MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
na kolana i do pana:
Tak.
Da Vinci:
Dzięki.

Pierwsza część.


----------
Pora zacząc pierwsze PPV od dobrych paru miesięcy! Wcześniej MWE przechodziło poważny kryzys, ale teraz się odrodziło! Aż siedem świeżych krwi zmierzy się na nim. A z kolei PPV nazywa się Ironfists On The Way, a Main Eventem jest trzymający w napięciu Lumberjack Match Rothe vs. Aryan o MWE Championship! Tak więc zaczynamy, jedziemy z tym koksem! Publicznośc wiwatuje, wszystkie miejsca zapełnione, żaden fan MWE z okolicy nie mógł opuścić tej okazji!

Ale co to? Słychac muzykę z bardzo starych czasów, za czasów starego GM-a! I nagle na ekranie widzimy potężny Clothesline, a potem Rolling Drop! I w końcu napis – Tim Seno! Hall Of Famer MWE wrócił niespodziewanie! Hall Of Famer z początków MWE! Kudłaty, siwy starzec, 190 cm-owy, ale nadal silny i umięśniony, w wakacyjnej koszulce w kratki, w dżinsach i z przepaską na głowie, i wielkim tatuażem na ręce, który brzmi: „Tim Seno, Better Of The Bests”, wychodzi na ring! Najpierw napina mięśnie na znak swojej siły! Aż w końcu po schodkach wszedł do kwadratowego pierścienia, i jednym krokiem poprosił pracownika MWE o mikrofon. Ten posłusznie mu go dał. I przemawia!

- W związku z pierwszym PPV tutaj od prawie że 10 miesięcy, czy tam ilu. Cóż, moja pamięc szwankuje. Ale nie zapomniałem o MWE! Czekał mnie odpoczynek, ale teraz jestem tu, cały i zdrowy! Wróciłem specjalnie na Ironfists On The Way, i jeszcze mnie tutaj zobaczycie! A i możliwe, że ujrzycie walkę z moim udziałem! Więc, My Name Is Tim Seno, but I am Better Of The Bests! Tak! Wiwat na moją cześc! Wiwat! Wiwat! Ja na to zasługuję moją karierą!

Ale bez ostrzeżenia, z szatni wychodzi Fredder, z mikrofonem w ręku! Publicznośc buczy! A Fredder przemawia na rampie!

- Mój Tag Team partner, niejaki The Aryan, który uczestniczy w Main Evencie, aby zdobyc pas MWE, w Lumberjack Matchu, chciałby, aby pan, co byłoby niezłym zaszczytem, był jednym z drwali i mu pomagał! Lałby pan Rothe, jego wroga…

Tim Seno zabiera głos!

- Otóż tłumaczenie mi poszczególnych zasad rodzajów pojedynków jest dla mnie wręcz zniewagą, dlatego niestety ci w tym nie pomogę, bo mnie nie przekonujesz, kmiotku. Ale mam za to dobrą nowinę dla publiczności. Ja będę specjalnym sędzią w tym pojedynku!

Publicznośc wiwatuje, a Fredderowi wyraźnie opada szczęka! Zrozumiał chyba, że już nic nie zdziała. Więc wyszedł w popłochu do szatni, a Tim Seno zaczął popisywac się przed publicznością! Ale Fredder w końcu zawrócił.

- A, ciekawe, bo wiedz, że to będzie bez dyskwalifikacji. Co ja, znieważyłem cię, przepraszam, mam nadzieję, że się nie popłaczesz, przepraszam, przepraszam, ty pseudo-legendo wrestlingu! A także pamiętaj, że GM może ciebie wyrzucić i wymienić na innego sędziego. Tak więc, przykro mi, ale wiedz, że jak przeszkodzisz Aryanowi, oberwiesz ode mnie Go To Sleep! I ja nie żartuję! Więc mi tu nie podskakuj!

Tim Seno przemawia ponownie!

- To ty mi nie podskakuj, pędraku. Mam większy staż od ciebie, a zresztą przekonasz się o tym zaraz. Chodź do mnie!

Fredder się wkurzył, wślizgnął się pod liny, po czym chciał zadac przebiegły i przepiękny Nitro Blast Timowi Seno, ale ten uniknął, oddał Gut Kicka, po czym błyskawiczny Rolling Drop! Widownia wiwatuje, a następnie Tim popisuje się przed nimi, po czym zajmuje miejsce wśród zawodników MWE! A Fredder ześlizguje się poza ring, i przechodzi, wygwizdany, na trybuny.
------------
Słychac muzykę wejściową Motakera! Unosi ręce w górę, po czym, wygwizdany, wchodzi powoli na ring. Chwyta swoimi długimi rękoma najwyższej liny, po czym powoli wchodzi do kwadratowego pierścienia. I błyskawicznie zajmuje swoją pozycję przy narożniku, po czym zaczyna syczeć jak żmija.

I w końcu słychać muzykę ukochanego The Superstara! Publicznośc daje znac o swojej radości poprzez głośne wiwaty! Ten unosi ręce w górę, podskakuje, robi koziołka, po czym wbiega na ring! I błyskawicznie zajmuje pozycję przy narożniku.

The “Per B” Superstar vs. Motaker
Submission Match

Mamy gong!

Na początek obaj zawodnicy przechodzą w zwarcie. W końcu się puszczają. The Superstar chce oddac low kicka, udało mu się, ale Motaker nawet tego chyba nie poczuł. Oddał z kolei potężny prawy sierpowy. Per B się zatoczył, oparł się o narożnik. Motaker zaszarżował z Clotheslinem, ale otrzymał Big Boota w brzuch. A następnie The „Per B” Superstar odbił się od lin, po czym złapał swojego oponenta i chciał wykonać Bulldoga! Ale został odepchnięty. Odbił się podobnie od lin. Motaker próbuje go złapać, ale został ostrzeżony Jumping Knee! Lekko ucierpiał. A następnie The Superstar odbił się od lin i zaszarżował z Clotheslinem. Ale Motaker chwyci za jego nogi i Back Body Drop, po czym Per B wypada poza ring!

The Superstar łapie się za tyłek. W końcu, na własnych siłach, wstaje. Poza ring wychodzi także Motaker. Próbuje oddac lewy prosty, ale pudłuje. I Per B korzysta z tego! Odpycha go na narożnik. Motaker jest oślepiony. Otrzymuje Roundhouse Kick, po czym Track SS! I Motaker aż się, o dziwo, odbił, ale jest na nogach. Z kolei za nie łapie się The Superstar. Następnie obaj zawodnicy wchodzą na ring. Motaker szarżuje z Clotheslinem. Ale pudłuje, otrzymuje następnie kopniak w łydkę, potężne uderzenie w plecy, po czym The Superstar ustawia go pod Chicken Wings! Ale Motaker z trudem się wywiązuje, po czym odpycha swojego rywala.

Rzucił go na liny. Irish Whip, i Big Boot dla The Superstara. Powalony. I następnie Motaker wchodzi na narożnik! Skacze, i Body Splash! Ale The Superstar uniknął wolno spadającego, ale potężnego Mmo. I usiadł następnie na nim! Zaczął go oblewać serią ciosów. Za siódmym razem Motaker go podniósł, po czym ustawił go pod Sidewalk Slam! Wykonane pomyślnie! Aż w końcu Mmo pociągnął jego za włosy, po czym przywiązał je do lin! A że Per B miał długie włosy, to było bolesne. Motaker następnie pociągnął za jego nogi, podniósł je i zaczął rozciągać jednego z braci Superstar! Gdyby ktoś teraz wszedł z Diving Senton Bomb, byłoby ciekawie. Aż w końcu Motaker podniósł go na wysokość swojej klatki piersiowej, po czym wykonał Alley Oop Bomb! I włosy The Superstara zostały na linie. Jak teraz wygląda!

