MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Aryan i Mosorahiki „The Rockers” vs. Rothe i Fredder “The Boys Of Action”
No Holds Barred Match
Tak! Nadeszła walka z potencjałem na prawdziwy Five Star Match, i mówiąc to, mówię prawdę! Nadchodzi kolejny przystanek na torach feudu Aryan vs. Rothe! Tym razem obaj przyzywają swoich członków z Tag teamu, Mosorahikiego „The Eagle” i Freddera! Walka No Holds Barred jest zawsze nieprzewidywalna i zawsze są cudowne! A jaka będzie, zobaczymy!

Właśnie swój theme zaczynają The Boys Of Action! Obaj trzymają po swoim pasie TT, ale Rothe na dodatek w ręce ma swoją zdobycz po wykorzystaniu walizki – WWE Champion! Słychać głośne wiwaty publiczności. The Boys Of Action popisują się swoimi zdobyczami, podbiegając do band, przybijając piątki, po czym błyskawicznie wchodząc na ring! Następnie swoje pasy są zmuszeni oddać pracownikom MWE.

Teraz wkraczają The Rockers. Powolnym krokiem, jeszcze nie weszli na rampę. Publiczność buczy. Aryan i The Eagle zaczynają się schylać, ukazują swoją mimikę, po czym lecą różne obrazy od The Aryana dla Rothe! Ten został rozwścieczony. Aż chciał ich zaatakować. Następnie wolno zaczęli przeć w stronę ringu. Weszli na niego po schodkach.

Zawodnicy zajmują swoje pozycje!

Mamy gong!

Na początku wszyscy zawodnicy przechodzą w zwarcie. Mosorahiki na Rothe, Aryan na Freddera. W każdym pojedynku jednak wygrywają The Rockers, po czym o ile The Eagle powalił Rothe Roundhouse Kickiem, to z kolei The Aryan rzucił na liny swego przeciwnika, Irish Whip i Chop! Trwa narada między Rockersami. Mosorahiki schodzi poza ring i zaczyna pod nim grzebać. Podczas gdy Aryan siada na Rothe i zaczyna go oblewać serią ciosów! Ale Fredder ciągnie go za nogę, po czym go podnosi i ustawia pod podwójny Russian Leg Sweep, który miał zamiar wykonać z Rothe! Tak też zrobili!

Mosorahiki wyjmuje spod ringu łopatę, po czym wchodzi do kwadratowego pierścienia. Zaskakuje uderzeniem w plecy Freddera, po czym zaczyna walczyć wraz z Rothe! Ten jednak w końcu po paru blokach został powalony „pocałunkiem” łopaty. Fredder ześlizgnął się pod ring, po czym zaczął, na przykład The Eagle, pod nim grzebać! Wyciąga kij kendo! Wchodzi na ring, po czym zaczyna się „walka na miecze” między Mosorahikim a Fredderem! Przez ten czas Rothe wraz z Aryanem zaczęli oblewać się falą ciosów. Jednak heel oddał oponentowi kopniak w jaja, po czym ustawił go pod Suplex! Ale nie! Rothe przykłada nogę do jego jaj. Za drugim razem też to robi. Po czym kombinuje z Fisherman Suplexem!

Fredder następnie zasadza potężny cios kijem kendo w brzuch The Eagle. Następnie rzuca go Rothe’owi, który sprytnie łapie. Z kolei Fredder schodzi pod ring i wyciąga stół! Ale nie! Aryan się urwał, po czym zasadza baseball slide dla Freddera! Ten z impetem upada na ziemię, upuszczając stolik! Następnie na niego szarżuje Rothe. Ale Powerslam! Rothe na deskach! Przez ten czas The Eagle wchodzi na narożnik! Ale zostaje zaskoczony rzutem stołem przez Freddera, po czym spada w jego stronę! Ten go łapie w swoje sidła, po czym łapie go pod Oklahoma Slam! I rzuca go na bandę! Krew na twarzy The Eagle!

A jeden z The Boys Of Action, czyli Rothe, oddawał serie low kicków w prawe udo Aryana. Ale w końcu ten go złapał za nogę! Rzucił nią o ziemię, po czym Clothesline dla Rotherana! Ale następnie zostaje zaskoczony dropkickiem w plecy od Freddera! Następnie zostaje rzucony na liny, Irish Whip, szpagat, kolejny Irish Whip i Falling Heel Kick od Freddera! Ale Aryan natychmiast wstaje. Ale oślepiony pięknym dropsaultem Freddera. Wpada na liny i wypada poza ring! Przez ten czas Mosorahiki już wyciągnął krzesło! Wszedł na ring, ale niestety – został oślepiony podwójnym chairshotem! Po czym Hip Toss od obu oponentów jednocześnie!

