MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Serdecznie witamy państwa w nowym programie MWE, MWE New School! Przed państwem członek Holl of Fame MWE i prowadzący MWE New School, Tim Seno!

-Witam wszystkich! Ogromnie się cieszę, że poprowadzę MWE New School. Ale to nie ja jestem najważniejszy. Powitajmy teraz zawodowców MWE!

Na arenę wchodzą trenerzy MWE New School...

-Amazing Superstar! Huba Niszczyciel!! Rothe! Baesbori! The "Fly Boy" Bohtes!

Zawodowcy zajęli miejsca na krzesłach...

-Dziękuję wam panowie, przyjdzie czas że i wy się wypowiecie. A teraz poznajmy debiutantów MWE New School! Oto oni!! Przed państwem e Bin, Sparta, Siłacz "Power" , Green Lord i Sparrow "The Flying Kid"!!

Debiutanci już stanęli przed ringiem...

-Witam was. Przez najbliższy czas musicie zrobić wszystko, by przypodobać się trenerom i fanom MWE. Postarajcie się, naprawdę warto. Każdy z was dołączy do MWE jako kolejna gwiazda, ale tylko zwycięzca MWE New School otrzyma walkę z dowolnym mistrzem na dowolnej gali MWE. Jednak fani z pewnością chcą zobaczyć akcję! Czas na pierwsze starcie MWE New School!!

To jest czas żółtodziobów, zobaczymy, co pokażą w ringu...

Sparta vs. Siłacz "Power"

Obaj debiutanci już w ringu, zobaczymy, jak się zaprezentują. Sędzia daje znak, mamy gong!

Siłacz jest dużo wyższy od rywala, jednak wagowo prezentują się podobnie. Zwarcie i Power zapina boczny headlock. Prawy w brzuch od Sparty i już Siłacz traci kontrolę nad rywalem.

Odskoczyli od siebie. Aj, szybki kopnięcie w brzuch od Sparty. Jeszcze dokłada leg kick. Irish whip w narożnik. I szybki closline, choć wydawało się, że Siłacz jest na to przygotowany. I jeszcze silne kopnięcie w brzuch od Sparty.

Irish whip w przeciwległy narożnik. Jednak nie, mamy świetny closline z naciągnięcia!

1,
2,
...

Power odkopuje, jest jeszcze za świeży.

Sparta podnosi go. Odpycha rywala i atakuje go shoulder blockiem!

1,
2,
...

Trochę desperacka próba przypięcia, Siłacz przerwał liczenie.

Sparta czeka, aż przeciwnik się podniesie. Siłacz wstaje i otrzymuje silny closline. Sparta szybko odbija się od lin i mamy Running Senton! Ale nie, Power zdążył się odsunąć. I przypina rywala.

1,
2,
...

Sparta odkopuje, Siłacz musi go sam zaatakować.

Power powoli podnosi podopiecznego Huby Niszczyciela. Potężny prawy w głowę! Irish whip na liny, jednak Sparta zatrzymał się na nich. Siłacz na niego rusza. Aj, zostaje podcięty i jest już ustawiony pod 619!

Sparta odbija się od lin i trafia, Siłacz nie zrobił uniku! Jest potężnie osłabiony, jednak się nie przewrócił. Sparta za linami, skacze! Aj, Power przejmuje go w locie! I mamy Chokeslam!

Jednak nie przypina, zapina Walls of Jericho! Sparta odklepuje!

Siłacz "Power" wygrywa pierwszą walkę MWE NEW School! Pokonał Spartę.

Siłacz tryumfuje, cieszy się również jego trener, Rothe. Wracamy po przerwie.

------------------------------------------------------------------------

Czas na drugą walkę pierwszego MWE New School, a zarazem ostatnią dzisiaj.

e Bin vs. Sparrow "The Flying Kid"

Obaj zawodnicy już w ringu, to też jest starcie żółtodziobów. e Bin ma lepsze warunki fizyczne, ale nie wolno skreślać Sparrowa. Mamy gong!

Zwarcie, to był błąd Flying Kida. Potężny podbródkowy od e Bina. I jeszcze kopnięcie w splot słoneczny. Wynosi rywala i mamy Body Slam.

1,
...

Nie, to by było za szybko, Sparrow odkopuje.

e Bin podnosi go. Potężny prawy w brzuch. Nie ma wyszukanej techniki, ale jak na razie jest skuteczna. Kolejny prawy w brzuch. I silny Irish whip w narożnik, Sparrow odbił się od niego i przewrócił.

e Bin powoli rozpracowuje przeciwnika. Podnosi go i wpycha w narożnik. Silny chop. I kopnięcie w brzuch. Odciąga rywala od narożnika. Wynosi Sparrowa i mamy Spinebuster!

1,
2,
...

Jednak Sparrow odkopuje, jest zmotywowany.

e Bin jest zniecierpliwiony, a pośpiech jest złym doradcą. Powinien się skupić i zaatakować rywala. e Bin podnosi Sparrowa. Ale ten kontruje. prawy w głowę. Jeszcze jeden. I lewy. Jeszcze kopnięcie w brzuch! Odbija się od lin. Crossbody! Aj, e Bin przejmuje go w locie. Zmienia uchwyt i szykuje się do GTS!

Jednak mamy kontrę od Sparrowa. School-boy.

1,
2,
...

e Bin był na to przygotowany, przerwał liczenie.

Flying Kid błyskawicznie się podnosi. Aj, silne kopnięcie w głowę dla siedzącego e Bina!

1,
2,
...

Jednak ten znów odkopuje!

Sparrow podnosi przeciwnika. Aj, ten go odpycha. I wykonuje szybki spear!

1,
2,
3!!

e Bin zaskoczył rywala i pokonał Sparrowa!!

e Bin zdobył na pewno uznani z oczach fanów i trenerów. My musimy się już z państwem żegnać, zobaczymy się na kolejnym MWE New School. Do zobaczenia!

Polecane: Zamekosieczek