MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Go-To-Sleep:
Wiem, nie miałem pomysłu :D Macie Triple Theart Match :D


Samoan Palu "The Great Samoan" vs Ultimate Warrior vs Batsep "Mr. Bad Bird"
Triple Theart Match

Pierwszy na rampie znajduje się Samoan Palu, groźnie kroczy na ring uderzając pięściami o klatkę piersiową. Wchodzi po schodkach, już znalazł się na ringu i jeszcze pokazuje muskuły. Na rampie już stoi Ultimate Warrior, powoli wchodzi na ring przy muzyce budzącej lęk. Znajduje się już na ringu. Czas na Batsepa, wchodzi wręcz z hukiem, fikołek i przybija piątki z fanami, wchodzi na ring, po czym jeszcze wykonuje salto. Zapomniałem dodać, że mamy dziś walkę trzech debiutantów!

Mamy gong!

Palu podchodzi do Batsepa, jednak ten prześlizguje się pod jego nogami. Pan ostateczny atakuje Clotheslinem Palu, jednak ten łapie jego rękę i mamy Samoan Strike! Batsep w narożniku, szarżuje na niego Warrior z Clotheslinem! I jeszcze do tego Bulldog! Ostateczny naradza się z Palu, po czym ten pierwszy wchodzi na narożnik, a The Great Samoan wykonuje Samoan Drop! I legdrop z narożnika! Batsep stacza się z ringu. Palu atakuje z Gut Kickiem, jednak zablokowany i Clothesline od Warriora. Podnosi szybko oponenta i mamy Scoop Slam! Wchodzi na narożnik i Diving Splash. Ostateczny na razie rządzi. Podnosi Palu, jednak ten kontruje Jawbreakerem! I mamy dwa Gut Kicki, a to oznacza że Clotheslina nie zabraknie! Oponent Palu wstaje, lecz mamy Runing Sto! Podnosi rywala, podrzua mocno w górę i mamy potężny Samoan Drop! Szykuje się Samoan Strike dla ostatecznego, lecz Batsep atakuje Spearem The Great Samoana! I mamy pin!

1...
2...

Palu odkupuje z takim impetem, że Batsep ponownie odwiedził obszar poza ringowy.

Warrior otrząsnął się już, po czym zażegnał Palu Dropkickiem. Batsep wszedł na ring, złapł Warriora pod DDT, po czym próba wykonania Jumping DDT! Jednak nie, Warrior rzucił nim o matę. I szybki Clothesline dla Batsepa! Ostateczny podnosi Bad Birda, mamy wyniesienie i Powerslam! Pan od Powerslama szybko podchodzi do Batsepa i zapina Intervend Sharshtooper, czyli Edgecator! Jedna z najsliniejszych dźwigni została jednak przerwana przez Great Samoana. Ten podnosi rywala, Irish Whip w narożnik i Running Splash! Podnosi oponenta i mamy Samoan Drop! Teraz przyszedł czas na Batsepa, który leży obolały. Palu podnosi rywala, Irish Whip i Bicycle Kick! Szykuje się koniec! Palu podnosi rywala, Gut Kick, ustawia rywala pod Powerbomba, lecz publiczność bardzo dobrze wie o co chodzi! Jednak Warrior przerwał koronną akcję Great Samoana Diving Leg Lariatem. I akcja zwalnia tępo, wszyscy zawodnicy leżą. Sędzia doliczył do trzech, a Batsep już złapał się lin i podciągnął w górę. Warrior już wstał i podniósł Samoana, po czym wykonał Dropkick! Szybki Pin.

1...
2...

Batsep przerywa!

Great Samoan podnosi się, jakby dostał furii! Dwa Gut Kicki, jeden dla Warriora drugi dla Batsepa i Samoan Strike dla ostatecznego! Natomiast Palu chwyta Batsepa za rękę, wykręca ją, ale stosuje Irish Whip na liny, po czym mamy bardzo rzadką akcję - Lift Up Uppecurt! Samoan wściekły, chwyta Warriora za włosy, po czym ciągnie je w stronę lin i mamy niezbyt przyjemne duszenie nogą, Batsep w narożniku czeka, aż Palu się odwróci, jednak ten zajmuje się Warriorem. Great Samoan podnosi oponenta, po czym ustawia poraz kolejny pod Powerbomb! I tak, mamy Jacknife Powerbomb! Niesamowita akcja! Ale Palu otrzymał Speara od Batsepa! Coś niesamowitego robią dziś debiutanci! Pin na Warriorze!

1...
2...

Noga ostatecznego na linach!

Batsep wkurzony wstaje, sygnalizacja RKO! Palu jednak pomaga wstać ostatecznemu, Batsep nadbiega z RKO! Jednak Palu go odrzuca, Samoan Strike dla ostatecznego i Bicycle Kick dla Batsepa! Podnosi rywala i mamy Samoan Facebuster!

1...
2...
3...

The Great Samoan wygrywa starcie debiutantów! Było bardzo dużo akcji, a wszystko uwieńczone świetnym finisherem Palu!


P.S coś mi krótko wyszło !?
Literówek troszkę jest.
Komentarze:

2011-11-13 10:36:21, Go-To-Sleep:

Nieźle.

2011-11-13 11:33:01, Hepatoil:

na kolana i do pana:
Prawie wygrałem.Nieźle.

2011-11-13 19:29:03, mały awersomik:

odświeżam. Coś mnie ominęło? :P

2011-11-14 14:11:36, mmmmoooo:

Szkoda, ale tak czy tak wiedziałem, ze przegram :D