MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
A oto gala poprzedzająca galę PPV i uzupełniająca kartę.
----------------------
Nasze kamery teraz zwrócone są na pokój GM-a! A tam widzimy właśnie jego, i Mastera Of Game w towarzystwie Philipa Watsona! Chyba coś negocjują. Zwróćmy uwagę na nich! Pierwszy przemawia GM!
GM: - No, po co was diabli tutaj ciągną!
PW: - Nie mnie, a mojego partnera z teamu. Ja jestem tylko jego ochroniarzem. MoG, gadaj!
MoG: - Otóż tak. Na najbliższym PPV, które odbywa się niedługo, mam już zapewnioną walkę o mój pas. Chciałbym jednak teraz stoczyć jeszcze jedną walkę, bez dyskwalifikacji, w trybie natychmiastowym, i to dzisiaj! Mogę panu dać wielkie pieniądze!
Ale nagle, bez pukania, do pokoju wchodzą K5W i Bossiskit! Ten pierwszy przemawia.
K5W: - Chcesz walkę bez dyskwalifikacji? Mogę ci ją zrobić teraz, w tym pokoju, dzisiaj, w trybie natychmiastowym, czy jak to było. Rozpętam piekło! Boss, wyjdź, ja tutaj z tymi dwoma sobie sam poradzę!
Bossiskit posłusznie wyszedł, K5W jednak już został zaatakowany Clotheslinem od obu panów! Zaczynają go lać, a następnie Philip Watson ustawia go pod Spinebuster! Ale najpierw Maczomx obrywa Big Boota od MoG’a, a potem przyszła pora na Spinebuster! GM, widząc to, uciekł z pokoju! A następnie MoG z PW rzucili Maczomxem o szafę, a potem wykonali podwójny Suplex na biurko! Te się załamało! A potem Philip Watson chwycił za krzesło! I zaczął nim lać K5W! W końcu od niego odeszli. Master Of Game zabrał głos.
- Nie naskakuj więcej na mnie, bo inaczej zobaczysz, że będzie jeszcze gorzej. Pamiętaj, na następnym PPV zjawiasz się w ringu, walczysz o mój pas. Nie przeszkodzi mi nawet Bossiskit! To my już idziemy. Chodź, Watson.
I wyszli z pokoju, z hukiem zamykając za sobą drzwi. Z kolei K5W, zakrwawiony, leżał na ziemi.
-----------------------
Z szatni wychodzi The Aryan! Wściekły, z mikrofonem w ręce, w towarzystwie Freddera. Obaj wchodzą na ring, potępieni przez publiczność! Unoszą ręce w górę, po czym podchodzą do narożników naprzeciw siebie! A potem biorą mikrofony od pracowników MWE. Na początek przemawia Fredder!
- Przyszliśmy tutaj bez pasa MWE, ale z nim wrócimy! Mój partner, The Aryan, żąda walki o pas MWE! Teraz! I to jeszcze postawił jasne warunki! Ma to być Lumberjack Match! Tu i teraz!
Publiczność się raduje! Ale nagle wtrąca się The Eagle! Wychodzi z trybun, a następnie po schodkach wbiega na ring!
- Niestety, ale tej walki nie otrzymasz. Rothe to od dziś mój Tag Team partner i mówi, że jest zajęty czym innym, a nie walką z takimi słabeuszami jak ty. Twój cały Lumberjack Match będzie na najbliższej gali PPV, której nazwa jest już wiadoma! Czyli Ironfists On The Way! A teraz… zmierz się ze mną, sam na sam, w końcu będzie nas czekała prawdziwa walka, a nie wtrącanie się w nieswoje sprawy! Zgadzasz się?
Aryan teraz zabiera głos!
- Jeśli myślisz, że ze mną wygrasz, to wiedz, że nadzieja matką głupich. Ale na walkę się zgadzam, dlatego iż jestem The Aryan i… jestem… NIESAMOWITY! Walka będzie ustalona według moich życzeń. Walka ta będzie bez żadnej stypulacji, single match, ale za to bez count-out! Fredder, schodź do szatni. Na niego nie potrzebuję żadnej pomocy, dlatego, że jestem The Aryan, i jestem NIESAMOWITY!
Mosorahiki zabiera głos!
- A w tej walce dowiesz się, że niesamowitym nie jesteś.
Zawodnicy oddają mikrofony pracownikom, a Fredder schodzi do szatni.
The Aryan vs. Mosorahiki „The Eagle”
No Count-Out Match

Mamy gong!

Na dobry początek zawodnicy od razu przechodzą do zwarcia. Aryan jednak je wygrywa, bo próbuje wyrzucić rywala poza ring. Ale ten łapie się lin, i staje na ich drugiej stronie. Oddaje low kicka po lewym udzie Aryana, a potem Hotshot! Nie powalił on Aryana. The Eagle wchodzi do ringu. Clothesline, unikniony, Mosorahiki odbija się od lin. Dostaje lewego sierpowego, a potem zawodnicy zaczynają się obijać! Wygrywa The Eagle, który skacze i wykonuje Enzuigiri! Aryan na deskach. The Eagle następnie odbija się od lin. Polish Press! Ale nie, Aryan uniknął. The Eagle zwija się z bólu na ziemi. Aryan potem go podnosi, przyduszając, i wykonuje Falcon Arrow, wyrzucając zarazem Mosorahikiego poza ring! To było bolesne! Mosorahiki jednak stanął szybko. Aż tak, że kiedy Aryan wyszedł, The Eagle zdążył wykonać w jego plecy dropkicka. Aryan upadł, a następnie na nim usiadł Mosorahiki! Oblewa go serią ciosów! W końcu Aryan go odrzuca. I potem oddaje Clothesline! Podnosi go, przyduszając go, wali jego głową o narożnik, i rzuca na ring.

Ale The Eagle natychmiast wstaje! Oddaje Jumping Heel Kicka swojemu wchodzącemu oponentowi, w głowę! Ten jednak mało ucierpiał. Mosorahiki oddaje kolejnego, a potem wchodzi na liny, łapie Aryana za głowę i Banshee! Ale nie! Ten jednak wykonuje Proto Bomb, i rzuca wrogiem na beton! The Eagle natychmiast wstaje. Aryan skacze, i Axe Handle From Ringside! Eagle jednak unika, odwraca swojego oponenta i wykonuje Hurraicanranę! Mr.Awesome uderza o bandę! The Eagle następnie rzuca go na trybuny! Odbija się od bandy i skacze, z chęcią wykonania 720 DDT! Ale Aryan go łapie! Wykonuje Powerslam! Niezły, acz powolny! A potem zaczyna go oblewać pojedynczymi stąpnięciami. Potem go podnosi. I rzuca w bandę! Mosorahiki przeskakuje na drugą stronę, ale Aryan skacze i zadaje Crossbody z bandy! Potem błyskawicznie wbiega na ring. The Eagle po paru sekundach też. Aryan szarżuje z Jumping Knee! Ale Mosorahiki kontruje, unika tego i DA Shout Out! Niezły zwrot akcji!

Mosorahiki pochyla się nad Aryanem. Zaczyna do niego rzucać obelgami. Następnie oddaje Leg Drop! Bolesny! Aryan, z bólu, wstaje. Mosorahiki zachodzi go od tyłu, ale jego dawny TT partner oddaje prawym łokciem, a ten sam następnie wykonuje Flash Back! Aryan następnie unosi ręce w górę na znak dominacji! Pochyla się nad The Eagle, ale ten stosuje Roll Up! Doskonały pin!

