MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Zaskoczenie! Na ring wychodzi The „Per B” Superstar! Witany przez publiczność oklaskami, w garniturze po schodkach wchodzi na ring! Dwaj pracownicy MWE wślizgują mu na ring drabiny. Ten ją natychmiast ustawia na środku! Wspina się na nią, po czym chwyci swój mikrofon do ręki! Przemawia na szczycie drabiny!
- On powróci! On zmieni MWE! Pamiętacie może jeszcze starego GM-a? On powróci! Zapewniam was! Zmieni oblicze MWE! Mamy kryzys, ale on zmieni to na stare, dobre czasy, które wypadły po prostu znakomicie! Powróci! Jeśli nie, możecie mnie rzucić z tej drabiny na ten stolik komentatorski! Tylko czy się odważycie mówić tak do mnie, człowieka, który jest wielki i zawsze mówi prawdę? Śmiecie przeczyć The „Per B” Superstarowi? Jak tak, to wiedzcie, że jeszcze się o tym przekonacie!
Publiczność wyraźnie się raduje, The Superstar wyraźnie się uśmiecha! Raduje się z fanami! Ale tą całą romantyczną scenkę przerywa Motaker! Wchodzi na ring, napakowany i wkurzony, po czym pchnie drabinę, na której szczycie jest The Superstar! Ten wypada poza ring! Prosto na beton! Tego się nie spodziewał! Motaker chwyci następnie pozostały mikrofon, i teraz on wygłasza speech! Publiczność buczy!
- Jeśli to prawda, co ten pseudowrestler mówił, to ja chcę dostać większego pusha, bowiem ja na to zasługuje, jakem Motaker! Bowiem jestem najbardziej utalentowanym zawodnikiem federacji, jakem Motaker! A przede wszystkim, jestem potężny, każdego rozgniotę na kwaśne jabłko, jakem Motaker! I kto mi się sprzeciwi, z tym to zrobię, jakem Motaker! I to z wielką gracją, jakem Motaker!
Lecz co to? Z szatni wychodzi nagle Amazing Superstar! Jak wiemy, jest TT partnerem The Superstara. Wchodzi na ring bez mikrofonu w rękach. Wraz z Motakerem zaczynają się kłócić! W końcu Mmo go odpycha. I oddaje prawego prostego! Kolejny! Lecz Amazing klęka i unika. Łapie się za swojego rywala i cudnie wykonany Cool Shot! The Superstar przez ten czas wszedł na narożnik! Mimo, że jest w garniturze, może wykonać Acrobatic Leg Drop! Cóż za gracja! Motaker następnie ześlizguje się poza ring. Wychodzi, obolały, do szatni. The Superstar i Amazing Superstar „machają” mu na pożegnanie. Do kwadratowego pierścienia wchodzi GM.
- The Superstar, masz natychmiast iść do szatni. Dawny GM nigdy nie wróci, póki ja jestem na tej posadzie. Zabrać go!
Dwaj strażnicy weszli na ring i chwycili The Superstara za ręce. Amazing Superstar nie pomógł swojego TT partnerowi, bowiem zastrachany był na widok GM-a. Z nie wiadomo jakiego powodu. The Per B Superstar uciekł z widoku fanów.
- Otóż pragnę obwieścić, iż turniej o NNO Skull, czyli pas zawieszony tam na górze, się skończy po tym ladder matchu! Będą w nim uczestniczyli stojący przy narożniku Amazing Superstar, a także K5W, Huba Niszczyciel i Bossiskit! Szykuje nam się piorunująca walka. Jest bez dyskwalifikacji, więc każdy może się do niej wtrącić! Tak więc… zaczynamy!
Pierwszy oczywiście wchodzi Huba Niszczyciel! Witany gromkimi wiwatami przez publiczność! Podnosi ręce do góry i ukazuje swoje mięśnie! Niezły kulturysta! Błyskawicznie wchodzi na ring.
A następnie wchodzą K5W z Bossiskitem! Grupowo! Obserwują obu oponentów, po czym wskazują środkowym palcem na nich! I następnie go obraca o 180 stopni! Przekształca się to w popularny gest K5W i Bossiskita – środkowy palec! Następnie obaj wślizgnęli się pod linami. Ekscytujący mecz nam się zapowiada!
Z kolei GM, co jest nader dziwne, schodzi do szatni! Czyżby coś knuł? Ponieważ prowadzi MWE, wszystkie jego zagrywki są na miejscu!
K5W vs. Huba Niszczyciel vs. Amazing Superstar vs. Bossiskit
Fatal 4-way Ladder Match o NNO Skull

Mamy gong!