Motaker w końcu oddał kopniaka w głowę, po czym pociągnął go na środek ringu! I zapiął Hell’s Gate! To może być koniec! Ale The Superstar wygląda na takiego, który się nie podda. W końcu wywiązuje się z uścisków Motakera, siada na nim i zaczyna go oblewać serią ciosów! I następnie przechodzi na drugą stronę lin. Czeka, aż The Superstar wstanie. Sygnalizuje Dropkicka z trzeciej liny! Zaczyna kopac pierwszą linę, po czym wydaje ostrzegawczy podskok! Motaker wstał, a Per B się odbił, i przepiękny Dropkick z trzeciej liny! I potem zapina mu Camel Clutch! Ojoj!

Motaker jest duży, ale teraz wygląda na to, jakby był mały. W końcu poluzował trochę The Per B Superstara, po czym zaczął się czołgac do lin! I złapał tej najniższej! The Superstar wstał, podniósł się, tak samo Mmo. Zaszarżował na niego, ale padł ofiarą Tirl-A-Whirl Backbreakeru! Ale jednak się wywiązał! Oddał lewego sierpowego, który został zblokowany, a potem otrzymał headbutta! I Motaker szarżuje z clotheslinem na opierającego się o narożnik The Superstara! Ale ten stosuje Knee Block! A potem ustawia go pod Lucha DDT! No ba, oczywiście, że cudnie to wykonał! Ale jednak Mmo przeszedł do Reverse Sidewalk Slamu! I twarz The Superstara krwawi!

Motaker unosi ręce w górę na znak dominacji! Napina mięśnie! I zaczyna kopac po tułowiu swojego oponenta! Następnie go odwraca, po czym zapina Hell’s Gate! To może być koniec! To może być koniec! The Superstar się dławi, łapie za kolana Motakera! Mmo na to nie zwraca uwagi, tylko zaciska The Superstara. Ale ten, niezauważony, robi potężnego koziołka, wywiązuje się, i obaj zawodnicy wstają! I Gut Kick dla Mmo! A potem próba wykonania Backbreakera! No i nieźle to wyszło! Motaker, obolały, kładzie się na plecach! I The Superstar wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Acrobatic Leg Drop! I próbuje go wykonać, ale Motaker się odsuwa!

I potem opiera się o narożnik! Odpoczywa! Następnie czeka, aż The Superstar wstanie. Ten to zrobił posłusznie. I Motaker podchodzi do niego, i ustawia go pod Canadian Destroyer! Ale The Superstar oddaje uderzenie w brzuch, oddala go na narożnik! A potem szarżuje z Somersault Kickiem! A potem Snapmare dla Motakera! Ale ten zapina Cobra Clutch! Per B natychmiast jednak kontruje uderzeniem łokciem, po czym oddaje Low Kicka, a potem piękne Asso! I Motaker jest na środku ringu. A potem The Superstar zapina mu Triangle Hold! Niesamowite! Starcie Davida z Goliatem! To może być koniec! I nie! Motaker się uwalnia, po czym zapina natychmiastowe Hell’s Gate! Per B nie spodziewał się tego, po czym chce odklepać! Ale tylko na pozór, bowiem czołga się do lin! I łapie za nie!

Motaker się wkurza, puszcza go, i zaczyna mu zadawać Knee Dropy. Po dziesięciu sędzia go odsuwa. Mmo w końcu ustawia swojego rywala na liny, opiera się o nie. Następnie rozwiązuje pozostałe włosy The Superstara, które były na przeciwległej linie! I w końcu wykonał za jej pomocą Hotshot! No, Motaker zaczął dominować! Rzucił włosami w publicznośc, po czym wszedł na ring i zaszarżował z Clotheslinem! Ale Per B oddaje mu Slapa, a potem Front Dropkick! Mmo odbija się od lin, po czym The Superstar zadaje mu Hangman’s Neckbreaker! Bolesny!

A potem wchodzi na narożnik, i sygnalizuje kolejny Acrobatic Leg Drop! Chyba gdzieś się zapatrzył, bowiem Mmo na niego zaszarżował, zadał Big Boota z biegu, po czym The Superstar aż stanął z wrażenia na słupku! I Motaker sięgnął za jego biodra swymi olbrzymimi łapami, po czym wykonał niesamowite Back Body Drop! I The Superstar siedzi na środku ringu! I dostaje uderzenie kolanem w plecy! A potem Hell’s Gate dla jednego z braci Superstar! Po pół-minucie odklepał.

