MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Hepatoil:
Finisher Sweet Chin Music zajęty kolego.

Wchodzi do szatni MWE z Fredderem, gdzie czekają i omawiająa coś Nanor i Botser. Nagle Aryan podchodzi po cichu do nic nie spodziewającego się Nanora i zadaje mu big boot w lewy bok głowy. Nanor ogłuszony kładzie się na ziemię, Aryan obija go. Następnie Fredder bierze Batsora i rzuca go o szafkę. Aryan bierze krzesło i obija dwóch T-T partnerów. Aryan mówi
HAHAHA! Fredder pamiętasz to? To co Nanor mówił? Że byłeś nikim zanim doszedłeś do mnie? Że nie mamy szans z nimi? Pamiętasz. Kopie Nanora w głowę i krzyczy: TO ŹLE MÓWIŁ! MY AWESOME SURVIVORS ZNISZCZYMY WAS! ZNISZCZYMY I ODEJDZIECIE Z MWE, A TO DOPIERO POCZĄTEK KLĄTWY AWESOME SURVIVORS, KTÓRA NA WAS CIĄŻY. Rzuca krzesłem o ziemię zrywa plakaty ze ścian, gdzie jest Nanor i Botser wychodząc z szatni.
Komentarze:

2011-10-25 18:11:17, Go-To-Sleep:

- Aryan, to było świetne. Ale muszę ich dobić. Daj młotek. O, tu jest. - Fredder chwycił za młotek, ponownie wparował do szatni, i zaczął oblewać serią ciosów tag team. Potem, po cichutku, odłożył młotek i z równą gracją wyszedł z szatni. - Możemy spadać. Baj baj!

2011-10-25 19:37:38, na kolana i do pana:

- Haha. Rozbawiłeś mnie Nanor. Skompromitowałeś się tylko. Ty z tym Batsenem mielibyście pokonać Awesome Survivors? W Handicapie 10 vs 2. Wy i tak nie pokonacie emeryta z Hall Of Famer'a - Tima Seno. Jesteście śmieszni i dziecinni. W takiej sytuacji, wolę dużo bardziej Freddera i Mr. Awesome, niż Was. Miłej nocy, w szpitalu!

_