1…

Aryan łapie za linę! Mosorahiki zmuszony jest przerwać pin!

Obaj zawodnicy wstają. Mosorahiki oddaje low kicka. Aryan łapie za jego nogę! Puszcza ją, i Clothesline! Kolejny! Aż w końcu czeka, aż jego rywal wstanie. I wykonuje Saito Suplex! Ale Mosorahiki robi fikołka w powietrzu, wywiązuje się, odbija się od lin i Running Hurraicanrana! Wykonane! A następnie wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Polish Press! Skacze, ale… nadziewa się na kolana Aryana! Ten jeszcze nie próbuje pinu. Wchodzi na narożnik, i skacze! Flying Elbow Drop dla Mosorahikiego! Aryan następnie ciągnie go za nogi, chce go odsunąć od lin. Ale The Eagle łapie się najniższej linki! I potem odrzuca Mr. Awesome! Odbija się od trzeciej liny, i Rolling Savate w powietrzu! The Aryan odsuwa się, unika, i wykonuje Inverted Powerslam! Aryan następnie klepie się po lewym biodrze, i chwyci Mosorahikiego za włosy! Podnosi go, a następnie wyrzuca poza ring!

Aryan próbuje się wyślizgnąć poza liny, ale już otrzymał dropkicka w głowę, niemożliwego wręcz dropkicka, od Mosorahikiego! Wypadł poza ring, a następnie został podniesiony za rękę! I The Eagle stosuje Arm Wringer, a następnie Leg Drop! No, ładnie wyszło! I potem go podnosi! Bierze go na bandę! Zaczyna walić jego głową o nią! Za czwartym razem jednak Aryan oddaje lewym łokciem, po czym podnosi swojego rywala i rzuca nim o bandę! Zarył głową! I potem rzuca go na narożnik! Z całej siły! Mosorahiki odbija się od niego, a potem zostaje rzucony na ring przez swojego byłego TT partnera! I Aryan wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Flying Elbow Drop! Skacze, ale Mosorahiki unika! Aryan wstaje, i The Eagle wykonuje Jumping DDT! I stosuje pin!

1…

2…
Nie! To nie ten moment!

The Eagle się wścieka, wali pięściami o ziemię. Podnosi swojego rywala za rękę, ale ten oddaje mu uderzenie z lewej pięści w korpus! I rzuca go na liny. Ale The Eagle odbija się od niego i Moonsault! Przeskakuje nad szarżującym Aryanem, który wbił się w narożnik. A następnie Mosorahiki ustawia go pod Tornado DDT! Cudne! Wykonane! Bardzo dobra walka! Aryan łapie się za głowę. Mosorahiki z kolei przeskakuje na drugą stronę lin! Sygnalizuje West Coast Pop! Aryan już właśnie powstał. I The Eagle skacze! Próbuje wykonać West Coast Pop, ale się nie udało, bowiem The Aryan uniknął! I ten natychmiast próbuje ustawić rywala pod Skull Crushing Finale! Ale ten się wywiązuje. I Snapmare dla Aryana!

Następnie The Eagle wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Eagle Fly! Ale Mr. Awesome natychmiast się podniósł, i zadał High Kicka swojemu rywalowi! Ten upada z narożnika na ziemię. I Aryan siada na nim! Zaczyna go oblewać serią ciosów! Za dziesiątym odsuwa go od niego sędzia. Mosorahiki opiera się o narożnik! I The Aryan szarżuje, Jumping Splash! Ale Mosorahiki przeskakuje na drugą stronę lin, po czym wchodzi na narożnik! Próbuje wykonać ponownie Tornado DDT! Ale Aryan go podnosi, i Powerbombem rzuca go na środek ringu! A następnie sygnalizuje Sweet Chin Music! Po sześciu sekundach The Eagle wstaje, publiczność buczy, Aryan wchodzi z Sweet Chin Music. Ale The Eagle unika, i próbuje zrobić Frankensteiner! Ale Aryan nim rzuca na ziemię. Mosorahiki natychmiast wstaje, szarżuje, ale Aryan kontruje Powerslamem, i natychmiastowy pin!

1…

2…

3…!
Aryan wygrywa walkę bez użycia finiszera! Ale próby były. To tylko oznacza, że jest potężny, że jest doprawdy NIESAMOWITY, jeśli wygrywa z doświadczonym Mosorahikim! Uradowany wychodzi do szatni.
----------
Nasze oczy są teraz zwrócone w stronę na Spartę, który właśnie jest w garażu? W ręku trzyma niby swój pas NNO Skull. Zostaje jednak zagadany przez Sira Matizo, który trzyma w ręce pas Extreme Championa! Zabiera głos, patrząc na Spartę wzrokiem, w którym widać czystą kpinę. Tak, kpinę.
SM: - No, Sparta się zaopatrzył w pas, którego by nawet tacy słabeusze jak Amazing Superstar, Eraise, a wręcz można powiedzieć całe MWE, nie chcieli! Ja bym z kolei ten pas wyrzucił do kosza, bowiem w tym budynku jestem najlepszy! Ja mam fajniejszy pas, Extreme Championa, a ty, grubasie, masz tylko NNO Skull!
Sparta popatrzył na niego wkurzonym wzrokiem.
S: - Słuchaj, malcu. Jeśli chciałeś z siebie zrobić niesamowitego, nie udało ci się. Nie popiszesz się przede mną, a NNO Skull to wielki krok w przód, na drodze do World Heavyweight Championa! Wiedz, że jestem litościwy, dlatego nic z tobą poważniejszego nie zrobię, wolę się skupić na lepszych idiotach, czyli braciach Superstar, z którymi właśnie mam walkę. Spadaj, knypku.
I następnie Sparta odepchnął Sira Matizo, który potknął się o skrzynki i upadł. Sparta z kolei wszedł do budynku po schodkach.
-----------
Na ring wchodzi Green Master! Debiutant! Słychać jego wejściową muzykę, buchają petardy, rampa świeci się na zielono. Robi fikołka przed ringiem, po czym już tam ląduje! Kolejny koziołek, po czym staje przy narożniku.

Asvel także wchodzi! Ociężały, po schodkach. Publiczność buczy! Wchodzi na narożnik! Podnosi ręce w górę, z uniesionym palcem wskazującym, a potem schodzi do kwadratowego pierścienia!
Green Master vs. Asvel
Single Match[/i]

Mamy gong!

Gabaryty tych zawodników się różnią, Asvel wygląda na silniejszego. W każdym razie przechodzą w zwarcie. Wygrywa je Green Master, który przechodzi do headlocka! Ściska, ściska, ale Asvel atakuje go łokciem w brzuch i odpycha na liny. Irish Whip i unikniony Clothesline od GM-a. Sprytnie! I zawodnicy zaczynają się lać. Wygrywa Green Master! Po potężnym Roundhouse Kicku przyszedł czas na Wheel Kicka! Asvel opiera się o narożnik. GM szarżuje z Clotheslinem! Trafił, złożył się następnie do Bulldoga, ale Asvel go odpycha! Jeszcze raz próbuje zaszarżować, ale Asvel wykonuje Back Body Drop i GM o mało co nie wypadłby poza ring! Ale złapał się trzeciej liny. Przeskoczył przez nie, po czym oddał prawego sierpowego. I kolejny, aż w końcu bierze Asvela pod headlocka! Ten się wywiązuje, ale Green Master chwyci jeszcze za jego rękę! Przyciąga go do siebie i wykonuje Gutbuster! Asvel leży na macie.