Niewiarygodne! Motaker, mniej doświadczony, wygrywa nad legendą wrestlingu, The Superstarem! I to czysto! Podnosi ręce w górę na znak dominacji, po czym, zadowolony, schodzi do szatni!
-------
Z kolei, poza ringiem, The Aryan, o dziwo, samotny, gada do K5W i Bossiskita. Jest to akurat przed wejściem do szatni.
K5W: - Co cię tu ciągnie? Spiesz się, bo muszę się rozgrzać przed walką z Masterem Of Game.
A: - Ależ to nic trudnego. Chcecie mieć przychylność u starego, nowego mistrza MWE? Otóż pomóżcie mi w Lumberjack Matchu! Bądźcie drwalami, i będzie lac Rothe!
K5W: - Boss, co ty o tym myślisz?
B: - Przecież wiadome, że on przegra. Popatrz na niego, jaki knypek.
A: - Śmiesz mi się sprzeciwstawiac? Bez waszej pomocy zajdę daleko, pas MWE będzie w moich rękach, dlatego, że jestem The Aryan i jestem NIESAMOWITY! A teraz żegnam panów, nie chcę mieć z wami do czynienia.
K5W: - Czekaj, czekaj! Może się przydasz.
B: - Maczomx, co ty robisz?
K5W: - On może mi pomóc w dostaniu European Championa, rozumiesz? A on będzie dodatkową siłą wraz z tobą na MoG’a. To się wie, to się wie, Bossiskicie!
A: - Szybko, no.
K5W: - Więc tak…
Ale nagle, wtrąca się do rozmowy Sir Matizo z swoim pasem Extreme Championa. Zaczął się przechwalać.
SM: - A ja mam mój niesamowity pas Extreme Championa! Pokonałem samego Rothe, aby go zdobyc! Jest mój, najważniejszy pas w MWE! Tak! Tak!
B: - Wariat. Maczomx, zlej go.
I K5W oddał Sir Matizowi potężnego prawego sierpowego, który okazał się powalający.
A: - No, to jak?
B: - Może lepiej przejdźmy do szatni, nikt się nam nie wtrąci. A wy, z tą kamerą, spadac, spadac! Szybko, bo przywalę ci tą kamerą!
I kamerzysta odszedł, a K5W, Bossiskit i Aryan weszli do szatni.
----------
Teraz jest pora na triple threat chairs match, w którym wystąpią świeże krwi – Aseyen z czerwonymi rękawicami, który potrafi pokonać wszystko, latający niczym anioł Pinius i zielony w MWE Green Master! Szykuje się emocjonujący pojedynek!
Pierwszy na ring wychodzi Pinius, który kłania się przed publicznością, a następnie robi koziołka i prze ku ringu! Skoczył do niego, a potem odbił się od lin, zrobił salto i oparł się o narożnik!
A następnie słychać donośną muzykę hucznie witanego Aseyena! Udaje, że ma zegarek, i że patrzy na niego, po czym krzyczy i w koszulce wchodzi na ring!
Ale co to? Za nim, po rampie, z metalowym krzesłem w ręku, wchodzi Green Master, który uderza go po plecach, a następnie zaczyna nim walic w jego głowę!
Pinius vs. Aseyen vs. Green Master
Triple Threat Chairs Match
Green Master zaczyna non-stop walic krzesłem swojego oponenta! Po pięciu uderzeniach nakłada to na jego głowę. Pinius, z ringu, się temu przygląda. A z kolei GM już nadepnął na nóżkę od krzesła, po czym mocno ścisnęła gardło Aseyena! To było bolesne! Green Master po raz kolejny chwycił krzesło, po czym oddał potężne uderzenie w plecy. I krzesełko się wygięło, GM wyrzucił je na rampę. Publicznośc buczy! Green Master podnosi Aseyena, po czym wykonuje Kick Of Grass! Ale jego oponent, w ostatniej chwili, chwyci za nogę, po czym zadaje clothesline. Ale GM natychmiastowo wstał. Aseyen zadał clothesline, ale ten był unikniony. Po czym stał się ofiarą Powerbombu! Ale cudem się wywiązał, bowiem walnął ramieniem Green Mastera. Zaczynają się oblewac sierpowymi. Podchodzą lekko do ringu, a potem Pinius wykonuje niesamowite Vaulting Body Press z biegu, przeskakując poza ring! Trafia w obu rywali. Niesamowite, niesamowite, niewiarygodne!
Pinius i Green Master natychmiast wstali, a ten drugi otrzymał cztery low kicki, a potem high kick. I odszedł do narożnika. Pinius dropkickiem w plecy go tam popchnął! Odurzyło go to, po czym wykonał Powerslam! A następnie pociągnął za jego rękę i rzucił na ring. To samo uczynił z Aseyenem, ale ten jednak oddał mu cios w korpus, a potem chwycił go pod Powerbomb i walnął o narożnik! I rzucił go na ring. A potem wszedł na narożnik, sygnalizując Diving Fist Drop! I wykonuje. Ale nie trafił w Green Mastera, odsunął się. Wstali obaj natychmiastowo, a potem potężne Irish Power dla Aseyena!
Mamy gong!
Green Master następnie zaczyna stąpac po swoich rywalach. W końcu podnosi ręce w górę, po czym wchodzi na narożnik. I Diving Elbow Drop na Aseyena! Ale spudłowane! Po czym Aseyen wykonuje błyskawiczne Old School DDT! Ono było doprawdy bolesne! A potem zaszarżował na Piniusa z Shoulder Blockiem. Ten uniknął, Clothesline’a także, potem odbił się od lin, wykonał Bicycle Kick, jednak spudłował. I Aseyen chwycił go pod German Suplex! Ale oberwał z prawego łokcia. Puścił go, po czym Pinius wykonał niesamowity School boy Pin!
1…
Nie! Green Master przerywa i chwyci za nogę Piniusa!
A potem oddaje mu serię stąpań w udo! Po jedenastu jednak szarżuje ze Spearem Aseyen! Ładny, ładny, a wręcz piękny! I Aseyen następnie wychodzi poza ring i zaczyna pod nim grzebać! Drugie krzesło, i natychmiast wchodzi na ring! Ale Pinius ciągnie za jego jedną nóżkę! Aż w końcu mu się udało, następnie oddał potężne uderzenie w głowę! Ale Green Master następnie zaczął go przyduszac, Sleeper Hold! I potem przemienia się to w Sleeper Hold Bomb. Pinius puścił krzesło, co wykorzystał GM, bowiem rozłożył je, po czym odbił się od lin, przeskoczył nad Piniusem, odbił się od krzesła, skoczył z trzeciej liny w końcu, wykonując Moonsault! Nieźle!
Ale nagle Aseyen naskoczył, w napływie furii, na Green Mastera! Lou Thesz Press, i po dwunastu ciosach puszcza! A potem Aseyen składa krzesło, po czym wali nim o głowę Green Mastera! Ta zaczęła krwawic! Aż w końcu zaszarżował Pinius. Ale Aseyen rzucił w jego stronę krzesło. Powalające. Aż w końcu Aseyen porywa swoją koszulkę! Potem rzuca nią w publicznośc. Odwraca się, Pinius szarżuje. Ale Aseyen stosuje potężny Hip Toss, który wyrzucił rywala poza ring! A jeszcze szarżuje Green Master! Ale Aseyen ustawia go pod Michinoku Driver, i również chce go wywalić poza ring! Ale decyduje się na Fireman’s Carry Slam, po czym stosuje pin!
1…
2…
Nie! Green Master odkopuje!
Aseyen się wścieka, wali ręką o matę, w końcu podchodzi do narożnika, gdzie sygnalizuje Speara! Ale Pinius, niepostrzeżenie, wchodzi na narożnik, piętką oddaje kopniaka w czoło Aseyena, po czym ustawia go pod Tornado DDT! Unosi rękę w górę, a te zostało perfekcyjnie wykonane! I potem szarżuje z Clotheslinem na Green Mastera! Ten unika, ale Wheel Kickowi nie mógł się oprzec! A następnie oberwał Spinning Heel Kicka, a potem pięć low kicków, i high kick! Powalający! Następnie przeskoczył na drugą stronę lin, po czym wykonał Rolling Senton! Ale Green Master się odsunął, po czym rzucił swojego rywala na narożnik. Ale ten rękoma stanął na nim, nie zauważył tego Green Master, który stosował Shoulder Block z biegu i walnął o słupek! I się odwrócił, ale oberwał Turnbuckle Dropkick w brzuch!
