MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Wczoraj nic nie napisałem bo mi komp zamulał, sry.

Tag Team Match - The Rockers vs MoG&Philip Watson - walka o tytuł pretendenta do pasa Gra Tag Team Championship

Pierwsi na ringi wchodzą The Rockers, przewaga zdecydowanie po ich stronie. Dwaj niezwykle doświadczeni zawodnicy i jeden z najstarszych Tag Teamów. Kibice szaleją, od dawna nie widzieli ich walczących razem! Zarówno Aryan i Mohorasiki czekają w ringu na swych przeciwników. Watson i MoG także wchodzą na ring, widać, że Watson nie jest w formie co zresztą pokazał dobitnie podczas walki z K5W. W ringu zostaje Watson oraz Aryan. Mamy gong.

Zwarcie, siła obydwu stoi na podobnym poziomie jednak ostatecznie wygrywa Watson, wpycha przeciwnika do jego narożnika, kopniak w brzuch i jeszcze prosty w twarz Mohorasikiego. Watson bierze rozbieg i napiera na Aryana, nadziewa się jednak na Big Boota. Aryan klepnął stojącego znów przy narożniku partnera, ten wchodzi na ring. Wściekła seria ciosów w głowę, Aryan tymczasem wchodzi na trzecią linę. Watson zostaje puszczony, zamroczony nie wie co się dzieje, MoG wykrzykuje by uważał. Za późno, Mohorasiki klepnął Aryana, który wykonał swą koronną akcję Flying Elbow Drop. Machinalnie przypina.

1..
2..
Watson odkopuje! Chyba podświadomie to zrobił, Aryan wściekły. Podbiega do narożnika przeciwników i ciosem strąca stamtąd MoG'a. Nie! Przeliczył się, unik i kontra w wykonaniu MoG'a. Aryan zamroczony po ciosie w szczenę, MoG łapie go za głowę i mimo upomnień sędziego zaciąga wbijając ją prosto w narożnik.

Watson tymczasem dochodzi do siebie w ringu. Przy pomocy lin wstaje, Aryan wciąż leży Watson podchodzi do niego, podnosi go. Aryan jednak od razu atakuje główką, parę ciosów pięściami i Watson znów na ziemi, Aryan podnosi go i rzuca o narożnik, chyba zapomniał, że to nie jest jego narożnik. MoG klepnął brata i już wchodzi do ringu.

Uniknął ciosu Aryana, przeszedł za niego i momentalnie zapiął nelsona. Aryan mimo większej siły nie mógł przerwać dźwigni, był zmęczony. MoG starał się zejść do parteru, jednakże Aryan trzymał się nieźle i zaczął wydostawać się z dźwigni. MoG widząc to puścił go i wyprowadził kopnięcie w nogi. Aryan upadł na kolano, wszedł głową między kolana przeciwnika i przerzucił go przez siebie czołgając się do swojego narożnika. Klepnął Mohorasikiego ten wszedł i wykonał closthline na wciąż zamroczonym MoG'u. Niezwykle szybko wszedł na narożnik i wykonał Frog Splash! Może być po wszystkim!

1..
2..
Nie! MoG odkopuje, jego przeciwnik wściekły. Podnosi MoG'a i ustawia go pod DDT. Master chyba resztkami sił zapiera się i wyprowadza łokieć w brzuch Mohorasikiego, uchwyt poluźnia się. Jeszcze jeden i MoG znowu wolny. Kopniak w brzuch, MoG podbiega do swojego narożnika. Watson już w ringu, poprawia Mohorasikiemu dwoma kopniakami w brzuch, ustawia go pod finshera, ale co to?! Widzimy jak Aryan zachodzi od tyłu sędziego i mocnym kopniakiem w plecy zwala go z nóg, uderza jeszcze jego głową o matę, sędzia nieprzytomny, a Watson przypina po finisherze nieświadomy sytuacji.

Na ring wkracza także MoG, Aryan podbiega do niego i potężnym closthlinem go eliminuje z gry, po chwili wyprowadza kopniaka w głowę dopiero podnoszącego się Watsona. Sędzia zaczyna się poruszać, a Aryan podnosi Watsona, spoliczkował go i odbiegł na pewną odległość. Watson zaślepiony gniewem nie widzi ten wyraźnej pułapki i szarżuje wprost na przeciwnika, ten łapie go i wynosi, SpineBuster! Sędzia wstaje, MoG momentalnie schodzi z ringu, Aryan tak samo.

Mohorasiki podnosi się, widzi nieprzytomnego Watsona, podbiega do niego i przypina.

1..
2..
3..

Tak! The Rockers zwyciężają dzięki nieczystym zagraniom Aryana i zostają nowymi pretendentami do pasa Tag Team.
Komentarze:

2011-06-09 16:07:08, Rokue:

W sondzie mam dylemat, zdecyduje pierwsza osoba, która się wypowie:

Walka bez dyskwalifikacji o pas MWE Gra czy Royal Rumble o miano pretendenta do pasa MWE Gra?

2011-06-09 16:12:46, Katsuke Feledeo:

Unledo:
Pierwsze.

2011-06-09 16:13:33, Rokue:

Katsuke Feledeo:
Ok. Tylko mam jedno pytanie- kto ma pas MWE?

:at:Down
Poczekam, może się znajdzie.

2011-06-09 16:15:02, Katsuke Feledeo:

Unledo:
Tego to nie wiem.

2011-06-09 17:03:52, Boss Killer:

Unledo:
MWE Championship - Guido Gigant [Guido]

2011-06-09 17:06:14, Rokue:

Boss Killer:
Ok. Pretendenta wybierzcie wy, ja się dostosuję.

2011-06-09 17:20:01, Mosorahiki:

Ja Wam kur... dam MohoraSIKIEGO. Aż tak trudno spojrzeć jaki jest poprawny nick? Nie mówię, że jest prosty, ale to wina tego co tworzył nicki do Gra :)

2011-06-09 17:31:13, Rothe:

Mosorahiki:
Kurde, ja pisałem tak bo Kaczka tak napisał post nade mną. Plasiam. :<

2011-06-09 17:54:16, Huba Niszczyciel:

Unledo:
Pas MWE ma Guido Gigant.

2011-06-09 18:10:42, Boss Killer:

Huba Niszczyciel:
too late guy :|