Green Master następnie podnosi Asvela. Ustawia go pod Powerbomb! I już go podnosi, ale ten nagle odskakuje! Rzuca potem rywalem na liny, Irish Whip i Big Boot dla Green Mastera! Okazał się powalający! GM łapie się za twarz. Asvel próbuje go podnieść, ale ten wsadza mu palec w oko! A potem natychmiastowo wykonuje Kick Of Grass! I Asvel zostaje odepchnięty na narożnik. Green Master szarżuje z Front Dropkickiem! Ale Asvel odskakuje, po czym oddaje Kenka Kick. GM wstaje, ale natychmiast otrzymuje DDT! Asvel odsuwa go od lin, po czym pin!
1…

2…

Nie, to jeszcze nie jest na pewno ten moment!

Asvel wstaje, podnosi rywala, ciągnąc go za rękę. Ale Green Master oddaje Big Boota! Następnie rzuca swoim rywalem na liny. Irish Whip, GM robi salto dla popisu, po czym oddaje Chick Kick! Asvel jednak natychmiast wstał. I staje się ofiarą Irish Power! Ale nie, Asvel chwyci Green Mastera za głowę, po czym także oddaje Shoulder Facecrushera! Skończyło się na tym, że to GM ucierpiał. Asvel następnie podchodzi do narożnika! Sygnalizuje Speara! Green Master posłusznie wstaje. Asvel szarżuje! Ale sprytny unik Green Mastera, po czym ten oddaje Kick Of Grass! Asvel na ziemi! A potem GM odbija się od trzeciej liny, i wykonuje niesamowite Suicide Dive! Pan od Speara i Edgecution ucierpiał! No, Green Master, debiutant, zdominował Asvela!

Następnie wchodzi na narożnik. Sygnalizuje Green Rood! Czeka tylko, aż Asvel wstanie. Posłusznie to zrobił, a następnie skoczył, wychylając swoją prawą rękę, aby zrobić Green Rood! Ale Asvel sprytnie jej uniknął, a następnie zaszarżował na stojącego ze Spearem! GM jednak uniknął. Asvel następnie przelatuje przez liny, i ląduje na betonie, na plecach! I potem Vaulting Body Press dla niego, od GM-a! To było bolesne! Następnie ten go rzuca na narożnik. Asvel od niego się odbija, a potem Green Master rzuca go na ring! I wchodzi na liny, skacze, i kombinuje Suicide Dive! Ale Asvel unika, GM natychmiast wstaje, ale staje się ofiarą German Suplexu! Wykonane! Ale potem GM wstał. Asvel szarżuje, ale otrzymuje Gut Kicka, po czym staje się ofiarą błyskawicznego Powerbombu! Natychmiastowy pin!
1…

2…

Asvel cudem się uwolnił!

Green Master się wścieka. Poprawia sobie swoje długie włosy pomalowane na zielono, po czym siada na Asvelu. Zaczyna go lać pięściami! Za dziesiątym razem sędzia go odsuwa. GM, z nerwów, chciał już odepchnąć sędziego, ale ten się odsunął. I GM rozpoczął od Leg Dropu dla Asvela! Następnie unosi ręce w górę na znak dominacji! Asvel korzysta z sytuacji, przechodzi na drugą stronę lin, i ciągnie za włosy Green Mastera! I Hotshot! Wchodzi na ring. I zaczyna stąpać po Green Masterze! A następnie czeka, aż wstanie. Sygnalizuje Edgecution! GM posłusznie wstał. I Asvel wykonuje Edgecution! Ale nie, Back Body Drop od Green Mastera! Asvel wywraca się poza niego, wstaje, szarżuje, ale Tirl-A-Whirl Backbreaker i pan od Speara i Edgecution leży na macie obolały! I potem GM przeskakuje z nogi za nogę! Podnosi swojego rywala, ciągnąc go za rękę, rzuca go na liny, Irish Whip i Wheel Kick dla Asvela! Nie no, niesamowite! Potem odbija się od lin i Suicide Dive! A potem wycieńcza go Elbow Dropem!

Asvel leży na ziemi, jakby go buldożer trzasnął, a Green Master z kolei sygnalizuje Fly Pig! Czeka tylko, aż Asvel wstanie. Ten posłusznie to uczynił, otrzymał Gut Kicka, następnie Scoop Slam, a potem Standing Moonsault! I to cała idea Fly Pig. Asvel się podnosi, opierając się o liny. Ale GM już wchodzi na narożnik, i czeka tylko, aż będzie mógł wykonać Green Rood! Wykonał! Potem odsuwa Asvela od lin, po czym następuje pin! Tak jest! Green Master pewnie wygra swoją walkę, swój debiut raczej!

1…
2…

3…!
[b]I jest! Green Master zalicza udany debiut w MWE! Odczucia publiczności są mieszane. Cieszą się z widoku nowego, ale wiedzą, że to heel! W każdym razie GM błyskawicznie schodzi do szatni. Asvel zostaje w ringu, krwawiąc i leżąc!