I Green Master upadł na ziemię. Pinius pochyla się nad nim, ale wsadził mu palca w oko! Ale ponownie został oślepiony, tym razem Bulldogiem od Aseyena. A ten następnie rzucił na liny Piniusa! Irish Whip, po czym Back Body Drop! Pinius by wypadł, ale złapał się trzeciej liny! Jeszcze Aseyen zaszarżował z Clotheslinem, ale otrzymał Big Boota w brzuch! I potem jeszcze Slap, a na koniec Trouble In Paradise! Powalające! Wchodzi na narożnik, po czym sygnalizuje 180 Splash! Unosi kciuk w górę, potem bierze go do dołu, i pora na 180 Splash! Ale w końcu Green Master zaszarżował z Leg Lariatem! A potem ustawił swojego rywala pod Superplex! Cudownie, cudownie, wykonane!
A potem Green Master go podniósł. Zasygnalizował Fly Pig! Wykonał Scoop Slam, a potem Standing Moonsault, ale te ostatnie mu się nie powiodło, bo nadział się na kolana i położył się obok. Wchodzi na narożnik! Aseyen już wbiega z krzesłem! Ale Pinius wystawia nogę, które trafia w krzesło, i to z taką siłą, że Aseyen wypadł poza ring! I Airbourne na Green Masterze! Tak! Przepięknie! A potem pin!
1…
2…
3…!
Pinius wygrywa walkę na swoim pierwszym PPV! Pokonał inne świeże krwi, czyli Green Mastera i Aseyena w chairs matchu! A zarazem kreuje nam się nowy feud! Zadowolony schodzi do szatni!
Nagle, jak feniks, wstaje Green Master. Idzie do pracowników MWE i prosi o mecz z Aseyenem! Ci się zgadzają, zaszantażowani. W końcu GM oddaje ogłoszenie!
- Ogłaszam, iż teraz nastąpi walka Green Mastera z Aseyenem!
I Green Master wchodzi na ring!
Bonus Match: Green Master vs. Aseyen
Normal Match
Mamy gong!
Aseyen na początek szarżuje z Clotheslinem, ale Green Master robi szpagat. I unika. Aseyen odbija się od lin, po czym staje się ofiarą Kick Of Grass! I łapie się za brzuch. Po czym Green Master wchodzi na narożnik, sygnalizując Green Rood! Czeka tylko, aż Aseyen wstanie. Ten to posłusznie zrobił, i natychmiast stał się ofiarą Green Roodu! I potem powolny pin!
1…
2…
3…!
Green Master wygrywa w bonusowym meczu z Aseyenem! Tylko czemu chciał dodatkowego meczu? To był totalny bezsens. Strasznie krótki mecz, ale teraz już Green Master przemawia, bowiem trzyma mikrofon w ręce!
- Czyżbyście zauważyli, w jakim szybkim tempie załatwiłem tego kolesia? Chciałem z nim zrobić najkrótszy mecz w historii MWE, abyście się domyślili, że on w tej federacji, to totalna pomyłka. Nienawidzę go i wypowiadam mu wojnę.
I, wygwizdany, schodzi zadowolony do szatni!
-----------
A tymczasem nagle na ring wchodzi Fredder, przy hucznej muzyce, w złotej pelerynie! Powoli wchodzi do kwadratowego pierścienia, z mikrofonem w ręku. Zostawia tam mikrofon, po czym wychodzi poza ring, aby wyjąć kosz na śmieci! Po czym podnosi go w górę, aby popisać się przed publicznością. Rzuca go na ring i tam wchodzi. Następnie ustawia go pionowo, po czym chwyci za mikrofon i siada na nim!
- Co ja tutaj robię? Jestem zbyt wielkim talentem, aby się tu marnować. Są inne federacje, na pewno lepsze niż ten przereklamowany idiotyzm, który byłby lepszy, gdyby nie ten idiota siedzący obok stołu komentatorskiego! Nie mowa o komentatorach, którzy są czystymi frajerami, że tu siedzą, a o naszym kochanym, pseudo-idealnym nowym GM-ie, który wprowadził czystą śmierć do MWE, które poniosło kryzys! Wy mnie nie zauważacie, a jestem tu tylko po to, aby wam pomóc! Ale co wy wysłuchacie, fani, którzy większość z was, o, raz, dwa, trzy, a zapewne dziesięć tysięcy razy tyle wchodzi tutaj w koszulkach w Rothe, ale zobaczą, że przestaną być frajerami i po tym PPV zaczną nosić koszulki ze mną! Kosz to mój znak rozpoznawczy, a dlatego, że największy wariat na świecie, który jest wdany w nałóg alkoholika, czyli nasz kochany GM, powinien zostać zwolniony natychmiast!
GM wchodzi, wkurzony, na ring, po schodkach! Po czym przemawia.
- Służysz tutaj jako zawodnik, który jest wmieszany w główny feud z federacji, i tak cię polepszam, bowiem u mnie powinieneś być zatrudniony do zmywania potu z ringu, więc się ciesz. Jesteś rozpieszczonym bachorem, któremu po prostu w głowie namieszali bracia Superstar. Chcesz starego GM-a? Możesz go mieć, oglądając na Youtube stare walki, ja aczkolwiek wprowadzam dobrą politykę, a taki chłam jak ty powinien zostać natychmiast zwolniony! Zero szacunku! Nic a nic! Cóż za pracownik, mogę tylko o nim marzyć! Argh!
A teraz głos zabiera Fredder, który zsiada z kosza.
- To doprawdy interesujące, frajerze, ale wiedz, że każdy, kto jest za…
Co to? Fredder mówi, ale tego w ogóle nie słychać! Wyłączyli mu mikrofon! GM tylko się uśmiechnął. Fredder poprosił go do niego, a potem chwycił za jego głowę i walnął nią o kosz! A potem ustawił go pod Go To Sleep! Pięknie wykonane! W końcu na ring wchodzą ochroniarze, którym Fredder zadaje ciosy, jednemu z nich nawet Sto, ale w końcu został pokonany i zakuty kajdankami, po czym był zmuszony położyć się obok narożnika! GM, za pomocą ochroniarzy, wstał. I przemówił, odurzony.
- Tak więc wzywam Ithora, aby uczestniczył w Normal Matchu, a ten, kto przegra, odchodzi z MWE! Julian i John, zanieście mnie do lekarza, mocno oszołomiony jestem…
GM z ochroniarzami wyszli z pola widzenia, a za nimi, tym razem na ring, wszedł Ithor, napinający mięśnie! Błyskawicznie wszedł na ring, po czym kajdanki Freddera zostały rozpięte!
Bonus Match: Fredder vs. Ithor
Normal Match, Loser Left The MWE
Mamy gong!
Na początek obaj zawodnicy przechodzą w zwarcie. Kończy się jednak headbuttem od Ithora, który następnie serią Chopów odpycha Freddera do lin. Kiedy ten już się o nie oparł, oddał Big Boota w brzuch, po czym odbił się od lin, wykonując Moonsault! Ale Ithor uniknął, a Fredder wylądował na nogi. Po czym zawodnicy przeszli do oblewania się ciosami. Zdominował Ithor, który powalił rywala Clotheslinem. A następnie wstąpił do headlocka! Ale Fredder skontrował dwoma uderzeniami łokciem, po czym odepchnął swojego rywala. Irish Whip, i Japanese Arm Drag dla Ithora, który przeskakuje na drugą stronę lin! I Fredder szarżuje na niego, rywal chce uniknąć, ale nie spodziewał się tego absolutnie znakomitego Sunset Flip Powerbombu! Rywal się ocknął, ale został zaatakowany Roundhouse Kickiem, nie był celny, po czym Ithor chwycił oponenta za włosy, uderzył nimi o matę, i rzucił na ring! A potem on sam wszedł!
