MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Oby się podobało, lubię takie pisać :D
Witam państwa na tym cudnym widowisku, bo powraca ten rodzaj meczu do MWE po ponad roku! Proszę Państwa 10-Man Table Match! Chodzi o wrzucenie przeciwnika na stół, a ten musi go złamać masą ciała! Zawodników losujemy!

1 zawodnik! - Amazing Superstar Ciekawie się zapowiada!

2! – Ho ho! Rothe !

Następny, to jest 3! - AWESOME! The Aryan - faworyt!

Kolejny. Mosorahiki „The Eagle”

I już 5! Mistic

6! - Rated R Shaggy – także faworyt!

7 – Philip Watson!

8 – Pinius !

9 zawodnik! – Motaker

No i ostatni, ale zapowiada się ciekawie – The Superstar „Per” – Absolutna legenda!

Stoły rozłożone, emocje wielkie, zawodnicy skupieni. Proszę państwa zaczynamy!

Pierwsza uwaga skupiona na Shaggim oraz na Amazingu, Shaggy wychodzi z błyskawicznym sierpowym, ale mamy pomoc dla Amazinga, Per Superstar ratuje brata! Kopnięcie dla Rated’a! I fantastyczny Vertical Suplex! Zostawiamy ich!

Rothe ma problemy z Motakerem, jednak wychodzi z opresji kopnięciem w brzuch i Suplex Powerslam! Publiczność wstała, po pięknej akcji Rothe’a!

Pinius za ringiem, próbuje.. ee.. schować się pod ringiem! Ale na szczęście zauważył to Philip Watson i natychmiast wrzucił Go do ringu. A tam na Pinius’a czeka już Rated R Shaggy! Bierze Pinius’a i przepiękny Powerbomb!

Aryan odziwo współpracuje z Mosorahikim, atakują Mistic’a, widać, że chcą Go wyeliminować. Aryan próbuje go powalić, a Mosorahiki schodzi po stół! Mamy pierwszą akcje ze stołem! Mosorahiki na trzeciej linie, Mistic ustawiony na stole przez Aryana. Niesamowite „The Eagle” skacze! Co?! Nie możliwe! Aryan zrzuca ze stołu Mistic’a! A Mosorahiki łamie stół.

Mosorahiki odpada! Niesamowitemu się jednak nie ufa.

Aryan dumnie wchodzi na trzecią linę i wypina klatkę piersiową, fanom się to nie podoba, liczyli na współpracę tych dwóch. Ale zostawiamy Go!

Bracia Superstar walczą z Rothem. Podwójny clothesline! Problemy Rothe’a. Próbuje się podnieść, ale niespodziewanie z trzeciej liny skacze Mistic! Dlaczego? Popatrzmy na powtórkę. Wyraźnie widać jak Mistic chciał skakać na Shaggiego! Niestety pomyłka, skoczył na Rothe’a!

Aryan spotyka się już z Philipem Watsonem! Chop dla Aryan’a , Philip na trzeciej linie! Tak! Moonsault!

Shaggy po kryjomu wnosi stół i atakuje nim nadchodzącego Mistic’a! Ale od tyłu Shaggiego atakuje Per Superstar! Ma pecha do jednego z braci.

Mistic leży. Podnosi Go Motaker! Mistic wyrzucony za ring! No nie!!! Nieszczęśliwie spada na stół i tak właściwie już stołu nie ma!

Mistic kończy!

Szkoda! Trzymał się do końca.

Amazing próbuje wykonać DDT na Piniusie, ale Rothe na to nie pozwala i sam wykonuje DDT na Amazingu. Pinius nie zostaje mu obojętny, Dropkick od Rothe’a! Dobra passa.

Shaggy próbuje zemścić się na Superstarze! Mocny clothesline i Tak! Mamy Shaggy Spear!!! Per w opałach, bo momentalnie Shaggy podnosi Go, będzie stół!!! Nie! Amazing wykonuje Spear’a na Ratedzie! A Ten spada razem z Superstarem, tyle, że Per wylatuje poza ring!! Niesamowite!

