MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Nanor vs. Pinius

Czas na kolejną dawkę emocji! Zobaczymy dziś w akcji debiutanta, Nanora, a także małą gwiazdę, Piniusa. Obaj zawodnicy już w ringu, podali sobie ręce, ładny gest z ich strony. Mamy gong!

Nanor jest dużo większy od rywala, chce od razu to wykorzystać. Ale Pinius odskakuje, nie ma zwarcia. I wyprowadza leg kick. Dokłada jeszcze kopnięcie z obrotu. Odbija się od lin i nadziewa się na shoulder block!

Nanor odbija się od lin i wykonuje elbow drop, zaskakująca akcja.

1,
...

Nie, to za wcześnie, Pinius szybko odkopuje.

Nanor podnosi przeciwnika. Odpycha go na liny i rozpędzony Pinius trafia na kolano olbrzyma. Wyniesienie i mamy scoop slam.

1,
...

Jeszcze za wcześnie, Pinius znów szybko przerywa liczenie.

Nanor podnosi go. Irish whip w narożnik. Odbija się od lin i wchodzi potężnym big bootem! Wydaje się, że Pinius mógł zrobić unik. Nanor przyciąga rywala na środek ringu. Ustawia go pod Nanor Bomb. Wyniesienie i jest, wykonuje swojego finishera!

1,
2,
3!!

Błyskawiczne zwycięstwo. Niesamowity debiut Nanora, który pokonuje bardzo szybko Piniusa!

Niesamowite... Ależ świetne wejście do MWE. Sam Nanor wydaje się być trochę zaskoczony tak gładką i szybką wygraną.

Ale co się dzieje, do ringu wbiega The Aryan! I powala Nanora big bootem! O co tu chodzi? Oj, możemy za chwilę zobaczyć Sweet Chin Music! Nanor się podnosi i otrzymuje potężne kopnięcie w głowę. Oj, po co Aryan to robi. Pinius wstaje i również on zostaje zaatakowany przez "niesamowitego".

Aryan powala dropkickiem Piniusa i wchodzi na narożnika. Flying Elbow Drop! Świetna akcja, ale dlaczego oglądamy ją teraz...

Aryan schodzi z ringu, co mu chodzi po głowie? Patrzy pogardliwie na ring, w którym leżą zaatakowani Pinius i Nanor. A Aryan wznosi rękę do góry i krzyczy: "Jestem niesamowity!" Może i jest, ale nie udowadnia się tego w taki sposób...

--
Komentarze:

2011-10-19 15:32:37, mały awersomik:

Wisdom Tooth:
Walka :( ( w sensie wyniku dla mnie )

Po walce :(


Same :( dzisiaj