MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
A oto i Philip Watson wchodzi na ring wraz ze swoim pasem World Heavyweight Championa! Jest witany wiwatami, a on sam wchodzi na narożnik i unosi pas WHC w górę! Odskakuje z narożnika, po czym bierze mikrofon od pracowników MWE. Przemawia!
- Jakby to rzec… pas World Heavyweight Championa jest nadal mój. I tylko mój! Uzyskałem go na Money In The Bank, pokonując Hubę wraz z Spartą! A na Ironfists On The Way pokonałem Qusa, dzięki czemu pas WHC jest nadal mój! A teraz jest pora na wyłonienie kolejnego pretendenta, w 12-man matchu, i tu nie lada gratka, bowiem to będzie Extreme Rules Match! Wojujących o miejsce pretendenta poznacie teraz! I jeszcze jedno ogłoszenie parafialne! Dziś, na swój debiut, czeka niejaki The Hurricane!!
A oto najpierw wychodzi właśnie The Hurricane! Szybciutko znajduje się na ringu.
A potem pora na The „Fly Boy” Bohtesa!
A za nim prze European Champion K5W!
Czas na Mastera Of Game! Wchodzi na ring po schodkach.
I Sparrow robi fikołka przed ringiem i efektowne wejście!
A za nim powoli Guido Gigant!
Czas na Green Mastera, witanego gniewem publiczności!
Pora na The Superstara „Per B”!
I teraz ponownie Qus! Czy ponownie wygra?
A teraz powoli Motaker!
I Mosorahiki efektownym wślizgiem wchodzi na ring!
I w końcu… niejaki wielki powrót! Zirael wraca do MWE, i to w wielkim stylu, bowiem już na początek może być pretendentem do pasa WHC! Wślizguje się pod linami, i zajmuje swoją pozycję!
Mosorahiki vs. K5W vs. Guido Gigant vs. Sparrow vs. Zirael vs. Master Of Game vs. Motaker vs. Qus vs. The “Per B” Superstar vs. The “Fly Boy” Bohtes vs. Green Master vs. The Hurricane
Elimination 12-man Extreme Rules Match o miano pretendenta do pasa WHC
Mamy gong!
Na początku wszyscy zawodnicy przechodzą w zwarcie. Niezła jatka. W końcu Sparrow wraz z The Hurricane wywalają poza ring Qusa, a Guido Gigant podnosi Mosorahikiego, a K5W składa się do Enzuigiri, po czym The Eagle także poza ringiem! Ale w końcu Guido Gigant pięknym Chokeslamem wywalił także Maczomxa. Ale połączone siły Qusa i Mastera Of Game wywaliły go i Motakera nawzajem. A Zirael z kolei Dropkickiem powalił Green Mastera! Qus wywalił MoG’a nogą, Sparrow Clotheslinem go zaatakował i także na beton, ale obaj polecieli! I w ringu zostali Zirael, The Bohtes, The Hurricane, bowiem The Superstar wybiegł poza ring... Ci dwaj pierwsi zaczęli atakować Ziraela, po czym obaj go chwycili i wyrzucili poza kwadratowy pierścień. Ale nagle na narożnik wchodzi Mosorahiki, który stosuje Corsckrew Body Attack, wykonane, i jeszcze Neckbreaker Ziraela! I pin.
1…
2…
Nie! To nie ten moment!
Następnie na ring wracają Qus z Motakerem. Ten drugi chwyci pod German Suplex Ziraela, po czym wywala go poza ring! A Qus zaczyna serią low kicków atakować Mosorahikiego, i Dropkickiem go żegna! Mosorahiki na betonie. A Zirael zostaje wywalony poprzez połączone siły Qusa z Motakerem za pomocą podwójnego Suplexu! A z kolei poza ringiem The Superstar z Sparrowem zaczynają się lać. Dominuje ten drugi, który oddaje rywalowi sierpowe, a potem próba Hurraicanrany! Ale nie, Per B rzuca nim na beton. I w odpowiedzi oddaje mu Track SS! Po czym wyjmuje spoza ringu kij kendo! I atakuje nim nadbiegającego The Hurricane. Jego twarz krwawi! Nieprzyjemny debiut. Z drugiej strony spod ringu Guido Gigant wyjął krzesło, i obaj zawodnicy wbiegli na ring!