Ithor zaszarżował z Big Bootem na wstającego Freddera, ale ten uniknął. Odbił się od lin, ale szarża zblokowana Nitro Blastem! A następnie odbił się od narożnika, wykonując Moonsault! Ale został skontrowany ładnym Electric Chair Dropem! A potem uniósł ręce w górę na znak dominacji. Podniósł Freddera, ciągnąc go za włosy. Uderzył go dwa razy w twarz, po czym oddał Knee Strike, następnie Low Kick, a potem przeszedł do tyłu i zadał Knee Strike w plecy! Powalający się okazał, a w końcu ten kombos zakończony został Kenka Kickiem w tył głowy! I potem zapiął Boston Crab!
Freddera zaczynają boleć nogi, czołga się ku linom! Ale Ithor go odsuwa. Fredder jednak na pewno wytrzyma. W końcu wyzwala swoje nogi, następnie dropkick dla Ithora, który wbiegał w Freddera! Ale pięknie poleciał! Odbił się od narożnika! Wystarczająco blisko, aby zaszarżować z Chop Blockiem, a następnie wykonać Moonsault od narożnika! Trafiony! A potem podniósł swojego oponenta, ciągnąc go za rękę. Oddał lewego sierpowego, potem Gut Kicka, High Kicka, Back Spin Kicka, aż w końcu ustawił swojego rywala pod Oklahoma Slam, które zostało wykonane z niezłym impetem! I ta próba, o dziwo, nie kończy się pinem!
I Fredder zaczyna popisywać się przed publicznością! W końcu podchodzi do narożnika i sygnalizuje Speara. Ithor wstaje, ale zblokował Big Bootem, a następnie Kick Out DDT! Uła, uła, to było bolesne! To na kiedy, Fredderze, umawiasz się do doktora? W każdym razie pochylił się nad Fredderem. Ten go jednak zaczął przyduszać, po czym wstał, i oddał potężne Nitro Blast! Ale zakończyło się pudłem, i przepiękne Edge-O-Matic Ithora! Odpoczywa trochę, po czym pin!
1…
2…
Nie! To nie ten moment! Fredder nie odchodzi z MWE, na razie!
Obaj zawodnicy wstają. Ithor zadaje Clothesline, ale Fredder robi szpagat i unika, po czym stosuje błyskawiczny Spear! Po czym błyskawicznie usiadł na rywalu, i zaczął go oblewać serią ciosów! Sędzia go odsunął, ale nie zaprzestał! W końcu przeszedł do Leg Dropów. Aż w końcu wszedł na narożnik, i zasygnalizował Moonsault! Wykonane! Aż w końcu przeturlał się pod najniższą liną, wyszedł poza ring, po czym zaczął zaczepiać komentatorów! W końcu jednego odepchnął, po czym chwycił za jego słuchawki, i przemówił!
- Ithor, wyjdziesz z tego budynku, ale z twarzą jak mielonka.
I potem rzucił słuchawkami o stół, po czym wszedł na ring. I jeszcze zaczął gadać do komentatorów, którzy go zaczepili. W końcu Ithor złapał swojego rywala pod Dream Street! To może być koniec! Ale Fredder chwyta się lin, po czym oddaje z lewego łokcia uderzenie w głowę, i stosuje Reverse DDT! Zwieńczone pięknym Fist Dropem! I twarz Ithora krwawi! Fredder wskazuje znak śmierci, czyli kciuk w dół, po czym zadaje potężny Knee Drop w głowę, a następnie stosuje pin!
1…
2…
Ithor odkopuje! Fredder wścieka się na sędziego.
Obaj zawodnicy, z trudem wstają. Przechodzą do zwarcia, ale Fredder otrzymuje Arm Locka! Potem Ithor przesuwa go do lin. I jego ręką wali o nie! A potem stosuje Belly To Belly Suplex! Ale Ithor go potem podniósł, ciągnąc go za rękę, po czym rzucił go na liny! Irish Whip, i byłby piękny Back Body Drop, gdyby nie to, że Fredder kontruje, łapie swojego rywala za rękę, i stosuje niesamowity Sitout Facebuster! I potem Fredder przechodzi na drugą stronę lin. Ithor wstaje, po czym Fred skacze, i zadaje Flying Clothesline! Ale niecelne. I German Suplex Ithora! Skontrowany prawym łokciem. I potem Ithor szarżuje! Ale Fredder kontruje Small Package pinem!
1…
2…
Ojojoj, nie, nie! Ithor z łatwością się wywiązał!
Fredder wygląda na rozwścieczonego, stosuje sześć Outlaw Stompów! Ale co to? Po rampie wbiega Rothe! Ale Fredder biegnie ku lin, i potem piękne Suicide Dive dla Rothe! Ale ten jeszcze powstał. Niestety, otrzymał Lie Detectora od Freddera! A ten następnie go podniósł, i wyrzucił na trybuny! Fredder szybko rozprawił się z swoim byłym TT partnerem! Sędzia już odliczył pięć, więc Fredder wchodzi na ring! Ithor nadbiega, ale zostaje natychmiast ustawiony pod Go To Sleep, po czym te zostaje wykonane! I pin Freddera!
1…
2…
3…!
Niemożliwe! Fredder wygrywa nad swoim rywalem, Ithorem, który jest zmuszony odejść z MWE! Fredder popisuje się przed publicznością, zachęca do wiwatu, ale ta buczy! I nagle…
…słychać wejściową muzykę Tima Seno! Ten wchodzi w towarzystwie Mosorahikiego, Philipa Watsona, Mastera Of Game, Sira Matizo, The Superstara i Asvela! Fredder na sam ich widok zaczął uciekać, a armia wrestlerów ruszyła na niego! Ale nie zdążyła go dogonić. Tim Seno został na rampie, wykorzystał to Fredder, który chwycił za pobliski kosz na śmieci i zaatakował Hall Of Famera od tyłu! A potem puścił kosz, po czym uciekł do szatni. Na czele grupki biegli Mosorahiki, Rothe i Matizo, bowiem Rothe dołączył się do grupy goniącej.
Już nasza kamera jest w budynku! Fredder jest zdecydowanie szybszy, a grupka pozostaje daleko za nim. Ale Rothe nagle przyspiesza bieg! Już się składał do Bulldoga, kiedy to Fredder otworzył drzwi do swojej szatni, wszedł i się tam zatrzasnął na klucz! Wszyscy zaczęli walić w drzwi, w końcu odeszli.
A z kolei, daleko od tamtych zdarzeń, nasz reporter, Alex Johnson, stoi przed kamerą, odpytując właśnie Spartę!
AJ: - Witajcie! Otóż mam przed sobą Spartę, mistrza NNO Skull. Słuchać, słuchać, bo tego nigdzie więcej się nie dowiedziecie!
S: - Przepraszam, ja nie mam dużo czasu i wolałbym, aby pan się streszczał.
AJ: - Tak jest, tak jest, tak jest! Tak więc, Sparto, jak się czujesz jako mistrz NNO Skull?
S: - To jest krok naprzód. Niedługo sięgnę po World Heavyweight Championa zapewne… a to dlatego, że moja kariera na to zasługuje.
AJ: - Dzisiaj walczysz z Amazing Superstarem. Co o nim powiesz?
S: - Nie chce mi się gadać o tym pajacu, który i tak nie sięgnie po mój pas.
AJ: - A także warto spytać o to. Skąd się wzięło twoje imię ringowe?
S: - Bo tak, takich ludzi jak ty nie powinno to obchodzić. Streszczaj się i się nie wygłupiaj.
AJ: - Co sądzisz o Hubie Niszczycielu?
S: - Ma siłę… ale Niszczycielem na pewno nie jest. Na ten pas nie zasługuje.
AJ: - Właśnie mu ukradłeś pas NNO Skull. Jak się z tym czujesz?
S: - Nie ukradłem, tylko wziąłem w powołane ręce. A teraz przepraszam, ale taki cienki reporter jak ty nie powinien mnie odpytywać. Do nie widzenia.