The Boys Of Action coś planują! Mimo chairshotu krzesło cudem się nie złamało, co jest doprawdy rzadkie w wrestlingu. Oślepiony podwójnym clotheslinem Aryan ponownie wyłożył się na ziemi. Następnie The Eagle dobity Angry Stompem od Freddera, po czym Rothe zaczął na jego nogę nakładać krzesło! Fredder wszedł na narożnik! Szykuje nam się coś złego! Tak! Moonsault prosto na krzesło! Mosorahiki łapie się za kolano i zwija się z bólu! Lecz co to?!? Aryan ześlizgnął się poza ring i powrócił do niego z stołem wcześniej upuszczonym przez Freddera! Zaszedł The Boys Of Action od tyłu potężną szarżą w plecy za pomocą stolika. Następnie rozłożył go na środek ringu, po czym podniósł Mosorahikiego.

Obaj podnieśli Freddera. Rzucili go na liny, Irish Whip, po czym podwójny suplex na stół! Ten się złamał! Odłamki drewna odlatują wszędzie! Rothe z kolei także zostaje podniesiony, ale ten zostaje wyrzucony poza ring przez The Rockers, którzy zrobili podwójny Front Slam! Rothe zwija się z bólu na betonie, podczas gdy Mosorahiki wykonuje Polish Press z trzeciej liny! Jednak nadziany na kolana Rothe! Ten podchodzi do pracowników MWE, ci dają mu pas. Zaczyna się nim popisywać przed The Aryanem! Niezauważenie obrywa dropkicka w plecy od Freddera, po czym zmuszony jest oprzeć się o narożnik! Następnie Running Crossbody w narożnik, ale unik Aryana! Następnie bierze Freddera pod Skull Crushing Finale! Ale ten się wywiązuje, odpycha rywala i robi potężnego Lie Detectora z rozbiegu! Trafia w Aryana!

Przez ten czas The Eagle zostaje atakowany przez Rothe, który atakuje go pasem! Następnie ten rzuca go, po czym zaczyna rozbierać stół komentatorski! Ale Aryan czyha na niego, stojąc na narożniku! Skacze i przepiękny Missile Dropkick w plecy! Rothe brzuchem uderza o stół, po czym Aryan go natychmiastowo podnosi, ciągnąc za włosy! Na początek prawy sierpowy, po czym DDT na beton! Rothe już jest zakrwawiony! The Eagle powstał i wyciągnął kolejny stół, i drugi. Więcej ich już pod ringiem nie ma. Układa je jeden na drugim, ale Fredder… z trzeciej liny skacze prosto na ten „słupek”! Ponieważ The Rockers byli obok siebie, zrobił Sentona w powietrzu i obie nogi trafiły w obu oponentów!

Następnie Fredder wyciąga kolejną rzecz spod ringu! Jest to drabina! Rzuca ją na ring, ale zostaje zaskoczony Full Nelsonem od Aryana! Następnie to przemienia się w Skull Crushing Finale prosto na beton! Fredder, cały zakrwawiony na twarzy, jest już wystarczająco zmęczony, aby go przypiąć! Ale najpierw – musi go rzucić! Eagle jednak wyciąga krzesełko spod ringu, już kolejne. Ile tych skarbów schowano, do jasnej anielki?!? Fredder zostaje przysunięty na środek, po czym Mosorahiki uderza go krzesłem, a następnie je przed oponentem rozstawia. Biegnie w stronę Freddera, przeskakuje nad nim, odbija się od lin, ponowny przeskok, wskakuje na krzesło, potem na liny i Moonsault! Piękna akcja! Natychmiastowy pin!

1…

2…

Nie! Jeszcze za późno! The Eagle próbuje jeszcze raz.

1…

2…

I znowu nic nie wyszło!

