MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
The Aryan vs Pinius vs ???
Triple Theart Match o pretendenta do pasu Extreme

The Aryan już na rampie! Publiczność buczy, lecz On się tym nie przejmuje. Kroczy do ringu, wchodzi po schodkach i jeszcze się popisuje w narożniku. Drugi Pinius, przy hucznej muzyce szybko przybija piątki z fanami i wbiega na ring. No i ostatni zawodnik, wielka niewiadoma a jest nim...Brett The Bouble! Tak, publiczność aż wstała! Przybija piątki z fanami i wchodzi po schodkach na ring!

Mamy gong!

Aryan atakuje Clotheslinem Bretta, lecz ten unika, ale styka się z matą za sprawą Dropkicka Piniusa! Kolejny Clothesline od Aryana, lecz Pinius unika, odbija się od lin i mamy Jumping Clothesline! Debiutant szybko podnosi Aryana, European Uppercut, jeszcze jeden, Arm Lock i Corner Flip Arm Drag! Pinius dzisiaj wyjątkowo w formie. Na ring wraca Brett! Od razu zaatakowany Clotheslinem od Piniusa, lecz zablokowany i Half Nelson Bulldog! Ula la, piękna akcja! Lecz podnosi się Aryan, który po odpoczynku zaatakował Flayning Foream Smashem Bretta! Kick-Up Aryana i pin!

1..

Pinius był w pobliżu!

Clothesline dla Aryana w wykonaniu Bretta, unik, Brett odbija się od lin, ale Back Elbow od Aryana! Pinius atakuje Running Hurricanraną! Udane. Aryan jednak szybko wstaje, ale został ofiarą Springboad DDT! Jeszcze seria ciosów dla Aryana! Pięć uderzeń i Pinius oberwał Low Dropkickiem! Potem Brett wszedł na narożnik i piękny Diving Splash na Aryanie! Pinius wykonuje do tego Big Elbow Dropa na Aryanie! Mistrz MWE w opałach.

Brett i Pinius okładają się, ten pierwszy atakuje dwoma sierpowymi, a potem Gut Kickiem, jednak Pinius złapał nogę The Boubla i wykonał Leg Sweepa! A do tego Standing Moonslaut! I wchodzi na narożnik, lecz Aryan już do niego biegnie! Uderzenie pięścią w głowę od Aryana, poczym wchodzi na narożnik i ustawia rywala pod Superplex! Jednak Brett podchodzi i wykonuje Powerbomb na Aryanie, co skutkuje dodatkowym, jak zarazem potężnym Superplexem dla Piniusa! Pin ze strony Bretta dla Piniusa!

1..
2..
Pinius odkopał, ma jeszcze trochę sił!
Aryan już się otrząsnął i zainkasował Irish Whipa, po czym potężnego Flapjacka w wykoniu Boubla! I Knee Slam! Odwraca przeciwnika, po czym wykonuje jeszcze Foot DDT! Pinius już atakuje Bretta Springboad Blockbusterem! Ładnie wykonane. Brett natychmiastowo wstaje, ale od razu inkasuje Wheelbrow Bulldog! Aryan jednak żegna Piniusa Running DDT! Mistrz MWE zapina Brettowi Aryan Lock! Ból - tylko to odczuwa The Bouble. Pinius jednak przechodzi za liny i atakuje ze Springboad Dropkickiem! Ładnie, ładnie. Pinius jeszcze podnosi Bretta i wykonuje na nim Fireman Carry Gourdbuster! I Armbar na rękę! Aryan przerywa, podnosi Bretta i mamy Scoop Slam! Wchodzi na narożnik, Flyining Elbow Drop, co oznacza sygnalizację Sweet Chin Music! Lecz Pinius przeszedł za liny i wykonał na mistrzu MWE Reverse Hotshota! Wchodzi na narożnik i Air-Bourne! Jednak Aryan się odsunął, ale Pinius wylądował na nogach. Aryan atakuje Chopami Bretta, Irish Whip i Dropkick! Jednak Pinius odbija się od lin
i wykonuje Rolling Powerbomb! Z pinem, rzecz jasna!

1..
2..