Ci zaatakowali Qusa dwoma uderzeniami swoją bronią, a potem Mosorahiki potężny cios kijem kendo zadał Motakerowi! A Guido Gigant krzesłem powalił nadchodzącego Green Mastera. I potem The Superstar wraz z GG zaczęli się lać! Ale większy blokował krzesłem. Oddał uderzenie, Per B uniknął, oddał cios kolanem w brzuch, uderzenie kijem kendo w głowę, po czym Spin Kick w krzesło! Chairshot! Krzesełko się zgina. A jeszcze potem, na deser, zostaje wykonany kolejny Track SS! Potem jeszcze zaatakowanie leżącego kijem kendo, i pin!
1…
2…
3…!
Guido Gigant zostaje wyeliminowany!
Potem na ring wbiegają połączone siły Green Mastera i Qusa! Obaj chwycą stół, i szarżują na Per B! Ale odpowiadają mu Maczomx z The Bohtesem, którzy oddają Roundhouse Kicki, dropkicki, a potem Moonsaulty z trzeciej liny! I potem ustawiają krzesło na środku ringu. Obu zawodników zachodzi jeden, ale potężny Green Master, który K5W zaskakuje Kick Of Grass, a Fly Boy’a – Irish Powerem! Potem jeszcze wykonuje Hip Toss na nadbiegającym Qusem, a na The Hurricane – niejaki Powerbomb! Pięknie, pinuje debiutanta!
1…
2…
Nie! The Hurricane odkopuje!
Ale co to? Na Green Mastera szarżuje czterech wrestlerów – Mosorahiki, Motaker, K5W i The Superstar! Zaczynają go lać, ale jednak, o dziwo, pomaga mu The Hurricane! Mosorahiki Diving Heel Kickiem zaatakował Green Mastera, Motaker i K5W zaczęli go lać, a The Superstar z kijem kendo zaszarżował na The Hurricane! Ale ten zaskoczył go Clotheslinem, a potem Spearem na Motakerze! I zawodnicy nim się zainteresowali. Przygnietli go do narożnika, i zaczęli przyduszać! Ale co to? Green Master zadaje obu Kick Of Grass, prosto w tyłki! Motaker wylatuje poza ring, a K5W zostaje zaatakowany grupowo! I wywalony poza ring dwoma potężnymi Big Bootami! Ale obu zawodnikom odpowiada The Fly Boy Bohtes, który zadaje The Hurricane Gut Kick, a potem Lifting DDT! I potem Fly Boy gapi się na Green Mastera.
W końcu na ring wchodzi Zirael! Obu zawodnikom oddaje po Enzuigiri, podnosi Green Mastera, i oddaje mu prawego sierpowego! Potem dropkick, Green Master odbija się od czubka stołu, i potem zostaje na nim położony! Zirael wchodzi na narożnik, i sygnalizuje Diving Leg Drop! Skacze, ale Qus chce odsunąć Green Mastera! Nie udaje mu się to, stół się łamie! A potem on sam otrzymuje Suplex, i jeszcze na koniec Leg Drop! Jeszcze szarżuje Per B na niego, ale Back Body Drop! I pin na Qusie!
1…
2…
Qus odkopuje!
A z kolei The „Fly Boy” Bohtes stosuje pin na Green Masterze!
1…
2…
3…!
Nie zobaczymy dzisiaj Green Roodu! Green Master zostaje wyeliminowany!
A potem Qus, Zirael i The Fly Boy Bohtes podchodzą do siebie. Pierwsi dwaj przechodzą w zwarcie, wygrywa Qus, który wykręca rękę Ziraela, a The Fly Boy Bohtes odbija się od lin i stosuje Leg Drop na rękę! Bolesne! A potem jeszcze Qus zapina Anaconda Vise! Zirael na ziemi, ale pomaga mu nagle The Superstar, który przychodzi z gongiem! Oddaje potężne uderzenie w tyłek Qusa, a jeszcze z tyłu pojawia się The Hurricane z drabiną, i ją ustawia na środku ringu! I potem stworzyło się nagle zbiorowisko, bowiem przyszedł Maczomx! Ten chwytał za łopatę. Zawodnicy zaczęli się lać, do momentu, aż wypadł zakrwawiony Qus! I na ringu zostali The Hurricane z The „Per B” Superstarem.
Zawodnicy zaczynają się lać, do ofensywy przechodzi The Hurricane. Bowiem on atakuje niezłym Flapjackiem na liny The Superstara! A potem, z nie wiadomo jakich powodów, wchodzi na drabinę. Ale na narożniku jest Sparrow, który stosuje Diving Spear na The Hurricane! I zaczyna go lać pięściami! Aż w końcu, spoza ringu, Motaker rzucił schodkami na ring, trafiło w The Superstara! I jeszcze rzucił drugim krzesłem, i kolejnym stołem. Także w Per B! I wszedł na ring. Podniósł oponenta, to samo uczynił Sparrow, po czym Motaker wykonał Sidewalk Slam na drabinę, a ten lekki – Hurraicanranę! I drabina się wywala.