The Eagle wstaje. Narada między The Rockers i Aryan siada na Freddera. Oblewa go serią ciosów. Ale nie, Rothe go zachodzi od tyłu, uderzając go kolejnym krzesłem! Potem szarża w stronę Eagle, który nie zdążył uniknąć. Aryan jeszcze doczołgał się do lin, złapał się ich, ale został zażegnany Big Bootem w głowę, po czym upadł poza ring. Fredder następnie wstaje. Składa krzesło, dzięki któremu oberwał po Moonsaultcie, po czym The Boys Of Action zaczajają się na Mosorahikego! Szarżują.. i potężne Con-Chair-To! Mosorahiki cały zakrwawiony, upada na ziemię. Następnie ten zostaje podniesiony przez Rothe. Fredder wchodzi na narożnik, podczas gdy jego Tag team partner wykonuje Scoop Powerslam! Dobrze wykonany, potem nadchodzi Moonsault! Piękna grupowa akcja!

Fredder chwyci za drabinę. Nieznane są jego cele, co zamierza z nią zrobić, ale, ale! Aryan chce wejść na ring. Ale nie, Fredder przysuwa drabinę w głowę Mr. Awesome, po czym ten opiera się o rozłożony stół komentatorski! Jeden z The Boys Of Action wychodzi poza ring. Dobija Aryana prawym sierpowym, ale ten unika! Ale szybki, powalający Knee Strike. Fredder następnie kładzie rywala na stole, po czym pokazuje gest w stylu „Dawaj!” do Rothe! Ten jest na narożniku! I wykonuje Splash na stół komentatorski! Ten się załamuje! Brawo! Brawo! Przepiękna akcja! Ale to jeszcze nie koniec! The Eagle to wszystko widział, po czym wykonuje Arabic Press z trzeciej liny! Trafia w obu The Boys Of Action!

The Eagle unosi ręce w górę w ramach dominacji. Wchodzi na ring i podnosi drabinę. Rozkłada ją w samym środku kwadratu. Ale co to! Błyskawiczna reakcja Freddera! Wszedł na ring wraz z drabiną i zaatakował nią szarżującego Aryana! Rozstawił ją obok „sąsiada” Mosorahikiego. Najpierw jednak go ogłuszył uderzeniem w zadek. Wspiął się na swoistą drabinę. Wraz z The Eagle zaczęli się obijać, ale Mosorahiki wykonuje ogłuszający High Kick! Mocno łapie się drabiny i dropkick! Fredder spada. Ale co to?!? Na ring wchodzi Rothe! Ale nie! Ale nie! Aryan kontroluje sytuację wraz z łopatą w ręku! Rothe otrzymuje potężny, żelazny pocałunek! Na jego twarzy pojawiła się krew. Z kolei The Eagle wspina się na sam szczyt i Eagle Fly z drabiny! Prosto na Freddera! Aryan bije mu brawa! Lecz Rothe czuwa! Łapie za nogę Aryana, po czym się potyka, jego oponent wstaje i dropkick w plecy! W drabinę, która się wywala! To musiało boleć!

Przez ten czas Eagle błyskawicznie wspiął się na „boczną” drabinę! Rothe był zajęty podnoszeniem łopaty. Mosorahiki wykonał niezbyt mądry ruch, bowiem Eagle Fly na nieleżącym Rothe! Ten błyskawicznie skontrował uderzeniem łopatą w głowę! Ilość krwi na twarzy jednego z Rockersów podwoiła się! A może i potroiła! Przez ten czas Aryan wraz z Fredderem wstali. Zaczęli okładać się pięściami. Prawy prosty, lewy sierpowy… ale kolejny z Rockersów zaskoczony przez Rothe! Dropkick w plecy, już obolałe, po czym Fredder wykonuje Sto! Następnie klęka, wbiega na niego Rothe, który wykonuje Leg Drop! Ale Aryan wyślizgnął się poza ring.

The Eagle ciągle zwijał się z bólu. Za Aryanem z kolei pobiegł Rothe, którzy zaczęli oblewać się pięściami! Fredder z kolei podniósł drabinę i zaczął nią operować. Położył ją obok narożnika. Przez ten czas, gdy Rothe z Aryanem się zbliżyli, Fredder zamachnął drabiną, trafił… przez przypadek w Rothe! Aryan uklęknął i uniknął! Ale nie spodziewał się chyba ciosu „powracającego” w sam nos. Upadł na ziemię. Fredder następnie przysunął drabinę, tak, aby jeden z jej krańców opierał się o ring, a drugi o „jeszcze nie zniszczony” stół komentatorski. Wstaje i odwraca się, a tam na niego z Clotheslinem prze The Eagle! Fredder jednak unika, a Mosorahiki z impetem wypada poza ring, uderza lekko o drabinę pośladkiem i upada na ziemię! Cóż za dominacja tego młodego zawodnika!

