MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wychodzi The Aryan! Przystaje przy narożniku, wchodzi na niego, po czym zaczyna przemawiać!
- Czyżby obiecany MWE Champion, genialny Rothe, mistrz mistrzów, wrestler wszechczasów, a zarazem i wielki pod stylem walki się zjawił? No, Rothe, wychodź, to pokażesz nam swój „genialny” styl walki, dzięki któremu się tylko upokorzysz! Zawalcz o swój pas MWE, który wytrącił się z moich rąk przez głupią walizkę! Walcz, albo zostaniesz ośmieszony przed nimi wszystkimi, przed fanami! Dlatego iż jestem The Aryan, i jestem NIESAMOWITY!
Na ring wychodzi Fredder! Z mikrofonem w ręku, podskakuje do lin, skokiem wchodzi do kwadratowego pierścienia. Wygłasza przemowę.
- Aryanie, twój oponent nadchodzi. Pragnę obwieścić, iż mój przyjaciel Rothe wychodzi na ring! Szykuje nam się zażarta walka, którą zapewne Aryan przegra!
I na ring wychodzi Rothe! Staje na rampie, podnosi ręce do góry, i buchają petardy! Wślizguje się pod liny, po czym zabiera mikrofon Fredderowi, a ten schodzi do szatni.
- Nadszedłem, ale bez pasa, bowiem ten trzyma już sędzia, który właśnie wychodzi! Wiedz, że będę miał pas. Tej nocy z tego budynku wyjdę zwycięsko! Jak widzisz, walizka czyni cuda.
Aryan przejmuje głos.
- Widzę, ale niestety wpadła w niepowołane ręce, tak samo jak mój pas. Już daj mi go, daj, nie krępuj się, i tak będzie mój. Jestem gotów do walki. Bo jestem The Aryan i jestem NIESAMOWITY, i pokonam tego kmiecia w NIESAMOWITYM stylu!
Obaj zawodnicy oddają mikrofony pracownikom. Następnie zajmują pozycje! Sędzia trzyma w górze pas MWE. Zaczynamy!
Rothe (c) vs. The Aryan
Single Match, walka o pas MWE
Mamy gong!

Rothe i Aryan na początek zaczynają się przekomarzać. W końcu ten drugi oddaje prawego sierpowego. Rothe oddaje lewym. I tak się leją, póki jeden z The Boys Of Action zblokował jedno uderzenie. Przeszli do zwarcia. Na początek Aryan kieruje Rothe na narożnik. Przydusza go. Raz, dwa, trzy, puszcza. Aryan następnie przechodzi do headlocka. Side Headlock Takedown i zaczyna przyduszać Rothe. Ale ten go natychmiast podnosi i odpycha. Rzuca go następnie na liny, Irish Whip, zakończony Shoulder Blockiem dla Mr. Awesome. Ale ten natychmiast wstaje! Zawodnicy ponownie przechodzą do zwarcia. Wygrywa je Rothe, który ponownie rzuca swojego przeciwnika na liny! Irish Whip i Running Crossbody dla Rothe! Ten się tego nie spodziewał. Aryan staje nad jego głową, po czym zaczyna rzucać w niego obelgami. Stosuje Elbow Drop, ale Rothe unika! Następnie wykonuje Dropkick! Aryan odbił się od lin, po czym natrafił ponownie na MWE Championa! I ten stosuje Drop Toe Hold!

Ładna walka nam się zapowiada. Rothe ciągnie Aryana za włosy, podnosi go, po czym oddaje headbutta. I kolejny! Następnie rzuca nim na narożnik. I Shoulder Block na słupek! Aryan się w niego wgniata, ale łapie za głowę Rothe, po czym MWE Champion wypada poza ring! Ale Aryan wstaje, łapiąc się za brzuch. Potem wchodzi na narożnik! I Crossbody wycelowane w Rothe! Ale ten łapie Mr. Awesome na ręce, po czym szarżuje nim w narożnik! I rzuca na ring. Sędzia już odliczył trzy. Rothe poszedł za Aryanem, ale niestety, oberwał kopniak w brzuch! Odbija się od lin, po czym staje się ofiarą Slamma Slamu! Jednak potem wstaje, gdyż Aryan ciągnął go za włosy. Oddaje uderzenie w brzuch, po czym powalający podbródkowy! Aryan odskoczył, odbił się od lin, Rothe go odpycha, ponowne odbicie, i rzuca go na przeciwległe liny! Irish Whip i Dropkick od Rothe! Ale Aryan się odsuwa, unika, po czym wykonuje natychmiastowy German Suplex! Pin!