Motaker ustawia stół obok The Superstara, a potem jeszcze przechodzi w pin!
1…
2…
Nie! Per B odkopuje!
Przez ten czas Sparrow zaczął spuszczać niezły łomot Hurricane’owi. Low Kicki, trzy, zakończyło by się Roundhouse Kickiem, ale The Hurricane uniknął, i wykonał German Suplex! Po czym chwycił za pobliskie krzesło, Mmo go zaczepia! Ale atakuje go krzesełkiem, prosto w twarzyczkę, to był chairshot! I potem rozkłada je obok Sparrowa, odbija się od lin, przeskakuje nad oponentem, odbija się od krzesła, ponownie od lin i Moonsault! Ale K5W atakuje go pięknym Crossbodym! Szarżuje potem na Motakera, ale ten wykonuje Back Body Drop! Prosto na krzesło. Ale Qus wchodzi do kwadratowego pierścienia, i atakuje swojego rywala gitarą! Pięknie! Przeleciała ona przez jego głowę! Mmo jeszcze jest na nogach, ale po Trouble In Paradise pada! Pin!
1…
2…
3…!
Motaker wyeliminowany!
Ale nagle, od tyłu, Mmo zachodzi The Hurricane! Łapie go za ręce, a Knife Edge Chopami atakuje go Sparrow! A potem Hurricane przysuwa go do narożnika, wykonuje Tornado DDT! Jeszcze wstał Zirael, który wykonał niesamowity Zirael Leg Drop! Jego finiszer! Ale co to? Na ring wdarł się Mosorahiki, wraz z kolczastą rękawicą nałożoną na prawą rękę, i uderzył nią i Sparrowa, i Ziraela! Zakrwawieni, wypadli poza ring. The Hurricane, otrzymał Gut Kicka, Mosorahiki przeskoczył na drugą stronę lin, skoczył, i West Coast Pop! Pięknie! I jeszcze zakłada Banshee na zdjętą rękawiczkę Qusowi! Toż to było piękne! Ale jeszcze The Bohtes atakuje go w plecy, po czym odbija się od lin, i wykonuje niesamowitego Bulldoga z trzeciej liny! A potem pin na Qusie!
1…
2…
3…!
Qus wyeliminowany!
I teraz jeszcze na ringu został K5W, Mosorahiki, The Superstar i Zirael! Sparrow wyszedł poza ring, i odpoczywał, opierając się o stół komentatorski. Zauważył to The Eagle, który wykonał Suicide Dive z trzeciej liny! I obaj zawodnicy są poza stołem komentatorskim! The Hurricane to zauważa, wchodzi na narożnik. Po czym skacze, wykonując w locie Whisper In The Wind dla wstającego Mosorahikiego! Czyżby nie załapał kontuzji? A przez ten czas K5W z The Superstarem zaczęli walczyć. Per B zblokował sierpowy Maczomxa, po czym wykonuje Backbreaker! K5W jednak błyskawicznie wstał. Zaczął podskakiwać z nogi na nogę, po czym zadał Powerbomb nadbiegającemu The Superstarowi!
I ustawił drabinę ponownie na środku ringu. Wszedł na nią, po czym zasygnalizował Frog Splash z szczytu drabiny! Nieźle będzie! Ale co to? Na ring, niespodziewanie, wchodzi nieobecny przez ten pojedynek Master Of Game! Zwala Maczomxa z ringu, a The Superstar został mocno przygnieciony drabiną! Master Of Game zrobił Flip Leg Drop, po czym podniósł swojego rywala! Oddał mu Gut Kick, po czym cudne Double Underhook DDT! Ale Per B zrobił fikołka, i odsunął swojego rywala na narożnik! Ten mu jednak zadał Big Boota, odsunął na słupek, ustawił na szczycie, po czym wykorzystał kij kendo, aby walnąć The Superstara, a potem wykonać cudny Superplex! I błyskawiczny pin!
1…
2…
3…!
Legenda wrestlingu The „Per B” Superstar zostaje wyeliminowany!
