MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Do ringu wchodzą bracia, Amazing i The Superstar. Wygląda na to, że oni też będą mieli coś do powiedzenia. Głos zabiera Per B.
-Ostatnio sporo się dzieje... Niektórzy myślą, że nie radzimy sobie z bratem. Nic podobnego! Bracia utrzymują się na szczycie. Jeśli mi nie wierzycie, mam dowód. Może jeszcze nie wiecie... Pasy mistrzowskie tag-teamów są zawieszone. A my zamierzamy je zdobyć! By to zrobić, pokonamy teraz tych, którzy są znani jako "Awesome Survivors". Zapraszamy na ring!

Wygląda na to, że szykuje się starcie tag-teamowe! Tak, Fredder i Aryan już zmierzają do kwadratowego pierścienia. I wszyscy uczestnicy walki już w ringu, mamy gong, zaczynamy!

"Awesome Survivors" vs. The Superstar "Per B"&Amazing Superstar
Walka o miano pretendentów do pasów tag-teamowych, wygrani przechodzą do finału.

Zaczynają Fredder i Amazing, czyli Ci teoretycznie słabsi. Zwarcie, Amazing zakłada boczny headlock. Fredder odpycha go i brat Pera odbija się od ling. I trafia na silne kopnięcie w brzuch. Fredder podciąga go do narożnika i jest zmiana, do gry wchodzi Aryan.

Silne uderzenie w głowę. Jeszcze jedno. Irish whip w narożnik i szybki closline. Jeszcze jeden irish whip, w przeciwległy narożnik. I kolejny closline!

Amazing zupełnie w świecie mistrza MWE. Wyniesienie i scoop slam. Aryan odbija się od lin i wykonuje elbow drop.

1,
2,
...

Amazing odkopuje, musi wziąć się w garść.

Aryan podnosi Amazing i przyciąga go do swojego narożnika. Zmiana z Fredderem, szykuje się drużynowa akcja. Oj, szybki podwójny suplex. I będzie od razu przypięcie!

1,
2,
...

Amazing przerywa liczenie, ma jeszcze trochę sił.

W narożniku czeka The Superstar, braciom przydałaby się zmiana. Ale Amazing musi znaleźć sposób na Freddera, który zapiął teraz bolesny armbar. Amazing może czuć się trochę upokorzony, sam tą akcją zakończył wiele pojedynków.

Amazing próbuje wstać, dobrze kombinuje. Jest już na kolanach, wstaje! Jeszcze musi znaleźć sposób na oswobodzenie się. Oj, przedziwnie się wykręca. Jest wolny! AA, świetna akcja!

I teraz obaj leżą, który pierwszy doczołga się do swojego narożnika? Sędzia rozpoczął liczenie.

1,
...
2,
...

Fredder próbuje się zmienić z Aryanem, Amazing na razie leży bez ruchu.

3,
...
4,
...
5,
...

Fredder już blisko swojego narożnika, Amazing już też się czołga. I Fredder zmienia się, Aryan wchodzi do gry. Ale Amazing rzuca się i też mamy zmianę, SS wskakuje zza lin.

Aryan atakuje closlinem, Per robi unik. Odbija się od lin i wyprowadza shoulder tackle. Jeszcze jedno. Aryan wstaje i zostaje wyniesiony. Body slam! Jednak mistrz MWE szybko wstaje, a The SS odbija się od lin. Sweet Chin Music od Aryana, ależ zaskoczenie! Ale nie, Per jakimś cudem się uchyla. I zapina Sleeperhold!

Oj, Aryan w nieciekawej sytuacji, czy wytrzyma?! Ale do ringu wskakuje Fredder i atakuje Pera. Ale jest też Amazing, który atakuje Freddera. Oj, obaj wypadają za ring, a w nim zostają Aryan i The SS. Mistrz MWE czeka, aż Per się odwróci. Sweet Chin Music! Ale i tym razem nie trafia!

Superstar i tym razem się uchylił. Zaskakujące Track SS! I jeszcze chwyta Aryana i wykonuje Chicken Wings, ależ kombinacja!

1,
2,
3!!

Niesamowite, bracia Superstar pokonuję mistrza MWE The Aryana i Freddera i trafiają do finału turnieju o pasy tag-teamów, są pretendentami!

Świetna walka, bracia Superstar wygrywają. Stoją w ringu i cieszą się, wznoszą ręce do góry. A za ringiem obolali i wściekli Aryan i Fredder, tym razem się nie udało...

--