I Sparta odepchnął Alexa Johnsona na kamerę, a ten się o nią potknął, przewrócił, kamera zrobiła to samo! A Sparta odszedł do szatni.
----
Teraz jest czas na pojedynek o pas European Champion! Zmierzą się w nim Master Of Game, czyli posiadacz pasa, i K5W, któremu będzie towarzyszył Bossiskit!
A oto i właśnie wchodzi K5W, a za nim Bossiskit! Kibice buczą, ale Maczomx tylko pluje na jednego, po czym wbiega na ring! Przed nim robi fikołka, po czym ląduje na tyłku. A Bossiskit błyskawicznie ustawił się obok schodków. Podniósł ręce do góry, po czym zajął pozycję przy narożniku!
A z kolei, wraz z swoim pasem, na ring wchodzi Master Of Game! Powoli wchodzi po rampie, ale nagle, z tyłu, za nim, pojawia się The Aryan! I oddaje potężne uderzenie w jego plecy. Po czym gada z K5W. Salutuje, po czym wybiega do szatni!
Master of Game (c) vs. K5W (/w Bossiskit
Normal Match o European Championship
Na razie K5W wybiega poza ring, po czym chwyci za pas European Championship i chce z nim uciec! Ale zostaje złapany za nogę przez MoG’a. Upuszcza pas z kretesem, ale teraz za niego chwyci Bossiskit! Ale Master Of Game zadaje Backhand Chop, który powala Bossa i opiera go o bandę. Master Of Game biegnie z pasem ku ringowi, daje go sędzi, a za nim wchodzi K5W! Niespodziewany atak to był!
Mamy gong!
Na początek Master Of Game szarżuje z Clotheslinem. K5W unika. Kolejny, także unikniony. I K5W odbija się od narożnika, i leci w figurze Corsckrew Body Sentona! Ale Master Of Game uniknął, Maczomx ponownie stanął. MoG jest na drugiej stronie lin, zadaje Maczomxowi Hotshota, po czym wchodzi na narożnik, i sygnalizuje Diving Elbow Drop! Ale zagaduje go Bossiskit. Odwraca się do niego, i skacze, wykonując Flying Clothesline! Ale Bossiskit uniknął. Zaczął go przedrzeźniać, po czym uciekł do stołu komentatorskiego. MoG wszedł na ring. K5W na niego szarżuje, ale Master Of Game kontruje, chwytając go pod Powerbomb! Ale Maczomx oddaje uderzenie w głowę, po czym chwyta się lin, robi fikołka i stoi na narożniku! A potem niesamowity Moonsault!
MoG natychmiast wstaje. Zawodnicy przechodzą do zwarcia. Master Of Game wygrywa, przechodzi do headlocka. W końcu rzuca swoim oponentem na liny. Irish Whip, i Spinebuster dla Maczomxa! Ten jednak natychmiast wstał, i chciał wykonać Super Kick. Nie udało mu się to, bowiem MoG pojawił się na jego drugiej stronie. Chciał wykonać German Suplex, udało by mu się, gdyby nie to, że K5W skontrował Bulldogiem! Ale w końcu skończyło się tym, że obaj panowie wylądowali na nogach. I Master Of Game biegnie na swojego rywala! Ale otrzymuję Hurraicanranę! I błyskawiczny pin!
1…
2…
Sędzia ledwie odliczył dwa. MoG odkopuje.
K5W wstał błyskawicznie. Oddał Soccerball Kick w plecy Mastera Of Game, a potem przeskoczył na drugą stronę lin! I przyszykował Splash! Ale Master Of Game wstał, po czym złapał swojego rywala pod Spinebuster. Ale Maczomx odskoczył od boku, odbił się od lin i wykonał Leg Lariat! Ale Master Of Game uklęknął i uniknął. Ponowne odbicie się od lin, i Big Boot dla K5W! Ale ten błyskawicznie wstał. I już MoG przeszedł do headlocka! I rzucił swojego rywala na najbliższą linę! Ale K5W złapał się drugiej liny, okrążył się wokół własnej osi, po czym na nadbiegającego Mastera Of Game nastawił nogę do góry, a potem sprytną Hurraicanranę wykonał! Master Of Game poza ringiem. I Lionsault od Maczomxa!
Potem obaj zawodnicy wstają. K5W naskakuje z lewym prostym, ale zblokowany. I potem MoG oddaje mu sześć prawych sierpowych, po czym rzuca go na ring! I wchodzi na liny. Maczomx wstał, nadbiegł na swojego rywala, ale otrzymał atak łokciem! I potem Flying Clothesline z trzeciej liny od Mastera Of Game! I potem ten siada na swojego rywala! Zaczyna go oblewać serią ciosów! Po dwunastu sędzia go odsuwa. A ten próbuje pinu!
1…
2…
Nie! Maczomx odkopuje!
I Master Of Game staje. Krzyczy, wkurzony. Podnosi swojego rywala, ciągnąc go za rękę. Uderza o nią pięścią, następnie oddaje Middle Kicka w brzuch, podobne uderzenie w rękę, aż w końcu Arm Wrench. I potem Master of Game wali nią o narożnik. I odsuwa swojego rywala na niego! Trzy Knife Edge Chopy, po czym oddaje mu uderzenie kolankiem, rzuca na ziemię, i sygnalizuje Diving Senton Bomb! Bossiskit go ponownie zaskakuje. Wchodzi na schodki, ale MoG go odsuwa nogą. I potem skacze, wykonując Diving Senton Bomb na K5W! Ale Maczomx się odsunął! I potem pin!
1…
Master Of Game łapie linę!
Obaj rywale wstają. Master Of Game obrywa sześć low kicków, następnie Roundhouse Kicka, i w końcu Enzuigiri. Odsuwa się na liny. Opiera się o tą środkową. I K5W staje na jego plecach. Przyciska je z całej siły! W końcu puszcza, podnosi swojego rywala, i rzuca go na narożnik. Ale Master Of Game silniejszy! I to Maczomx ląduje na narożniku! Poprawka, odbija się od niego, wykonując Phoenix Splash! Niesamowita akcja została spudłowana. Ale zastąpiona French TKO! Mocne. Master Of Game, oślepiony, zostaje rzucony na narożnik. I potem K5W skacze na niego, chce wykonać Koronco Buster, ale MoG klęka, a szczyt słupka wbija się w jaja K5W! Ten wypada na beton.
Jednak Maczomx wstaje po parunastu sekundach, sędzia już odliczył cztery. Ale nagle Master Of Game wykonuje Suicide Dive, trafia w K5W, a potem obaj lecą prosto w bandę! Nieźle! Pierwszy staje MoG. Podnosi swojego rywala, ciągnąc go za włosy, po czym jego głową uderza o bandę! A potem rzuca go na narożnik. I na ring! Master Of Game wchodzi na narożnik. Maczomx jednak błyskawicznie wstaje, chce wykonać Super Frankensteinera! Ale Master Of Game rzuca nim o matę. Schodzi z narożnika, ale natychmiast częstuje się Backslide Pin! No i nieźle! To może być koniec!
1…
2…
Nie! MoG cudem się wyzwala!
Obaj rywale natychmiast wstają, Master Of Game wbiega w swojego oponenta. Ale K5W kontruje Powerbombem! A potem, w podskokach, wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Frog Splash! Skacze, ale Master Of Game się odsuwa, po czym przechodzi na drugą stronę lin! K5W natychmiast wstaje, podchodzi do rywala, ale otrzymuje Apron Suplex na ring! I potem wbiega do kwadratowego pierścienia. Odbija się od lin, po czym Maczomx wstaje, i staje się ofiarą Codebreaker’u! Ale nieudany, Maczomx się odsunął. Master Of Game zaszarżował na niego z Clotheslinem, ale K5W zrobił szpagat i uniknął! Ale Master Of Game nie dał się zaskoczyć, obrócił się, po czym na wstającego Maczomxa oddał kopniaka w brzuch obiema nogami, a potem potężny Codebreaker! Niesamowite!

