MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Guido:
Może być. Cieszę się, że wróciłeś.
-------------
Słychać muzykę Master Of Game! Podenerwowany wchodzi na ring z mikrofonem w ręku. Szykuje nam się gadka.

- Aaaach… jak to możliwe! Miałem pokonać K5W, zmiażdżyć go… do szpiku kości! Ale nic z tego nie wyszło. Tak, dobrze rozumiecie. Konkretniej, szef coś przede mną uknuł. To ja miałem zmiażdżyć K5W, a ten posłał na mnie Rothe! Rozumiecie to? Jak można być takim frajerem! *Publiczność poczęła buczeć* Ale teraz, zobaczycie, zabiję tego malca! Ten karzeł będzie mógł się pożegnać z swoimi nic niewartymi żyłami, a z jego serca powstanie kaszanka! Przyrzekam to! Chcę tej walki teraz! Chcę zrobić taką rozwałkę, jaką zrobił wcześniej.

Co to? Wchodzi GM MWE! Z mikrofonem w ręku po schodkach wchodzi na ring, po czym odpowiada na kwestię MoG’a!

- Tak, Master Of Game, tak. Chciałem cię wykorzystać jako pionka przeciw K5W. Chcesz walki, to chciej. Ja mogę znaleźć pomoc także w innych zawodnikach, bowiem są jeszcze silniejsi od ciebie. A wiedz, że kasy mam dużo. Poza tym, pragnę wam ogłosić, *Publiczność się raduje* że przed wami walka *Publiczność oddaje potężny aplauz* Table Match Master Of Gameeee naprzeciw K5W!!!

Przez ten czas GM spojrzał bacznym wzrokiem na MoG’a, po czym zabrał od niego mikrofon i podał go pracownikowi. Następnie zaczęto rozkładać krzesła poza ringiem, trzy były w takim stanie, dwa oparte o bandę.

Następnie wyluzowanym krokiem zaczął wchodzić K5W! Uczucia publiczności są mieszane. Zaśmiewa się na widok Master Of Game, po czym wbiega na ring, wślizguje się pod liny i robi kozła. Potem staje przy narożniku, po czym z swoim oponentem zaczynają rzucać się obelgami.

Master Of Game vs. K5W
Table Match

Mamy gong!

Master Of Game od razu szarżuje na K5W, po czym przyciska go do narożnika. Stosuje parę Shoulder Blocków, a następnie oblewa rywala serią potężnych uderzeń. Jednak jedno z ciosów zostało zblokowane, po czym MoG został odrzucony nogami przez K5W. Wstał natychmiastowo, ale potężne Rolling Savate! MoG upada na ziemię. K5W następnie siada na niego i zaczyna oblewać go falą ciosów z pięści! Ale ten złapał go za uda, potem wstał i wykonał Spinebuster! Pierwsza akcja godna zapewne tak emocjonującego meczu. K5W jednak robi kulę do tyłu, wstaje, natychmiastowo odbija się od lin i Clothesline dla Master Of Game!

K5W wykorzystuje sytuację tą, że Master Of Game leży. Jednak ten natychmiastowo wstał i zaczął szarżować z Clotheslinem! Ale K5W zrobił idealny szpagat, po czym MoG, wpadając na liny, wypadł poza ring. Ładnie wywinął kozła. Następnie K5W skacze na Master Of Game, wykonując Splasha z trzeciej liny! Ekscytujący początek meczu! K5W lekko ucierpiał, złapał się za brzuch, ale następnie zaczął grzebać pod ringiem! W końcu wyjął to, czego najwyraźniej poszukiwał – młotek! Jednak został zaskoczony dropkickiem w plecy od MoG’a, który następnie ustawił rywala pod Vertical Suplex. Po kilku sekundach rzucił nim w narożnik!

K5W zwija się z bólu. Master Of Game podniósł młotek. Rozejrzał się po publiczności. Ta go dopingowała. Następnie oddał potężne uderzenie w brzuch K5W! Ten jednak uniknął! Ale uderzenie prosto w głowę już go trafiło. Master Of Game następnie wziął do rąk stolik, które wcześniej było oparte o bandę. K5W jednak wstaje, po czym ściska stół i odpycha MoG’a w bandę, który wypada w trybuny! K5W rozkłada stoliczek obok bandy, po czym wchodzi na niego i Splash w trybuny! Ale nie! MoG kontruje Spinebusterem w bandę! To było bolesne!

