MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Virgion:
Spokojnie, konsultowałem się z na kolana i do pana, bo ten chciał zrobić ze mną pewną rzecz, a także pogadaliśmy o MWE.
--------
Słychać głośną muzykę Sparty! A ten wychodzi wraz z pasem NNO Skull i laleczką voodoo przypominającą Hubę Niszczyciela. Zgniata ją doszczętnie! I następnie powoli idzie po rampie. Wchodzi po schodkach do kwadratowego pierścienia. Następnie rzuca laleczką w publiczność! Odkłada pas na narożnik. Publiczność buczy! Pracownik MWE oddaje Sparcie mikrofon, a ten przemawia.
- Witajcie, moi drodzy! Macie przed państwem kogoś niezwykłego! Tego, który zdobył ten pas, czyli NNO Skull, kilka minut po turnieju, a nawet w nim nie uczestniczył! To ja, Sparta! Powróciłem z push’em! Powróciłem prosto ze szpitala, a teraz moje łóżko zajmuje Huba Niszczyciel! Ktokolwiek stawi się przed tym, aby posiąść ten pas, który jest na narożniku, to niech wie, że…
Lecz z szatni wychodzi Amazing Superstar! Wraz z mikrofonem. Zatrzymuje się na rampie, po czym wybucha rząd białych petard! I następnie tam zostaje. Mikrofon przykłada do ust.
- Tak, tak, urzekła nas twoja historia. Ale wiedz, że Huba się nie podda. Zgadnij, kogo wybrał jako kandydata? Mała podpowiedź, to na pewno nie jestem ja, bowiem ja nie chcę zabierać pasa z rąk oszusta. To by nawet prestiżowe nie było.
Sparta mu odpowiada!
- Mów tak sobie, mów! I tak mnie nie przekonasz, bowiem ten, który teraz wystąpi, na pewno będzie większym oszustem niż ja, chociaż ja nawet nie jestem oszustem! Zrozumiano? No, Amazing Superstar, może po prostu powiesz, że nie zasługujesz na NNO Skull?
Amazing Superstar także ma coś do powiedzenia!
- Ja, może i nie… ale on, tak. Zaraz zobaczysz na tym fajnym telewizorku, który taki dzikus jak ty nie może znać, kogo zaprasza Huba Niszczyciel!
Nagle, na ekranie nad rampą, pojawia się Huba leżący w szpitalnym łóżku!
- Ja, Huba Niszczyciel, leżę w szpitalnym łóżku. Natomiast wiedzcie, że Huba wkrótce się zemści na Sparcie. Przez ten czas ja, Huba Niszczyciel, po konsultacjach, wyzywam do walki ze Spartą niejakiego The „Per B” Superstara, jako iż ja jestem prawdziwym posiadaczem tego pasa!
Publiczność się raduje! Amazing Superstar uśmiecha się pod nosem, i ekran gaśnie. Ale na krótko, bowiem widać już na telewizorze film wejściowy The Superstara! Per B, zadowolony, wyluzowany, wchodzi na ring, po schodkach. Zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
Głos jednak zabiera także GM! Wygłasza następujący komunikat:
- Ogłaszam, iż ten mecz będzie ze stypulacją No Holds Barred! Sparto i Per B, wyjmujcie młotki i kosze na śmieci, bowiem szykuje się jatka!
Publiczność wiwatuje! Niech wie, że właśnie teraz czeka ich wspaniałe widowisko. A i wtrącił się Amazing Superstar!
- To ja sobie to obejrzę.
I zbliżył się do stołka komentatorskiego, po czym usiadł na krześle obok nas!
Sparta vs. The „Per B” Superstar
No Holds Barred Match, o pas NNO Skull
Mamy gong!

Sparta na początek zaczyna przekomarzać się z Per B. The Superstar, wkurzony, podchodzi do Sparty i klęka. Oddaje podbródkowego. Sparta odbija się od lin, po czym próbuje złapać Per B. Ale ten unika. I headlock! The Superstar podchodzi wraz z Spartą do lin. Kładzie jego głowę na drugiej, po czym przydusza go kolankiem! Raz, dwa, trzy, kończy. Sparta łapie się za liny. The Superstar próbuje Running Hotshot! Ale oddane Big Bootem w brzuch. I następnie zwarcie! The Superstar je wygrywa, o dziwo. Rzuca Spartę na liny, Irish Whip i Clothesline od Per B! Sparta upadł, ale błyskawicznie się podniósł. The Per B Superstar wbiega na niego, ale już Sparta wykonuje Military Press Drop! Ale The Superstar odskakuje. I oddaje low Kick, a następnie prawy prosty! Sparta jednak oddaje lewy sierpowy. The Superstar uderza w korpus, i potem headbutt w klatkę piersiową!

