MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Dragon Match (bez wyliczenia po za ringowego) - Maczomx vs Philip Watson

Czeka nas dziś niesamowita walka, od dawana nie widziany Dragon Match, w dodatku po kontuzji powraca PW! To naprawdę coś! Liny zostały zastąpione już drutem kolczastym, obok ringu stoją już trzy drabiny, a nad ringiem wisi walizka o którą toczyć będzie się walka.

Słyszymy theme Watsona, wbiega on na halę witając się z fanami. Ci skandują jego imię! Jest naprawdę uwielbiany! Nie długo potem wchodzi K5W, także dość miło witany, ale zdecydowanie nie tak ciepło jak od dawna nieobecny Watson. Obaj zawodnicy już w ringu, mamy gong.

Zwarcie, błąd, błąd, błąd. Maczomx nie powinien tego robić, silniejszy PW rzuca przeciwnikiem o drut kolczasty, początek walki, a już polała się krew. Maczomx na ziemi zwija się z bólu, Watson podnosi go. Wyniesienie, jednak K5W uwalnia się i zsuwa za przeciwnika, parę kopnięć w prawą nogę i Watson na kolanach. Maczomx bierze rozbieg i drop kick prosto w twarz przeciwnika!

Widzimy już jak K5W schodzi z ringu i wsuwa nań drabinę, z drobnymi problemami rozkłada ją, jednak Watson momentalnie się przy nim pojawia i chop! Maczomx leży na ziemi, Watson wspina się po drabinie, jego przeciwnik jednak już na nogach. Nie goni Watsona, który jest już na prawie samym szczycie, zamiast tego stara się przewrócić drabinę! Watson już dotyka walizki, stara się ją odczepić, i nagle spada wraz z drabiną! PW za ringiem nieprzytomny, a drabina na drucie kolczastym. K5W chyba jednak jeszcze nie skończyłem ze swym przeciwnikiem, wdrapuje się na drabinę. Ta jakoś się utrzymuje, idzie, idzie. Jest już prawie przy końcu, skacze! Frog Splash! Watson już raczej nie wstanie, nie w tej walce...

Maczomx podnosi się obolały, on także odczuł tą akcję. Wrzuca na ring kolejną drabinę, rozkłada ją. Powoli wchodzi oglądając się jeszcze na nieprzytomnego Watsona. Z ociąganiem zdejmuje walizkę, publiczność skanduje "K5W! K5W!", widać, że podobała się im ta walka. Zmęczony maczomx pokazuje publiczności walizkę, ale co to! Na ring wbiega Rothe, K5W odwraca się do niego, jednak tylko po to by odlecieć do krainy w której właśnie przebywa Watson po perfekcyjnym RKO. Czyżby szykował się nam feud Rothe - Maczomx? Możliwe...

Walkę wygrywa K5W, jednak widzimy pomiędzy nim, a Rothe pewne spięcia. Watson chyba wciąż nie jest w pełni sił po kontuzji, spodziewano się bowiem to właśnie jego wygranej.
Komentarze:

2011-06-07 17:20:45, Aryan:

Katsuke Feledeo:
Moj Tag- team Partner ;)
The Rockers gora :D

:at:Anime
A zrobisz mi walke jakas?

2011-06-07 17:22:27, Rothe:

Aryan:
Jak będę miał czas, na pewno jedną dziennie będziecie ode mnie dostawać, czasem krótsze, czasem dłuższe, ale będą.

2011-06-07 17:29:35, Huba Niszczyciel:

Aryan:
Czy nie widzisz, że na pierwszej stronie tematu zawodnicy są podzieleni? -.-

2011-06-07 17:34:42, Go-To-Sleep:

Anime:
No i ruszyło z kopyta. :D

2011-06-07 21:45:32, Huba Niszczyciel:

Na titantronie pojawia się Andy Grey. Wstaje, idzie w kierunku drzwi i wychodzi ze swojego gabinetu. Gdy zamyka drzwi zostaje zaatakowany przez trójkę zamaskowanych ludzi! Okładają go kijami kendo, jeden z nich rzucił go na ścianę. Główny manager otrzymuje podwójny suplex na krzesło oraz RKO! Nagle połączenie zostało zerwane... Kibice w szoku, kto to może być?

Anime:
Mógłbyś dać swoje gg?

2011-06-07 22:08:54, Rothe:

Huba Niszczyciel:
9740841

2011-06-07 22:17:46, Go-To-Sleep:

Anime:
Ja bym chciał jakiś mecz z Qusem albo Handicap. Czy jakiś Tag Team Match my na Qusa i kogoś jeszcze, może Mmo.

2011-06-07 22:19:53, Rothe:

Jutro dwie walki tag team o miano pretendentów, a w sobotę walka o pas.

Niech jakiś łaskawiec wypisze mi tag teamy.

-

2011-06-07 22:21:35, Go-To-Sleep:

Anime:
Będziemy my? :D
Ty i ja
MoG i Philip Watson.
Aryan i Mohorasiki, czyli The Rockers!!!
To te, które pamiętam.

Aha, też mogę być chętny do pisania meczy.