Co zrobi Fredder? Wychodzi poza ring, po czym ciągnie za włosy The Eagle! Przechodzą pod drabiną, po czym zostaje rzucony w narożnik! Potem na ring. Mosorahiki natychmiast wstaje. Próbuje Rolling Savate… ale Fredder unika. Odpycha swego rywala, po czym prawy prosty! Przechodzą na drugą stronę lin. Aryan jednak błyskawicznie wstaje i ciągnie za nogę Freddera! Ale ten go odrzuca! I Rothe wykonuje fenomenalny One-Handed Spinebuster! Prosto na beton! Aryan tarza się z bólu na twardej nawierzchni! A przez ten czas… Fredder chce wykonać szaleńczy czyn! Ustawia The Eagle pod Oklahoma Slam, po czym go wykonuje. Prosto w drabinę! Ta się załamuje! Cudowne! Do czego MWE idzie! Brzydko to wyglądało. Mosorahiki jednak nie odniósł raczej większej kontuzji.

Przez ten czas Rothe wstał. Zaczął się naradzać z swoim Tag team partner. Podnoszą Aryana, przyduszając go. Następnie ustawiają go pod podwójne Sto! Ale jednak Aryan kontruje! I to on wykonuje Sto na obu The Boys Of Action! Ale jeszcze nie wycieńczył Freddera! Błyskawicznie wstaje, ale oślepiony Headbuttem! Następnie Aryan podnosi lewą nogę do góry i Sweet Chin Music dla Freddera! Ale zamieszanie wykorzystał Rothe! Bez wiedzy Aryana oślepił go Bulldogiem z biegu. Następnie grzebie pod ringiem! Jednak nic tam nie znajduje! W końcu podchodzi do Aryana. Ciągnie go za włosy, podnosi go i rzuca na ring. On sam za nim wchodzi. Ponownie próba podniesienia Aryana, ale ten wlepił Rothe palec w oczy! Odpowiednia zagrywka jak na heela!

Następnie Aryan chwyci Rothe od tyłu. Szykuje się Inverted Powerslam! Ten też został wykonany! Ale Rothe szybko się przeturlał, wstał i potężny prawy prosty! Odpycha następnie Aryana od narożnika! Szarża Shoulder Blockiem, ale jeden z The Rockers unika! Rothe trafia barkiem w narożnik! Następnie ustawia go pod Back Suplex! Przepięknie wykonany!

Rothe zostaje podniesiony przez Aryana, ciągnięty za rękę. Teraz Mr.Awesome chce zrobić Pull-Back Clothesline! Ale Rothe najpierw mu oddaje prawego podbródkowego! I następnie jego oponent zostaje oślepiony Scoop Powerslamem! Następnie ten podbiega do narożnika i sygnalizuje Running Punt Kick! Nadbiega… ale zostaje zaatakowany Hurraicanraną z biegu wykonaną przez The Eagle! A za nim biegnie Fredder z swoim pasem Tag Team! Mosorahiki robi kulę i bierze łopatę! Próbuje uderzyć Freddera, ale ten unika i atakuje pasem TT w nos The Eagle! Aryan jednak korzysta z sytuacji i oślepia Rothe kopem w jaja! Piękna kombinacja, bowiem teraz wykonał Sweet Chin Music!

Następnie Fredder do niego podchodzi. Wraz z Aryanem łapią się za ręce i zaczynają się siłować. Fredder przegrywa. Upada na kolana, po czym Aryan atakuje go kopniakiem. Następnie odwraca się i zaczyna atakować jego plecy swym kolankiem! Potem go puszcza, ale wraca potem i wykonuje Aryan Lock! Lecz natychmiast przerywa to Rothe dropkickiem w głowę! Fredder wstaje, zaczynają się lać dwóch na jednego! Cudem wygrywa Aryan! Najpierw przerzuca ponad liny nadbiegającego Freddera, który wypada zza ring, a Rothe obrywa prawego prostego!