K5W wraz The Bohtesem wchodzą na ring! Razem atakują MoG’a, ale ten wykonuje podwójny Japanese Arm Drag! Rywale jednak natychmiast wstają, i oddają po Enzuigiri Masterowi Of Game! Potem Fly Boy chwyci za kij kendo, i zaczyna go lać! Potem podnosi Mastera Of Game, przydusza go kijem kendo. I K5W oddaje swojemu największemu wrogowi Wheel Kick! Cudnie. Potem Maczomx wyszedł poza ring, i wyjął spod ringu ostatnie dwa stoły. Wsunął je na ring. The Fly Boy ustawił jedno, po czym położył na nim Mastera Of Game. Ale chce zainterweniować Zirael! The Bohtes jednak oddaje mu Gut Kicka, po czym piękne Hangman’s DDT! Maczomx już ustawił drugi stół, MoG jest uwięziony!
Po czym The Fly Boy Bohtes ustawił swojego rywala, Ziraela, pod Hurraicanranę. A z kolei K5W wszedł na narożnik, po czym wykonał Frog Splash na stoły! I na domieszkę Hurraicanrana Fly Boya! Stoły zniszczone, Zirael z Masterem Of Game ubolewają! K5W z The Bohtesem dominują! Tylko czemu taka współpraca? Tylko czemu taki sojusz? Nie atakują się w ogóle, co to ma znaczyć? I jeszcze się naradzają! Obaj zawodnicy podchodzą do rywali i pin dla Ziraela i Mastera Of game, tego ostatniego pinuje Maczomx, jego wróg! Najpierw odliczają Ziraela.
1…
2…
Zirael odkopuje, po czym zsuwa się poza ring!
1…
2…
3…!
Master Of Game idzie do szatni!
Nagle obu zawodników, czyli K5W i The Bohtesa, zaskakują Flying Elbow Dropami z trzeciej liny The Hurricane i Mosorahiki! Powalili ich. K5W chwycił w końcu za kij kendo, i zaczął nim odsuwać The Hurricane’a! Po czym wstaje, i oddaje mu cios! Ale Crucifix Head Scissor zadaje mu The Eagle! A The Bohtes stosuje Big Boota z biegu! Mosorahiki stosuje Back Body Drop, Fly Boy robi dziwną kombinację, przekręca się, i ląduje na drugiej stronie lin! Ale Mosorahiki zadaje mu natychmiastowy Spear, pięknie! Obaj wylatują poza ring, poza bandę! W kamerę! To było bolesne! Obaj zawodnicy zwijają się z bólu!
A z kolei K5W przejmuje dominację nad The Hurricane’em! Zaczyna go oblewać serią ciosów, kończy się to na Frankensteinerze! Ale The Hurricane kontruje Jackknife Powerbombem! A potem podnosi swojego rywala, zadaje mu cios! A potem chce wykonać Edgecution! Ale K5W wykręca rękę Hurricane’owi, po czym stosuje Russian Leg Sweep! I potem wchodzi na szczyt drabiny, sygnalizując Frog Splash! Skacze, i w końcu… The Hurricane kontruje niesamowitym RKO! Pięknie! Pięknie! A potem natychmiastowy pin!
1…
2…
3…!
Hurricane zblokował Frog Splash Maczomxa RKO w locie, po czym K5W zostaje wyeliminowany!
Hurricane popisuje się przed publicznością, ta się raduje! Ale na ring już wbiega cały zakrwawiony i poraniony Sparrow! Chwyci za kij kendo, po czym uderza nim debiutanta, któremu całkiem dobrze idzie! I Outlaw Stompy dla niego! A potem rzuca kijem kendo w niego! Wychodzi na chwilę poza ring, grzebie pod nim, i wyjmuje młotek! Hurricane na niego szarżuje, bowiem Sparrow wszedł na ring. Trafił go z Clotheslinem, ale ten bardziej doświadczony natychmiast wstał. Uniknął kolejnego Clothesline’a, walnął w głowę The Hurricane’a, po czym zaczął go przyduszać! Odłożył młotek, po czym pin!
1…
2…
3…!
The Hurricane żegna się z ringiem! Powinien być zadowolony z debiutu!
Sparrow wyraźnie chce zawalczyć o pas World Heavyweight Championa! Na razie wychodzi poza ring. Rozbiera stół komentatorski! Podchodzi do leżących poza ringiem Mosorahikiego i Fly Boya, podnosi tego ostatniego. Wyjmuje kamerę, po czym uderza nią! To było bolesne, potem High Kick dla The Bohtesa! Wypadł na beton, po czym został przyprowadzony ku stołu! I szykuje się Powerbomb! Ale nie! The Flying Kid obrywa uderzenie z łokcia w głowę, po czym jego rywal uskakuje do tyłu! Podskakuje, i pojawia się na jego przedzie! I zostaje wykonany cudny Flip Bottom dla Sparrowa! Stół się łamie! Niesamowite! Czuję już, że wraca stare MWE – nowi zawodnicy, stary klimat! Tak, będę się masturbował! Hehe, niewinny żarcik.