Sparty jednak to nic nie zabolało. Tym razem on oddaje headbutta. Był znacznie potężniejszy! Per B podniósł się jednak za pomocą lin. Sparta na niego zaszarżował z Clotheslinem. The Superstar uniknął, odbił się od kolejnej liny i oddał Gut Kicka! I próbuje wykonać Sitout Facebuster! Ale Sparta łapie go za biodra, i podnosi do góry! I rzuca The Superstara. Ten łapie się za zadek, i się podnosi. Sparta próbuje wykonać Cool Shot! Ale Per B się uwalnia. Sparta wstaje, i zostaje zaskoczony Wind-Up Punchem! Powalający! Upada, i The Superstar pochyla się nad nim! Pin!
1…

Sparta odkopuje, a Per B odskakuje!

Obaj wstają. Odbijają się od lin, i The Superstar atakuje z Clotheslinem! Ale nie trafił! Sparta z tego korzystał, i oddał delikatnego podbródkowego. Następnie złapał Per B za uszy, po czym wykonał Knee Strike! Ponowny! A potem niejakie Coconut Crash! The Superstar odskoczył, został ciężko powalony. I potem Sparta wychodzi poza ring! Szpera pod ringiem. Wyjmuje coś, czego nikt się nie spodziewał, a konkretniej to łańcuchy! Nigdy w MWE nie widzieliśmy takiej broni! Ale co to? Ich końce są zwieńczone kulami! Sparta chyba oszalał. Wchodzi na ring, ale jednak, oddaje dropkicka! Sparta nie został jeszcze powalony, ale padł ofiarą Backbreakera! Błyskawicznie wstał. The Superstar odbija się od lin i stosuje dropkick z trzeciej liny! Sparta łapie się za twarz. The Superstar próbuje wykonać Neckbreaker, ale Sparta go chwyci! Ustawia na nogi. Następnie łapie za jego twarz jedną ręką, pędzi na niego, po czym szarżuje na liny! I The Superstar wypada poza ring.

Sparta następnie chwyci za łańcuchy! Rzuca nimi poza ring! Ale nie trafia w Superstara. Ten wstaje, i pod ringiem grzebie! Bierze za nóżkę krzesła! Sparta wychodzi poza ring. Ale otrzymuje chairshota od Per B! I ten następnie zaczyna go oblewać serią ciosów krzesełkiem! W końcu, za trzecim, Sparta chwyci za krzesło, i odrzuca wraz z nim The Superstara! Ten boleśnie upada na beton, ale wstaje. I Sparta go podnosi! Szykuje się Military Press Drop! I trafił prosto w bandę! I Sparta zadaje Cool Shota! Ostatecznie Per B wypadł poza trybuny. I Sparta chwyci za łańcuchy! Łapie za oba końce, przechodzi poza bandę. Podnosi The Superstara, zachodzi go od tyłu i zaczyna go dusić! Per B jednak łapie za łańcuch, po czym odsuwa go, i siada! Jawbreaker, cudowny! I The Superstar zaczął chodzić po trybunach, oblewając pięściami Spartę!

W końcu podeszli do rampy. Sparta otrzymał ponad czterdzieści uderzeń! W końcu The Superstar chwycił za okoliczny kosz na śmieci. Wysypał je prosto na Spartę! Ten został oślepiony, a następnie powalony potężnym uderzeniem w głowę, za pomocą kosza na śmieci! W końcu Per B wszedł na rampę. Podniósł ręce do góry, po czym skoczył, wykonując Leg Drop! Sparta uniknął. The Per B Superstar z bólu wstał, Sparta także, po czym ten ostatni oddał potężnego prawego prostego zza głowy! The Superstar oparł się o rampę. Sparta chwycił za jego włosy, i zaczął jego głową o nią walić! Po siedmiu uderzeniach, dał sobie na luz, uklęknął ze zmęczenia. The Superstar wyłożył się na ziemi. Sparta jednak podniósł go, ciągnąc go za ręce. I rzucił na rampę! Tam Per B już się podniósł. Sparta wszedł na rampę, ale został zaskoczony natychmiastowym DDT! Piękny zwrot akcji! I The Superstar wykonuje Leg Drop! Udany! A następnie Elbow Drop! Tak samo! Sparta został wyłożony na ziemi. Jednak chwycił za biodra Per B! Podniósł go, i ustawił pod Powerbomb! Wyrzucił go poza rampę. Z bólu Per B się podniósł. Sparta skoczył, i próbował wykonać Diving Axe Handle! Trafił, a następnie zaczął oblewać serią ciosów swojego oponenta, i zaczęli wracać po tej drodze, po której Spartę lał The Superstar!