Aryan chwyci za drabinę. Pokazuje The Eagle, aby zajął się Fredderem. Ten wyszedł poza ring i zaczął go oblewać serią Back Spin Kicków. Aryan ustawia drabinę obok lin, do strony zwróconej na dwa stoły, które są ustawione jeden na drugim! Wchodzi na drabinę, a na drugiej stronie idzie Rothe! Zaczynają się lać. Rothe jednak przejmuje inicjatywę High Kickiem! Próbuje wywalić Aryana, ale ten unika i oddaje potężny prawy sierpowy! I ustawia Rothe pod Suplex z drabiny! Co?!? Nie! Nie! Ustawia go na stronę stołów! I wykonuje Suplex! Na dwa stoły! O mój Boże, to musiało być bolesne! O ile Aryan został jeszcze na ringu, to już Rothe właściwie się nie podniesie, bowiem leży na odłamkach drewna!

Przez ten czas zmęczony Fredder zostaje rzucony na ring. The Eagle podąża za nim. Narada, po czym Mosorahiki wchodzi na narożnik. A Aryan zaskakuje Freddera od tyłu. I Skull Crushing Finale na łopatę! Fredder tarza się z bólu po macie. Leży na plecach, co jest odpowiednią pozycją dla The Eagle! I wykonuje Eagle Fly dla Freddera! Zostawia „ofiarę” swojemu Tag team partnerowi, który stosuje pin na młodym Fredderze!

1…

2…

3…!

Niesamowite! The Rockers wygrali nad obecnymi mistrzami TT! Ale pasów nie otrzymują, bowiem była to zwyczajna walka. Zadowoleni z siebie się radują. Z kolei publiczność na nich buczy! Czemu? Pewnie przez Aryana.

-------
Aryan, wygłaszaj przemowę.
Komentarze:

2011-09-12 20:06:03, Rothe:

Go-To-Sleep:
Spodziewałem się takiego wyniku, ale serio nie rozumiem czemu Fredder, młody, niedoświadczony zawodnik góruje nad trzykrotnym pretendentem do pasa MWE (i aktualnym posiadaczem), Extreme Champion oraz posiadaczem TT pasa, Aryanem dwukrotnym pretendentem do pasa MWE (oraz jego byłym posiadaczem), pretendentem do pasa TT oraz byłym posiadaczem pasa WHC i Mosorahikim, pretendentem do pasa TT, byłym posiadaczem pasa NNO Skull oraz byłym posiadaczem pasa European.

-

2011-09-12 20:08:44, Aryan:

Po walce zabiera pas MWE i mikrofon, wychodząc na rampę przed wyjściem do szatni mówiąc: Patrzcie panie i panowie! Macie swego mistrza! Macie Rothe, które przegrał ze mną drugi raz z rzędu udowadniając tym, że zdobył pas przypadkiem i to ja go odbiorę! Nawet z tym swoim " partnerem " Fredderem, który nie jest godny bycia w MWE, bowiem walczył jak... Jak Rothe, czyli żałośnie. Ten pas, który trzymam w ręce już jest mój, bo nazywam się The Aryan i jestem NIESAMOWITY!

2011-09-12 20:26:54, Go-To-Sleep:

Rothe:
Wiesz. To podobne pytanie, jak to było niegdyś na gali MitB, walka o walizkę na Smackdown: połowę pojedynku górował Heath Slater, który też doświadczony nie był.
------
Kurczę. Na pewno, gdybyście przejrzeli pierwsze strony, dowiedzielibyście się o Hall Of Famerze Timie Seno. Mam pewne plany wobec niego...

2011-09-13 16:12:06, Mosorahiki:

Go-To-Sleep:
"Mimo chairshotu krzesło cudem się nie złamało, co jest doprawdy rzadkie w wrestlingu" nie widziałem żeby się krzesło kiedyś złamało, wygina się. To taki z mocniejszych błędów, jest jeszcze kilka składniowych, no ale nie będe drobiazgowy. Ładnie :)

2011-09-13 16:34:05, Go-To-Sleep:

Mosorahiki:
Wiem, nie robiłem korekty, ponieważ nie chciałem jeszcze bardziej opóźniać terminu, który i tak się opóźnił przez mego auto-knedla.

2011-09-13 19:24:13, Aseyen:

W górę :)

Huba:
Ty w ogóle dalej tu jesteś?

Go-To-Sleep:
Kiedy kolejne walki? A no i dzięki, że w mojej pierwszej win :D

2011-09-13 19:34:22, Go-To-Sleep:

Eraise:
Napiszę, jak zrobię pracę domową. Będzie to walka Philip Watson vs. Sir Matizo.

2011-09-13 20:03:40, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Wolny post w takim razie ...