Na początku wrestlerzy podchodzą do siebie. Zaczynają się przekomarzać. W końcu Huba Niszczyciel odpycha Bossiskita. Następnie przywala mu prawego sierpowego. K5W się wkurza i w ramach pomsty na swoim TT partnerze. Skacze na Hubę i Lou Thesz Press! W końcu jednak Amazing Superstar ciągnie za włosy Maczomxa. I następnie headlock! Lecz Bossiskit wstaje. Przywala Amazingowi prawego prostego, po czym wykonuje soczysty Spinebuster! I podnosi K5W, który ustawia się pod Leg Drop! Boss go puszcza. Dobra akcja grupowa! Huba następnie wstaje. Opiera się o narożnik. Bossiskit to zauważa, po czym szarżuje na niego z Double Knee Dropem! Ale… niesamowite! Huba go łapie za biodra, po czym przerzuca nad sobą! Bossiskit ląduje poza ringiem, na betonie! K5W jednak kontratakował. Zaszarżował z Player’s Bootem. Huba się odsuwa. K5W odbija się od narożnika i Corsckrew Body Senton! Ale Huba kontruje Scoop Slamem! Pięknie!

Lecz potem Amazing Superstar łapie swojego rywala od tyłu. Następnie rzuca go na liny! Irish Whip, i Wheel Kick od jednego z braci Superstar! Huba powalony. Amazing następnie wychodzi poza ring. Składa drabinę, po czym ją chwyci! Lecz… Maczomx skacze z trzeciej liny i wykonuje Splasha! Nadziewa się na drabinę, po czym za nią się łapie. Amazing Superstar się odwraca, po czym prze na bandę wraz z swoim rywalem! I wywala go na trybuny! K5W dotyka jednej z kamer, która się wywraca. Amazing Superstar chwyci za nią, lecz Bossiskit ją chwyci! Zaczynają się siłować. Boss silniejszy! I natychmiast przywala oponentowi w głowę. I rzuca nią w leżącego rywala! Centralnie w brzuch. Chwyci za drabinę, po czym rzuca ją na ring. Wchodzi błyskawicznie na niego, ale zostaje oślepiony Gut Kickiem od Huby Niszczyciela! I go ustawia pod Jawbreaker. Cudnie wykonany! Bossiskit się odbija, po czym wypada poza ring!

Huba Niszczyciel chwyci za drabinę. Podnosi ją do góry, aby popisać się przed publicznością. Ta wiwatuje! I ustawia ją na środku. Ale K5W z Bossiskitem wchodzą na ring wraz z własną drabiną! Bossiskit ją puszcza. Oślepia swojego rywala lekkim uderzeniem, po czym rzuca go na liny! Irish Whip, Boss błyskawicznie chwyci za drabinę i Huba się na nią nadziewa! K5W z Bossiskitem przybijają sobie piątki. Biorą ponownie drabinę, po czym ustawiają ją obok tej środkowej! Zaczynają nagle jakąś naradę. Podchodzą do lin. K5W o nie się opiera. Wykorzystuje to Amazing Superstar, który wykonuje Hotshot. Bossiskit bezradnie rozkłada ręce! Ale w strachu przed przeciwnikami wchodzi na drabinę. Już się wspina, ale Amazing Superstar jest na narożniku! Skacze nad Bossem! I to on chwyci za pas! Ale Boss bierze go za biodra. Po czym oddaje headbutta w tyłek! Amazing Superstar się podkula. Huba jednak wstaje, po czym odpycha drabinę! Bossiskit spada! Drabina trafia w swoją sąsiadkę! Jak domino! Ale Amazing Superstar zostaje na górze, chwytając za pas!

Huba Niszczyciel chwyci za nogi jednego z braci Superstar. Łapie go za biodra, po czym wykonuje Powerbomb! Amazing Superstar na deskach. Następnie bierze jedną z drabin. Rozkłada ją pod samym pasem. Lecz K5W wchodzi na narożnik! Skacze na swojego rywala z Leg Lariatem. Huba jednak unika! K5W trafia w drabinę! Krew na jego twarzy i prawej ręce! Drabina się przewraca. Huba oślepia Amazing Superstara bolesnym Stompem. Bossiskit jednak wstaje! Huba jednak chwyci za jego szyję. Chce wykonać Chokeslam! Ale nie! Boss kontruje DDT! I ustawia następnie drabinę na środku. Ale co to? Z trybun wychodzi mężczyzna w masce hokejowej! Wchodzi na ring, i atakuje Bossiskita Rated Spearem! I potem zdejmuje maskę. Toż to Shaggy Killer! Chce zdobyć nieczysto pas! Huba Niszczyciel jednak wstał. Shaggy szarżuje na niego, atakując go w twarz maską hokejową! Huba wypada poza ring. I następnie wbiega na drabinę! Chwyta za pas! Jest samotny!