W końcu wrócili do bandy. Tam od niej odbił się Per B, który wykonał Rolling Savate w locie! Trafił w Spartę. Następnie rzucił go na bandę! Sparta został przerzucony. Ale wstał. The Superstar wszedł na bandę, oddał cios z kolanka Sparcie, po czym skoczył na niego! I zaczyna go oblewać serią pięści! Następnie wraca na trybuny. Chwyci za łańcuchy! Potem wraca na beton. Próbuje oddać potężny cios w głowę Sparty! Ale ten błyskawicznie wstaje, po czym oddaje kopniaka w jaja! Następnie łapie swojego oponenta. Podchodzi do pobliskich schodków! Sparta podnosi wyżej rywala, i potem Military Press Drop na schody! Twarz The Superstara krwawi krytycznie! Sparty zresztą podobnie. Ten jednak ponownie chwyci swojego rywala, i rzuca go poza stół! To wyglądało niezbyt dobrze! Sparta następnie rozbiera stół komentatorski! I przechodzi tam, gdzie jest The Superstar. Ale zostaje zaskoczony Clotheslinem od Amazing Superstara! Ten na niego siada, i zaczyna go oblewać serią ciosów! W końcu The Superstar go odpycha. Trwa narada między teamem. Amazing Superstar wraca siedzieć. Z kolei The Superstar ciągnie swojego rywala za włosy, podniósł go, ale otrzymał dwa slapy i go puścił! I Sparta wykonuje Samoan Drop na stół komentatorski! Ten się załamał! Pięknie! Musiało do tego dojść! Ale co to? Amazing Superstar szarżuje na wstającego Spartę! Ale ten go łapie! Odpycha jednego z komentatorów, po czym wykonuje Powerslam na krzesło komentatorskie! Załamuje się! Następnie Sparta odchodzi, idzie po łańcuchy! Rzuca je na ring. The Superstar z kolei wraca na ring! Chwyci za te łańcuchy, Sparta za ich drugi koniec! Zaczyna się siłowanie! Wygrywa je Sparta, który bierze łańcuchy do dołu, i Per B odskoczył!
Wchodzi na ring. A potem na narożnik. Skacze i Body Splash! The Superstar z bólu się podniósł, po raz kolejny! I Sparta wykonał jeszcze jedno Samoan Drop! I potem… pin!
1…

2…

3…!

Sparta otrzymuje tytuł NNO Skull! Cieszy się nieznacznie, ale niech wie, że Huba Niszczyciel będzie na niego polował! Popisuje się swoim pasem!
Ale nagle, na ring, wraz z krzesłem, wchodzi Amazing Superstar! Szarżuje na swojego wroga, ale Sparta unika, Amazing odbija się od lin i zostaje zaatakowany pasem NNO Skull! Sparta ten pas następnie odkłada na narożnik. Bierze następnie jedną z kul, która jest zaczepiona o łańcuch! Czeka, aż Amazing Superstar chociaż lekko wstanie. Tak też uczynił! I Sparta zaszarżował z kulą! Amazing Superstar stracił parę zębów, a zarazem jego twarz wypełniła się krwią! Sparta odkłada łańcuch. I następnie schodzi do szatni przy swojej muzyce, ale także wygwizdany przez publiczność! Oczywiście nie zapomniał o swoim pasie NNO Skull!
Komentarze:

2011-10-02 20:16:57, na kolana i do pana:

Virgion:
Spokojnie wszystko zaplanowane . A , nie 1 walka tylko 2 ! :P

2011-10-02 20:22:24, Aseyen:

na kolana i do pana:
A noo tak. Dostałem od kogoś :D