Nasze kamery są teraz zwrócone na pokój treningowy, gdzie sztangę próbuje podnieść Aseyen! I udanie! Ale niepostrzeżenie wchodzi tam nikt to inny, jak Pinius! Ogląda próby Aseyena, po czym, kiedy ten puścił sztangę i położył na ziemi. Przemówił.
P: - Hmmmm… interesujące… interesujące… bardzo interesujące… jak ty się rozgrzewasz i jak ci się to nie udaje. No… ćwicz dalej, ja ci nie przeszkadzam.
A: - Jesteś taki kozak? Sam spróbuj to podnieść, zdrowe 200 kg! Strongman nie jestem, mimo, że walczę stylem American!
P: - A dobrze. Spróbuje. Jestem lżejszy od ciebie, ale zobaczysz, że silniejszy dużo.
Pinius następnie podnosi sztangę. Ale niestety tylko na wysokość klatki piersiowej, następnie puszcza, zdyszany. Aseyen się śmieje.
A: - Tak, tak… może ci hantle dwukilogramowe kupić, abyś sobie poćwiczył? Hahahaha! Patrzcie go, patrzcie, jaki matoł!
P: - Cicho bądź, albo przywalę ci tą sztangą.
A: - O, i jeszcze grozi! Szkoda tylko, że tej sztangi nie podniesiesz dłużej niż na trzy sekundy! Hahahaha! Nie mogę się powstrzymać ze śmiechu! Do kabaretu się nadasz!
P: - Słuchaj, taki jesteś cwany? Zbliża się Ironfists On The Way, z chęcią z tobą zawalczę, będzie to dla nas pierwsza walka na PPV, co ty na to? Od tej pory wrogowie się zmierzą w ringu, postaram się poprosić GM-a o stypulację Steel Cage.
A: - Muahahahaha! Z takim jak ty nie warto walczyć, ale co najmniej zaprezentuję swój move-set na tobie! I to cały! To do karty dodamy walkę Aseyen i Pinius, Steel Cage, kumam? Abyś się zadusił w tej klatce, haha!
Ale nagle, do pokoju treningowego, wchodzi także Green Master! Podniecony cały swoim pierwszym zwycięstwem. Zaczepia go Pinius!
P: - O, przyszedł debiutant, który już się jara swoim pierwszym zwycięstwem, ale zarazem i ostatnim! No, ty podnieś tą sztangę, no! Zobaczymy twoją siłę!
GM: - Nie chce mi się i dziękuję, bowiem Green Master nie chce się zadawać walką z takimi kmiotkami na najbliższym PPV Ironfists On The Way!
A: - A, to bardzo ciekawe.
GM: - Zaraz, wy to nie Aseyen i Pinius?
A: - A… no tak, a co?
GM: - A bo właśnie mam z wami triple threat match z stypulacją Chairs Matchu, czyli, że możemy bić się krzesłami! Tacy idioci jak wy mnie nie zrozumieją, w każdym razie do Ironfists On The Way i abyście podnieśli tą sztangę!
P: - Jeszcze się policzymy!
Green Master, bez słowa, wyszedł z pokoju treningowego. A następnie nasze kamery przenoszą się na ring!
---
Na razie dodane do karty zostało dwa pojedynki, czyli: Chairs Match Aseyen-Pinius-Green Master i starcie o pas MWE Rothe vs. The Aryan w Lumberjack Matchu! A na razie na ring wchodzi Sparta wraz z pasem NNO Skull! Publiczność buczy, Sparta do kwadratowego pierścienia wchodzi po schodkach! Bierze od pracownika MWE mikrofon, po czym przemawia.
- Nastał czas na Handicap Match, w którym bracia Superstar pożegnają się ze swoim życiem.
Po tej krótkiej przemowie jeszcze nie oddaje mikrofonu, ale publiczność wyraźnie buczy! Ale słychać muzykę wejściową braci Superstar! Idą po rampie wraz z wózkiem inwalidzkim, na którym siedzi Huba Niszczyciel, w bandażach! Następnie chwyci mikrofon ociężale, i przemawia!
- Na czas Ironfists On The Way w pełni sił nie będę, Sparto, ale wiedz, że twój pas, a raczej mój, tylko że ukradziony, czyli pas NNO Skull, będzie na szali właśnie na tym PPV, w meczu Last Man Standing, bez dyskwalifikacji, a będziesz walczył z The „Per B” Superstarem! Ponownie, wierzę w niego, i tym razem ciebie ogra, a następnie pas NNO pójdzie w moje ręce, a jak nie… to wiedzcie wy, fani MWE, że nastąpi powrót starego Huby, tego, którego każdy się lęka, tego, który zgniecie wszystko!
I Sparta przemawia.
- Po prostu jesteś tchórzem. Chcesz zdobyć MÓJ pas, który jest MOJĄ własnością, i na którego JA zasługuję po takiej karierze, ale ty nie umiesz jego zdobyć, ty po prostu wolisz nasłać na mnie braci Superstar, którzy narażają własne życie, ale potem ty i tak osiągniesz ten pas. Bracia Superstar, jesteście zwykłymi naiwniakami!
I Sparta oddaje mikrofon, ale przemawia Per B!
- Słowo się rzekło, Sparto. Spoczywaj w pokoju.
I The Superstar rzuca mikrofonem o rampę, a następnie rozdziera swoją marynarkę, zdejmuje spodnie, a te same czynności wykonał Amazing Superstar! Następnie wchodzą na ring, po czym ustawiają się do walki!
Sparta vs. The „Per B” Superstar, Amazing Superstar
1 vs. 2 Handicap Match
Mamy gong!

W ringu na razie stoją Sparta i The „Per B” Superstar!

Na początek wrogowie podchodzą do siebie i zaczyna się zwarcie. Sparta jest dużo silniejszy, więc łapie za głowę Per B. I go odpycha. Na liny. Irish Whip i próba wykonania Bicycle Kicku u The Superstara. Sparta oberwał, ale dla niego to był tylko lekki cios, zobaczcie na jego masę! W końcu Per B oddaje mu prawego sierpowego. I kolejny. Już trzeci. Aż w końcu Roundhouse Kick! Sparta lekko się skulił, po czym była próba wykonania Track SS! Ale Sparta nim rzucił. Per B wstał, po czym oddał prawego prostego. Sparta oberwał, ale zaatakował mocnym podbródkowym. The Superstar powalony, ale szybko wstaje. I headlock Sparty! Ale The Superstar atakuje łokciem. To nic dla Sparty, który puszcza oponenta, i potem stosuje headbutta! The Superstar oparł się o narożnik. Per B zauważył szarżującego Spartę, uniknął, złapał go i oddał piątkę z Amazing Superstarem. Zmiana! The Superstar łapie rywala, a jego brat wchodzi na narożnik i Diving Foot Stomp po jego plecach! Nieźle!

Więc teraz w ringu jest Amazing Superstar. Obija prawą pięścią swojego rywala. Po sześciu uderzeniach rzuca go na narożnik. Ale Sparta silniejszy! Przykłada olbrzymią siłę. Amazing wręcz odbija się od narożnika! I Sparta wykonuje Cool Shot! Ale nie! Ten sam został odepchnięty, cudem. Amazing Superstar oblewa go serią Knee Dropów. Po dziesięciu sędzia go odsuwa, a Sparta szarżuje na niego z Clotheslinem! Amazing jednak unika, po czym wykonuje dropkick! Sparta powalony. I pin!

1…

Nic nie wyszło z tego. Amazing Superstar odlatuje na sporą odległość.

Amazing Superstar łapie się za głowę. Po czym szarżuje na Spartę z Clotheslinem! Ale ten sam oddaje wszechpotężnego Big Boota. Jednak brat Superstar wstaje. Dostaje jednak uderzenie, czyli prawy sierpowy, a następnie Sparta szykuje Powerslam! Cudnie wykonany! I popisuje się przed publicznością. Ale… The Superstar łapie za jego ręce, po czym chwyci do siebie. Amazing korzysta z tego, bowiem oddaje lewego sierpowego. I Sparta powalony. Amazing Superstar zmienia się z swoim bratem, po czym ustawia go na narożniku, rzuca nim i Splash! Sparta leży. The Superstar odbija się od lin, po czym Leg Drop. I siada na rywalu. Chce go oblewać serią pięści, ale Sparta go chwyci za uda i wykonuje Powerbomb! Niesamowite!

Po czym Sparta podnosi swojego rywala, chwytając go za włosy. I rzuca nim o narożnik! Per B nieźle ucierpiał, a następnie otrzymał Giant Slapa. Aż usiadł z wrażenia. I Sparta go ciągnie za nogi, podnosi i Alley Oop Bomb! Amazing Superstar, na drugiej stronie lin, się wkurza. A z kolei The Superstar łapie się za pośladek! Sparta go podnosi, i chce wykonać Saito Suplex! Ale The Superstar odskakuje do tyłu! Odbija się od lin, po czym wykonuje Wheel Kick! Sparta obrywa, opiera się o liny. I The Superstar kładzie go na drugiej linie! I skacze. Byłby Running Hotshot, gdyby Sparta nie odstawił nogi do tyłu! Ta się wbiła w brzuch Per B. A potem ten otrzymał DDT! Pin!

