MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Jestem pomocnikiem...Mam się cieszyć, czy płakać!? A tak nawiasem, dzisiaj wracam o 10:50 do domu, więc walka będzie sporo wcześniej. :)


Słyszymy muzykę The Hurricane. Wchodzi na ring i prosi pracowników MWE o mikrofon.
- Jak wiecie, ostatnio w No Hoolds Barred Matchu przegrałem tylko z Qusem… Ale drugie miejsce to jak nic. Chcę Wam dziś pokazać, że jestem przyszłością MWE! A zmierzę się z…Nanorem!
W tej chwili z szatni wychodzi Nanor, z mikrofonem w ręku.
N: Haha, chcesz się ze mną zmierzyć? Przecież dobrze wiesz, że nie masz ze mną szans chudzinko.
TH: Tak? To w takim razie proponuję Street Fight!
N: Naprawdę chcesz, żebym Ci kark złamał? Pro… - Nanor nie zdołał dokończyć, zanim już stał GM.
GM: Hurricane. Będzie tak, jak sobie życzysz… A ty Nanor zamiataj na ring! Dla urozmaicenia, w narożnikach w koszach na śmieci będą stały kije do kendo! Powodzenia.
Nanor szybko wszedł na ring, a pracownicy MWE wnieśli na narożniki kosze z kijami do kendo.

Mamy gong!

Na początku mamy zwarcie, Nanor wygrywa i przechodzi do Waist Locku! Próba Back Suplexu, jednak Hurricane się wywiązał i mamy Dropkick! Wtem Hurricane chwyta za jeden z kijów do Kendo i zaczyna nim przyduszać Nanora. Ten jednak go odpycha, ale Hurricane zadaje potężny cios w udo, aż się kij złamał! To jest aż śmieszne, że taka chudzinka daję radę z potężnym Nanorem! Jak widać, mięśnie to nie wszystko. Nanor się podniósł, ale od razu został zaatakowany Chopem. I jeszcze takich Chopów wykonał sześć. Odbił się od lin, ale został zaskoczony Titl-Whirl Powerslamem! Ładna akcja. Nanor schodzi z ringu, jednak Hurricane już się podniósł. Nanor wyciągnął stół, po czym położył go blisko miejsca w którym stał. Ale już został zaskoczony Baseble Slidem! Hurricane odbił się jeszcze od lin i wykonał Valuting Planchę! Nanor jednak go chwycił i mamy Last Call w bandę!

Nanor oblewa Elbow Dropami ramię Hurricane! Ale w końcu Hurricane kopie w głowę Nanora. Podnosi się, zadaje Gut Kicka, jednak Nanor go przechwytuje. Jednak Hurricane wykonuje Back Flip Kick! I mamy Frankensteinera! Jednak Nanor kontruje Powerbombem! Podnosi The Hurricane i Military Press Drop na ring! Sam do niego wchodzi i wykonuje Knee Slama. Do tego Knee Drop w plecy i Stompy na nogę Hurricane. Nanor chwyta za jeden z koszy, wysypuje z niego całą zawartość i próbuje zaatakować koszem Hurricane. Jednak ten wykonuje Błyskawicznego Kick-Upa po czym mamy Pele Kicka! Hurricane wchodzi na narożnik i mamy Diving Splash. Hurricane podnosi Nanora i mamy Buzssaw Kick! Jednak olbrzym szybko się podnosi i obrywa dwoma Slapami! I Orescent Kick! Nanor na kolanach, ale obrywa trzema Middle Kickami w brzuch! Do tego piękny Jumping Knee Atack! Nanor się trzyma, ale Hurricane chwyta za kosz na śmieci i zakłada na głowę Nanora! Buzzsaw Kick! A do tego Diving Ledgrop! Aj, kosz się zmiażdżył! Hurricane pinuje.

1..
2..

Nie, olbrzym zwany Nanorem odkopuje.

Hurricane jest na fali. Sygnalizuje RKO! Nanor wstaje, ale The Hurricane szarżuje z RKO! Jednak Nanor łapie Hurricane, obraca go i mamy Serkies Bomb! Sygnalizacja Raven Hell! Hurricane podnosi się, Nanor wykonuje Irish Whip, ale Hurricane prześlizguje się pod nogami Nanora! I mamy potężny Undertaker Punch! I trzy Low Kicki! Arm Lock i Springboad Arm Drag! Ulla la, piękna akcja! Nanor wstaje lecz obrywa Shining Wizard! I Diving Splash! Ale Nanor dostaje furii! Wstaje, łapie do Chokeslama Hurricane, jednak ten po raz kolejny kontruje Undertaker Punch i się wywiązuje. Hurricane przy linach, jednak szarżuje na niego Nanor! Hurricane jednak się schyla i olbrzym wypada poza ring. I mamy świetne Over The Top Rope Plancha! Ale w tej Nanor chwyta Hurricane, obraca go i mamy Intervend Suplex! Nanor wyjmuje z pod ringu znak drogowy! Hurricane wstaje, Nanor na niego naciera, jednak ten wykonuje Low Dropkick w schody, przez co Nanor się przewraca! Nanor trzyma głowę na schodach, więc Hurricane wchodzi na narożnik i wykonuje Warrior Way na głowę Nanora! Ała, to musiało boleć. Ale to nie koniec! Hurricane wyjmuje z pod ringu
krzesło i mamy One Man Char-to!!! Hurricane przypina.