Ho! Ho! Rothe ma już Motakera na karku! Aryan wystawia przed nim stół!! Chce mu pomóc! Ale Rothe nie wie co robić, ma wątpliwości. Jednak rzuca Motakera!

Motaker kończy swą przygodę. Pozostało 7 zawodników!

Aryan dumnie patrzy na Rothe’a. Ten jednak nie oszczędza Aryana! Świetny Powerslam! I Splash z drugiej liny! Aryan ma za swoje.

Pinius i Watson atakują szybko Rothe’a, który patrzył na Aryana. Legsweep od Piniusa oraz Backbreaker od Philipa! Muszę państwu powiedzieć, że już powoli tracę głos, z tego wszystkiego!

Ale już przenosimy się do Rateda oraz Superstara, Oni nadal próbują wszystkiego by tylko wygrać z drugim. Facebuster od Superstara i szybki Irish Whip do narożnika! I Spear w narożniku! Shaggy odczuwa ból swojej akcji! Ale Superstar nie przestaje! Rated na środku ringu. Mamy Flying Elbow Drop! Niesamowita seria Superstara!

A teraz drugi z braci ma kłopoty. Tym razem Aryan włącza się do akcji. Ładny Stunner na Amazingu i Crossface! Ładna akcja. Aryan nie przestaje i robi to samo co wcześniej Per! Flying Elbo Drop! Ale nie trafił! Amazing poturlał się pod nogi brata, a ten pomaga mu wstać. Aryan znów na macie!

Próba wyrzucenia Piniusa na stół, Philip dotychczas z nim pracujący teraz chce się Go pozbyć. Ale Rothe ratuje Piniusa i wykonuje Clothesline na Philipie! Podnosi Philipa, ale teraz Rated R Shaggy spycha Rothe’a a nieszczęśliwie Philip wypada z ringu prosto na stół! O nie!

Watsona już nie ma!

Na trzecią linę wchodzi Pinius, ale… znowu ten Aryan! Zrzuca go i wypada poza ring, na szczęście nie na stół.

Mamy nową dostawę stołów!!!

Aryan już na trzeciej linie szykuje się akcja powietrzna, I mamy Moonsault na leżącym po starciu z Shaggim, Rothe’cie! !

Aryan jednak odczuł ten skok. Wykorzystuje to Amazing, i mamy Enzuiguri! Amazing zostawia Aryan’a dla Shaggiego, bo to właśnie On chce go wykończyć. Amazing wrzuca tylko stół do ringu i odchodzi. Shaggy bierze nogę Aryana i wkłada pod stół! Chce złamać stół! Ale powstrzymuje się! Nie wie czy to dozwolone czy nie odpadnie?! Znowu Aryan’owi się upiekło. Ale Rated nie traci czasu i atakuje Vertical Suplexem, odczuwa już zmęczenie.

Superstar Per próbuje zająć się Rothem. Zakłada Boston Craba! Rothe musi to znosić przy jeszcze takim zmęczeniu! Superstar odpuszcza dźwignie, ale natychmiast bierze stół i uderza nim w Rothe’a! To może go osłabić w dalszej walce! A może tej dalszej walki nie być! Rothe podniesiony przez Amazinga tym razem, Per podnosi stół i znów uderza nim w Rothe’a, ale stół łamie się!!! Sędziowie nie wiedzą co zrobić, według mnie nie powinno być to uznane, no! Sędziowe też tak myślą! Rothe nie odpadł, ale to jeszcze bardziej rozwścieczyło braci, Per wykonuje Legsweep, a Amazing dokłada Dropkicka! Rated’owi się to nie podoba! Niesamowite Shaggy Spear dla Pera! Amazing nie wie co zrobić, Shaggy podnosi Go i wykonuje Powerbomb! I jeszcze Spinebuster! Szok! Superstar próbuje uratować brata od eliminacji! Rated zatrzymuje go Big Bootem! Superstar nie poddaje się próbuje momentalnie wstać i ratować brata, co za poświęcenie! Rated jednak wyrzuca z ringu brata SS! Amazing ląduje na stole, Superstar nie zdążył!!

