MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wychodzi GM Andy Cole i bierze mikrofon:
- Wiem, że długo nie było żadnej walki i jesteście zawiedzeni, ale teraz dostaniecie to na co długo czekacie. Za chwilę Armageddon Hell in a Cell match o pas World Heavyweight Championship!
Andy opuszcza ring, a kibice szaleją!

Słychać theme Rothe'a, kibice się cieszą. Wrestler wita się ze swoimi fanami przybijając im "piątki". Zawodnik już w ringu.

Jako drugi do ringu idzie Sir Matizo. Kibice buczą, lecz on nie zawraca sobie tym głowy. Wchodzi do ringu, staje twarzą w twarz z Rothe, ale po chwili odchodzi od niego i idzie w kierunku narożnika.

Słychać muzykę Huby Niszczyciela, jako trzeci biegnie w stronę ringu. Wita się z Rothe, wyciąga rękę w stronę Matiza, lecz ten ignoruje go. HN lekko zdenerwowany, mimo to nie atakuje Sira.

Kolejny do ringu zmierza wojownik maczomx, fani go uwielbiają, więc nic dziwnego, że wszyscy skandują jego imię. Maczomx wchodzi na narożnik i nawiązuje z nimi bliższy kontakt.

Piątym zawodnikiem jest Ithor, bardzo dziwne że w swoim debiucie ma szansę na pas wagi ciężkiej. Zawodnik już w kwadratowym pierścieniu.

Jako ostatni do ringu idzie World Heavyweight Champion Shaggy. Widać, że jest spokojny i opanowany, nie zwraca uwagi na heat jaki przygotowali mu fani MWE.

Mamy gong! Huba Niszczyciel rzuca się na Matiza, widać że jest na niego wściekły! Położył się na niego i okłada go z całych sił! Rothe wraz z maczomxem atakują Ithora. Przycisnęli go do narożnika i zaczęli go okładać pięściami. Shaggy stoi w swoim narożniku, widać że na razie nie ma zamiaru nikogo atakować.

Rothe robi Ithorowi Irish Whip na liny, a wojownik dokłada piękny Dropkick. Widać, że ta dwójka będzie współpracować. Huba podnosi Sira, lecz dostaje potężny cios w brzuch. Matiz wykonuje mu DDT, ale sam dostaje Shaggyplex'a! Rothe razem z maczomxem zaczynają atakować Rated R Shaggy'ego. RRS nie daje im się i odpycha wojownika, a Rothe'owi wykonuje Shaggy DDT!

Maczomx odbija się od lin i robi piękne crossbody World Heavyweight Championowi! Jednak nie! Shaggy kontruje to na powerslam. RRS obserwuje zawodników i stwierdza, że najpierw powinien wziąć się za Matiza. Podnosi go i natychmiastowo wyrzuca go z ringu, a także sam z niego schodzi. Ponownie podnosi Matiza i rzuca go na klatkę, po czym ten ląduje na ziemi.

Rated R szuka czegoś pod ringiem, lecz widać że nie może tego znaleźć. Idzie szukać w innej części ringu i wyciąga krzesło! Nawet nie zdążył go użyć, a już dostaje baseball slide od maczomxa i twarzą uderza w klatkę. Wojownik podnosi się, kibice zadowoleni. Maczomx odwraca się i unika clotheslinu od Ithora, po czym odbija się od lin i nadziewa się na Big Boota od tego samego zawodnika.

Rothe wstaje. Zaczyna wymianę ciosów z Ithorem, w której ten drugi okazuje się lepszy. Rothe otrzymuje Dream Street! Mamy pin!

1,
2,
...

Huba przerywa. Wykonuje Ithorowi chokeslam i wyrzuca go z ringu, prosto na Matiza, który właśnie wstawał. Schodzi z kwadratowego pierścienia i otwiera drzwi. Podnosi Sira i wychodzi z nim z klatki. Rzuca go o barierkę! HN wraca się do klatki, lecz nadziewa się na spear od Shaggy'ego. Mimo finishera ten nie zamierza odliczać przeciwnika.

Bierze krzesło i wychodzi z klatki. Potężny chair shoot dla Matiza! Podnosi go i rzuca nim o klatkę. Bierze jego głowę i zaczyna szorować nią o stalową konstrukcję. W ringu podnosi się maczomx. Sprawdza stan Rothe'a, lecz ten wsadza mu palce w oczy! Ewidentny heel turn, fani go wygwizdują. A na początku walki zapowiadała się taka ładna współpraca. Rothe wstaje i rzuca Maczomxem w narożnik. I mamy superplex! Pin!

1,
2,
...

Wojownik przerywa. Rothe zdenerwowany, zaczyna go okładać pięściami po twarzy. Shaggy przerywa akcję na Matizie i ponownie rzuca go o barierkę. Ithor wstaje, chce chyba wyjść z klatki. Jest już przy wyjściu, ale dostaje potężny cios młotkiem od Huby! Więc to HN wychodzi.
RRS atakuje Matiza nie zdaje sobie sprawy, że w jego kierunku idzie Niszczyciel. Wykonuje Shaggy'emu Scoopslama na barierkę! Huba odwraca się, chce zaatakować Matiza, lecz zostaje zaatakowany przez Rothe'a.

