MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wchodzi Mosorahiki!
- Witajcie! Może nie pamiętacie, ale kiedyś (ponad pół roku temu) miałem walkę z Amazingiem Superstarem. Słuchaj! Nie podoba mi się, że jesteś tak chamski wobec zawodników w ringu, nie to co Twój brat. Jakbyś chciał wiedzieć to chc...
Ale na ring wchodzi właśnie AS! I przerywa Mosorahikiemu.
- Gościu! Nie obchodzi mnie czy jestem miły dla innych czy nie. Mam to gdzieś, tak samo mam gdzieś swojego brata. Mam Cię dość! I nawet jeżeli będziesz mi robił tysiąc razy West Coast Pop, to i tak nie dasz rady mojemu talentowi.
Amazing atakuje Mosorahikiego mikrofonem!!!
A.Superstar zdenerwowany atakuje Eagle'a o stół komentatorski! i jeszcze dobija krzesłem! Jeszcze coś wyciąga za ringu, jakąś metalowy kij, tylko co to jest?! ufff! Nie ważne, ważniejsze to, że to bolesny i niebezpieczny przedmiot!
Amazing znów bierze mikrofon!
- Teraz to Ty słuchaj! Oto mój mały przyjaciel, metalowy patyk, czy raczej kij!
Uśmiech na twarzy Amazing'a
Fani cieszą się! Czyżby to koniec, Amazinga "Hella"? Może Amazing "Face"? Nie wyobrażam sobie tego zawodnika jako face, ale różnie bywa. Fani są dziwnie ucieszeni, może to jednak Amazing ich bohater? Jeszcze coś chce powiedzieć.
- Mosorahiki, jak chcesz więcej przyjemności na stole czy z moim przyjacielem, dzwoń!
Niektórzy buczą inni się cieszą. Amazing jest na fali!
Mosorahikiego to może kosztować kontuzję, ale już widzimy, że się powoli podnosi patrząc na Superstara! I na koniec właśnie jego theme! To będzie na tyle! Gotuje nam się feud Mosorahiki vs. Amazing, ale zobaczymy co się stanie. Na Margomanii walki pomiędzy nimi nie zobaczymy. Ale kto wie po Margomanii jeszcze dużo walk i gal! A przed Margomanią jeszcze dużo walk i do gali jeszcze na prawdę dużo czasu. No nic! Żegnamy się z państwem przy muzyce Amazinga. Dobranoc!

________________________________________________________________________________

Rokue jeżeli nie podoba ci się ten Amazing Face to go nie będzie :) Ale fajna by była zmiana :D
Mosorahiki chcesz feud dla siebie, masz! A dla innych też będzie, jakoś Ty już miałeś jakiś pas chyba za czasów prowadzenia tematu przez Rokue. Jak jakoś nie miałem żadnego pasa i nic nie mówię! Czekam spokojnie na swoją szansę.
Komentarze:

2010-11-06 16:59:38, KONTO USUNIĘTE:

Ultimate Kid:
Może być ten Face, mnie to obojętne, byleby The Superstar był zawsze Facem.

2010-11-06 17:38:57, Mosorahiki:

Ultimate Kid:
-.- jakby tu chodziło pas syneczku, to bym się rzucał o to, żebym to ja miał walkę o pas. Mi chodziło o cały wygląd gali, chce, żeby wszystko wyszło jak najciekawiej, nie zależy mi na pasie mogę go nigdy nie mieć i być cały czas zwykłym jobberem jak Masters w WWE