MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Tak nie było mnie dosyć długo. Nie miałem weny do pisania walk :@ Jak widzę, Rokue odszedł na zawsze. Wielka strata dla MWE, stracić takiego zawodnika. Mam kontynuować temat? Powiedzcie swoją opinię.
Ultimate Kid:
Jeśli chcesz możesz napisać walkę, widzę, że starasz się podtrzymać temat ;)
http://elarych.pl
Triple Threat, Extreme Rules Match: Cichy Zabójca vs The Fly Boy Bohtes vs The Mystico:

Gong! Bohtes i Mystico od razu rzucają się na Zabójcę. Gdy będą współpracować mogą mieć szanse na wygraną. Piękny High Kick w wykonaniu Bohtesa! Mystico dokłada Hurricanranę i Zabójca znajduje się poza ringiem. TB i TM chyba zadowoleni ze współpracy. Nie atakują siebie tylko schodzą za ring.

Bohtes zaczyna okładać Zabójcę. Mystico czegoś szuka pod ringiem, TB sam nie da rady Cichy robi mu Scoop Slam. TM wyciąga krzesło, ale otrzymuje Chokeslam! CB wrzuca go do ringu i próbuje pinować.

1,
2,
...

Nie, Mystico jeszcze nie chce przegrać. Zabójca lekko zdenerwowany. Idzie za ring i wyciąga stół! Widać chytry uśmiech na jego twarzy. Bohtes atakuje go od tyłu i Cichy otrzymuje Hurricanranę prosto na schodki! To musiało boleć. Bohtes zadowolony wstaje, ale TM skacze przez 3 linę i mamy Crossbody!

Mystico jako jedyny na nogach. Szuka jakiegoś przedmiotu i wyciąga kij. Okłada leżącego Zabójcę, do momentu w którym łamie się kij. Ale Mystico wyciąga krzesło! Patrzy się na Cichego, ale chyba teraz zajmie się Bohtesem. Odwraca się i błyskawicznie otrzymuje Twist Of Fate! TB wrzuca go do ringu. Mamy pin!

1,
2,
...

Nie, Bohtes nie wyciągnął TM'a na środek ringu, więc ten mógł położyć nogę na linie! TB sygnalizuje Air Bohtes! Skacze i trafia! To może być koniec.

1,
2,
...

Cichy Zabójca przerywa pin! Wyrzuca Bohtesa za ring! CB też schodzi i teraz rozkłada stół. Chyba jest zdenerwowany na TB'a za to, że przerwał jego wcześniejsze plany. Wyciąga spod ringu zapałki! Czy on chce podpalić stół!? Tak! Podpala go i podnosi Bohtesa. Chokeslam na stół! O nie, to może zakończyć karierę The Bohtesa! Cichy wyraźnie zadowolony z siebie.

The Mystico robi Crossbody i Zabójca już leży na ziemi. Wyciąga spod ringu stół! Czyżby chciał się zemścić za to zo CB zrobił Bohtesowi? Rozkłada stół i wrzuca na niego Zabójcę. Wyciąga jeszcze drabinę! Rozkłada ją i wchodzi na sam szczyt! Wykonuje Air Bohtes, finisher swojego przeciwnika! Chce mu oddać pokłon chociaż w ten sposób. Wrzuca Zabójcę do ringu. Mamy pin!

1,
2,
3...

The Mystico wygrywa Triple Threat, Extreme Rules Match!
Po walce przychodzi pomoc medyczna i wynosi The Bohtesa.

Polecane: http://maseczkinatwarzochronne.pl

Partnerzy

  1. http://internetdesign.com.pl