Rothe wykonuje mu DDT i zaczyna go kopać. Kibice po raz kolejny go wygwizdują. Rothe zadowolony z siebie, podnosi Matiza. Chce wykonać Clothesline, lecz Matizo robi unik i wykonuje mu Edge O'Matic. Ledwo podnosi się i wchodzi na klatkę. Widać, że jest bardzo zmęczony i chce trochę odpocząć. Jednak podnosi się Shaggy. Także wchodzi na klatkę, Sir Matizo zbyt długo nie odsapnie. RRS już na górze, SM wstaje.
Biegnie w kierunku Shaggy'ego lecz dostaje Big Boota.

Rated R podnosi Matiza, który zaczyna go atakować. Wymiana ciosów, Shaggy okazuje się lepszy. Sir lekko ogłuszony, mało co nie spadł z klatki. Dopiero zorientował się, że ledwo udało mu się na niej pozostać. Przestraszony odwraca się i otrzymuje speara od Shaggy'ego prosto na stół komentatorski, ze szczytu klatki! Matizo obolały, Rated R również. Cóż za niesamowita akcja! Kibice oniemieli z zachwytu, lecz po chwili zaczęli głośno skandować imię Shaggy'ego. Jednak Rothe to widział i zechce to wykorzystać! Idzie w kierunku Sira i zaczyna go odliczać!

1,
2,
...

Maczomx przerywa pin! Rothe wściekły podnosi się, ale jest okładany pięściami przez Wojownika. Jego ciosy nie są jednak zbyt mocne i Rothe rzuca go na klatkę. Na jego twarzy widać chytry uśmiech. Idzie w kierunku dużo mniejszego od siebie Maczomxa, ale otrzymuje speara od Huby! Ten zaczyna bić go po twarzy oraz kilkukrotnie uderza jego głową o podłoże. Maczomx dziękuje Niszczycielowi. Zaczynają o czymś rozmawiać, chyba jakaś narada.

Wojownik wchodzi na klatkę, a HN rzuca Rotha na stół komentatorski! Maczomx pokazuje widzom, że będą mieli to co lubią najbardziej! Mamy Frog Splash ze szczytu klatki, prosto na Rotha! Stół połamany, a zawodnicy leżą bardzo poobijani. Huba pomaga wstać Maczomxowi, po czym wykonuje mu Chokeslam! Bardzo brzydkie zachowanie ze strony Niszczyciela. Ale biegnie na niego Ithor, chyba będzie chciał go zaatakować od tyłu! Huba jednak odwraca się i podnosi go na F5! Robi mu finishera! Wszyscy zawodnicy z wyjątkiem Huby leżą! Teraz pozostaje już tylko pin! HN dobrze o tym wie, zaczyna odliczać Rothe'a!

1,
2,
3...

Huba Niszczyciel zdobywa pas World Heavyweight Championship wygrywając Armageddon Hell in a Cell match!

Niszczyciel podnosi pas w górę okazując tym swój triumf i zmierza za kulisy. Ale co to? Nagle wybiega Mosorahiki atakując Niszczyciela gaśnicą. Podnosi pas WHC pokazując swój przyszły cel!


Komentujcie walkę, jeśli za krótka - piszcie. Shaggy, jeśli jeszcze jesteś mógłbyś coś napisać w temacie? :P

EDIT: Przepraszam, że dałem sobie pas, ale bardzo długo nie miałem żadnego tytułu :)
Komentarze:

2011-02-22 19:04:35, Rothe:

Huba Niszczyciel:
Zaczynasz ze mnie robić hell'a. :< Tak f ogóle to chciałbym feud z K5W.

2011-02-22 19:18:23, Mosorahiki:

Huba Niszczyciel:
Chyba wyczuwam feud pomiędzy nami ;)

2011-02-22 19:22:38, Boss Killer:

Huba Niszczyciel:
A mój debiut gdzie ? :<

2011-02-22 19:26:08, Huba Niszczyciel:

Lord Anime I:
Mamy za mało heeli :P
Mosorahiki:
Wszystko zależy od Shaggy'ego :)
Boss Killer:
To ty jeszcze nie walczyłeś?

2011-02-22 19:28:27, Rothe:

Huba Niszczyciel:
Dobra, to zostaję heelem. :[

2011-02-22 19:33:55, Boss Killer:

Huba Niszczyciel:
Ja heel :|

Inna forma tego pytania, widziałeś na tej stronie inną walkę ? Na poprzedniej też ._.