Amazing niestety odpada!!!

Rated zmęczony! Aryan nie wiadomo jak, za ringiem! Superstar nad bratem, Pinius leży w narożniku! Rothe powoli wstaje. Coś nieprawdopodobnego! Nie ma już 5 zawodników!

Rothe szybszy od Rateda! Uderzają się nawzajem! Widzimy jak Amazing zostaje wynoszony. Superstar szybko wskakuje do ringu, w jego oczach widać złość! Rated zauważa Go, ale ma problem z Roth’em! Superstar podchodzi do Shaggiego, i zaczyna Go atakować, Suplex! Rothe spada na mate ze zmęczenia, a w tym czasie Pinius wnosi stół. Wracamy do Superstara i Rateda. Superstar wykonuje Dropkick’a, i Irish Whip do narożnika, próba clotheslinu w narożniku, ale Rated odskakuje na bok! Ale zmęczony upada. Niesamowite! Na 3 linie jest już Aryan! I Moonsault na Shaggim! Aryan stracił dużo energii.
Pinius na 3 linie! Próbuje skoczyć! Szykuje się 180 Splash! Ale na kim? Leży Rothe! Skacze!! Co?! Nie! Jak?!! Rothe odsunął się w czasie gdy Pinius leciał, a Aryan podstawił rozłożony stół!! Pinius złamał stół! Jak to możliwe?!

Pinius przegrywa!

Aryan robi niesamowite rzeczy!

Superstar Per chce kontynuować ataki na Shaggim! Nie wiem jak i skąd On ma tyle sił, mamy Enzuiguri! Rated w opałach! Bo do ataku przyłączą się Rothe. Zostało tylko 4 zawodników! Superstar atakuje tym razem Big Bootem Rothe’a.

W tym czasie Aryan udaje się po stół, jednak już nie ma stołów! Dostawa już w drodze!

Rothe leży, Superstar w narożniku. Rated R niespodziewanie skacze z 3 liny! Splash! Rothe to poczuł! Ale teraz niespodziewanie z narożnika wybiega Superstar i wykonuje clothesline na Shaggim, i natychmiast wykonuje Backbreakera!

Aryan ustawia na stole Rothe’a! Chce skoczyć, Rated mu przeszkadza, jednak Nim szybko zajmuje się Superstar! Aryan już na spokojnie! Rothe w kłopotach. Skacze! No i Trafia! I z hukiem stół łamie się.

Niesamowity jak dotąd Rothe wyeliminowany! Jaka szkoda!

Pozostało tylko tych trzech! Walka męcząca! Ale nie poddają się!

Aryan ucierpiał podczas skoku. Superstar traci kontrolę nad Shaggim. Rated bierze stół i uderza nim w Superstara! Za ringiem jeszcze 3 stoły, w ringu 2 stoły!

Aryan wstaje! Próbuje zaatakować Shaggiego, ale to jest niemożliwe! Ma za mało sił! Rated znów kieruje swoją uwagę na stole, tak! Znów stół, ale nie! nie trafił! Aryan bierze drugi stół i tym razem to On górą!! Ale nie na długo! Superstar skacze z 3 liny. Jak Oni jeszcze wytrzymują?!
Aryan leży, a Rated wykonuje Facebuster’a! I Superstar natychmiast skacze na Aryana, wykonując Moonsault!

Superstar i Shaggy współpracują!! To najgorszy scenariusz dla Aryana!! Superstar wnosi stół, niestety, Rated podnosi Aryana! SS rozstawia stół, i Vertical Suplex! Z potwornym hukiem Aryan łamie stół!!

Aryan odpada, walczył dzielnie!