Pin Mastera Of Game, ale niestety, Bossiskit zagadał sędziego. Zszedł z lin, po czym zaczęli się przekomarzać! W końcu sędzia dobrowolnie wyrzucił Bossiskita! Już nie pomagał niejakiemu K5W Maczomxowi, oponentowi Mastera Of Game! MoG z kolei się patrzy w stronę Bossa, a to jest wielki błąd, bowiem Maczomx wykonuje natychmiast Roll Up Pin! To może być koniec! Pas European Champion może zmienić właściciela!
1…
2…
3…!
Niemożliwe! Title shot dla Maczomxa, a ten jest nowym European Championem, dzięki nieczystej zagrywce i pomocy Bossiskita! Raduje się przy swojej muzyce, ale publiczność buczy! Master Of Game, wkurzony, bije pięściami o matę.
Ale K5W nagle zostawia swój pas! Oddaje kopniaka w głowę swojemu rywalowi, a następnie ustawia go pod Powerbomb! Wykonane. Ale Master Of Game ponownie powstał! Otrzymał jednak Frankensteinera, a potem powstał, ciągnięty za nos! I następnie K5W wyrzucił go poza ring! I wchodzi na narożnik, sygnalizując Frog Splash! Ale nie! Master Of Game unika, podnosi zwijającego się z bólu Maczomxa, ustawia go pod Military Press Drop, i wykonuje je na bandę! A potem Codebreaker! Maczomx na trybunach! Master Of Game maszeruje ku szatni, zawiedziony. A Maczomx w końcu, prawie że potykając się o własne nogi, chwycił za pas, po czym wyszedł z nim na trybuny!
------------------
A przez ten czas, w pokoju treningowym, siedzą Asvel i Tamer! Ten pierwszy – obok sztangi, ten drugi, na łóżku u doktora, bowiem oberwał lekko w plecy.
A: - Argh… co ja robię w tym MWE. Żadnego wygranego meczu, i tylko jobbuję debiutantom i innym… to się musi zmienić!
T: - Ta, popatrz na mnie! Ja wygrałem tylko jeden mecz, z Fredderem, z tym, który wywalił Ithora z MWE dziś. Ale cóż, nic nie zrobimy, ważne, że zarabiamy.
A: - Tak, oczywiście, ale nie chcę wychodzić tutaj na jakiegoś idiotę!
T: - Myślisz, że ja chcę? Nie lubię tego, a na Facebooku lista fanów nie przekracza jednego tysiąca. Ale zmieńmy temat, bo na myśl o tym chce mi się rzygać. A tak konkretniej, jaki obstawiasz wynik Main Eventu?
A: - Ach, ja myślę, że wygra Rothe… ma przychylność Tima Seno, który jest moim idolem, i zapewne przekona drwali.
T: - A ja myślę, że wygra Aryan po interwencji Freddera. E tam, zobaczymy. NNO Skull zatrzyma Sparta, a sprawę World Heavyweight Championa zostawmy… bo chce mi się rzygać.
A: - Skąd wiesz? Amazing Superstar jest potężny! A Huba Niszczyciel może każdego zniszczyć. A zresztą, zakładasz się?
T: - A o co?
A: - A no… o dwieście dolarów, co ty na to?
T: - Dobra! Doktorze, przetnij!
I doktor przeciął, co oznaczało początek zakładu.
T: - Zobaczysz, że będę miał rację!
---------
Teraz jest pora na szósty pojedynek na tej gali PPV! Będzie nim Mistic i Predator vs Loord i Eraise, który prawdopodobnie zakończy ten feud. Co się wydarzy, kto wygra? A tego przekonamy się w tym meczu!
Na początek Tag Team Mistic i Predator wychodzi. Pierwszy wychodzi Mistic, który robi fikołka, a za nim wychodzi Predator, unoszący ręce w górę z ugiętym kciukiem. I potem biegną ku ringu! Wślizgują się pod linami, po czym lądują na narożnikach. I schodzą, oddają piątki, a następnie się ustawiają.
I potem na ring wychodzi Loord, który podnosi wskazujący palec do góry! Dwa razy podskakuje, po czym powoli zmierza ku ringu! Uderza pięściami o barki i klatkę piersiową, wchodzi do kwadratowego pierścienia po schodkach, po czym stoi na środku ringu!
A następnie na ring wychodzi Eraise! Z mikrofonem w ręku, staje na rampie. Chce coś przemówić!
- Loordzie… Loordzie… otóż taka prawda, że jestem zbyt zmęczony, aby tu uczestniczyć. Ale czemu? Wiedz jedno – ja to Aseyen. Tak, Eraise to Aseyen. Kto nie wierzy? Tak więc czas zdjąć perukę i maskę. Niech się Loord przekona.
I Aseyen zdjął swoją perukę i maskę! Rzucił nimi na ziemię! Publiczność buczy!
- Ale, ale! Wiedz, że za to wraz z tobą zawalczy nikt to inny, jak również świeży i dobry Assuś! Myślę, że będzie idealną konkurencją dla Mistica, bo on z nim wygrał. Tak więc… chodź, Assuś, come on to the ring!
I Assuś wybiega na rampę! Klepie się po biodrach, klęczy, krzyczy, po czym wbiega na ring. Zajmuje pozycję przy narożniku! Loord w to nie może uwierzyć! Rzuca przekleństwa w stronę Aseyena, który się tylko głupawo uśmiecha. W każdym razie na dobry początek wychodzą Predator i Loord!
Mistic i Predator vs. Loord i Assuś
Tag Team Match
Mamy gong!
Na początek obaj zawodnicy zaczynają się przekomarzać. W końcu przechodzą do oddawania sobie ciosów. W końcu Loord oddaje mocniejszy, który odsuwa Predatora do lin. Potem ciągnie go za rękę, rzuca go na liny, Irish Whip i Falling Water Chop dla Predatora! Ten jednak natychmiast wstał. Rywal pociągnął go za włosy. Oddał dwa kopniaki w głowę, po czym oddał piątkę z Assusiem. Loord stosuje Coconut Crash, po czym Assuś błyskawicznie skacze, wykonując Diving Fist Drop! Predator wstał. Złapał się za liny. Zaczął odpoczywać.
Loord już mu chciał założyć Hotshota, ale jednak, Predator złapał za jego głowę i odsunął, po czym ten upadł na beton. I potem szarżuje na Assusia! Clothesline został unikniony. A Big Boot Assusia także. Skończyło się na Spearze dla partnera Loorda. Predator go podnosi, ale Assuś łapie za jego barki, oddaje kopniak w brzuch, headbutta, po czym rzuca na narożnik! Odbił się od niego, jak tyczka, po czym został na nim wykonany Vertical Suplex! Ale jednak, Predator się wywiązał. Zaczął oddawać serię Chopów. Po sześciu przyszedł czas na serię Gut Kicków, która powaliła na kolana Assusia. W końcu ten został podniesiony i ustawiony pod Canadian Backbreaker! Ale się wywiązał. I odepchnął swojego rywala.
Odbił się od lin, a Assuś otrzymał Double Axe Handle! Po czym został odurzony. Został rzucony na narożnik, po czym Predator oddał piątkę Misticowi! Ten rzucił rywala na liny, odbił się, po czym został na nim wykonany Powerbomb. Prosto pod narożnik, po czym Mistic wykonał Power Elbow! Odsunął swojego rywala, czyli Assusia, oddał kopniaka w jaja, po czym pin!
1…
2…
Nie! Assuś odkopał!
