MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Virgion:
To tajemnica... :)

PS: Kwestię Extreme Championa rozegram w dosyć kontrowersyjny sposób... bo lepszego nie mogę wymyślić. :(
-------
Słychać muzykę wejściową TT Championa, Extreme Championa i MWE Championa, Rothe! Błyskawicznie wchodzi na ring, z mikrofonem w ręku. A tuż za nim jego TT Partner, Fredder! W podobnym stylu wbiega do kwadratowego pierścienia. Rothe wygłasza przemowę!
- W związku z tym, iż pasów mam ponad miarę, chciałbym mieć także utytułowanego TT partnera! Czyli chcę ogłosić, iż w związku z tym chciałbym w prezencie podarować Fredderowi mój pas Extreme Championa! Widzicie, jaki jestem dobroduszny? W przeciwieństwie do tego Aryana! Fredderze, trzymaj to, i się ciesz!
Fredder chwyci do ręki podarowany pas Extreme Championa, i wznosi go w górę! Ale co to? Od tyłu zaskakuje ich inny Tag team, który składa się z K5W i Bossiskita! Maczomx wchodzi z łopatą, Bossiskit – z kijem kendo. Atakują swoimi broniami The Boys Of Action, po czym Boss bierze w górę pas Extreme Championa! A K5W kopie po głowie to Rothe, to Freddera! Ale co to? Na rampie pojawia się GM, po czym wygłasza przemowę!
- Przystopujcie, drodzy Maczomx i Bossiskit! Rothe nie chce pasa, ale chce, aby go trzymał Fredder. Niestety, to jest MWE i tutaj nie ma tak łatwo. Otóż żaden z was dwóch nie zawalczy z Rothe. Być może pas Extreme Championa potrzyma niedługo Sir Matizo, a przekonamy się o tym w Submission Matchu Rothe vs. Sir Matizo!
I już słychać huczną muzykę wejściową Sira Matizo! Może w końcu teraz się wykaże! Wchodzi po schodkach na ring, na narożnik, po czym robi fikołka w powietrzu i ląduje na nogi! Fredder, K5W i Bossiskit schodzą. A Rothe obolały na ziemi!

Rothe vs. Sir Matizo
Submission Match o Extreme Championship, którego posiadaczem jest Rothe

Mamy gong!

Sir Matizo, na dobry początek, siada na obolałym Rothe, po czym zaczyna go oblewać pięściami! Sędzia go następnie odsuwa. Rothe wstaje, łapiąc się za zadek, a i staje się natychmiastową ofiarą Clothesline’a! Udanie. I Sir Matizo ponownie odbija się od lin! Flip Senton Attack, unikniony jednak przez Rother! SM, łapiąc się za brzuch, wstaje. Rothe próbuje wykonać RKO! Ale Sir Matizo chwyci go na ziemię. Następnie odbija się od lin i Lionsault z trzeciej liny! Rothe łapie się za głowę. Ciągnąc go za włosy, Sir Matizo jego podnosi. Oddaje uderzenie w twarz, ponowne, w końcu trzecie, a następnie Suplex! Sir Matizo ma wielkie szanse na wygraną, bowiem Rothe jest zaskoczony i poobijany po nagłym ataku Maczomxa i Bossiskita! Więc Sir Matizo wchodzi na narożnik! Sygnalizuje 450 Splash! Skacze! Ale Rothe się od niego odsuwa, po czym podchodzi do narożnika i sygnalizuje Running Punt Kick! Ale co to? Z trybun wchodzi na Aryan, wbiega na liny, po czym zagaduje Rothe! Protestuje wystarczająco, aby Mosorahiki także się wtrącił do walki, aby pociągnąć Aryana za stopę! I upada!