Pozostało już tylko tych dwóch The Superstar Per oraz Shaggy, oni będą walczyli niczym gladiatorzy!

Patrzą na siebie czujnym wzrokiem, ale to będzie finał! Shaggy zaczyna, ale nie udanie, Superstar powala Rated’a i zaczyna dusić. Rated R traci siły! SS jednak przestaje, wie, że chodzi tylko o wrzucenie przeciwnika na stół. Przepiękne Enzuiguri. O Tak! Szykuje się Acrobatic Leg Drop! I.. już na narożniku, Tak! Udaje się!

SS zmęczony podnosi ledwo żywego Rateda! Irish Whip do narożnika, i wbicie w narożnik! To musiało boleć! Superstar naprawdę wygląda na skończonego. Próbuje jeszcze wziąść stół, ale Rated wykonuje szybko Big Boota! Shaggy przejmuje pałeczkę!

Per próbuje wstać. Obaj zmęczeni, niesamowite! Wydaje się jednak, że SS ma więcej sił! Tak! Chce to zrobić!! Wystawia stół, kładzie na nim Shaggiego! To może być koniec, wchodzi na 3 linę!! Szykuje się akcja wysokiego napięcia, Shaggy ani drgnie! Oczywiście! Skacze! Co?! Rated wyślizguje się ze stołu. Jak?! Coś niesłychanego! SS łamie stół!!!

Szok! Co za walka! Shaggy odnosi znaczące zwycięstwo!!! Rated R wygrywa!


Trzeba przyznać, ten match był nieprawdopodobny, oby takich więcej! Do Zobaczenia!!


____________________________________________________________________________________

Mmmm :-) Jeśli są jakieś małe robaczki, proszę nie wypominać. Naprawdę, trochę to zajęło! :D
Mam nadzieję, że się podoba :D :D
Komentarze:

2011-10-22 17:28:40, na kolana i do pana:

Tuneer:
Bardzo się podoba, tylko nie pisz Rothe'a , tylko Rothe.

2011-10-22 17:33:53, Most Popular:

na kolana i do pana:
mam już taki odruch do takiego pisania :@

2011-10-22 20:20:24, Hepatoil:

Tuneer:
Piękne,cudnie się czyta.Fajne zwroty akcji.

2011-10-22 20:48:08, Most Popular:

Hepatoil:
Danke :D

2011-10-22 20:51:59, Hepatoil:

Tuneer:
Jeśli miałbyś czas mógłbyś zrobić jakąś walkę debiutantów albo turniej o pas TT bo na razie nikt go nie posiada a GTS się nie wyrabia bo ma nawał pracy.
Bo przydało by się żeby nie tylko GTS robił takie cudne gale ale żeby jeszcze ktoś mu pomagał w stopniu znacznym.

2011-10-22 20:56:02, Most Popular:

Hepatoil:
Ale wiedz, że ja też mam szkołę :D I swoje opowiadanie na Publicystyce :P
:at:Down
Dobrze wiedzieć :P

2011-10-22 20:58:40, Hepatoil:

Tuneer:
Moja cierpliwość nie zna granic,człowiecze.

2011-10-22 21:56:08, Go-To-Sleep:

Tuneer:
ŚWIETNE. Tylko jakim cudem Aryan mający styl American robi Moonsaulty? :)

Swoją drogą, po PPV sam planuję jakiś spory match tego typu, prawdopodobnie będzie to 12-man Extreme Rules Match. Hehe. :D


Kontynuuję PPV. Zaczynam pisać No-DQ Last Man Standing match Philip Watson vs. Qus, a z kolei planuję mieć walkę Shaggy'ego o pas WHC na następnym PPV, który mam już w połowie zaplanowany... nazwa to War Of Masters.