Ale nagle The Eagle podbiega do Fly Boya, oddaje mu Jumping Kick! Potem piękny Back Elbow, i ciągnie go za włosy! Wali nimi o matę, po czym rzuca go na ring! Wchodzi, chwyci za łopatę. Fly Boy wstaje, otrzymuje uderzenie łopatą! Ale on się pochyla, po czym stosuje piękny Frankensteiner od tylca! Potem odskakuje, chwyci za łopatę, podnosi The Eagle, po czym wykonuje potężne uderzenie czubkiem łopaty! Ileż krwi się leje! A potem wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Air Bourne! No i pięknie wykonane! Od drugiej strony chce się przedrzeć na ring Zirael! Ale Fly Boy odpycha drabinę, a ta trafia właśnie na niedawno powracającego Ziraela! I pin na The Eagle!
1…
2…
Mosorahiki odkopuje!
Cud, sam The Fly Boy Bohtes nie może w to uwierzyć! W każdym razie Mosorahiki oddaje mu Gut Kicka, po czym odbija się od lin, szarżuje, ale nadziewa się na Powerbomb! Kontruje niesamowitym pinem, sięga po biodra łapiącego The Bohtesa, po czym kreuje niesamowity Leverage Pin!
1…
2…
3…!
The „Fly Boy” Bohtes pada ofiarą eliminacji!
Sparrow jeszcze błyskawicznie wchodzi na ring! The Eagle chwyci za krzesło, nadziewa na nie Sparrowa, po czym przyczepia go do narożnika! I chairshot! Potem ustawia swojego rywala na słupku! Oddaje mu dwa Jumping Knee, po czym Super Frankensteiner! Niesamowite! Sparrow ląduje na odłamkach stołu! A potem Mosorahiki przeskakuje na drugą stronę liny! Zirael jednak ciągnie za jego nogę! Mosorahiki go odkopuje, skacze, po czym piękny West Coast Pop! I Zirael jest na chwilę uciszony! Potem The Eagle wchodzi na narożnik, Sparrow już odbija się od lin i próbuje Springboard Enzuigiri! Ale Mosorahiki schyla się, i Sparrow boleśnie upada! Pożałował tego, bowiem otrzymał błyskawiczne Eagle Fly! Po czym pin!
1…
2…
3…!
Mosorahiki eliminuje kolejnego rywala, tym razem jego ofiarą jest Sparrow!
Tak więc już jest finał, pozostali tylko Mosorahiki i Zirael!
The Eagle chwyci za kij kendo, po czym chce wyjść poza ring. Ale otrzymuje piękny dropkick w głowę w locie! I Mosorahiki natychmiast upadł. Zirael popisuje się przed publicznością, po czym zaczyna bić swojego oponenta kijem po głowie! Następnie podnosi swojego rywala, i wykonuje Belly To Belly Suplex na schody! To było bolesne! A potem rozbiera kolejny stół komentatorski! Chwyci Mosorahikiego za włosy, ale ten go odpycha głową! Potem Enzuigiri! Nietrafione, ale przemieniło się w Mule Kick! Nieźle! Zirael został odepchnięty na stół komentatorski.
Następnie Mosorahiki szarżuje na swojego rywala, ale niestety, otrzymał Back Body Drop i The Eagle leży na stoliku komentatorskim! I Zirael wchodzi na niego! I wykonuje piękny Zirael Leg Drop! I kolejny! A potem podnosi swojego rywala, po czym wykonuje Arm Tap Neckbreaker! I kolejny Zirael Leg Drop! Trzy finiszery dla The Eagle! I potem Zirael pociągnął za włosy swojego rywala, i wykonał Bulldog! I podniósł swojego rywala, walnął głową Mosorahikiego o narożnik, rzucił nim na ring, po czym wszedł za nim, odbił się od lin, i wykonał kolejny Zirael Leg Drop! Po czym pin! Ale The Eagle próbuje wykonać Roll Up! Ale Zirael skontrował, po czym wykonał Small Package, i pin!
1…
2…
3…!
Zirael wygrywa w niesamowicie ekscytującym 12-man Elimination Extreme Rules Matchu i zostaje pretendentem do pasa WHC! Wielki powrót! Oddaje całusy publiczności, a ta się raduje, mimo, że Zirael jest heelem! Philip Watson pewnie musi być niezadowolony, że ma takiego rywala. A z kolei Zirael schodzi, zadowolony z siebie, do szatni!
Komentarze:

2011-10-24 20:28:24, Aryan:

Go-To-Sleep:
Wbij na Weba.

2011-10-24 20:29:09, Most Popular:

Tak blisko :s było !?

2011-10-24 20:29:32, Go-To-Sleep:

Aryan:
Oki.

2011-10-24 20:33:24, Most Popular:

Go-To-Sleep:
Rozważyłeś moje rozważanie? :)

2011-10-24 20:37:33, Go-To-Sleep:

Tuneer:
Ja się zgadzam. :D

2011-10-24 20:38:23, Icey:

Tuneer:
Go-To-Sleep:
Wiedziałem, że się zgadzacie, iż jestem mistrzem (yyy, ale chyba spania) :P

2011-10-24 20:39:07, Elective:

Go-To-Sleep:
Jak na debiut to naprawdę extra.

2011-10-24 20:39:47, Most Popular:

Icey:
haha :)

2011-10-24 20:40:53, Go-To-Sleep:

Elective:
Dzięki. :D
Icey:
Nic takiego nie mówiłem. !?

Ja spadam, do jutra.

2011-10-24 20:41:58, Most Popular:

Go-To-Sleep:
Powiedziałeś "Ja się zgadzam" do mnie :) i on wyżartował, że o nim :)

2011-10-24 20:42:36, Icey:

Go-To-Sleep:
Tuneer:
No, bo to o mnie :)

2011-10-24 20:46:53, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Bardzo ciekawy i w końcu jakiś "inny" match.

2011-10-24 21:28:44, Go-To-Sleep:

Tak, wreszcie, mam naprawiony komp i prawdopodobne jest, że będę regularniej wchodził. :D

2011-10-24 21:38:09, Doktor Krówcio:

Go-To-Sleep:
To mnie zadowala, tylko czekać "aż mój trawnik urośnie i będzie potężną zieloną dżunglą z wyspy garnków złota"!

2011-10-24 21:40:48, Go-To-Sleep:

Doktor Krówcio:
!?

2011-10-24 21:44:14, Boss Killer:

Doktor Krówcio:
aha !?

2011-10-24 21:48:10, Doktor Krówcio:

Boss Killer:
Go-To-Sleep:
Co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że mój zawodnik zdobędzie doświadczenie i skopie wam tyłki.

Partnerzy

  1. dario-stone.pl