1…

2…

Nieeeeee! Rothe odkopuje!

Obaj zawodnicy natychmiast wstają. Aryan oddaje prawego sierpowego. Zblokowany. Rothe łapie za rękę, wykręca ją, po czym oddaje Slapa w głowę, potem kolejny Arm Wringer, zakończony Leg Dropem! Bolesna akcja! Aryan łapie się za rękę. Puszcza ją, i Rothe zaczyna po niej stąpać! A następnie wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Diving Leg Drop na rękę Aryana! Ale Mr.Awesome natychmiast wstaje, po czym oddaje High Kicka w łeb Rothe! Ten się skula. Aryan oddaje mu prawego sierpowego, po czym ustawia go pod Superplex! Ale Rothe oddaje mu dwa ciosy w głowę, po czym go odpycha! Aryan robi kulę i natychmiastowo wstaje! Ale Rothe wykonuje Missile Dropkick! Powalający się okazał, a jakże, a jakże! Aryan leży na ziemi, Rothe pochyla się nad nim. Zaczyna go przyduszać! A następnie na nim siada! I zaczyna go oblewać serią ciosów! Za czwartym razem Aryan chwyci za jego pośladki, ustawia go pod Powerbomb, ale wykonuje Alley Oop! Rothe łapie się za głowę.

Następnie Aryan chwyci za nogi MWE Championa. Szykuje się Figure Four Leg Drop! Zapina! Rothe próbuje się doczołgać do lin. Aryan jednak go odsuwa! Ale w końcu jeden z The Boys Of Action się przekręca, i to on przejmuje inicjatywę! Ściska jedną z nóg Aryana, po czym obaj wstają! Aryan próbuje Clothesline’u, ale Rothe unika, odbija się od lin i Shoulder Block, ponowne odbicie się i znowu Shoulder Block, i po raz trzeci! Aryan na deskach. I Rothe podchodzi do narożnika! Sygnalizuje Running Punt Kick! Biegnie w Aryana, ale ten natychmiastowo wstaje, szarżuje na swojego rywala, trafia mu głową w brzuch, po czym siada na niego i zaczyna go oblewać serią ciosów pięściami! I tak z dwanaście. Sędzia w końcu go odsunął. Ale Aryan zdołał jeszcze wykonać Soccerball Kick! Gniewne spojrzenie na jego twarzy. Obserwuje swojego rywala wzrokiem, okrąża go. Kiedy ten wstaje, Aryan odbija się od lin, po czym wykonuje Reality Check! Udanie wykonane!


Aryan następnie podnosi swojego rywala, ciągnąc go za rękę. Następnie chwyci go do lin! Przekłada na ich drugą stronę, po czym ustawia go pod Slingshot Neckbreaker! Już Aryan się przygotowywał, ale Rothe się puścił, wykonując zarazem lekkiego Hotshota dla Aryana! Ten się jednak tylko łapie za głowę, na której pojawiły się rany! Rothe przebywa poza ringiem, i zaczyna się kłócić z Mr.Awesome! W końcu wchodzi na ring, wkurzony, i zadaje mu Clothesline’a! Ale nie! Sidewalk Slam od Aryana, i pin!
1…

2…

Było blisko! Ale Rothe ponownie odkopał!

Aryan złapał się za głowę, tak, jakby chciał wydłubać sobie oczy. Oparł się o liny. Dał się zaskoczyć! Nie pozostał czujnym, to Rothe zadał mu uderzenie w plecy spoza głowy! Och! To było bolesne! A następnie wykonuje Scoop Powerslam! Aryana to musiało boleć! Rothe go podnosi, rzuca na liny, Irish Whip! Chop dla Aryana, nie powalający. A następnie Scoop Slam! Ale ten jeszcze siedzi na zadzie. Rothe odbija się od lin, po czym ładuje dropkicka w główkę Aryana! Pin! Dosyć szybki! I ryzykowny nawet!
1…

2…

Nie! To za mało dla Aryana!