2011-10-22 21:58:23, Most Popular:

Go-To-Sleep:
Nie wiem :)
A tak swoją drogą, mógłbym się przydać jako twój pomocnik :P Myślę, że takie troche dłuższe walki mogę pisać :D

2011-10-22 21:59:38, Go-To-Sleep:

Tuneer:
Co ile będziesz pisał? Fajnie by było, gdyby byli trzej aktywni MG (ja, Rokue i ty, Naste bodajże) :D.

Oczywiście, że będziesz pomocnikiem. Tą walką mnie przekonałeś... ba, piszesz lepiej ode mnie, moje zdanie.

2011-10-22 22:01:12, Most Popular:

Go-To-Sleep:
Nie wiem, zobaczy się jeszcze, w najbliższym czasie zdradzam, że może będzie 15-man Royal Rumble :P

2011-10-22 22:03:04, Go-To-Sleep:

Tuneer:
Właśnie planuję zrobić na trzecim z rzędu PPV main event royal rumble, który by miał przeznaczenie takowe, że wygrany będzie na main evencie na Margomanii, ale przed nią jeszcze 3 PPV.

2011-10-22 22:05:30, Most Popular:

Go-To-Sleep:
Mogę robić. Ale musisz mi powiedzieć co. :P

2011-10-22 22:07:01, Go-To-Sleep:

Tuneer:
Nie, nie, to plany na daleką przyszłość. :)


Został mi już tylko main event Lumberjack Match i dark match, gdzie będzie debiut.

2011-10-23 10:39:13, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
No to supcio.

2011-10-23 11:13:18, Go-To-Sleep:

Nie mam weny do Lumberjack Match. :(

2011-10-23 12:24:37, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Łeee rozpłaczę się.Ale dobra poczekam.

2011-10-23 18:34:57, Icey:

Chciałbym się zapisać.
Nazwa: Sapoerox
Rola: Face
Styl: Technical
Wzrost: 195 cm
Waga: 113 kg
Charakterystyczne akcje: Dropkick, Superplex
Dźwignie: Full Nelson
Finishery: Air Bourne

To tyle. Czemu tak mało? Chce być "unikalny" :P
A nie było limitu żadnego :)

2011-10-23 18:52:07, Go-To-Sleep:

Icey:
Oki. Masz dark match z Tuneerem.

2011-10-23 18:53:31, Icey:

Go-To-Sleep:
Dobra. To mi się nie podoba, ale spk :P

2011-10-23 18:54:42, Go-To-Sleep:

Icey:
Tylko wybrańcy cię zobaczą. :P

2011-10-23 18:55:13, Aryan:

Go-To-Sleep:
Czyli pan NIESAMOWITY.

2011-10-23 18:55:35, Icey:

Go-To-Sleep:
Ee tam. Przeżyjemy *chyba*.
Musiałem wrócić do gry ogólnie, bo coś mnie tutaj ciągnęło :D
No i od razu po powrocie zaglądnąłem tutaj i w FT.

:at:UP:
O Tobie to wiem :P
Z tobą lepiej nie zadzierać, bo po pierwszej walce dostanę od Ciebie :)

2011-10-23 18:55:58, Go-To-Sleep:

Aryan:
Między innymi, ale także THE BEST WRESLTER IN THE WORLD, THE LAST SURVIVOR FREDDER. :|

2011-10-23 18:56:27, Aryan:

Go-To-Sleep:
Czyli tak team:
Jaką my właśnie mam nazwę?
Może
The Awesome Team!

2011-10-23 19:04:40, Go-To-Sleep:

Aryan:
Awesome Survivors. !?

A finiszer to może taki, że ja robię Go To Sleep, a ty zakańczasz Skull Crushing Finale. Finiszer będzie się zwał "Sleep Finale".

2011-10-23 19:09:27, Icey:

Go-To-Sleep:
Fajna nazwa.

2011-10-23 19:11:42, Go-To-Sleep:

Icey:
Dzięki. !?

2011-10-23 19:12:55, Icey:

Go-To-Sleep:
Co? Nigdy żaby nie widziałeś :)?
Out za darmo, na krótko zmienia. x1 można ile się chce przychodzić i zmieniać.

