MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
The "Fly Boy" Bohtes vs. Assuś vs. Zirael
Triple Threath Match

Witam państwa! Przed nami starcie trzech przeciwników! Zapowiada się fantastycznie! Potężnie zbudowany, groźny z twarzy Assuś! I podobny do Niego, ale chyba najbardziej doświadczony w dzisiejszym starciu, Zirael! No i ten skoczny zawodnik, szybki Fly Boy!

Rozpoczynamy! Nikt nie wie od kogo zacząć! Zirael rozpoczyna błyskawicznym clotheslinem! Assuś powalony. Pretendent do tytułu mistrza wagi ciężkiej spogląda na Fly Boya! Zir atakuje, ale błyskawiczny unik i Enzuiguri! Ale to nie koniec, bardzo szybko Bohtes na 3 linie skacze Moonsault!

Assuś najprawdopodobniej współpracuje z Bohtesem. Atakują Ziraela, Assuś podnosi olbrzyma, jednak sam nim jest! Vertical Suplex! Nie przestaje! Wchodzi na 2 line, Bohtes popycha Zir'a, a Assuś wykonuje Flying clothesline! Zir w tarapatach. Assuś chce wykonać Speara! Rozpędza się! Ale co?! Atakuje Fly Boya! Zadowolony odlicza.

1..

2..

Nie! Odkopuje, Na Bohtesa to za mało!

Assuś zdenerwowany szykuje się na DDT! Tak! Bohtes powalony. Assuś czeka aż wstanie! Oho! Szykuje się RKO! Tak!!! Udało się! Już po Bohtesie!

1..

2...

Co?! Zirael! Ależ ma szczęście Fly Boy!

Assuś wykonuje Big Boota na Ziraelu! I od razu skupia uwagę na Bohtesie, Ho ho Ho! Samoan Drop!! Fantastyczna akcja! To może być koniec Bohtesa i Assuś może wygrać!

1..

2..

Zirael ratuje Fly Boya, no znowu!!

I od razu Zir z atakiem na Assusia! Zir rozpędza się, clothesline! Podnosi! Powerbomb i jeszcze na dodatek Leg Drop! Wykonuje także Big Boota na Fly Boyu, który właśnie wstawał!

Zirael chyba decyduje się na zakończenie pojedynku! Chyba Tak! Assuś powoli wstaje, ale od razu dostaje w prezencie kopniaka od Zira! Szykuje się Zirael Leg Drop! To możliwe, pretendent do pasa WHC jest w stanie wygrać match!

Co się dzieje?! Nie ma światła! Czy to ktoś nieznajomy?! Słyszymy huki na ringu! Jest światło! To Philip Watson z krzesełkiem! Atakuje Zira i Assusia! Po parę uderzeń krzesłem! Zir i Assuś zdemolowani!

To tylko wzbogaca szanse Fly Boya! No właśnie mamy Leg Dropa na Ziraelu! Bohtes zrzuca z ringu Assusia! Zirael leży na środku! Szykuje się! Tak! Swanton Bomb! Ale nie odlicza! Dlaczego?! Wchodzi na liny i niesamowite! Mamy Air Bohtes!!! Szok! 2 akcje powietrzne na Ziraelu!

1...

2..

3..!

Nieuczciwym zwycięzcą zostaje The "Fly Boy" Bohtes!

Philip Watson zadowolony, Bohtes nie do końca. Philip Watson udaje się do szatni. Ale co to?! Bohtes atakuje od tyłu mistrza wagi ciężkiej! I Spinning Heel Kick! Niesamowite! Philip Watson rozliczony!

__________________________

Krótkie, bez sensu, takie mdławe. Zupełnie jak moja twarz dzisiaj ;x Niestety więcej nie mogłem. Musiałem podtrzymać temat :@ To, że Bohtes wygrał losowałem monetą, proszę się o to nie wkurzać !?
Komentarze:

2011-10-27 21:39:24, Resvean:

Tuneer:
To jest niesprawiedliwe.
Nie powinno się pisać swoich walk ... ??
Ja tego nie uznaję.

2011-10-27 21:42:09, Most Popular:

Assuś:
Wyjaśnienie w walce.

2011-10-27 21:43:11, Resvean:

Tuneer:
Nie uznaję tego.

2011-10-27 21:45:09, Rothe:

Assuś:
Wyjdź. Jesteś jakimś świeżakiem i chcesz pokonać dwóch niezwykle doświadczonych zawodników? ^^"