Mistic oddał High Kicka Assusiowi, po czym odbił się od lin i wykonał Running Dropkick! Ale spudłował. Assuś zaatakował z Clotheslinem, udało mu się, po czym oddał swojemu rywalowi Vertical Suplex! Ale został wywiązany potężnym Facecrusherem. Assuś, zaskoczony, po paru sekundach wstał. Po czym została na nim wykonana Hurraicanrana! Loord łapie się za głowę, uderza o narożnik, zauważa to Mistic, który zaczyna go przedrzeźniać! Aż w końcu Assuś zdołał wykonać One-Handed Bulldog! To było bolesne! A potem zaczął zadawać Knee Dropy swojemu rywalowi. Sędzia go od niego odsunął, po czym Assuś złapał Mistica za głowę, podniósł go, przysunął go, oddał piątkę Loordowi, po czym wykonał Snapmare & Chin Lock, zakończone Kenka Kickiem Loorda!
Mistic łapie się za głowę. Potem bierze swoje ręce na liny. Loord na niego szarżuje. Otrzymuje jednak Spinning Heel Kick, a następnie Spin Kick z trzeciej liny! Loord powalony. Następnie Mistic przeskoczył na drugą stronę lin, ale został zaatakowany łokciem przez Assusia! Ale jednak ten otrzymał przepiękne, powalające Enzuigiri! Mistic pomachał mu na pożegnanie, ale po jego plecach poklepał Loord. Mistic się odwrócił, i otrzymał Hip Toss! Pin!
1…
2…
Nie! Mistic odkopuje!
Obaj zawodnicy wstają. Przechodzą do zwarcia. Wygrał niejaki Loord, który po Facelocku wykonał DDT! Mistic jednak zrobił kulę, odbił się od lin, i wykonał Rolling back Elbow z trzeciej liny! Nie trafił w Loorda, a ten skontrował Elevator Dropem! Ładnie! Mistic na ziemi. Następnie Loord oddaje piątkę Assusiowi. Ten oddaje trzy kopniaki, szybkie, w głowę Mistica, po czym się nad nim pochyla. Ale nie! Ten oddaje kopniaka w brzuch, po czym wykonuje niesamowite Small Package Pin!
1…
2…
Nie! Assuś się wyzwolił!
Mistic następnie odskoczył do boku, zaczął przeskakiwać z nogi za nogę, po czym podbiegł do przeciwległej liny, odbił się od niej, po czym wykonał Knee Drop na wstającym Assusiu! Ale ten chwycił swego rywala na kolano, a następnie Mistic zaczął ubolewać po Knee Breaker! Jednak odbił się rękoma, następnie od narożnika, po czym wykonał Starship Pain! Ale to Assuś skontrował Backbreakerem. Mistic łapie się za plecy, po czym Assuś ciągnie go za włosy, i chce oddać piątkę Loordowi! Ale niestety, otrzymał dwa uderzenia łokciem w brzuch, po czym został oddalony, a potem otrzymał Hurraicanranę, która spowodowała, że ten złapał się za liny! Loord jeszcze wychylał rękę, ale Dropkickiem zażegnał go Mistic!
Ale potem, z zaskoczenia, otrzymuje atak łokciem w bark, po czym zostaje złapany za głowę! I Assuś wykonuje Apron Suplex! Ale Mistic łapie się ostatniej liny, a potem wykonuje Hurraicanranę na Assusiu! Ale to przemienia się w Reverse Headscissor, po czym obaj zawodnicy zostali rzuceni na ring! Assuś jeszcze wbiega na swojego rywala, ale otrzymał śliczny Crucifix Head Scissor! A potem otrzymał Hip Drop na rękę. Został podniesiony przez Mistica, ten złapał go za dłoń, po czym oddał piątkę Predatorowi, który usiadł na szczycie narożnika i oddał Double Axe Handle na rękę Assusia! A potem ten otrzymał Headbutta. Pin!
1…
2…
Nie! To nie jest koniec!
Predator podnosi swojego rywala, ciągnąc go za rękę. Chce oddać lewy sierpowy w twarz, ale Assuś łapie za rękę, wykręca ją, oddaje Headbutta do niej, po czym rzuca go na narożnik! I potem szarżuje na niego! Player’s Boot, Predator jednak chce skontrować Back Body Dropem! Ale nie, Assuś ma styl American, ale niesamowicie siada na narożniku! Oddaje swojemu rywalowi kopniaka w łeb, a High Kick Mistica blokuje, rzucając go na liny, a potem oddaje Diving Clothesline na swojego rywala! Trafił! Zaczął się popisywać przed publicznością, po czym usiadł na swoim rywalu, i zaczął go oblewać serią ciosów! Po ośmiu Predator go odrzucił.
I obaj zawodnicy wstali! Predator rzucił się na oponenta, ale ten zblokował uderzeniem w korpus. Następnie rzuca go na narożnik, po czym zmienia się z Loordem, po czym rzuca go na liny, stosuje Drop Toe Hold, a z kolei niejaki Loord – Elbow Dropem! Predator ubolewa, ale jednak jeszcze wstaje, chcąc się uchronić przed pinem! Clothesline, ale unikniony, odbija się od lin, po czym Loord stosuje Hip Toss! Ale jednak, Predator doczołgał się do swojego rywala, po czym oddał mu piątkę, a ten wszedł na narożnik, skacze i Diving Side Kick! A potem stosuje pin!
1…
2…
Aj, nie! Loord odkopuje!
Mistic się wkurza. Przechodzi na drugą stronę lin. Loord wstaje, i nadbiega z Spearem! Ale Mistic robi szpagat, po czym zaciska głowę Loorda! Odpycha ją, po czym skacze, i Dropkick z trzeciej liny! A następnie zapina mu Figure For Leg Drop! Ale co to? Assuś broni swojego partnera, po czym depcze po Misticu! A następnie wraca na swoje miejsce. Zawodnicy znowu na siebie zaszarżowali, zwarcie, wygrywa Loord, który przechodzi do Waist Locka, po czym stosuje Reverse DDT! Nieźle! Potem chce zapiąć Dragon Sleeper! Ale Mistic zaczyna go przyduszać! Wstaje, po czym ciągnie za włosy swojego rywala, uderza jego głową o narożnik, po czym ustawia go na nim! I następnie oddaje piątkę Predatorowi, po czym ten duet wykonuje Rana & Powerbomb! Pięknie! A potem pin Predatora!
1…
2…
Już prawie było trzy! Ale nie! Mistic zawiedziony!
Loord z kolei, wkurzony, się „przebudził”. Zaszarżował z pięściami na swojego rywala, po czym Lou Thesz Press! Po czternastu uderzeniach sędzia go odsunął. Mistic, powoli, wstał. Ale otrzymał natychmiastowe Sidewalk Slam! A potem Fist Drop! I Mistic, takim sposobem, krwawi. Loord składa się do pinu, ale nagle Predator łapie go za ręce, po czym nastawia go na to, aby Mistic zaatakował oponenta! I potem szarżuje z Dropkickiem! Ale Loord się wywiązał, i Mistic trafił w Predatora! Loord chciał zaatakować swego rywala sierpowym, ale otrzymał Arm Drag! A potem soczystą Hurraicanranę, po czym zostaje rzucony na drugą linę! Mistic sygnalizuje 619! Odbija się od lin, po czym wykonuje swój finiszer, odbija się od narożnika, i Body Splash! A potem natychmiastowy pin! Assuś lekko zaspał, bowiem Predator natychmiast się podniósł i na swojego przeciwnika zaszarżował niesamowitym Spearem, po czym obaj polecieli w stronę stołów komentatorskich! I w nie trafili, po czym za nie wylecieli! A z kolei pin Mistica!
1…
2…
3…!
Tak! Mistic wygrywa w teamie z Predatorem! Słychać ich muzykę! Mistic się raduje, a Predator leży nieprzytomnie za stołem komentatorskim! Loord z kolei się wścieka na Assusia, po czym zaczyna go obrażać! A Mistic idzie po swojego TT partnera, podaje mu rękę, po czym ten wstaje, i szczęśliwi wychodzą do szatni! Publiczność podziela ich radość!
Komentarze:

2011-10-23 20:09:39, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Drugi wolny post :O