1…

2…

A jednak! The Superstar cudem odkopuje! Sparta nie może uwierzyć!

Amazing Superstar przedrzeźnia go za linami. Sparta się wkurza, po czym zaczyna go przyduszać, podnosi go, i ustawia pod Two-Handed Chokeslam! I rzucił Amazing Superstarem! Prosto na beton! Odwraca się, i na niego szarżuje Per B! Ale Sparta ustawia go pod Samoan Drop! Ale The Superstar łapie się lin, przeskakuje na drugą stronę, po czym oddaje Low Kicka To Ring! I potem chwyci za głowę Sparty! Hotshot! A następnie wchodzi na narożnik, sygnalizując Diving Body Press! Skacze, ale masywny Sparta podnosi swoje olbrzymie kolano! The Superstar leży, ale na szczęście, jest obok lin, po czym oddaje piątkę z Amazing Superstarem, wychylając swoją rękę! A ten szarżuje z Clotheslinem! Powalający się okazał! Sparta szybko wstał, a potem stał się ofiarą Cool Shotu! Pin!

1…

2…

Jak to? To jeszcze nie jest koniec?

Amazing Superstar siedzi. Łapie się za głowę. Wstaje, odbija się od lin, po czym Elbow Drop. A potem sygnalizuje ponowny Cool Shot! Czeka, aż Sparta wstanie. Ten to zrobił posłusznie. Amazing Superstar odbija się od lin, po czym chce zrobić Cool Shot! Ale nie! Sparta go łapie, i wykonuje mooocny Spinebuster! Sparta unosi ręce w górę! Publiczność buczy! Ale Amazing wstał, po czym usadził na narożniku oponenta! Zmienił się z The Superstarem, po czym chcieli wykonać podwójny Back Superplex! Ale Sparta ich odpycha łokciami! A następnie skacze, stosując Flying Clothesline i częstując nim obu rywali! W końcu jednak Amazing Superstar przeszedł na drugą stronę lin. Złapał Spartę, ale ten się wywiązał, oddał prawego sierpowego i oddał Big Boota! I Amazing Superstar odbił się od stołu komentatorskiego, po czym upadł na beton.

The Superstar następnie wstał. Sparta oddał mu trzy Knife Edge Chopy, po czym dał prawego sierpowego. The Superstar uniknął, i wykonał DA Shout Out! Ale nie powalił Sparty. Więc wstał, otrzymał atak ramieniem, po czym został ustawiony pod Samoan Drop! Ale odskoczył do tyłu. Odbił się od lin, po czym skoczył, aby wykonać Lou Thesz Press, ale Sparta ustawił go pod Powerbomb, następnie pod Samoan Drop i to wykonuje! Amazing Superstar jeszcze wchodzi na liny. Ale otrzymał Clothesline’a! I Sparta… pin na The Superstarze!
1…

2…

3…!
Bracia Superstar mieli przewagę liczebną, ale to ostatecznie Sparta ma powody do radości! Raduje się przed publicznością, a potem podnosi ręce w górę! Zadowolony schodzi do szatni.
-------
A z kolei nasz reporter, Ronald Sasten, stoi już przed kamerą, a obok niego Mosorahiki, wyraźnie niezadowolony i posiniaczony!
RS: - Witajcie, obok mnie jest Mosorahiki. Słuchajcie uważnie, bowiem to bardzo ciekawe. Tak więc, Mosorahiki, zwany także The Eaglem, jak się czujesz po tej walce?
M: - Uważam, że przegrałem, to tylko oznacza, że byłem słabszy. Ale niech wie, że w tym Lumberjack Matchu, kiedy będzie poza ringiem, chętnie go zasiekam!
RS: - A co sądzisz o pańskim partnerstwie z Rothe?
M: - Wcześniej byłem idiotą, bo byłem wraz z Aryanem. Teraz z kolei ten niegodziwiec musi stać wraz z Fredderem przede mną i Rothe. Rothe to bardzo dobry partner.
RS: - Jakie są pańskie plany na przyszłość?
M: - Chcę coś na pewno zrobić na Ironfists On The Way, wkroczę do walki Aryana z Rothe, i to Rothe wygra, zapewniam!
RS: - Czemu przegrałeś? Powiedz.
M: - Wie pan co? Zadaje pan za dużo pytań. Ja muszę sobie spokojnie odpocząć. Może na następnym PPV.
I Mosorahiki, bez słowa, zszedł do szatni.
-----
Z szatni właśnie wychodzi Mistic przy swojej hucznej muzyce! Biegnie ku ringu, przed nim robi fikołka i tam wskakuje! Wcchodzi na narożnik, podnosi ręce w górę, a potem robi salto i zajmuje swoją pozycję!

Loord z kolei, przy większych wiwatach, powoli szedł po rampie, a potem wbiegł do kwadratowego pierścienia po schodkach! Uniósł prawą rękę w górze, po czym wymienił parę cichych słów z Misticiem.

Ale, ale! Z szatni wychodzi także GM, z mikrofonem w ręku, a za nim również świeża krew Eraise! Przemawia.

- Otóż, moi drodzy panowie, nie lubicie się nawzajem, ale wiedzcie, że do waszego konfliktu chce dołączyć Eraise! Spełnię jego życzenie, bo mi po ręce, a teraz czas na Triple Threat Match Falls Count Anywhere!

Publiczność wiwatuje! A on, Eraise, wolnym krokiem, maszeruje ku ringowi! Po schodkach wchodzi na ring, po czym zajmuje pozycję przy narożniku!
Mistic vs. Loord vs. Eraise
Triple Threat Match Falls Count Anywhere

Mamy gong!

Na początku zawodnicy się kłócą. W końcu przechodzą wszyscy do zwarcia. Puszczają się. I Loord wraz z Eraise szarżują z Clothesline’ami dla Mistica. Ten uklęknął, i ich uniknął. Odbił się od lin. Loord z Eraise nadchodzą z Shoulder Blockami, ale Mistic, zastrachany, przeskakuje nad nimi i wychodzi poza ring! A następnie zaczyna pod nim grzebać. I już wyciąga krzesło! Rzuca nim na ring. A z kolei Loord wraz z Eraise zaczynają obijać się seriami ciosów. Ten drugi wygrywa, potem skacze i chce wykonać School Boy. Ale Loord go odpycha. Znowu zaczynają się bić, aż w końcu przechodzą do zwarcia. Loord przyciska go do narożnika. Raz, dwa, trzy, sędzia go odsuwa. Odwraca się, ale zostaje zaatakowany krzesłem od Mistica! Chairshot!

I następnie atakuje Eraise. Ten się schyla, po czym automatycznie wypada poza ring. I Mistic rozstawia krzesło na środku ringu! Przeskakuje nad Loordem, odbija się od lin, chce ponownie przeskoczyć, ale Loord go podcina, i Mistic głową wali o krzesło! To było bolesne! Ale Eraise wchodzi na ring! I szarżuje na stojącego rywala z Clotheslinem! Ale Loord nadstawia Big Boota, po czym stosuje na nim pin!

1…

Eraise odkopuje!