Następnie Master Of Game przeskoczył przez bandę, po czym pociągnął za włosy K5W. Następnie rzucił nim w narożnik! Uła! Łapie się za plecy! To musiało boleć! Master Of Game składa stół, po czym rzuca go na ring. Ale K5W zaskakuje go Big Bootem, następnie kolejnym , ale z drugiej strony, po czym stosuje przepiękną Hurraicanranę! MoG rzucony na bandę. Następnie K5W ustawia go pod Powerbomb, po czym chce nim rzucić o bandę! Tak też uczynił, ale MoG kontruje przepotężnym DDT w bandę!

Master Of Game podnosi K5W, przyduszając go. Rzuca go na ring, po czym on sam wchodzi na narożnik! K5W obolały wstaje, a Master Of Game czeka! Za długo, High Kick od K5W! Następnie ten rozkłada stół na środku ringu. Master Of Game ponownie wstaje, ale Leapfrog K5W i jego oponent uderza o stolik! Dokładniej w jego kant! Krew się polała! K5W korzysta z sytuacji, wychodzi poza ring i bierze kolejny stół. Składa go i rzuca na ring! Ale Maczomx obrywa Baseball Slide od MoG’a! Następnie opiera się o stół komentatorski!

MoG oparł stoliczek na narożniku. Bardzo łatwo było go w takiej pozycji zniszczyć. Ale co to?!? K5W zaskakuje oponenta od tyłu, rzuca nim o liny, Irish Whip, szpagat, kolejny Irish Whip i potężny Powerbomb! K5W próbował jeszcze trafić w stół, ale niestety – było ciut za daleko. Następnie K5W podnosi swojego przeciwnika, po czym chce go położyć na stoliczku. Ale to mu się nie udaje, bowiem Master Of Game oddaje dwa uderzenia w brzuch, po czym potężny Atomic Drop! A następnie Enzuigiri! K5W powalony! Ale ześlizguje się pod liny i schodzi poza ring! Wyjmuje spod ringu krzesło, ale Master Of Game zakłada mu Baseball Slide i jednocześnie Chairshot w głowę! K5W odleciał, aż miło! Krzesełko się połamało.

MoG czeka, aż K5W wstanie. Przez ten czas on sygnalizuje Codebreaker! K5W stanął, wszedł na ring, ale dropkickiem żegna MoG’a, który upada na matę! Następnie Seated Senton! I Splash z trzeciej liny! K5W sygnalizuje Frog Splash! Wchodzi na narożnik! Tak, przepiękny Frog Splash! Ale nie! Master Of Game wychylił swoje kolana, po czym usiadł na K5W i zaczął go oblewać serią ciosów! Następnie podniósł go, rzucił z ogromną siłą na narożnik! I Monkey Flip z narożnika! K5W leży, przepięknie! MoG sygnalizuje Codebreaker!

K5W, obolały, wstaje, zatacza się, prawie że się potyka o własne nogi! I Master Of Game to wykorzystuje, robiąc nagły Codebreaker! K5W nie miał szans! Upadł na ziemię niczym odskakująca sprężyna! Po czym wejście na narożnik K5W! Podnosi ręce w górę! Publiczność wiwatuje! I Diving Headbutt! K5W zaczął tarzać się po macie.
Master Of Game nadal znęca się nad K5W! Łapie jego za nogę i ją ściska do siebie! Następnie podnosi ją do góry i… potężny Knee Slam! K5W złapał boleśnie się za kolano, nie wygląda to ładnie! Master Of Game następnie wychodzi poza ring. Maczomx nadal się nie podnosi, podczas gdy kolejne krzesło wkracza do akcji! Na początek MoG oddaje dwa ciosy krzesłem w głowę dla leżącego K5W, a następnie nakłada je na nogę! Publiczność się ekscytuje! Master Of Game podnosi rękę w ramach dominacji! Potem nadepnął na nóżkę krzesła! K5W ponownie złapał się za nogę! Potężny grymas bólu na jego twarzy!

Następnie MoG planuje skończyć zabawkę. Podnosi K5W, który zaczął kuleć. Następnie ustawił go pod Vertical Suplex! Opanowuje, ściska go mocniej, po czym rzuca go na stół, który łamie się pod ciężarem K5W! Odłamki drewna panoszą się wszędzie!