Ale nie! Guido Gigant wtarga na ring, wraz z kijem kendo! Atakuje nim Shaggy’ego Killera. Ten puszcza pas. Guido następnie wchodzi na drabinę od drugiej strony! Shaggy jednak już się ocknął. Oddaje prawego sierpowego, ale ten unikniony i skontrowany Headbuttem! I Guido Gigant wykonuje potężne RKO ze szczytu drabiny! Wstaje następnie, po czym bierze swojego rywala, Shaggy’ego! Wychodzi z nim poza ring. Zanosi go do szatni! Guido najwyraźniej chciał bardzo, aby ten mecz został rozegrany bez wtrącania się nikogo. Musiał więc interweniować!

Następnie, po tym „porywającym spektaklu”, K5W i Huba Niszczyciel wstają. Podchodzą do siebie. Zaczynają się oblewać serią ciosów! W końcu jednak Huba Niszczyciel powala swojego rywala. Ten jednak błyskawicznie wstaje! Unika prawego sierpowego, odbija się od lin i Maczomx stosuje Hurraicanranę! Huba Niszczyciel jednak łapie się za liny, i nie wypada poza ring! Ale Bossiskit go dobija dropkickiem! Ale Amazing Superstar wspina się na drabinę! Czeka, aż K5W z Bossiskitem się odwrócą. Tak też uczynili. I Amazing stosuje podwójny Flying Clothesline! To było niesamowite! Boss jednak jeszcze wstaje. Jeden z braci Superstar oddaje mu lewego, lekkiego sierpowego, po czym próbuje wywalić swojego rywala poza ring Suplexem! Wykonany, ale K5W wykonał jeszcze niesamowitego Hotshota! Pomogło to Bossiskitowi w wykonaniu Mizard Of Oz! Za ringiem z kolei też coś się dzieje. Huba Niszczyciel wyjmuje spod ringu krzesło! Szykuje się rozwałka!

Wchodzi następnie na ring. Szybko wykonuje chairshota na głowę Bossa! Ten upada na ziemię. Huba pochyla się nad nim. Zaczyna poklepywać krzesełkiem o kolanka. Coś sygnalizuje! Bossiskit wstaje. I Huba wykonuje podobny chairshot! To było bolesne! Boss krwawi! I następnie rozstawia krzesło. Huba bierze swojego rywala na krzesło i rozkazuje mu usiąść. I stosuje Master Lock! Przepięknie! Ale co to? Amazing Superstar wchodzi na narożnik, po czym wykonuje Crossbody! I trafia na siedzącego Bossa i Hubę Niszczyciela! Wszyscy leżą. Oprócz K5W, który wchodzi na ring z gongiem! Zaczyna go klepać. Słychać brzdękanie! Następnie Huba Niszczyciel wstaje, wraz z Amazingiem. I K5W szarżuje z gongiem! Trafia w obu rywali! Niesamowite! Obaj krwawią! K5W pomaga Bossowi wstać. Ten jednak chwyci za gong i główką odpycha swojego TT partnera! A następnie próbuje walnąć gongiem leżącego Hubę Niszczyciela! Ale nie trafia! Huba błyskawicznie wstaje, i wykonuje równie szybkiego Chokeslama! Maczomx łapie się za głowę. Huba Niszczyciel to widzi, po czym również zaczyna go przyduszać! I wykonuje Two-Handed Chokeslam! O Boże! Cóż za świetny mecz!

Amazing Superstar następnie wstaje, obolały. Huba Niszczyciel szarżuje na niego z Clotheslinem! Ale Amazing kontruje potężnym Japanese Arm Dragiem! Huba natychmiast wstaje. I zostaje ofiarą AA! Ożywił się nasz kochany, waleczny i doświadczony wrestler Amazing Superstar! Jak ja, kiedy dowiaduję się, że zaspałem do pracy! Po czym sygnalizuje Cool Shot! Odwraca się, ale tutaj zaskakuje go Bossiskit, który wykonuje Clothesline Neckbreaker! Amazing tego się nie spodziewał. Wstaje, ale pada ofiarą Whisper In The Wind, bowiem Boss odbił się od narożnika! Niesamowity mecz!