Aryan odkopuje, tak jak na mistrza MWE przystało!
Brett już się otrząsnął, stoi przy narożniku. Pinius szarżuje na niego, lecz dostaje butem w twarz od Bretta i inkasuje piękne Tornado DDT! Aryan wstaje, odbija się od lin i atakuje z Clotheslinem! Jednak poraz kolejny zablokowany i skontrowany Half Nelson Bulldogiem! Pinius jednak atakuje Flash Backiem, co prowadzi do spotkania z ziemią Bretta! Aryan jednak już wstał i wykonał German Suplexa na Piniusie! Brett już wstał, wykonał Irish Whip na Aryanie w narożnik, podniósł Piniusa i zrobił to samo z nim co z Aryanem! I potężny Running Splash! Bolesne dla jednego jak i drugiego! Brett podnosi jeszcze Aryana i wyrzuca go za ring! Podnosi Piniusa, kolejny Irish Whip w narożnik i fala ciosów! A po chwili uderzenia pięścią zamieniają się w Stompy! I jeszcze Hardiac Arrest! Jednak nietrafiony!

Aryan już się podniósł, widząc to Pinius zaatakował go Croksew Valuting Splashem! Natomiast Brett wstał, odbił się od lin i wykonał Sucide Dive dla obu oponentów! Wrzuca Aryana na ring, Brett wszedł na liny, Aryan już wstał i spróbował go zaatakować, jednak ten skontrował Hotshotem i Diving Legdropem! Na ring już wchodzi Pinius, jednak został od razu powalony Shoulder Blockiem w wykonaniu Bretta! Pinius jednak szybko wstał i zaatakował Flying Chuckiem Bretta! Pin.

1..
2..

Nie, jeszcze Brett się trzyma!
Aryan podszedł od tyłu Piniusa i uderzył go Clotheslinem w plecy, ten się odwrócił i zaczął być oblewany serią Chopów! I piękne DDT! Aryan próbuje podnieść Piniusa, jednak ten wykonuje Kick-Up Hurricanrana! I Lionslaut do tego! Jednak Brett już wstał, odbił się od lin i mamy Chop Block! Big Elbow dla Piniusa! Brett podnosi Piniusa, Irish Whip i potężny Spear!! Sygnalizacja Killswitch'a! Już ma Piniusa w rękach, jednak Aryan atakuje obydwóch Running Crossbody! Jednak Brett nawet tego nie poczuł i od razu wstał. Gut Kick Dla Aryana czyżby się to skończyło Pedigree? Nie, jednak Aryan skontrował Back Body Dropem, jednak Brett jeszcze szybciej wstał, zaatakował Clotheslinem Aryana, jednak ten przeszedł pod ręką oponenta mamy Sweet Chin Music!!! Aryan sam pada na ziemię, co wykorzystuje Pinius, który wchodzi na narożnik i wykonuje Air-Bourne! Ale w tej samej chwili z trybun wybiega Nicco i jego brat, The "Fly Boy" Bohtes! Nicco zagaduje sędziego, natomiast Bohtes wchodzi na ring i przeciąga Bretta tak, żeby leżał na Aryanie! Nicco z Bohtesem zbiegli do szatni! Natomiast sędzia się odwrócił i natychmiastowo zaczął odliczać!

1..
2..
3!!!
Brett został pretendentem do pasa Extreme! Z ogromną pomocą swojego Tag-Team partnera i jego brata, lecz wygrał!
_
Komentarze:

2011-11-16 16:51:30, mały awersomik:

Na ring przy oklaskach fanów wchodzi Pinius. Z mikrofonem rzecz jasna.
- Ciekawe, ciekawe, ciekawe. Ludzie! Co to jest? Nicco i Bohtes nie powinni się mieszać w nasze walki! Miałem taką szansę na zostanie pretendentem do tytuły Xtreme Champioship, a wiecie, że szansę bym wykorzystał. A wy wszyscy chcecie Piniusa na tronie!

Chcę więc, aby mecz o Xtreme champiosnhip odbył się bez dyskwalifikacji, ale Fly boy i Nicco mają zakaz zbliżania się do ringu. Nie będę stał bezczynnie jak mnie oszukano!

2011-11-16 16:54:48, Hepatoil:

na kolana i do pana:
Hehe niezły cyrk..gratuluję weny
Co następne?