Master Of Game zwycięzcą tego emocjonującego Table Matchu! Dominował pod koniec, ale tak to pojedynek był niezwykle zacięty! Raduje się niezwykle, bowiem wygrał z swoim największym przeciwnikiem!

Ale co to? Bossiskit wchodzi na ring z kijem kendo w ręce! Potężne uderzenie w głowę MoG’a, które go oślepia! Upada na matę. Następnie oblewa się pod serią kolejnych ciosów od kija kendo.

Ale na pomoc wchodzi mu Philip Watson! Z swoim pasem w ręce wchodzi na ring, chce zaszarżować na Bossiskita, ale ten robi szpagat! Następnie przepiękny Backbreaker! I PW staje się kolejną ofiarą kija kendo! Przez ten czas Master Of Game wstał. Oparł się o narożnik zmęczony, z wielką raną na czole. Bossiskit do niego podszedł. MoG zaszarżował z Clotheslinem, ale unik i Whisper In The Wind! To się nazywa lanie! Master Of Game cały zakrwawiony na twarzy! Następnie Bossiskit wraz z K5W idzie do szatni, uciekając przed teamem Watsona i MoG’a. Ci z kolei leżą na ringu!

To jeszcze nie jest koniec feudu! Szykuje nam się niezwykły zaciekły konflikt, a obie strony będą próbowały dążyć do własnej dominacji!
Komentarze:

2011-09-08 15:32:57, Aryan:

Guido:
Suuuper walka :D

2011-09-08 15:54:12, Rothe:

Aryan:
Rzeczywiście świetna, bowiem dowodzi, że nie masz szans. ^^ Gdyby nie Twój TT partner byłoby po walce, zaś jeśli mnie on zaatakuje podczas walki o pas mistrza MWE nastąpi dyskwalifikacja i go zatrzymam. :D

2011-09-08 16:02:21, Aryan:

Rothe:
Nie mam szans. Przypomnijmy, że była walka 2vs2, a i tak wygraliśmy. SCM i do 3. Koniec :D

2011-09-08 16:05:45, Rothe:

Aryan:
Co nie zmienia wcale tego, że w walce 1vs1 Twoja postać gorzej się prezentuje.

2011-09-08 16:07:18, Aryan:

Rothe:
Gorzej? Walka 4 osobowa i ja nie byłem wcale pretendentem, a jednak wygrałem. A ty? Gdybyś nie wygrał MitB to byś tego pasa nie miał.

2011-09-08 16:12:09, Rothe:

Aryan:
Wykorzystałem moment, a walki o pas MWE bym nie dostał bo już miałem pas EC. :x

-

2011-09-08 16:15:30, Aryan:

Rothe:
Czyli miałem pas ważniejszy.

2011-09-08 16:17:01, Rothe:

Aryan:
Tak, pas MWE jest najważniejszy, tyle, że miałeś go bardzo dłuugo.

2011-09-08 16:28:30, Aryan:

Rothe:
A ty wogóle byś go nie miał gdybyś walczył w uczciwej walce.

2011-09-08 16:30:34, Boss Killer:

Go-To-Sleep:
Lanie od miszcza !?

2011-09-08 18:53:03, Go-To-Sleep:

Boss Killer:
Może i. !?

Zabieram się za walkę No Holds Barred The Rockers vs. Fredder i Rothe.

2011-09-10 15:11:12, Aryan:

Odświeżam :D

2011-09-11 20:55:35, Go-To-Sleep:

Tak, koniec knebla.
Walkę wstawię jutro, tak tylko wrócę ze szkoły, ale zapewniam: ten pojedynek będzie epicki.

2011-09-11 21:02:12, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
To czekamy :O Lepiej było by teraz,ale nie narzekam :)
Trzymasz nas w niepewności :x

2011-09-11 21:05:47, Aryan:

Go-To-Sleep:
Kocham ten mój feud... Oby trwał jak najdłużej :D
Póki siedzę na forum to będę w MWE... amę.

2011-09-11 21:11:24, Go-To-Sleep:

Aryan:
O długośc feudu się nie martw - macie zaklepane kilka walk w przyszłości. Oczywiście kilka to nieokreślona liczba. :P
na kolana i do pana:
Też bym chciał teraz. Ale nie dokończę teraz (muszę tylko końcówkę napisac), ale nie jestem w domu.