Obaj zawodnicy wstają. Przechodzą do zwarcia. Zaczynają się ściskać. Dołącza się Mistic, który pomaga Eraise wypchnąć Loorda poza ring. A potem ten pierwszy odbił się z trzeciej liny, wykonując Shooting Star Splash! Nieźle! A następnie Eraise rzuca krzesłem, które trafia w głowę Mistica! Wychodzi poza ring, po czym wykonuje całkiem niezły Chop Block! Mistic powalony. Ale co to? Loord łapie swojego rywala od tyłu, za nogi, i chce wykonać Walls Of Jericho! Ale Mistic kopie w plecy Loorda. A potem Running Hurraicanrana, ale niestety, skończyła się na Sidewalk Slamu ze strony Loorda! Byłby pin, gdyby nie bliska obecność Eraise!

Ten z kolei chwycił za schodki. Zaatakował nim Loorda, a następnie położył obok nich, i oparł na nich jego głowę! I zaczął go przyduszać! Ale Mistic go bierze za włosy, po czym stosuje Throwback! A następnie biegnie na przeciwległą stronę. I Low Dropkick w opartą głowę Loorda! Nieźle! Ponownie opiera jego głowę na schodkach. Następnie wchodzi na narożnik, sygnalizuje Flying Elbow Drop! Skacze, ale… Loord odsuwa głowę, po czym Mistic trafia w narożnik! To było bolesne! Tarza się z bólu po ziemi, łapiąc się za rękę! Loord chwyci za krzesło. Ale Eraise je ciągnie! Loord okazał się silniejszy, ale Big Boot w krzesło (te się połamało), które poleciało w jego głowę, był powalający! Upadł. I Eraise stosuje pin na Misticu!

1…

2…

Nie! Mistic odkopuje!

Eraise wstaje, po czym czeka, aż jego rywal wstanie. Podniósł się, po czym chciał wykonać Gourdbuster! Ale Mistic się wywiązał, odskoczył do tyłu, po czym wziął się za wykonanie Hurraicanrany! Ta się powiodła. Następnie zaszarżował na Loorda. Double Knee Drop się szykuje! Skacze, ale Loord kontruje Alley Oopem, a Mistic trafia głową o stół! Oślepiony, staje się ofiarą DDT! Na jego twarzy pojawia się krew! Loord prosi komentatorów, aby zwolnili mu krzesło. Oni to robią uczynnie. Chwyci za krzesło, i atakuje szarżującego Eraise! A następnie ustawił je na betonie! Eraise jednak jeszcze stoi, Loord szarżuje, ale ten pierwszy utrzymuje się w defensywie i stosuje Spinebuster! A potem powoduje, że Loord siada na krześle. Podnosi Mistica, po czym rzuca nim w krzesełko komentatorskie! I obaj się wywalili!

Eraise pochyla się nad Misticiem, ale ten mu wsadza palec w oko! A następnie staje się ofiarą Chick Kicku! Leży na ziemi jak długi. Mistic następnie rozbiera stół komentatorski! Kiedy już to zrobił, się odwrócił, ale Loord atakuje z Clotheslinem! Mistic robi szpagat, i unika, Loord, zaskoczony, następnie obrywa Frankensteinera, a potem natychmiastowy pin! Mistic łapie za nogi!

1…

2…

Jakim cudem Loord się wywiązał!

Mistic się wkurza, wali pięściami o ziemię, więc malec zapina LeBell Lock! Loord wygląda na takiego, który nie może wytrzymać, ale Eraise ciągnie za nogę Mistica! Następnie ją podnosi, i wykonuje mocny Knee Slam! I zaczyna go lać serią kopnięć w głowę! Po trzynastu w końcu przestaje. Ale Mistic cudem wstaje! Szarżuje, i Wheel Kick dla zaskoczonego Eraise! A potem Mistic wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Swanton Bomb! Ale co to? Loord wchodzi na liny i ciągnie za nogę Mistica! Ale ten go odrzuca! A potem Swanton Bomb na Eraise! Ale ten tego unika! To musiało być bolesne!

Misttic, z bólu, wstaje sam. Eraise oddaje mu Gut Kicka, po czym ustawia go pod Pedigree! Na beton, to musi być bolesne! Ale ten go przybliża do schodków! I w końcu… wykonał! Mistic łapie się za brzuch, po czym Loord wstaje! Zaczyna naradzać się z Eraise! Ostatecznie podnosi Mistica, i ustawia go pod Chokeslam! Wykonany, bez żadnych kontr! Ponowne naradzanie się! Eraise chyba na coś się zgodził, bowiem Loord, bez żadnych przeszkód, stosuje pin na Misticu!

1…

2…

3…!
Loord, w końcu, wygrywa nad Misticiem w Triple Threat Matchu! Ale czemu Eraise się na to zgodził? W każdym razie podnosi rękę zwycięzcy w górę, po czym wraz z nim się raduje! Czyżby nowy Tag team? Loord, ucieszony, wchodzi na ring!

Ale co to? Z szatni, bez żadnego ostrzeżenia, wychodzi Predator, wślizguje się pod liną, i oddaje potężnego Clothesline’a w głowę Loorda! Ten wypada poza ring. Za nim Predator, który oddaje Gut Kicka, a następnie wykonuje Powerbomb! Powalające! A potem Loord do niego się zbliża! I Predator ustawia go pod F-5! Ale nie, Loord oddaje z łokcia! Po czym ucieka od rozwścieczonego Predatora! Ten szarżuje na niego i wykonuje udany Spear, uderzając zarazem o bandę! A potem wraca do Eraise. Oddaje mu ponownego Gut Kicka, i wchodzi z nim na rozebrany stół komentatorski! Kolejny Gut Kick, aż w końcu potężne X-Factor dla Eraise na stolik! Ten, z bólu, wypada poza niego. I Predator stosuje Diving Knee Drop! Wykonane!