1..
2..

Nie! Resztkami sił Nanor odkopuje!

Nanor ledwie co wstał, a już został zaatakowany Knee Dropkickiem! I znowu seria Middle Kicków! Do tego wchodzi na rampę i Diving Shining Wizard! Ale w tej chwili na ring wbiega Pinius! Atakuje Reverse Hurricanraną The Hurricane! I mamy Orescent Kick! Do tego Leg Drop! Pinius chwyta za znak drogowy i atakuje nim Hurricane. Odwraca oponenta, wchodzi na narożnik i sygnalizacja 180 Splashu! Skacze, ale Hurricane unika a Pinius trafia w plecy Nanora! Cóż za pech. A na dodatek z szatni wybiegł Samoan Palu! Chwyta Piniusa i Irish Whip w bandę! Samoan wnosi Piniusa na bandę i mamy Samoan Kill na stół! I Palu ciągnie Piniusa za włosy w stronę szatni. Hurricane się podniósł, natomiast Nanor już stał w ringu. Ten pierwszy zaatakował Springboad Seated Sentonem, jednak Nanor przechwycił go! Będzie Nanor Bomb!? Jednak Hurricane skontrował Frankensteinerem!!!

1..
2..
3!!!

Boskie zwycięstwo The Hurricane! Fatalna passa Nanora nadal trwa. Ale widzimy jak Hurricane…

Atakuje kijem do kendo Nanora! Nie ma litości! Uderza w plecy, w głowę i nogi! W końcu kij się złamał! Ale dla niego to nie problem, wziął bowiem kosz na śmieci! Nanor na kolanach. Hurricane zakłada mu kosz na śmieci na głowę! Odbija się od lin i Running Jumping Elbow! A do tego schodzi za ring i wchodzi z powrotem do niego z krzesłem! Zakłada Nanorowi na nogę krzesło i wchodzi na narożnik. Diving Leg Drop! Nanor nie może przestać wyć z bólu! The Hurricane zasygnalizował RKO! Jednak tłum sędziów wyprowadził go z ringu. Nanor złapał chyba poważniejszej kontuzji!


Mam nadzieję, że się podoba :<
Komentarze:

2011-11-25 13:48:15, Most Popular:

na kolana i do pana:
Piszesz fajnie, jak dasz rade to poprosze Cię o przyśpieszenie pisania :)
Pisz na GG, na razie pasów nie ruszaj... Ale będziesz pisał. Jak dojade do domu, czyli za jakieś 1.5h to piszesz na GG :D
Nowy title chciałbym, aby to był... Gravity MWE Title. Nazwa taka jakaś sama wleciała. :P

2011-11-25 13:53:06, mmmmoooo:

Kije do kendo :D

2011-11-25 14:14:23, Hepatoil:

na kolana i do pana:
Nie mam do ciebie pretensji ale wydaje się że chciałeś do tego doprowadzić.
Coś za łatwo przegrałem ale wiem że jestem świeżak, co dopiero wylazł z fabryki :)
Przynajmniej miałem match swojego zawodnika...

2011-11-25 14:46:04, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Spokojnie, z następnym wygrasz :)
Most Popular:
Pomyślimy, pomyślimy... :D Na Gej geja wejdę.

2011-11-25 15:05:46, Hepatoil:

na kolana i do pana:
Nie o to chodzi....
Rusz swoim mózgiem czy tam co masz :)

2011-11-25 21:58:51, Elective:

na kolana i do pana:
Fajniuśnie :D Aj em heel masakrator :D

2011-11-25 22:53:18, Go-To-Sleep:

Ale, ale! Brandy zostaną podzielone po następnym PPV. Teraz by za dużo zamieszania wprowadziły.

2011-11-25 23:04:06, Elective:

Go-To-Sleep:
PPV w poniedziałek?

2011-11-25 23:06:27, Go-To-Sleep:

Elective:
Tak, tak, najpierw będą dwie tygodniówki, a ta pewnie będzie w piątek (trochę dużo tam będzie się działo, w niedzielę trochę napiszę)

2011-11-25 23:07:26, Elective:

Go-To-Sleep:
I będzie nasz TT debiut? :P

2011-11-25 23:07:59, Go-To-Sleep:

Elective:
Nie spojleruj ._.

2011-11-25 23:08:53, Elective:

Go-To-Sleep:
Ja tylko się pytam !?

2011-11-25 23:09:32, Go-To-Sleep:

Elective:
Nie spojleruj .____.

2011-11-25 23:10:08, Elective:

Go-To-Sleep:
Fejspalm .___.

2011-11-25 23:18:58, Go-To-Sleep:

Elective:
Nie spojlerujesz, lans up :P

2011-11-26 11:02:06, Elective:

Go-To-Sleep:
Ołjea. Dobra pisaj tam walki :P