Ale jeszcze Huba Niszczyciel wstaje! Szarżuje na Bossiskita. Ale nie! Ten go ustawia pod Michinoku Driver! A jednak! K5W wstaje, odbija się od lin, i wykonują obaj przepiękny G9! Wyraźnie zdominowali rywali! Podnoszą ręce do góry i zaczynają popisywać się przed publicznością! Ta buczy! A następnie zaczynają naradę, kto ma wspiąć się na drabinę. Podchodzą w końcu do lin. Ale co to? Z szatni wychodzi GM, a za nimi „The Boys Of Action” Rothe i Fredder wraz z Philipem Watsonem i Master Of Game! Obaj próbowali uciec, ale Bossiskita podciął Amazing Superstar, a K5W się potknął o własne nogi, odbił się od lin! Jednak obaj natychmiast wstali. Warto wspomnieć, że The Boys Of Action przyszli z krzesłami! Może zobaczymy Con-Chair-To! Oni jako cel wybierają Bossiskita. Oddają mu po Nitro Blaście, a następnie szykują się na Con-Chair-To! I Bossiskit obrywa! Z kolei Master Of Game wykonał Codebreaker na K5W, a Philip Watson jeszcze go dobił Pedigree! I oba teamy zeszły do szatni. GM wrócił na swoją pozycję. To na pewno miało jakiś związek z przezywaniem jego, a to robili K5W i Bossiskit!

Tym razem oni bezradnie leżeli na ziemi. To były ciężkie ciosy. Z kolei Huba Niszczyciel wstał, Amazing Superstar zresztą też. Podeszli do siebie. Dwa ciosy od Amazing Superstara, ale Huba oddaje kopniaka w jaja, po czym ustawia swojego rywala pod Last Ride! I wykonał! Wyrzucił Amazing Superstara poza ring! Huba Niszczyciel następnie ustawia drabinę na środku, i się wspina błyskawicznie, mimo swojego zmęczenia! Chwyci za pas! W końcu bierze go w swoje ręce! W całości!

Huba Niszczyciel wygrywa mecz i zostaje posiadaczem NNO Skull! To bardzo miłe osiągnięcie tego byłego WHC Championa. Miejmy nadzieję, że ten pas będzie dla niego rekompensatą! Cieszy się na szczycie drabiny.
Lecz co to ma być? Z trybun wychodzi Sparta! Błyskawicznie, jak na swoje gabaryty, wchodzi na ring, wraz z pewnym woreczkiem! Huba Niszczyciel zauważył to. Zszedł drabiny. Ale nadział się na headbutta od Sparty, który okazał się powalającym. Następnie Sparta grzebie w woreczku. I co to? Rzuca pineski na matę! O Boże! O Boże! Szykuje nam się coś, czego nikt się nie spodziewał! Huba Niszczyciel wstaje. Sparta oddaje mu Gut Kicka, a następnie ustawia swego rywala pod Samoan Drop! I prosto na pineski! Obok Huby Niszczyciela pojawia się krew! Natychmiast przybywa pomoc ratownicza! Bierze szybko Hubę Niszczyciela na noszę, a potem próbuje z nim wyjść! Idą do szatni, ale najpierw Sparta coś rzekł!
- Też musiałem przesiedzieć swoje w szpitalu, dzięki tobie, Hubo. Z szczytu klatki na samochód to złe przeżycie. Wynagrodziłem ci to. To za to. Pas NNO Skull musi być mój!
Potem schodzi do szatni, wraz z ukradzionym pasem.
----
Tak, dobrze myślicie, robię feud Huby ze Spartą. :) O pas NNO Skull.

Polecane: wypożyczalnia samochodów Warszawa

Komentarze:

2011-09-30 19:43:38, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:

Zszedł drabiny


Ucięło "z" . Ciekaaaaawa walka .

2011-09-30 19:44:08, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Nie chce mi się poprawiać już. :)

2011-09-30 19:49:14, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:

Po czym oddaje headbutta w tyłek!


Przypadek ? :) :O

2011-09-30 19:49:38, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Nie.

2011-09-30 19:55:41, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Huba vs Sparta w feudzie ? Nie wiem czy to będzie najciekawsze .

2011-09-30 19:56:53, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Nie kumasz, o co mi chodzi. Daj GG, to ci powiem, jakie mam plany wobec tego. :)

2011-09-30 20:05:12, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Ciekawy plan ...
_

Partnerzy

  1. https://skupaut.waw.pl/