MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Tag Team Match o miano pretendenta do pasa TT - Rothe&Fredder vs The Spuerstar&Amazing Superstar

Kolejna walka o miano pretendentów do pasa TT, wszyscy z niecierpliwością czekamy na wynik tego starcia bo jakby nie spojrzeć mamy tu prawie same gwiazdy, Rothe, trzykrotny pretendent do pasa MWE Champion i obecny Extreme Champion (nie jestem pewien, coś mi się tak tylko kojarzy, jeśli nie to to zignorujcie), Superstar który jest żywą legendą oraz jego nie mniej sławny brat AS! Tylko Fredder nie prezentuje się tu najlepiej i nie mamy wątpliwości co do tego, że będzie piętą Achillesa swojego TT.

Rothe i Fredder czekają już w ringu na który zmierzają bracia Superstar, na ringu zostają Rothe w raz z AS'em. Mamy gong. Zwarcie, żaden nie może uzyskać przewagi, puszczają i zaczynają krążyć wokół siebie w końcu stają w przeciwnych narożnikach. Wydawało mi się, że Rothe kiwnął głową, tak! Fredder złapał AS'a za głowę, sędzia upomina Freddera ten jednak puszcza dopiero po tym gdy Rothe wchodzi butem prosto w brzuch Amazinga.

Rothe klepnął Freddera, podniósł jednak Amazinga i przytrzymuje go, Fredder biegnie... I Nitro Blast! Rothe schodzi z ringu tymczasem Fredder przypina.
1..
2..
Nie! To za mało by wykończyć kogoś takiego jak AS. Fredder przeciąga przeciwnika pod narożnik, wchodzi na narożnik i...Bulldog! Jednak nie! AS przetoczył się, chyba nieświadomie unikając akcji, a jednocześnie dając sobie szansę na ucieczkę do własnego narożnika. Jedno spojrzenie i orientuje się w sytuacji. Zaczyna czołgać się do narożnika, Fredder tymczasem zwija się z bólu po nieudanym skoku.

Na ring wbiega już Superstar, tymczasem Fredder dopiero w połowie drogi, Superstar dobiega do niego jednak co to! Rothe wszedł do ringu i ignorując sędziego spoliczkował Superstara, ten wściekły, ostra wymiana słów, Superstar cofa się do swojego narożnika, Rothe do swojego, Fredder go klepnął.

Rothe dąży do zwarcia podczas gdy The SS stara się go uniknąć, i przechodzi za kopiąc go w nogę, Rothe zignorował kopnięcie i pochwycił Superstara za ramiona, popchnął go na liny, Superstar odbił się Rothe spróbował closthlinu jednak Superstar uchylił się, odbił się od przeciwległych lin i tym razem już nie udało mu się uciec przed Scoop Powerslam'em. Rothe przypiął.
1..
2..
Nie! To zdecydowanie za mało i zarówno Rothe jak i wszyscy wierni widzowie o tym wiedzą, Rothe sygnalizuje RKO. Superstar się podnosi, wciąż zamroczony odwraca się do Rothe, ten wykonuje swoją koronną akcję i od razu przypina.
1..
2..
Nie! To nieprawdopodobne! Superstar nie bez powodu jest legendą MWE! Rothe wściekły, klepnął Freddera. Ten wchodzi do ringu i czeka w narożniku, aż przeciwnik wstanie sygnalizując Speara. Czekamy dość długo, jednak SS wreszcie wstaje, odwraca się jednak tylko po to by zainkasować kolejnego finishera. Fredder przypina,
1..
2..
3..
Cóż, tego się nie spodziewaliśmy, Rothe i Fredder wygrywają z naprawdę niesamowitymi przeciwnikami, co oznacza, że zmierzą się z The Rockers w tą sobotę o pas TT!

Jak coś to rzuciłem monetą bo z jednej strony kusiło mnie by samemu wygrać, a z drugiej mieliśmy z Kaczką walczyć z jednymi spośród najlepszych w MWE.
Komentarze:

2011-06-11 09:39:50, Rokue:

Anime:
Dzięki za walkę, przegrałem.

Hmmm, mam pomysł. Powiedzcie mi szczerze- kto najbardziej zasłużył na miano pretendenta do pasa MWE. Wymieńcie dwóch zawodników. Oni stoczą walkę o miano pretendenta do pasa Guido.

2011-06-11 10:00:21, Huba Niszczyciel:

Usunąłem zawodników nie piszących, ale w razie czego zachowam ich dane.
Anime:
Tak, jesteś Extreme Championem.

2011-06-11 11:23:49, Rothe:

Unledo:
SS i Mosorahiki.

2011-06-11 11:47:24, Rokue:

Anime:
Mosorahiki może być, ale nie chcę sobie pisać walki. Chyba, że Hubie to pasuje.

2011-06-11 11:51:53, Rothe:

Unledo:
Też nie chciałem sobie, ale cytuję: "Wkładasz wysiłek w pisanie walk, możesz dostać nagrodę".

2011-06-11 21:53:45, Huba Niszczyciel:

Unledo:
Pasuje mi to, ale Mosorahiki jest już European championem.

2011-06-11 22:23:27, Aryan:

Huba Niszczyciel:
A nie moglbym ja byc pretendentem?
Ja tez jestem zywa legenda i bylym pretendentem do tego pasa i bylym mistrzem Wagi Ciezkiej.

2011-06-11 22:27:05, Rothe:

Aryan:
Szczerze? Nigdy nie połączyłbym Cię ze słowem legenda, jeśli chodzi o ten temat. Aryan był, jest i prawdopodobnie będzie przeciętniakiem ratującym się brudnymi zagraniami.

2011-06-11 22:30:15, Aryan:

Anime:
Emm...Jestem tu chyba dluzej niz ty i nie bylem na poczatku heel'em.
Pozniej po ogladaniu WWE polubilem Miza i zostalem heel'em, a ze on gra takimi zagraniami to tez tak ustalilem sobie.

2011-06-11 22:42:56, Huba Niszczyciel:

Aryan:
Nie, nie mógłbyś być. Przestań ciągle pisać o tym, że chcesz mieć pas, bo to zaczyna być irytujące.