Rothe się odwraca, ale w trybie natychmiastowym obrywa Monkey Flip od Sira Matizo! Podnosi się jeszcze. Ale obrywa low kicka w prawe udo! I takie cztery! A następnie headbutt! Rothe na ziemi, i SM zapina mu LeBell Lock! Są na środku ringu! Przez ten czas poza ringiem Aryan z Mosorahikim zaczynają się lać! Ale w końcu kandydat do MWE Championa zadaje Sleeper Slam, bowiem The Eagle wbiegał na niego! Ale to na niego za mało! Lecz już po tym Skull Crushing Finale się poddaje! Leży na ziemi! A Rothe przez ten czas łapie za liny! Sir Matizo go puszcza, a następnie zagaduje sędziego. Tak, że nie widzi, że Rothe opiera się głową o najniższą linę, a Aryan wspina się na nie i stosuje Leg Drop na główkę MWE Championa! I ten już się położył na ziemi, na plecach. Ułatwia to Sir Matizowi w wykonaniu 450 Splash! Przestał zagadywać sędziego, który nic nie widział. SM wbiega na narożnik, podnosi ręce w górę i skacze, robiąc salto w powietrzu! To jest dobrze wykonany 450 Splash! Podnosi się z bólem pleców, a następnie SM zapina ponowne LeBell Lock!

Rothe jednak nie odklepuje! Jak to przystało na mistrza MWE, nie da się poddać tak lekko! W końcu z trudem się wywiązuje, i zapina natychmiastowe STFU! Dla Sira Matizo może to być koniec! Ale nie! Wywiązuje swoją nogę, wstaje, przerzuca swojego rywala i ustawia go pod Oklahoma Slam! Wykonane! Rothe następnie podnosi się obolały. SM rzuca go na liny! Irish Whip i Clothesline od Rothe! Próbuje zapiąć ponowne STFU, ale Matizo oddaje kopniaka w głowę drugą nogą! I Rothe następnie staje się ofiarą Atomic Dropu! I potem zostaje rzucony na narożnik! Sprytnie jednak Rothe na niego wchodzi! Jednak zostaje oślepiony podbródkowym! I Sir Matizo łapie go za ręke! Gotuje się do wykonania cudnego LeBell Lock! Ale otrzymuje cztery ciosy prawą pięścią w głowę! I potem Rothe wykonuje Crossbody! Ale Sir Matizo unika. MWE Champion ląduje na nogi, i zostaje zaskoczony cudnym Full Nelson! Rothe interwencją Aryana i zaatakowaniem przez K5W i Bossiskita teraz zapewne się podda! Podchodzi do lin, ale obaj są w pozycji stojącej, po czym Sir Matizo wraz z nim od nich odchodzi! Rothe skina głową, a następnie próbuje odklepać po barku Sira Matizo! Poddaje się!

Sir Matizo, po interwencjach ze strony Aryana, a także zaatakowaniu Rothe przed walką przez K5W i Bossiskita! W rękach trzyma jego upragniony pas Extreme! Publiczność jednak buczy!

O nie! O nie! Aryan chodzi powoli na rampie i zmierza w stronę ringu, trzymając w rękach czajnik z parującą wodą i widły! Wbiega do kwadratowego pierścienia po schodkach, widełkami atakuje w brzuch Sira Matizo! A następnie potężne uderzenie w głowę! Ile krwi się polało! I następnie czeka, aż Rothe wstanie! Uczynił to! I Aryan oblewa go gorącą wodą z czajnika! Potem przywala mu w łeb! To było bolesne! Sędzia gapi się na niego baranim wzrokiem! Aryan wylewa wodę z czajnika na matę, opróżnił go kompletnie. I następnie przydusza nim sędziego! Kiedy uznaje, że wystarczająco, zadaje mu Sweet Chin Music i z kretesem wypada poza ring! Sir Matizo, ze strachu, wraz z pasem pognał ku szatni. Aryan tym się nie przejął, wręcz przeciwnie, zaczął sygnalizować Skull Crushing Finale, które miał zamiar wykorzystać na Rothe! Ten wstał, i… otrzymał! To było bolesne! I Aryan wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Flying Elbow Drop! Skacze i centralnie w główkę! Następnie jeden z pracowników MWE daje mu mikrofon i pas MWE, bowiem o niego upomina się Aryan. Staje następnie nad Rothe!