2011-02-22 19:45:18, wojownik-maczomx:

Huba Niszczyciel:
frog splash z klatki na stół jestem wielki ludzie mi się należy MWE champion :)

2011-02-22 19:48:08, TheMatiZ:

Huba Niszczyciel:
Kurna czemu ja zawsze najwięcej dostaje :) ? A tak na marginesie mógłbym pisać walki bo ostatnio mam sporo wolnego po szkole :)

2011-02-22 19:49:28, wojownik-maczomx:

Nie chcę spamować, ale wiem że TheMatiZ bardzo się zna na wwe i polecam go jako "pisarza"


:at:down Ale wiesz że ten temat stał bez walki ok 2 miechy, a on to maniac pisał by często

2011-02-22 19:51:57, Huba Niszczyciel:

wojownik-maczomx:
Ja wiem, że MatiZ zna się na WWE, przecież piszę z wami w tamtym temacie :)
TheMatiZ:
Dostałeś najwięcej, bo mi nie chciałeś ręki podać przed walką :) Co do pisania walk to pomyślę :P

2011-02-22 19:53:28, TheMatiZ:

Huba Niszczyciel:
Yyyy mogłeś pisać na gg :)
P.s. jak masz gg napisz 22913398

P.s.2. wklej.org/id/480782/
Zobacz, tak sobie napisałem

2011-02-23 18:39:03, wojownik-maczomx:

TheMatiZ:
Tak te twoje 2.3 i 2.7 miażdży..

2011-02-28 16:31:36, KONTO USUNIĘTE:

Huba Niszczyciel:
Odświeżam.

2011-03-15 17:49:06, Boss Killer:

Był temat, był, i nie ma ._.

2011-03-24 18:56:46, TheMatiZ:

Był temat, był i teraz się pisowalkowie opier...niczają

2011-03-26 14:40:25, Ithor:

Kiedyś było to super, a teraz? Cały czas nic nie ma nowego.

2011-03-26 21:38:43, Mosorahiki:

Ithor napisał(a):

Kiedyś było to super, a teraz? Cały czas nic nie ma nowego.


Masz lepszą składnie niż Google Translator !?

2011-03-28 13:30:36, Rokue:

No co jest? Od kiedy odszedłem, temat się rozsypał. Przecież nie chcemy, by MWE upadło. Przynajmniej ja nie chcę. No to jak, podniesiemy nasz temat? Huba, zezwalasz, bym machnął jakąś walką w przyszłości?

2011-03-28 21:08:05, mmmmoooo:

Skoro każesz to dam :P

Nazwa: Mmmmoooo [ zwany jako motaker :P ]
Rola: Hell
Wzrost: 197 CM
Waga: 199 kg
Charakterystyczne akcje:, sidwalk slam, Flying Clothsline ,MoDDT [ coś w stylu edgecutiona ]
Dźwignie: Hell's Gate,
Finishery: Canadian destroyer piledirver, tombstone piledriver :D [ lubię łamacze karku ]


Karta poprawiona

2011-03-28 21:42:40, Mosorahiki:

mmmmoooo:
Dopisz sobie jeszcze 5 dźwigni i 8 finisherów, żeby było sprawiedliwie. Poza tym co znaczy "pisane z łowy" ?

2011-03-28 22:04:52, mmmmoooo:

Mosorahiki:
Teraz pasi ? :O

2011-03-29 14:10:10, Rokue:

Unledo napisał(a):

No co jest? Od kiedy odszedłem, temat się rozsypał. Przecież nie chcemy, by MWE upadło. Przynajmniej ja nie chcę. No to jak, podniesiemy nasz temat? Huba, zezwalasz, bym machnął jakąś walką w przyszłości?


Zapomniałem dodać, ja jestem Rokue. Pamiętacie mnie? To jak, rozruszamy temat?

2011-03-29 14:54:11, Rothe:

Unledo:
Kurcze no, Huba obserwuje temat, ale nic nie pisze. Ogólnie to dno.

2011-03-29 14:56:50, Rokue:

Lord Anime I:
Ja nie chcę nic robić bez jego zgody, to już nie mój temat.

2011-03-29 15:40:53, Mosorahiki:

mmmmoooo:
Nie? Bo dalej masz dopisać sobie 5 dźwigni i 8 finisherów, żeby było sprawiedliwie -.-

2011-03-30 18:15:25, Huba Niszczyciel:

Unledo:
Możesz.

Sorry, że walk nie ma, ale jakoś nie mam pomysłu :@

2011-03-30 21:16:14, TheMatiZ:

Huba Niszczyciel:
To ja Ci powiem...1v1 z 2 walki napisz...zawsze cuś

2011-03-30 22:08:41, Pancur:

Nazwa: Qus
Rola: Face
Wzrost: 179 cm
Waga: 81 km
Charakterystyczne akcje:, buldog, spear, big boot, RKO, DDT, Suplex, Vertical Suplex
Dźwignie: Anakonda Vice, Walls of Jericho, Hell gate
Finishery: Spear na narożnik, Trouble in Paradise, 619

Szczerze to prócz kilku odcinków, i gry na ps3 niewiele się znam na Wrestlingu :D