-To-Sleep:

Elective:
Nieźle... tylko Swanton Bomb przy stylu American?

Weź kolesia na technical.

2011-10-23 20:51:13, Elective:

Go-To-Sleep:
Myślałem też nad Airbourne, lub whisper in the wind. Dobra wklej go jako tego technicala.

2011-10-23 20:52:21, Go-To-Sleep:

Elective:
Oki

2011-10-23 20:53:18, na kolana i do pana:

Elective:
Nie podoba mi się. Tombstone przy 100 kilogramach? Zrób tak: Albo daj mu WIW albo AirBourna, ale usuń mu Swantom Bomb bo to jest trochę zbyt nierealne.

2011-10-23 20:56:11, Go-To-Sleep:

PPV zeszło na drugi plan jak widzę. :(

2011-10-23 20:56:14, Elective:

na kolana i do pana:
Zrobi Tombstona, ale na lekkim przeciwniku. Jak dla mnie Swanton Bomb jest fajniesiejsze, jeśli będziesz się spierać to ulegnę i wsadzę tam whisper in the wind.

2011-10-23 20:56:56, na kolana i do pana:

Elective:
Wsadź WIW, Tombstona zrobisz tylko na Misticu, K5W i może Bosskicie.

2011-10-23 20:57:56, Go-To-Sleep:

Aryan:
Ej, ale w razie czego przypomnij mi o moich planach, jakbym zapomniał.

2011-10-23 21:02:20, Elective:

Nazwa: The Hurricane
Rola: Heel
Styl: Technical
Wzrost: 189cm
Waga: 98 kg
Charakterystyczne akcje: Spear, Edgecution, Clothesline.
Dźwignie: Anaconda Vice, Cross Armbreaker.
Finishery: Go to sleep, WIW, RKO.

No, nowsza wersja.2011-10-23 21:04:45, Aryan:

Elective:
Za dużo finisherów. 1 wybierz.

2011-10-23 21:07:37, Elective:

Aryan:
Reszta się nie sprzeciwiała, zresztą czego tylko jeden? Resler jest trochę monotonny jak ma tylko 1 finishera.

2011-10-23 21:09:32, Icey:

Przegrałem :@
Ech ...

2011-10-23 21:10:16, na kolana i do pana:

Icey:
Jedna porażka to nie cała kariera.
Elective:
Nie słuchaj go :P

2011-10-23 21:10:39, Go-To-Sleep:

Icey:
Tamer też zaczynał od porażki. :P

2011-10-23 21:11:14, Icey:

na kolana i do pana:
Go-To-Sleep:
Wim :P
Przecież nie jestem tutaj na jednej walce :)

2011-10-23 21:15:19, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Wejdź jeszcze, dosłownie na sekundę na GG.
Icey:
To po co jęczysz? :P

2011-10-23 21:15:41, Icey:

na kolana i do pana:
Bo lubię :)

2011-10-23 21:20:03, Boss Killer:

Go-To-Sleep:
Łup, łup, łup. Moja genialna rola na PPV :)

2011-10-23 21:50:23, Go-To-Sleep:

Boss Killer:
To się nazywa push. :)
:at:elective:
będziesz miał debiut na 12-man Extreme Rules o miano pretendenta do pasa WHC. :D

2011-10-23 22:08:09, Most Popular:

Icey:
Hahahahaha :|

Walczyłeś extra :)

2011-10-23 22:11:05, Icey:

Tuneer:
Może. Napisałem swoje opo, zainspirowany twoim :P

A teraz schodzę. Będę jutro/we wtorek.

2011-10-24 07:07:14, mmmmoooo:

Wygrałem :D I to jeszcze z kim :D

2011-10-24 14:27:55, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Mam pytanie.Dlaczego mnie nie było w walce debiutantów?Oczywiście to nie jest pretensja ale pytanie hmmm.... retoryczne.

2011-10-24 14:29:36, Rothe:

Hepatoil:
Mimo, że ma to być jakoby pytanie retoryczne odpowiem. Walka była prawdopodobnie napisana nim się tu dostałeś.

Pytanie retoryczne to takie na które odpowiedź jest jasna, tak więc po co pytasz? ._.

2011-10-24 14:52:41, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Widać, jak Twa cierpliwość nie zna granic... Nie było Cię, ale byłeś także drwalem. A jak jest to retoryczne pytanie, to wiesz dlaczego.

2011-10-24 14:58:25, Wisdom Tooth:

Dwa razy przegrałem, nie pamiętam, kiedy taki cienki byłem. Pytanie za sto punktów, kiedyś tam już padła na nie odpowiedź- kiedy założyłem MWE. Kto poprawnie odpowie, dostanie jako pierwszy walkę związaną z pasami tag-teamów. Żeby nie było, sam nie jestem dokładanie pewien tej daty, ale może mi się przypomni.

:at:Down
33852055...

2011-10-24 15:01:44, na kolana i do pana:

Wisdom Tooth:
Podaj mi swoje GG, potem zobaczysz o co mi chodzi.
Hepatoil:
A, no i przecież miałeś swój debiut... Wygrałeś ze mną, to pamiętam.

2011-10-24 15:03:18, Hepatoil:

Wisdom Tooth:
2,5 roku temu?

2011-10-24 16:56:02, Go-To-Sleep:

Wisdom Tooth:
21 września 2009 rok! :D

2011-10-24 16:59:38, Wisdom Tooth:

Go-To-Sleep:
Brawo. Walkę z tobą będę pisał jako pierwszą. Masz z kimś tag-team, prawda?

2011-10-24 17:00:14, Go-To-Sleep:

Wisdom Tooth:
Tak, z Aryanem.

2011-10-24 17:35:28, Hepatoil:

Można drugą postać sobie dopisać?Bo nie mam z kim mieć TT i chciałbym mieć jeszcze jednego gostka.

Partnerzy

  1. Nalewki