- Jutro chcę ciebie widzieć przede mną, jak walczysz o ten pas, który trzymam w ręce. Jak się przede mną nie stawisz, ten pas trafia do mnie, Mr. Money In The Bank! Wiedz, Rothe, że ten pas do mnie wróci, nawet z twoimi bezsensownymi i nieuczciwymi zagrywkami, ten pas będzie mój! Kontynuujemy więc! Pamiętaj, dostrzeż się do moich warunków. A, i bym zapomniał. To będzie No Count-Out match, ale wiedz, że dyskwalifikacja będzie, więc tak łatwo nie wygrasz. Dlatego że jestem The Aryan, i… jestem… NIESAMOWITY!!!

Lecz co to? Z trybun na ring wbiega Mosorahiki! Z bandażem na głowie, bowiem Aryan podczas meczu wyrządził mu Skull Crushing Finale na beton! Zaczyna go oblewać serią uderzeń, następnie dropkick! Powalający! Wychodzi na drugą stronę lin. Aryan się podnosi! The Eagle skacze, i West Coast Pop! Niesamowite! I chwyci mikrofon do ręki!

- Chcę teraz pojedynku! Chcę teraz! Chcę się zmierzyć z Aryanem, chcę się na nim zemścić za szkody wykonane na mnie! Niech wie, że po wiecznych latach siedzenia pod kloszem wreszcie urosłem w siły i mogę pokonać każdego, w tym The Aryana! Dlatego, iż The Eagle is always ready to…

Zaskoczył go jednak Aryan, który podszedł do niego z widłami, poklepał go po barku! Mosorahiki się odwrócił, i został zaskoczony atakiem widełkami w łeb! Ile krwi się ponownie polało! I Aryan zaczął go dźgać! Wszędzie rany! Ale w końcu sobie odpuścił. Tylko chwycił za mikrofon, oddał mu cios w głowę, a następnie to samo zrobił z Rother. Podszedł do The Eagle.

- Więc to tak, Mosorahiki? Gdyby nie ja, nie byłbyś teraz w ringu, w tym budynku, a przede wszystkim – w MWE! Tak, The Eagle is always ready to fly, ale to za mało dla Aryana, który jest NIESAMOWITY. Ja tutaj dominuję, ty tylko możesz mi skarpetki czyścić. Dlatego iż jestem The Aryan, i jestem NIESAMOWITY, tak jak ta widła, która jest NIESAMOWITA, i tylko dopełnia moją NIESAMOWITOŚĆ!

Co to? Po rampie, nagle, wbiega Fredder z krzesłem w ręku! Wbiega na ring i atakuje nim Aryana, a potem rzuca nim w Mosorahikiego. The Aryan wstaje, a Fredder chwyci go i ustawia pod Go To Sleep! Wykonane bez zarzutu! I następnie chwyci za rękę swego TT partnera Rothe! Wraz z nim idzie do szatni. Rothe opiera się o bark Freddera, bowiem lekko kuleje! Aryan i Mosorahiki zostają sami!
---------
Chciałem specjalnie, aby walka była krótka. Chciałem zrobić w niej dwie rzeczy: odebrania Extreme Championa i zaostrzenie feudu Aryan-Rothe.

Polecane: Severin WK3471

Komentarze:

2011-10-03 18:38:47, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Pięknie ...

2011-10-03 19:35:44, Aseyen:

Go-To-Sleep:
Wspaniale ;)

2011-10-03 19:38:18, Rothe:

Go-To-Sleep:
Nie podoba mi się moja przemowa. :x

2011-10-04 19:27:09, mały awersomik:

f5 i up

2011-10-05 10:20:06, Go-To-Sleep:

Oki. Po południu postaram się zamieścić walkę, a przez ten czas zadowolicie się kartą na PPV. Na razie prezentuje się tak:
European Champion: Master Of Game vs. K5W/w Bossiskit
The "Per B" Superstar vs. Motaker (Submission Match)
Na szali będą także pasy: MWE, WHC, i być może NNO Skull, ale wtedy termin nadejdzie z opóźnieniem. Spodziewajcie się jeszcze z dwóch walk.

2011-10-06 15:22:57, Aryan:

Odświeżam.