MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Piszę obiecany debiut Awersomika.

Nagle co to? Okazuje nam się muzyka, jakiej wcześniej nie słyszeliśmy! I nagle wychodzi panicz w czerwonych szortach i koszulą, na której jest napisane „Pinius can pin everybody”! Unosi ręce w górę, po czym wskakuje na ring, wbiegając, wraz z mikrofonem! Przemawia.
- Witajcie! Jestem tutaj nowy, jak dobrze wiecie. A według mnie każdy początek powinien być udany. Dzisiaj będę miał walkę, ale sam nie wiem z kim. Chcę jak najlepszego rywala, a potem go upokorzyć, aby udowodnić, że mam potencjał, talent, umiejętności i ambicje. Dlatego, iż Pinius can pin everybody! A o tym się dowiecie. Zapraszam tego, kto ma ze mną walczyć, na piekło w ringu!
Publiczność wiwatuje! I słychać już wejściową muzykę Sira Matizo! Z mikrofonem w ręku wchodzi po rampie. Przemawia!
- Ja, ja będę odpowiednim oponentem dla ciebie. Chciałbym wykazać się wreszcie walką, a nie pojedynkami z Philipem Watsonem, które i tak mam przegrane, bowiem to jest WHC. Teraz wygram, zobaczycie, albo przegram, jak zechcę dać temu panu fory.
Następnie rzucił mikrofonem o rampę. Błyskawicznie wszedł na ring. Ustawił się przy narożniku. Pinius oddał swój mikrofon. GM przez ten czas objawia komunikat!
- A oto i przed nami zaczyna się single match między Piniusem a Sirem Matizo! Przygotujcie się!
Sir Matizo vs. Pinius
Single Match
Mamy gong!
donica betonowa
Na początku obaj panowie zaczynają przeskakiwać z nogi za nogę. Sir Matizo podchodzi do Piniusa, i go zastrasza. Ale ten odbija się od lin, i wykonuje Moonsault Attack z trzeciej liny! Ale nie trafia w Sira Matizo. Ten stosuje backlocka! Ściska, ściska, aż w końcu Pinius łapie za jego głowę i wykonuje Snapmare! Ale Matizo oddaje dwa ciosy główką w klatkę piersiową. Obaj zawodnicy wstają, po czym następuje zwarcie! Wygrywa Sir Matizo, który przechodzi do headlocka, a następnie rzuca swojego oponenta na liny! Irish Whip, Pinius prześlizguje się pod nogami Matizo, który chciał wykonać DDT! Pinius łapie się za drugą linę, przetacza się, wchodzi ponownie na ring, i oddaje low Kicki, raz, dwa, trzy, cztery, zakończone High Kickiem. Sir Matizo jednak wstał. Oddał swojemu rywalowi Gut Kicka, po czym wykonał Suplex! Ale Pinius przeskakuje na drugą stronę. Odbija się od lin, Irish Whip i szykuje się Bicycle Kick! A nie, Sir Matizo uniknął. Pinius, zaskoczony, odwraca się. Sir Matizo skacze i wykonuje dropkick!

Pinius przetacza się. Wstaje. Sir Matizo szarżuje z Clotheslinem. Ale nie, skontrowany Powerslamem! Pinius zastosował by pin, ale był za blisko lin. Matizo w końcu wkłada mu palec w oko, po czym wstaje. Rzuca swojego oponenta na narożnik. Ten jednak od niego się odbija, i Corsckrew Body Senton! Matizo jednak szarżuje z ponownym Clotheslinem. Jednak trafia w narożnik. I następnie pada ofiarą Tornado DDT wykonanego przez Piniusa! O Boże, niesamowity zwrot akcji! Następnie Pinius wchodzi na narożnik! Matizo łapie się za głowę. Z trudem jednak wstaje. Pinius skacze i wykonuje niesamowity Roll Up w powietrzu! Więc, jak wiadomo, pin!
1…

2…

Nie! Sir Matizo się odsunął!