Potem idzie w stronę Loorda. Szarżuje na niego, bowiem on wstawał, z potężnym Big Bootem! I wypadł poza bandę. Potem Predator chwycił za kamerę, i zaczął nią uderzać swojego rywala! I potem ustawił go pod F-5! Udało mu się to wykonać! A potem na nim usiadł, i zadał mu parę ciosów! I poszedł w stronę Mistica. Podniósł go, obolałego, i trzymając go pod ramieniem, wyszedł z nim do szatni! A Loord z Eraise, rozproszeni w różnych miejscach, leżą, prawie że nieprzytomni. Predator uratował swojego TT partnera! Czyżby szykował nam się jakiś mecz na PPV? Ten w końcu oddaje głos, prowadząc Mistica do szatni!
- Na najbliższym PPV, czyli Ironfists On The Way, ja, wraz z Misticiem, zmierzymy się w Tag Team Matchu na Loorda i Eraise! Czy oni przyjmują tą propozycję? No właśnie nie widać. Ach… jaka szkoda… ale na razie to chyba muszą wziąć po Ibupromie, a potem się zastanowią. Ale walka jest pewna!
I wyszedł do szatni.
--------
Philip Watson z kolei siedział w swojej szatni i pakował na sztandze. W końcu tego zaprzestał, po czym wytarł się ręcznikiem. Nagle, bez pukania, do jego pokoju wkroczył Qus. Przemówił coś.
Q: - Ach, nasz kochany World Heavyweight Champion odpoczywa?
PW: - Tak. Idź stąd, jestem zmęczony i chcę pobyć sam. Nie mam czasu na takich kmiotków jak ty.
Q: - O, pan ważniak się znalazł! Otóż słyszałem o main evencie. Jest nim bodajże Battle Royal o pretendenta o twój pas! A więc wiedz, że ja, Qus, wygram!
PW: - Może i wygrasz, ale mojego pasa nie tkniesz. Wypchaj się.
Q: - Hahaha, boi się o swój pas, tchórz! Na Ironfists On The Way ci go odbiorę, i to w stylu doprawdy karygodnym dla ciebie!
PW: - Słuchaj, nie wkurzaj mnie, bo jestem gotów zrobić tutaj rozróbę. Zrozumiano?ż
Q: - A rób sobie, rób, tylko że wiesz, jakbyś coś mi poważnego zrobił, prezes mógłby ci wziąć pas.
PW: - Słuchaj. Po prostu mnie wkurzasz. Nie obchodzi mnie, kto będzie pretendentem do walki o mój pas. Nic a nic. Możesz to być ty, może to być Motaker, może to być Rated R Shaggy, może to być Bossiskit. W każdym razie chyba się spóźnisz na swoją walkę, co? Ja już idę, aby wygłosić przemówienie.
--------
I z szatni wychodzi Philip Watson! W szybkim tempie zjawił się na ringu! Przemawia!
- Otóż na gali PPV powinien być broniony mój pas. Dlatego main eventem gali będzie Battle Royal o miano pretendenta! Co wy na to? Osiem mężów zmierzy się o ten tytuł. Teraz! A nimi będą: Motaker, Shaggy Killer, Guido Gigant, Aseyen, Bossiskit, Master Of Game, Qus i Asvel!

Wszyscy zawodnicy już weszli na ring, stoją na swoich pozycjach, a z kolei Philip Watson, z pasem przy sobie, zasiada przy stołku komentatorskim obok nas!
Motaker vs. Shaggy Killer vs. Guido Gigant vs. Aseyen vs. Bossiskit vs. Master of Game vs. Qus vs. Asvel
8-man Battle Royal o miano pretendenta do WHC

Mamy gong!

Na początku wszyscy zawodnicy się ściskają. Siłują się, siłują, oblewają pięściami, i tak w kółko. Poszły już jakieś Roundhouse Kicki. W końcu Guido Gigant połączył siły z Bossiskitem i Motakerem, i trzymając Asvela zaszarżowali z nim na liny! Oddali mu parę ciosów, po czym wyrzucili poza ring, przerzucając jego nogi nad linami

Asvel wyeliminowany!

Z kolei reszta zawodników nadal się leje. W końcu połączyły się na grupki – Aseyen, Master Of Game i Qus z Shaggym Killerem. Ta pierwsza z kolei się ściska, Master Of Game w końcu zadaje Rolling Suplex. A Qus z kolei przyciska Shaggy’ego Killera, po czym oddaje mu serię kopniaków, po czym ten stopniowo siada! W końcu dołącza do niego Guido Gigant, a potem także Bossiskit zadał dropkicka z biegu! Rated R Shaggy wgniótł się w narożnik, w końcu odepchnął Guido Giganta, który miał zadać kopniaka. Odsunął go, usiadł na niego i zaczął zadawać mu serie ciosów. Ale Bossiskit z Qusem ciągną go za ręce, po czym oddają po low Kicku, a następnie pora na Double Gutbuster! A potem wyrzucają go poza ring! Nie! Shaggy chwyci się ostatniej liny, i poprawia się! Lecz Qus z Bossiskitem zadali mu podwójnego dropkicka, i był zmuszony puścić.

Rated R Shaggy wyeliminowany!

A z kolei Aseyen przejął kontrolę nad Masterem Of Game! Zaczął go oblewać serią ciosów, aż w końcu go odepchnął, i oparł się o liny! Nagle co to? Z trybun wychodzi K5W, ciągnie za nogi Mastera Of Game! Ale ten go odsuwa. Aseyen z kolei korzysta, zadaje headbutta, odpycha Mastera Of Game i wyrzuca go poza ring!

Master Of Game wyeliminowany!

Philip Watson łapie się za głowę poza ringiem, tak samo Master Of Game. Zaczyna się lać z K5W. W końcu ich walka toczy się po rampie. Wygrywa MoG, który wykonuje Codebreaker! A teraz przerzućmy się na ring. Tam z kolei jest huczno. Aseyen z Qusem zaatakowali Bossiskita, atakując go low Kickami, a z kole Guido Gigant przydusza Motakera, przyciskając go do narożnika. W tym pierwszym to się w końcu kończy podwójnym Suplexem. Ale Bossiskit się wywiązuje, odbija się od lin, po czym skacze i rozstawia nogi w powietrzu! Ale Qus z Aseyenem stosują Wheelbarrow Facebuster! Pięknie!

A z kolei Guido ustawia Motakera tak, że ten się opiera o narożnik. Szarżuje z Clotheslinem, ale niestety, nie trafia. I Mmo próbuje wykonać Edgecution! Ale Guido chwyci za jego szyję, przydusza, po czym odrzuca. Motaker natychmiast wstaje, ale otrzymuje High Knee! Jeszcze jedno uderzenie, i Samoan Drop. Motaker całkowicie leży! A następnie Guido Gigant łapie go za szyję. Podnosi, szykuje się Chokeslam! I w końcu wyrzuca go poza ring!

Motaker wyeliminowany!

Z kolei, po drugiej stronie ringu, Qus z Aseyenem leją Bossiskita. W końcu ten pierwszy zagaduje Aseyena, i w końcu odpycha go do narożnika! I go ściska, po czym próbuje wywalić poza ring! Ale Aseyen oddaje uderzenie prawą ręką, a potem uderzenie łokciem! I ustawia pod DDT! Ale nie! Odsunięty! Otrzymuje potężny lewy sierpowy, a potem staje się ofiarą wypychania go przez Qusa! Dołącza także Bossiskit! Ale Guido Gigant odpycha od Aseyena obu oponentów, po czym zadaje The End Bossiskitowi! Ten już się opiera o liny! Aż w końcu Guido ustawia go pod Military Press Drop! A z kolei Qus skacze z narożnika, wykonując Missile Dropkick w głowę Bossa! I ten wypada poza ring… ale chwyci się lin! Wchodzi ponownie do ringu.

Oddaje lewy sierpowy Guido, a potem szarżuje z Clotheslinem na Qusa. Za drugim razem go powalił. A potem Jumping Kick dla Aseyena, który oparł się o liny! Aż w końcu Jumping Knee, i już przeskoczył na drugą stronę lin! Bossiskit się odwraca. Qus szarżuje na niego z Clotheslinem! Ale ten się schyla, i to Qus wywala Aseyena! Ten robi niezłą rozgwiazdę w powietrzu! Qusowaty też by wypadł, ale złapał się drugiej liny, i potem oddał Shoulder Block Bossiskitowi!

Aseyen wyeliminowany!

Bossiskit następnie odwraca się w stronę ringu. Tam go zaskakuje Guido Gigant, który oddaje Gut Kicka, a potem RKO! Bossiskit jeszcze się trzyma, wypadł poza drugą stronę lin, ale z kolei Qus zadał Trouble In Paradise, po czym już, niestety, musiał wylecieć! Ale spudłował, więc Boss odbił się od trzeciej liny, i wykonał Flying Clothesline! Trafił w Qusa, ale przed gniewem Guido Giganta nie mógł się uchronić! Zadał mu Clothesline, a już po tym RKO wyleciał poza ring!