2011-10-23 19:12:57, Wisdom Tooth:

Co z pasami tag-teamów? Bo mam jeszcze stary tag-team z Shaggym/nową drużynę z Amazingiem...

2011-10-23 19:18:23, Go-To-Sleep:

Icey:
Fajnie. :D
Wisdom Tooth:
No to... trzeba będzie coś z nimi zrobić... i może ty/Tuneer to zrobili?

2011-10-23 19:19:17, Wisdom Tooth:

Go-To-Sleep:
Mogę coś wykombinować. Tylko nie znam pozostałych drużyn.

2011-10-23 19:19:40, Icey:

Wisdom Tooth:
Ja też nie znam ;x :P

2011-10-23 19:21:20, Go-To-Sleep:

Wisdom Tooth:
Aryan i Fredder "Awesome Survivors"
Rothe i Mosorahiki
Amazing Superstar i The Superstar,
Mistic i Predator,
K5W i Bossiskit,
możliwe, że jeszcze coś zapomniałem.

2011-10-23 19:23:44, Wisdom Tooth:

Ok, to w wolnym czasie mogę coś pisać.

2011-10-23 19:25:41, Most Popular:

Icey:
No to witam pana w dark matchu, ale wiedz, że The Bohtes, był już w MWE! :| I mamy ten sam Finisher! :@

2011-10-23 19:27:16, Icey:

Tuneer:
Bo jak wspominałem. Jestem mendą :P
Byłeś, ale Cię nie ma. Wypadek miałeś, nic nie pamiętasz, więc cii.

Go-To-Sleep:
A, bo dawno mnie nie było. Kiedy walki się ukarzą?

:at:Down:
Cicho :D! Menda fajnie brzmi.
Fanem, pff? A gdzie moja kasa co? Dawaj moją kasiorę :)

2011-10-23 19:28:03, Most Popular:

Icey:
No tak :) Nie jesteś :O Jestes moim fanem po prostu :)

2011-10-23 19:33:27, Go-To-Sleep:

Hehe, już piszę dark match i koniec gali PPV na 35 stron w Wordzie. :D

Tylko walka debiutantów będzie trochę krótka. :(

2011-10-23 19:36:38, Hepatoil:

Szukam kogoś do team'u.Kto chce?
Icey:
Witaj w klubie.

GTS:
Masz wenę w końcu?

2011-10-23 19:37:08, Most Popular:

Go-To-Sleep:
Chcę mieć z Tobą T-T :O

2011-10-23 19:39:57, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Mam. :D
Tuneer:
Mam z Aryanem, ale pomyślę nad jakąś grupą w stylu Nexus, ty, Aryan, Ja, K5W i Bossiskit. :D

2011-10-23 19:42:22, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
To co mogę już otwierać szampan,kupić pizzę i czytać zaraz PPV?
PS:Szampanem się nie podzielę!Ale pizzą tak :)

2011-10-23 19:43:30, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Daj szampana bo nie zamieszczę PPV. :|
Tak.

2011-10-23 19:45:50, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Hmmm butelka zawiera 2l.Niech pomyślę..... dobra masz połowę udziału czyli 1l.

2011-10-23 19:45:54, Most Popular:

Go-To-Sleep:
Jeeest co czytać na starość dnia! <33333

2011-10-23 19:47:17, Go-To-Sleep:

Tuneer:
Ba! :3
Hepatoil:
Jest.

Ale bez spamu, lepiej zostawcie wolny post, bo zaraz wkleję. Skończę tylko dark match.
I będę musiał podzielić galę na dwie części, bo pewnie utnie.

2011-10-23 20:07:48, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
A ja do tej stajni Misticiem/Predatorem będę mógł należeć ? :O

Wolny post.

2011-10-23 20:07:55, Da Vinci:

Post na życzenie Go-To-Sleep.

Eh, najwyżej po pierwszej części mogę jeszcze dać taki post.