Obaj zawodnicy się przeturlali. Pinius zadał lewy sierpowy. Zblokowany. I Sir Matizo oddaje potężny lewy prosty! Pinius odsunął się do narożnika, jego twarz zaczęła lekko krwawić. Sir Matizo go obrócił. Następnie posadził na górę narożnika. I ustawił pod Superplex! Może to wykona! O tak! O tak! Sir Matizo zrobił powalający Superplex! Ale mimo wszystko jeszcze nie próbuje pinu. Sir Matizo ustawia się na narożniku! Na jego szczycie! Sygnalizuje Lionsault! Skacze! Ale Pinius się odsuwa! Sir Matizo zwija się z bólu na macie. Łapie się za ręce. Ale Pinius go podnosi, ciągnąc go za włosy! I oddaje uderzenie, z prawej pięści. Następnie odsuwa swojego rywala, po czym skacze i wykonuje Frankensteiner! Sir Matizo jednak zrobił kulę, odbił się od lin, i zaatakował swojego rywala Clotheslinem, a następnie wykonał błyskawiczny Flip Bottom!

Sir Matizo wstaje. Jest wyraźnie wyczerpany. Przeskakuje na drugą stronę lin. Pinius, obolały, podnosi się. Widzi swojego rywala, który chyba gdzieś się zapatrzył. Szarżuje z Clotheslinem, ale nie, Matizo się schyla i kontruje! Pinius upada na plecy. I Sir Matizo wykonuje Lionsault! Pięknie! Pinius otrzymał niezłe lanie! Sir Matizo go podnosi, ciągnąc go za nos. Następnie uderza nim o matę ringu, i rzuca swojego przeciwnika do kwadratowego pierścienia! I następnie ten sam wchodzi, tyle że fikołkiem. Obserwuje bacznie swojego rywala. Uklęka i zaczyna sygnalizować Corsckrew Axekick! Pinius wstaje. Sir Matizo odbija się od lin, i próbuje Corsckrew Axekicku! Pinius jednak unika, i oddaje Clothesline’a. Kolejnego. I ponownie. A potem odbija się od narożnika i Moonsault! Ale nadziany na kolanka Sira Matizo. Pin!
1…

2…

A jednak! Pinius jeszcze nie został wycieńczony!

Pinius, padnięty, leży na ziemi. Sir Matizo się podnosi. Nagle siada na swojego rywala i zaczyna go oblewać serią pięści! Uuuuu, po dziesięciu sędzia go od niego odsuwa! Ale Sir Matizo znowu! Chce widocznie wygrać! W końcu ma tego dość. Pinius łapie się za obolałą twarz. Sir Matizo wchodzi na narożnik. Sygnalizuje 450 Splash! Skacze! Ale Pinius zdążył się podnieść, i wykonał Trouble In Paradise w powietrzu! Niesamowite! Sir Matizo wyłożył się na plecach, na macie! I Pinius wszedł na narożnik. Wykonał 180 Splash! No i próba pinu!
1…

2…

3…
Niemożliwe! Pinius wygrywa swój pierwszy pojedynek w MWE! Tak, to jego czas! Może teraz bardzo łatwo wyjść na prostą, i niczym Fredder już zgarnąć jakikolwiek pas! Tyle że w przypadku Freddera był to TT Championship wraz z Rothe, który teraz jest nie dość że MWE Championem, to i European Championem! Schodzi zadowolony do szatni. Sir Matizo natychmiast wstał, po czym zaczął walić głową o ochraniacz od narożnika.

---------------
A następnie napiszę dwie walki o pas: walka o NNO Skull i walka Rothe i Aryan o MWE Championa. I najpierw wykombinuję coś z European Champion. :)
Komentarze:

2011-10-01 17:50:47, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
Rządzę :P

2011-10-01 19:26:15, Rothe:

Go-To-Sleep:
Jestem Extreme Championem. :x

2011-10-01 19:39:09, Aseyen:

Chciałbym zmienić w karcie :

Nazwa : Aseyen
Rola : Face
Styl : American
Wzrost : 196
Waga : 112kg
Charakterystyczne akcje : DDT, Spear Big Boot
Dźwignie : Sharpshooter
Finishery : Pedigree

To tyle ;)

2011-10-01 21:04:22, Go-To-Sleep:

Rothe:
Mała wpadka. :P
Virgion:
Oki.

2011-10-01 21:05:47, Aseyen:

Go-To-Sleep:
A jakby co. Liczę, że nie dostałem jednej walki i na tym koniec :D