Rothe, wściekły, wali rękoma o matę. Aryan, obolały, wstaje. Rothe łapie go za szyję, w celu zrobienia RKO! Już by to wykonał, gdyby nie szybka interwencja Mr.Awesome, który złapał Rothe za biodra i ustawił pod Wheelbarrow Facebuster! Cóż za przepiękna akcja! Rothe łapie się za głowę, gdyby walnął o beton, straciłby parę zębów! Przez ten czas zadowoli się potężnym bólem nosa, który zaczyna krwawić! I Aryan wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Crossbody! Rothe wstaje ociężały, Aryan skacze! Ale Rothe stosuje dropkick w powietrzu! W łeb Aryana! Ten robi w górę rozgwiazdę, po czym ląduje na nogi, ale jego twarz zaczyna krwawić! Rothe następnie go przydusza, i rzuca nim o narożnik! Aryan trafia w niego twarzą! O Mój Boże! Boleśnie wypada poza ring. Rothe się raduje, popisuje się przed publicznością, a ta zaczyna wiwatować! Ale stracił czujność, i Aryan, zmęczony, ustawił go pod Skull Crushing Finale! Ale niestety podeszli do narożnika, po czym Rothe się wyzwolił, i oddał z prawego łokcia! Aryan, mimo lekkiego uderzenia, upadł na ziemię! Rothe wyraźnie się uśmiechnął do siebie.

Pociągnął następnie swojego wroga za nogę, a następnie pociągnął do lin. Ale dostał uderzenie w pachwinę z drugiej stopy! Rothe natychmiast puścił. I stał się ofiarą Showstoppera! Nogą następnie został przyduszany. Raz, dwa, trzy, Aryana od Rothe odsuwa sędzia. I jeszcze raz! Raz, dwa, trzy, i ponownie Mr. Awesome odsuwa sędzia. Rothe wstaje za pomocą narożnika. Opiera się o niego. Aryan szarżuje z Clotheslinem! Ale Rothe kontruje Big Bootem w brzuch, a następnie wykonuje Back Suplex! Ale Mr.Awesome sprytnie zadaje Bulldoga! Piękny! Aryan nagle zdominował Rothe! Następnie zaczyna go oblewać serią kopniaków w głowę. W końcu sędzia go odsuwa! Rothe siedzi na tyłku, opierając się o narożnik! I Low Dropkick Aryana! Rothe jednak wyślizguje się poza liny! Aryan trafia w narożnik! Jego nogi wystają poza ring. Rothe podnosi je, i wali nimi o matę! Wchodzi na słupek. I skacze! Diving Knee Drop! Mógłby zakończyć walkę, ale Aryan unika, a następnie stosuje Throwback! A potem… PIN! To może być koniec! To może być ten moment, kiedy Aryan odzyskuje pas!
1…

2…

Nie! Aryan sam niedowierza, że Rothe nie został już pokonany! Ja też!

Aryan następnie podchodzi do narożnika, sygnalizuje Sweet Chin Music! Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć, krzyczy publiczność! W końcu MWE Champion wstaje, i otrzymuje Sweet Chin Music! Ale unika, i RKO! Aryan jednak chwyci go na ziemię, rzucając nim. Rothe błyskawicznie wstaje, po czym oddaje prawego sierpowego! I przerzuca swojego rywala poza liny, po czym ustawia go pod Hangman’s DDT! Wykonane! I Rothe podchodzi do narożnika, ponownie sygnalizując Running Punt Kick! Szarżuje, ale Aryan błyskawicznie wstał, i wykonał Powerslam! Następnie podnosi ręce w górę, na znak dominacji! Podnosi swojego rywala, ciągnąc go za rękę, a następnie ustawia go tak, aby on był zwrócony do niego do tyłu. I Lifting Reverse DDT! Wykonane z hukiem. Następnie wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Flying Elbow Drop! Były mistrz MWE dominuje nad obecnym MWE Championem! Trafił go prosto w klatkę piersiową! Ale publiczność buczy!

