MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wychodzi Mistic z Predatorem. Mistic trzyma w ręku mikrofon.
- Nanor i Batsep jako mistrzowie tag teamowi? Uważajcie bo umrę ze śmiechu. Maksymalnie w Handicap Matchu coś wygracie.
Mistic wręcza mikrofon swojemu partnerowi.
- Prędzej od Was te pasy zdobędą Tween Bouble! Wy się nadajecie do mycia stóp.
Predator oddaje mikrofon Misticowi.
- Chcemy z Wami walki tag-teamowej na najbliższej tygodniowej gali, wtedy zobaczymy na co Was stać. To nie będzie zwykła walka, walka ma się odbywać na zasadach Steel Cage.
Predator i Mistic wychodzą kierując się do szatni.

_
Komentarze:

2011-10-25 15:25:15, Hepatoil:

Nanor stoi bez Batsepa w szatni.Osłupiał z wściekłości.
-Ja..Ja...Ja.. do my-my-cia stóp...Ja tu sobie nie szukam wrogów a ci od razu.Chwalipięty.Ja im pokażę!A jak?Wykonam co najmniej raz każdy ze swoich finisherów!A mój kolega,też.Znaczy brat.Bo jakoś wolałbym żeby opinia publiczna o tym nie wiedziała....
Koniec biadoleniem!Idę na siłownię i koniec!A gdyby ktoś się pytał to zgadzam się na ich reguły walki.


2011-10-25 17:00:24, Go-To-Sleep:

Fredder także wychodzi na ring! Pyszny, przemawia do obu tag teamów.
- Hahaha! To my wygramy! Aryan chce mieć MWE Championship, ale TT Championship także nie pogardzi! Nie znacie naszych tajemnych planów! To ja, Fredder, wraz z Aryanem, wygramy ten turniej! Ale prawdopodobne jest też to, że wygrać może K5W z Bossiskitem, jedyny liczący się obok nas tag team tutaj! A teraz żegnam, tylko się nie zabijcie przed walką. Bo jak tak, to wasz scenariusz nada się do Mody Na Sukces.
I Fredder schodzi do szatni.

2011-10-25 17:14:15, Hepatoil:

Na ring wbiega Nanor z Batsepem.
-Fredder wiesz na czym polega twoja rola w MWE?Na podcieraniu zadka Aryanowi.Zanim zostałeś jego TT partnerem byłeś nicością.Nie bądź taki pyszny bo założę się o 500$ że bez interwencji kogokolwiek w walce 1 na 1 nie pokonasz mnie.
Batsep przejmuje mikrofon.
-Bądź cicho Fredder i nie wtrącaj się w sprawy dorosłych.Takich typów jak wy,bez szacunku,dla takich co grają nieczysto mam fajną rzecz która się nazywa,młotek w łeb.I zeszli do szatni

2011-10-25 17:17:27, Go-To-Sleep:

- Hahaha, rozśmieszyliście mnie! Riposty na poziomie przedszkolaków! Jeszcze nic nie osiągnąłem, ale wiedzcie, że osiągnę! Pokonałem samego Tima Seno, czyli wielkiego Hall Of Famera! A wy mi możecie czyścić buty! Oddajcie pokłony mi, oddajcie! Ja będę tutaj rządził! Chyba, że jesteś takim tchórzem, że nie chcesz się o tym przekonać! Ha!