MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
The Aryan vs The Superstar & Mosorahiki & ???

1 vs 3 Handicap Match

Witamy was ponownie, przed nami walka wieczoru! 1 vs 3 Handicap! Aryan zmierzy się z trzema zawodnikami, znamy tylko dwóch. Jak na tą chwilę trzeci przeciwnik Aryan’a jest nieznany.

I właśnie w tym momencie na ring wkracza Aryan, po jego minie można ocenić że nie jest najszczęśliwszą osobą na świecie. Wygląda jednak na pewnego siebie.

I nadszedł czas na na The Superstar’a i Mosorahikiego którzy razem idą w stronę ringu. Per próbuje ukryć uśmiech jednak nie jest w tym dobry. I nadszedł czas by dowiedzieć się kim jest ostatni przeciwnik...

Na rampie stoi Rothe! Na ramieniu trzyma pas MWE, bawi się nerwami Aryan’a. Nie cały tydzień temu Rothe odebrał Aryan’owi pas chwilę po tym jak go wygrał.

Na twarzy Aryan’a pojawiła się nuta złości nie mówiąc już o ogniu płonącym w jego oczach. Rothe najwidoczniej to zauważył bo podniósł pas nad głowę i rzucił chytry uśmiech w stronę Aryan’a.

Rothe i Aryan w ringu, The Superstar i Mosorahiki za linami. Przynajmniej Aryan nie będzie musiał się zmierzyć z trzema naraz.

Zabrzmiał gong! Zwarcie, silniejszy Aryan. Irish Whip na liny kop w splot słoneczny. I błyskawiczny Scoop Slam. Aryan przypina,

1,

Rothe przerywa. Aryan próbuje wykonać kolejny Irish Whip jednak jest kontrowany i ląduje w narożniku, Rothe atakuje Shoulder Block’iem. Dwa kolanka w brzuch po czym Irish Whip w drugi narożnik.

Aryan odbija się od narożnika z hukiem i upada na ziemię. Rothe wskakuje na narożnik i wykonuję elbow drop. Nie bawi się i natychmiast podnosi Rothe i seria ciosów w twarz. Odbija się od lin i silny clothesline.

Próba przypięcia,

1,
2,

Aryan się nie daję jednak nie przypuszczałem że dojdzie tak szybko do dwóch. Aryan staję na nogi po czym zadaję serię kopniaków w lewę udo Rothe. Odbija się od lin i atakuję clotheslinem, jednak Rothe kontruję i przerzuca Aryan’a.
Aryan na macie, a Rothe zachęca widownię do aplauzu. Szykuję się RKO! Aryan ledwo ale wstaję i otrzymuje przepiękne RKO od Rothe!

Przypina,
1,
2,

Ale co to?! Mosorahiki przerywa liczenie! Najwidoczniej postanowił pomóc swojemu tag-team partnerowi. Czy to znaczy że ta walka staję się Tag-Team?

Szybko pomaga Aryan’owi wstać, Headscissor dla Rothe po czym wyskakuje z ringu by zająć się Superstar’em. Aryan nie mal natychmiast atakuje leżącego Rothe pięściami.

Podnosi go i Irish Whip w narożnik, podnosi go na narożnik po czym osobiście na niego wchodzi. Superslam! Jednak Aryan nie kończy na tym, krzyczy na Rothe by ten się podniósł, tupię nogami w ziemię, widownia wie jaki finisher się szykuje.

W między czasie Mosorahiki atakuję Superstar’a, pamiętajmy że to jest 1 vs 3 Handicap Match, Mosorahiki jest po stronie Superstar’a i Rothe czyli sędzia nie zbyt może poradzić na to że atakuję on Superstar’a.

AU! To musiało boleć i na pewno bolało a znaczy o tym krew na czole Per’a po uderzeniu jego głowy o barykadę. Mosorahiki wchodzi do ringu nie przeszkadzając Aryan’owi który czeka aż Rothe się podniesie.

The Eagle za moment wykona Eagle Fly, jestem niemal tego pewien! Stoi na narożniku i mamy finisher!!! Superstar nie będzie miał sił się podnieść a Mosorahiki wyciąga z pod ringu krzesło i wchodzi na ring.
W tym samym momencie Aryan wykonuję Sweet Chin Music i przypina,
1,
2,
3!!!

Aryan wygrywa, jednak to nie koniec...Mosorahiki podaję krzesło Aryan’owi który zakłada je na szyję Rothe i skaczę na nie! Jeden z najbardziej niebezpiecznych ataków. Sędzia próbuje go powstrzymać od kolejnego ciosu jednak sam dostaje krzesłem. Mosorahiki podnosi Rothe i popycha w stronę Aryan’a który wyczuł moment perfekcyjnie i uderzył krzesłem.

Aryan najwidoczniej mści się za przegranie pasa parę dni temu. Jednak ani on ani Mosorahiki nie zauważają że Superstar wyciąga młot z pod ringu. Kto tyle tych rzeczy tam zostawił?!

Ukradkiem wchodzi na ring i uderza Aryan’a w głowę, Mosorahiki odwraca się tylko po to by także oberwać młotem. Oboję leżą na ziemi a Superstar pomaga Rothe wyjść z ringu i prowadzi go do szatni...

Miejmy nadzieję że nasz mistrz jest cały i że to tylko mały siniak. A dla Aryan’a przyszłości dobrej nie wróżę. Miejmy nadzieję że ktoś zrobi z nim pożądek.

Przypomnijmy sobie że kiedyś mieliśmy już taki przypadek, był nim Sparrow. Po walce Inferno nie wrócił do MWE. Jeśli Aryan stowrzy zbyt dużo wrogów spotka go ten sam los...

To wszystko na dziś wieczór, dobranoc!
---------------------------------------------------
No i jak może być? Troszkę krótkie ale jeszcze nie przywykłem z powrotem do tych wszystkich akcji, ale z czasem się poprawię. Za błędy także przepraszam. :)