A następnie podchodzi do narożnika i sygnalizuje Sweet Chin Music! Publiczność tym razem nie krzyczy, tylko buczy. W końcu Rothe wstaje. I otrzymuje potężnego kopniaka w łeb! Już z chęcią pinu pochylał się nad nim Aryan, ale nagle do ringu wchodzi Mosorahiki! Atakuje Aryana dropkickiem w plecy!
Aryan wygrywa przez dyskwalifikację, ale Rothe, według panujących zasad, broni swój pas! Ale za to Aryan ma jeszcze prawo do rewanżu!
Mosorahiki nadal leje Aryana, atakuje go pięściami, a następnie wchodzi na narożnik i sygnalizuje Eagle Fly! Przepięknie wykonane! Rothe, zbaraniały, patrzy na to kozim okiem. Mosorahiki wykonał Eagle Fly, a następnie wyszedł poza ring! The Eagle grzebie pod nim, i wyciąga krzesło! Wchodzi z nim na ring, i zaczyna oblewać nim Aryana, po twarzy! I rozstawia krzesełko na środku ringu! Sygnalizuje finiszer Aryana, Skull Crushing Finale, aby go upokorzyć! Aryan wstaje, i Mosorahiki wykonuje Skull Crushing Finale! I wychodzi do szatni. Aryan leży obolały na ziemi. A nagle z szatni wychodzi Fredder, z koszem na śmieci i pasem TT należącym do niego i Rothe! Staje na rampie. Rothe na niego się gapi. Fredder do kosza na śmieci wrzuca swój pas! Co to ma znaczyć? Następnie po schodkach wchodzi na ring, bierze mikrofon od pracownika MWE! Przemawia!
- Mam teraz dużo do roboty przez ciebie. Ciągle ciebie biją, na dodatek wygrywasz w tak nieczysty sposób swój pas! Nie jesteś prawdziwym facem, a ja stanę się heelem, bowiem przechodzę na stronę Aryana, a z naszym teamem koniec! Nie chcę siedzieć z frajerem tutaj! Zasługuję na więcej, nie mogę być pod kloszem!
I następnie oddaje mu potężne uderzenie w głowę mikrofonem! Rothe odsuwa się od lin. Potem obrywa koszem na śmieci! Fredder go odkłada, i ustawia swojego byłego TT partnera pod Go To Sleep! Wykonane! A następnie podnosi swojego nowego TT partnera, Aryana, po czym schodzi z nim do szatni! Rothe, przez ten czas, leży na macie, a obok niego pas MWE, który nadal do niego należy.
-------
Aryan, zmieniłem lekko plan, ale tylko w tym punkcie. :D
----------
Teraz napiszę jakąś galę w stylu Raw, Smackdown... a potem PPV!
Komentarze:

2011-10-06 18:57:52, Aseyen:

Go-To-Sleep:
Dobrze ;) Ja już mogę spokojnie śledzić temat, ponieważ osiągnąłem cel.
Postać Aseyena, na forum.
A i jakby co pamiętaj, że wprowadziłem zmianę w karcie.

Nazwa : Aseyen
Rola : Face
Styl : American
Wzrost : 196
Waga : 112kg
Charakterystyczne akcje : DDT, Spear, Big Boot
Dźwignie : Sharpshooter
Finishery : Pedigree


Takie krótkie przypomnienie.

2011-10-06 20:43:46, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Dobra walka . Tylko troszkę za mocno zmieniasz wizerunek Freddera :<

2011-10-07 15:20:43, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Większość heel turnów jest natychmiastowych. !?

2011-10-07 15:31:38, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
No w sumie ... Teraz planujesz zrobić z The Eagla i Rothe team ?

2011-10-07 15:32:52, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Tak. :P

Piszę właśnie galę, na której dowiemy się resztę pojedynków na galę PPV, będzie ich łącznie sześć, zastanowię się nad bonus match. :D

2011-10-07 15:39:29, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Dostałeś wiadomość którą wysłałem Ci na GG ? Zrób jakiś Main Event :<

2011-10-07 15:40:47, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Na GG obecnie nie mogę wejść, bo jestem na innym kompie - informacje na profilu.
Main Event tej gali będzie Battle Royal o pretendenta do WHC, ale PPV... nie powiem. :D

2011-10-07 15:56:55, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Masz już zaplanowane walki ?

2011-10-07 15:57:40, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Tak.

I właśnie niedługo doczekacie się nowego zawodnika. :D Może nawet na PPV będzie uczestniczył.

2011-10-07 16:03:39, Doktor Krówcio:

Nazwa: Green Master
Rola: Heel
Styl: Technical
Wzrost: 191cm
Waga: 129 kg
Charakterystyczne akcje: Irish power, Kick of Grass, Powerbomb, Suicide Dive.
Dźwignie: Gold Lock.
Finishery: Green rood, Fly pig.

2011-10-07 16:05:00, Go-To-Sleep:

Doktor Krówcio:
Niach, dobrze. :D Tylko parę akcji muszę na youtube zobaczyć. :)

2011-10-07 16:05:44, Doktor Krówcio:

Go-To-Sleep:
Ojej, a niektóre wymyśliłem, to opisy ci dam :(

2011-10-07 16:07:26, Go-To-Sleep:

Doktor Krówcio:
Oki.
Znam Powerbomb, Suicide Dive, a Irish Power i Green Rood mi się jakoś kojarzą, ale nie jestem pewny.