Bossiskit wyeliminowany!

A teraz w ringu stoją tylko oni – Qus i Guido Gigant! Ten pierwszy od razu wykonuje Atomic Drop, ale zostało skontrowane Bulldogiem! Qus na deskach! Guido podnosi go, ciągnąc go za rękę. Oddaje uderzenie łokciem w nią. Potem headbutt, a i następnie próba wykonania Sambo Suplex! Ale Qus go odpycha, po czym próbuje zadać RKO! Ale Guido Gigant silniejszy, rzuca nim na matę. Qus, oślepiony, wstaje. Guido nadchodzi z Shoulder Blockiem, ale Qus odchodzi od narożnika, po czym na niego wchodzi! Guido Gigant szarżuje z Clotheslinem! Ale nie, Qus dostawia mu nogę do głowy, po czym łapie za jego czaszkę i wykonuje cudne Tornado DDT!

Guido Gigant leży! Qus więc mu zadaje parę kopniaków w głowę. Potem siada na nim, i oddaje dwa mocne ciosy. A potem bierze go na liny i próbuje wywalić! Po pół minuty Guido w końcu oddał prawego sierpowego. A potem Oklahoma Slam! I na liny! Wywali go! Guido na pretendenta! Ale nie! Qus się cudem wywiązuje, odskakuje, i Roundhouse Kick! A potem stosuje Atomic Drop, które wywala Guido Giganta na drugą stronę lin! A potem Qus odbija się od przeciwległej liny, i zadaje 619 w tyłek! Guido Gigant zmuszony jest się puścić lin! Qus już świętuje zwycięstwo!

Qus zostaje pretendentem do pasa WHC! Niesamowite! Pokonał takich doświadczonych wrestlerów, jakimi są Guido Gigant, Motaker czy Rated R Shaggy! Zadowolony schodzi do szatni, a za nim Philip Watson, zasmucony wynikiem. Obawia się Qusa!
-------
Karta na Ironfists On The Way:
Mwe Championship: The Aryan vs. Rothe – Lumberjack Match (Main Event)
World Heavyweight Championship: Philip Watson vs. Qus – No-DQ Last Man Standing Match
European Championship: Master Of Game vs. K5W /w Bossiskit - Normal Match.
NNO Skull: Sparta vs. Amazing Superstar – Table Match.
The “Per B” Superstar vs. Motaker – Submission Match.
Predator i Mistic vs. Loord i Eraise – Tag Team Match.
Aseyen vs. Pinius vs. Green Master – Triple Threat Match.
+ może jakiś bonus match. :)
Komentarze:

2011-10-12 06:50:16, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Match Green Master vs Asvel masz pogrubiony :< Ogólnie straaasznie ciekawa ta gala.

No i zrobiłeś wielkiego faila , bo Eraise i Aseyen to ta sama osoba ...

2011-10-12 14:53:23, Wisdom Tooth:

Go-To-Sleep:
Super gala, na błędy nie zwracam uwagi, wielki szacunek za napisanie.

--
Ja będę pisał na razie jakieś pojedyncze walki, potem może wezmę się za coś większego. Pasuje wam?

2011-10-12 14:55:08, na kolana i do pana:

Wisdom Tooth:
Pasuje.Poszukaj zawodników którzy nie mieli mało walk i z nimi coś skrobnij, tak by było najlepiej.

2011-10-12 15:17:15, mmmmoooo:

Witam po dwumiesięcznej absencji :D
Widzę, że temat żyje, a nie to co z 2 miesiące temu .Dziwi mnie tylko, że mnie nie było a walczyłem o pas !?

2011-10-12 15:55:16, Aseyen:

Go-to-sleep:
No właśnie ...
Pisałem w karcie, że Eraise zmieniona na Aseyena.
I fajnie, że kierujesz się jedną rzeczą, ale dobra ^^^.

2011-10-12 16:19:27, Wisdom Tooth:

Teraz pytanie do was- jaką walkę chcielibyście ujrzeć? Pojedynek tag-teamowy, walka trzech rywali, starcie z drabinami... Podsuńcie mi jakąś propozycję, opcji jest mnóstwo.

2011-10-12 18:12:19, na kolana i do pana:

Wisdom Tooth:
Falls Count Anywhere Submision Match Motaker vs Mosorahiki
"I Quit" Match Rothe vs Aryan o pas MWE (To bardziej dla Sleepa)
Hel in a Cell Match Rated R Shaggy vs Guido Gigant
Extreme Rules Match Master Of Game vs Maczmox
TLC Match Predator & Mistic vs Aryan & Fredder vs Maroshaiki & Rothe vs Aseyen & Loord o pasy Tag-Team
Lumberjack Match Sparta vs Guido Gigant

Macie tu kilka propozycji. ;)

:at:Dół Zapominam :(

2011-10-12 18:27:47, Aseyen:

na kolana i do pana:
Nie Eraise tylko Aseyen.

2011-10-12 19:28:17, Mosorahiki:

Maroshaiki (?) Who?!
Anywerehe (?) What?!

2011-10-12 19:51:05, Aryan:

Mosorahiki:
Aryan Awesome (?) YEEEES!

2011-10-13 13:57:15, Wisdom Tooth:

na kolana i do pana:
Hel in a Cell Match Rated R Shaggy vs Guido Gigant- to starcie wydaje się ciekawe... Tylko wolałbym nie w celi, tylko Steel Cage. Chcielibyście zobaczyć taką walkę? Mógłbym dorzucić Aryana i wyszedłby pojedynek trzech rywali w klatce...

2011-10-13 14:15:05, na kolana i do pana:

Wisdom Tooth:
To już lepiej Spartę.A Steel Cage czy HiaC obojętne.

2011-10-13 20:39:21, Go-To-Sleep:

Oki, mam szlaban na kompa do soboty/niedzieli, więc tak szybko PPV nie ujrzycie. :D

2011-10-15 13:26:30, mały awersomik:

Odświeżam

2011-10-15 13:39:11, Go-To-Sleep:

Oki, zaczynam pisać PPV, ale dzisiaj się go nie spodziewajcie.

2011-10-15 19:32:48, Boss Killer:

Go-To-Sleep:
aha !?

2011-10-15 19:41:29, Go-To-Sleep:

Boss Killer:
Dziękuję za szczerą opinię. !?

2011-10-15 21:06:29, Boss Killer:

Go-To-Sleep:
spoko !?

2011-10-16 11:21:06, Wisdom Tooth:

Zaczekam, aż Go-To-Sleep napisze tą galę PPV, potem sam machnę walkę- będę wiedział, co i jak po większej gali. Jeśli będę miał czas(w co wątpię, ale cóż), postaram się napisać mały turniej King Of The Ring, już kiedyś chyba coś podobnego robiłem...

--

2011-10-16 11:24:48, Go-To-Sleep:

Wisdom Tooth:
Nie, nie, możesz zrobic jakąś walkę. Pasowałoby mi te Rated R Shaggy vs. Guido Gigant.

2011-10-17 21:42:00, Da Vinci:

Odświeżam na życzenie Go-To-Sleep. :)