MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wchodzi The Bohtes!
- Ludzie! Nie mam już nerwów do Aryana. Chce jego pas, czy mu się to podoba czy nie! Chce zawalczyć o pas MWE, należy mi się! Normalnie nie wyskoczyłbym z czymś takim, ale może nie pamiętasz jednej sceny z przed kilku laty. Przypominać Ci nie będę, może sam sobie przypomnisz! Chce Cię upokorzyć na oczach wszystkich i pokazać jak potrafię wojować w MWE. Nie pozwolę sobą pomiatać. Przypomniał mi o tym Brett The Bouble. Mam nadzieję, że Seno zwróci, choć na to uwagę. Będę się starał o Triple Threath Match przeciwko Tobie Aryan i przeciwko Rothowi! To, że nie przypomnisz sobie tego, to nie znaczy, że ja nie mam prawa nie wiedzieć, co zdarzyło się na jednej z dawnych gal, gdy dostałem od Ciebie 3 razy krzesłem. Pytacie się po co sobie to robi? Przecież nie wygra tego pasa. Aryan jest NIESMAMOWITY! Uwierz kolego, ja tego niesamowitego ściągnę w mgnieniu oka.
The Bohtes wychodzi z hali, zadowolony. Patrząc na ring z dumą wypinając klatkę piersiową. Po co mu to było? Tim Seno nie dopuści to kolejnego pretendenta do pasa MWE.


Tak, to z krzesłem wymyślone, by coś wogóle się działo. Zacznę rozwijać ten feud, mam nadzieję. Powracam. ;) I rozpocznę najprawdopodobniej walką o pas WHC :D

Partnerzy

  1. termoizolacjepur.pl