Irish Power to chyba Irish Curse prędzej. :D

2011-10-07 16:11:06, Doktor Krówcio:

Go-To-Sleep:
Irish power wymyśliłem, cicho siedź :) Zaraz ci opisy dam.

2011-10-07 16:11:08, na kolana i do pana:

Doktor Krówcio:
Fly Pig ? Znowu coś w stylu AirBuorne ?

2011-10-07 16:13:14, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Dużo finiszerów to salta.
Doktor Krówcio:
Oki.

2011-10-07 16:20:52, Doktor Krówcio:

na kolana i do pana:
Może.

Go-To-Sleep:
Fly Pig to rzut przeciwnikiem na matę i skok na niego (z saltem) i pin.
Irish Power to nic innego jak Irish Curse tylko inaczej nazwane :) W sumie to można napisać Irish Curse i dać do Finisherów.
Green Rood to skok z narożnika na przeciwnika, przeciwnik otrzymuje gdzieś cios z prawej ręki.

2011-10-07 16:22:50, Go-To-Sleep:

Doktor Krówcio:
Czyli kumam, że Fly Pig to jakiś Slam, a potem Standing Moonsault i pin.
Irish Power to Irish Curse.
A Green Rood to taki Flying Clothesline.

Tylko wytłumacz mi jeszcze Kick Of Grass i będzie dobrze.

2011-10-07 16:27:18, Doktor Krówcio:

Go-To-Sleep:
Kopnięcie nogą w klatę, że przeciwnik idzie na natychmiastowe spotkanie z trawą :|

2011-10-07 16:28:14, Go-To-Sleep:

Doktor Krówcio:
Coś w stylu "This Is Sparta!", albo po prostu Big Boot. :D

2011-10-07 16:29:53, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Green Rood to moim zdaniem Flying Elbow Drap :O

2011-10-07 16:29:56, Doktor Krówcio:

Go-To-Sleep:
Tak, tylko przeciwnik ma się natychmiastowo spotkać z ziemią.
Wychodzi na to samo :D

2011-10-07 16:32:26, Go-To-Sleep:

Doktor Krówcio:
Tak jest. :D
na kolana i do pana:
No właśnie nie, bo by wtedy z łokcia oberwał.

2011-10-07 16:33:26, Doktor Krówcio:

Go-To-Sleep:
To co, kiedy komuś przyłoży mój zielony mistrz? :O

2011-10-07 16:34:59, Go-To-Sleep:

Doktor Krówcio:
Hmmmm... koleś leży, chyba, że to Sparta lub Guido Gigant.

2011-10-07 16:37:22, Doktor Krówcio:

Go-To-Sleep:
No to wybierz mu przeciwnika :O

2011-10-07 16:37:56, Go-To-Sleep:

Doktor Krówcio:
Będzie miał na tej gali Asvela.

2011-10-07 16:38:13, na kolana i do pana:

Doktor Krówcio:
Mogę ja wybierać ? :)

:at:Down

Ok , ok ... :O

2011-10-07 16:39:48, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Koleś, ja już piszę dla niego walkę, nie ma odwrotu. Pojawi się równo z tą galą przed PPV.

2011-10-07 17:32:46, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Wolny post :O

2011-10-07 17:35:51, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Koleś, dzisiaj się nie wyrobię. :)

2011-10-07 17:36:49, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Koleś , nie pisz do mnie koleś ??

2011-10-07 17:38:08, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Koleś, oki. :D

2011-10-07 17:40:20, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
... :O Ilu osobowe będzie battle royal o pretendenta do pasa WHC ? :O

2011-10-07 17:41:28, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
8 bodajże.

2011-10-07 18:11:20, Aseyen:

Go-To-Sleep:
Chcesz to mogę iść do Heel'a.

2011-10-07 18:16:56, Go-To-Sleep:

Aseyen:
E tam, spokojnie, będziesz tweenerem. :D

2011-10-08 16:06:14, Wisdom Tooth:

Cześć, tęskniliście?

:at:Down
Tak, to ja.

2011-10-08 16:06:40, Go-To-Sleep:

Wisdom Tooth:
Unledo?

2011-10-08 16:09:50, na kolana i do pana:

Wisdom Tooth:
Taaa .

2011-10-08 19:53:20, Shaggy Killer:

I tak nie wygrasz RR. ;) Koleś!

2011-10-09 10:36:34, Wisdom Tooth:

Mniej więcej śledziłem temat, ale może mi ktoś przybliżyć, co i jak? Chodzi mi głównie o pasy...

Partnerzy

  1. kwalifikacja okresowa warszawa