MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
The Reated R Shaggy vs Guido Gigant
First Blood Match

Na rampie już stoi Shaggy, biegnie w stronę ringu i przybija piątki z fanami. Wchodzi po schodkach i jeszcze się popisuje stojąc na narożniku. Przy groźnej muzyce na ring kroczy Guido Gigant. Jego dawna forma kiedy to trzymał pas MWE dawno temu przeszła, teraz stał się niewidoczny. Obaj zawodnicy już w ringu, przypominam, że będzie to starcie do pierwszej krwi!

Mamy gong!

Szybkie zwarcie, Guido przechodzi do Headlocka. Shaggy jednak się wywiązuje i okłada przeciwnika Chopami. Irish Whip, Leapfrog i Dropkick! Nie, jednak Guido się zatrzymał na linach. Shaggy łapię się za plecy, ale już podchodzi Gigant. Guido ma na celu wykonanie Scoop Slamu, jednak Shaggy kontruje łokciem i mamy Running Powerslam! Niesamowita akcja. Shaggy podbiega do oponenta, podnosi go po czym odbija się od lin i piękne Running DDT! Shaggy zadowolony, odbija się od lin i Legdrop. Niezbyt bolesna akcja, ale na dodatek dołożył Big Elbow! Podnosi rywala, Scoop Slam i Foot DDT! I akatuje Elbow Dropami nogę Guido. I jeszcze chwyta za nogi, ciągnie do słupka i uderza nimi o supek. Shaggy postanowił zdewastować nogę Giganta. Poszedł po krzesło, wyciągnął dwa i wrzucił na ring. Ale zanim sam wszedł na ring, Guido zaatakował go Baseble Slidem! Shaggy szybko się podniósł, ale został uderzony Uppercurtem, po czym Guido przyciągnął go do stołu i zaczął uderzać głową Shaggiego o pokrywę stołu. Shaggy po trzech uderzeniach padł na ziemię, a Guido dobył nikczemnej broni - młotka.

Shaggy w końcu się podniósł, lecz został powalony młotkiem. Shaggy jest w niemałych opałach, chodź pamiętajmy, że nie jest to walka na Pinfall, ani Submission. Guido wrzuca Shaggiego na ring, po czym wyjmuje trzecie krzesło. Wchodzi na ring i wkłada krzesło między drugą a trzecią linę w narożniku. Gigant podnosi Shaggiego, lecz ten kontruje dwoma Chopami i Jumping Wheel Kickiem! Ładna akcja w wykonaniu Reated'a. Shaggy podnosi oponenta, Irish Whip w narożnik i Guido jest oblewany serią uderzeń w głowę. Guido odpycha Reated'a, ale ten nadbiega z Clotheslinem. Gigant poraz kolejny wita się z matą. Shaggy podnosi Guida i mamy Lou Thu Press. Aż siedemnaście ciosów zadał Shaggy, po czym dołożył Knee Slama. Dobył krzesła i podłożył pod kolano Giganta. Dobył drugiego krzesła, i już chciał prawdopodobnie kontuzjować Giganta, kiedy przy hucznej muzyce z szatni wybiegł Bosskit. Szybko wbiegł na ring i zaatakował serią uderzeń Shaggiego. Guido się już podniósł, naradził się z Bosskitem i ten drugi ustawił dwa krzesła koło siebie, po czym Gigant razem z Bosskitem wykonali Double Suplex na dwa krzesła! Ale na pomoc Reated Shaggiemu przybył Philip Watson, który wybiegł z trybuny z krzesłem w ręku. Bosskit zbiegł z ringu, a PW uderzył krzesłem Guida, po czym wykonał Peedigre! Pomógł wstać Shaggiemu, który zasygnalizował Reated Speara! PW jednak go zatrzymał, powiedział coś do Shaggiego i ten rozłożył koło narożnika krzesło, natomiast mistrz WHC podniósł Guida do Electric Chair Drop! Co oni zrobią? Shaggy biegł w stronę PW, jednak skoczył na krześle i wykonał niesamowitego Reated Speara!!!

PW zbiegł do szatni, natomiast Shaggy poszedł po gong! Jedna z najniebezpieczniejszych broni w MWE! Shaggy wchodzi na ring, kładzie gong na macie i podnosi Giganta. I tak proszę państwa, DDT na gong! Guido cały zakrwawiony na twarzy, co oznacza zwycięstwo Shaggiego!

Shaggy wygrał, z małą pomocą Philipa Watsona. Gdyby nie interwencja Bosskita na rzecz Giganta, ten drugi prawdopodobnie by wygrał. Jest jak jest - publiczności się podobało!

Krótkie wyszło, ale na First Blood nie miałem pojęcia jak rozwinąć. Wcześniej miałem awarię neta, więc wcześniej nie wkleiłem. Następna walka PW & Shaggy vs Guido & Bosskit

PS. GTS mogę zrobić feud? :D

_
Komentarze:

2011-11-14 19:56:47, Hepatoil:

na kolana i do pana:
Brawo!

2011-11-14 19:58:15, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Mam na Batsepa pewne plany, o których nie możesz wiedzieć, ale przed tym muszę się skonsultować z GTS-em lub farmacełtą...Podobało się? !?

2011-11-14 20:01:00, Hepatoil:

na kolana i do pana:
YES!

2011-11-14 20:03:28, mały awersomik:

na kolana i do pana:
Ze mną walkę też napisz plis! :D.

Co z tym triplem?

2011-11-14 20:05:51, na kolana i do pana:

mały awersomik:
No właśnie jesteś w planie :P

Jakim Triplem?
Hepatoil:
To będzie rzecz na wagę Twojej kariery... ;)

2011-11-14 20:07:54, Hepatoil:

na kolana i do pana:
mam się bać?