MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Philip Watson vs. Sir Matizo
Single Match

Mamy gong!

Na początek zawodnicy robią dosyć spore kółko. Przekomarzają się, po czym podchodzą do siebie. Philip Watson oddaje prawego sierpowego, po czym ustawia swojego rywala pod headlock! Przydusza go, a następnie rzuca na liny. Irish Whip i jednak Clothesline od Sira Matizo! Philip Watson złapał się za szczękę i ponownie wstał. Zblokował sierpowy Sira Matizo i go ponownie rzucił na liny. I ponowny Clothesline! Tym bardziej już bardziej bolesny niż wcześniejszy. Philip Watson ciężko wstał, podpierając się rękoma. Sir Matizo go złapał za rękę i wyrobił przepiękny Arm Drag. Philip Watson ciężko leży na macie. Sir Matizo go podnosi, ale PW go odpycha!

Sir Matizo, zaskoczony, odskoczył do narożnika. PW zaszarżował na niego, ale nadział się na Big Boota. Następnie Sir Matizo ustawia go pod Suplex! Nieskutecznie jednak. Watson zasadza low Kicka w lewe udo. Sir Matizo puszcza, ale robi Clothesline. PW sprytnie unika i pojawia się za Sirem. Ciągnie go za włosy. Naciąga go lekko, po czym oddaje kopniaka w plecy. Następnie wielki Slap! Sir Matizo łapie się z bólu za głowę. Wykorzystuje to PW, który rzuca przeciwnikiem w narożnik! Ten barkiem o niego zarywa. Upada obok narożnika i zostaje oblewany serią Knee Dropów!

Po dziesięciu atakach Philip Watson był zmuszony przestać. Sir Matizo zwija się z bólu. Przed kolejnym Knee Dropem PW ucieka poza ring. Patrzy się w niego nieprzytomnie. Jest przestraszony. Łapie się za klatkę piersiową. Sędzia zaczął odliczać. PW miał dosyć tego, wyszedł poza ring i zamachnął się Clotheslinem na Matizo! Ale nie! Ten robi szpagat! Philip Watson się do niego odwraca, ale dostaje potężne Enzuigiri! Sir Matizo następnie wchodzi na liny. Potem na szczyt narożnika. I stosuje Lionsault! Ale gleba prosto na beton, bowiem Philip Watson uniknął.

A sędzia odliczał.

5…

6…

Philip Watson podniósł swego oponenta i rzucił go na ring. Ten poszedł za nim, ale został podcięty przez SM-a! Następnie Elbow Drop na głowę! Podnosi się ociężale. Próbuje Gut Kicka. Ale Sir Matizo łapie go za nogę, po czym Clothesline! Philip Watson jednak natychmiastowo wstaje. I zostaje ustawiony pod Suplex! Wykonany! Przepięknie! I Sir Matizo odbija się od lin! Lionsault! Wstaje i zaczyna się popisywać przed widzami. Ci na niego buczą. Z sytuacji skorzystał PW, który, za pomocą lin, wstał. Ale zostaje oślepiony Wind-Up Punchem! Prawie co by wypadł za ring. Ale nie. I ponowny Suplex od Sira Matizo! Tym razem – pin!

1…

2…

Nie! To jeszcze nie ten moment!

Sir Matizo, wkurzony, wali pięściami o ziemię. Wstaje, a za nim Philip Watson. Jednak ten zostaje odepchnięty na liny. I rzucony na przeciwległą stronę! Irish Whip, Leapfrog Sira Matizo i Philip Watson przechodzi na drugą stronę lin! Następnie zostaje oślepiony kopniakiem w brzuch. I Sir Matizo ustawia go pod Hangman’s DDT! I zrobił! Sir Matizo dominuje nad World Heavyweight Championem! Niesamowite!

Sir Matizo następnie podnosi Philipa Watsona, ciągnąc go za rękę. Ale co to! Zostaje zaatakowany prawym prostym w brzuch! Skula się, po czym dostaje podbródkowego! Podskakuje i upada na ziemię! Nokautujący cios! Cudem jednak się podnosi! I ustawiony pod Back Suplex! Tak! Piękne przebudzenie się Philipa Watsona. Sir Matizo jeszcze się podniósł. PW ustawia go pod Spinebuster! Ale SM przytomnie robi DDT. No, mamy niezły mecz!

Sir Matizo następnie bierze swojego oponenta do narożnika. Zaczyna go oblewać serią Knife Edge Chopów. Ale za drugim razem Philip Watson odpycha go ramieniem! Ale zostaje ogłuszony Roundhouse Kickiem! Sir Matizo następnie zręcznie przechodzi obok niego, odbija się od narożnika i Rolling Savate! Ale skontrowane Sidewalk Slamem! PW próbował pinu, ale niestety… był za blisko lin. Sir Matizo zwinął się z bólu. Philip Watson pochylił się nad nim. Ale SM odpycha go swoimi silnymi nogami! Prosto w narożnik! PW od niego się odbija, Sir Matizo wstaje. Odbija się od lin i Bulldog!

Sir Matizo odsuwa delikatnie swojego oponenta od lin. Po czym stosuje pin!

1…

2...

Ale nie! Philip Watson odkopuje, a Sir Matizo wylatuje w powietrze!

Sir Matizo następnie szarżuje na swojego oponenta. I Neckbreaker z biegu! Ale nie zabolał zbytnio Watsona, który natychmiastowo wstał. Sir Matizo tym razem rzucił się na niego z Monkey Flipem. Ale Watson go odrzucił. SM złapał się za plecy, po czym został podniesiony przez PW. Ten rzucił go na liny! Irish Whip i Big Boot w brzuch! SM się skula! Ale co to?!? Philip Watson ustawia go pod Pedigree! Rozgląda się po publiczności, ale zostaje zaskoczony przez SM-a! Chwyci go i wykonuje Samoan Drop! Potem zmęczony, opiera się o liny, odbija się od nich i wykonuje Spiral Leg Drop! I sygnalizuje 450 Splash!

Wchodzi na narożnik, po czym daje znać publiczności o jego akcji kończącej! Ta buczy! Ale już Sir Matizo robi salto w powietrzu i piękny 450 Splash! Ale nie! Philip Watson się odsuwa. Sir Matizo upada prosto na matę! A potem energicznie, a zarazem posłusznie wstaje. Korzysta z tego PW, który ustawia swego oponenta pod Pedigree! I tak! Pedigree! Pedigree! Sir Matizo na deskach! Ale co to? Philip Watson chce się kompletnie wyżyć na swoim rywalu i sygnalizuje dodatkowe Pedigree! Podnosi Matizo, ciągnąc go za obie ręce i automatycznie ustawiając pod Pedigree! I wykonał ponownie! Pin!

1…

2…

3…!

Tak! World Heavyweight Champion Philip Watson wygrywa tą walkę! Raduje się wraz z publicznością, po czym bierze swój pas WHC! Unosi go w górę! Następnie wychodzi z nim do szatni w pełni zadowolony.