MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Przykro mi... ale MWE nie upadnie. Nie wiem po co to wymyśliliście, być może nie wchodziłem zbyt często, nie miałem za dużo czasu, ale nie mam zamiaru się poddawać. Tewqa, przecież pisałeś galę i miałeś dopisać jeszcze dwie walki, więc o co chodzi? Jeśli wiesz, że czegoś nie skończysz to nie rób nadziei zawodnikom...

Ultimate Kid:
Nie bój się, MWE nie upada, a ty zawsze masz szansę zdobyć jakiś pas. Nie wiem czy mam cię wykreślić z listy wrestlerów, czy jednak zostajesz? ;) I usuń ten wpis o Andym.

Na arenę wchodzi GM Andy.
Nie wiem kto wymyślił takie głupoty! Nie zamierzam ogłaszać upadku MWE! Tym bardziej, że zaraz odbędzie się 16 man Royal Rumble Match o miano pretendenta do tytułu WHC!
Andy idzie za kulisy


16 Man Royal Rumble Match, walka o miano pretendenta do tytułu WHC

Witamy wszystkich fanów MWE! Jak widzieliście, na arenę wyszedł nasz GM i był bardzo zdenerwowany, bo ktoś ogłosił upadek MWE! Zapewniamy was, że to bzdury i zaraz odbędzie się Royal Rumble Match!

Jako pierwszy w kierunku ringu idzie Rochier. Pokazuje, że jest pewny siebie i zamierza wygrać tę walkę. Jednak my w to wątpimy, gdyż jest on w najgorszej sytuacji, bo walczy jako pierwszy. Ciekawe kto będzie jego przeciwnikiem.

Słyszymy muzykę The Zeta! Szybko wbiega do ringu, widać, że chce już walczyć!

Mamy gong, rozpoczyna się walka!

TZ od razu zaczyna okładać Rochiera! Bardzo mocne ciosy, widać że chce go szybko wyeliminować. Teraz headlock, lecz nie jest zbyt mocny. Zet uwalnia się i mamy wymianę ciosów! Zaczyna się odliczanie, zaraz wbiegnie zawodnik z numerem 3! Ciekawe kto nim będzie!

The Zet robi DDT Rochierowi, lecz nie atakuje go, woli poczekać aż wbiegnie kolejny wrestler. To David Gron! Rochier powinien się bać, jak wiemy DG i TZ są Tag Teamem! Widać, że jest przestraszony, a David powoli zbliża się w kierunku ringu. W tym momencie Zet wyrzuca Rochiera z ringu! Gron już w kwadratowym pierścieniu, publiczność niezadowolona. Widać uśmiech na twarzy obydwu zawodników, chyba nie zamierzają ze sobą walczyć. Będą teraz czekać na kolejnego wrestlera! Odliczanie rozpoczęte!

Słyszymy muzykę Baesbori'ego! Olbrzym powoli zbliża się w kierunku ringu, publiczność zachwycona! Na twarzach Zeta i Grona widać zakłopotanie. Baes w ringu, natychmiastowo został zaatakowany. Próbują go jak najszybciej wyeliminować. The Zet otrzymuje potężny podbródkowy, od razu pada na matę! DG wycofuje się, idzie w kierunku narożnika. Baesbori zadowolony idzie za nim. Gron atakuje go kolanem i robi DDT!

W tym momencie słyszymy muzykę Green Lorda! Wbiega do ringu i rozpoczyna się wymiana ciosów między nim a Gronem! Backstabber od The Zeta, GL leży na macie! Bracia podnoszą go i próbują wyrzucić z ringu! Lord się nie daje, twardo opiera się o liny. Baesbori biegnie w ich kierunku i robi Clothesline! Niestety trafia w Green Lorda i to on oraz Baes znajdują się poza ringiem!

Na twarzy wrestlerów znajdujących się na macie pojawia się uśmiech, lecz widownia nie jest zadowolona. Zaczyna ich wygwizdywać. Ci zaś czekają na zawodnika z numerem 6.

Słychać muzykę Mosorahikiego! Zdenerwowany wbiega na ring, unika clotheslinu od Davida Grona i robi piękne Crossbody The Zetowi! Gron próbuje go powstrzymać okładając go pięściami, lecz to nic nie daje! Mosorahiki odpycha go i robi Banshee! Pokazuje swoim fanom, że szykuje się Eagle Fly! Ustawia Grona w dogodnej pozycji i wchodzi na narożnik! Mamy finishera od Mosorahikiego! Gron zwija się z bólu a The Eagle wstaje. Podnosi Grona i wyrzuca go z ringu! Pozostał mu jeszcze The Zet!

Kibice ciekawią się kto wejdzie z numerem siódmym, okazuje się że to Philip Watson! Powoli zmierza w kierunku ringu. Mosorahiki próbuje wyrzucić The Zeta z ringu, lecz wchodzi już PW! Rozmawiają ze sobą i biorą się za TZ! Wypychają go z ringu, Zet już po zewnętrznej stronie, lecz trzyma się jeszcze lin. The Eagle robi mu Dropkicka i The Zet znajduje się już poza ringiem!

I już słyszymy muzykę TrojerQ'a, publiczność go uwielbia. Philip okłada Mosorahikiego, który bezradnie leży na macie oraz spogląda na kolejnego przeciwnika. TQ wbiega do ringu i natychmiast zostaje zaatakowany przez Watsona. Piękny suplex w jego wykonaniu! Dokłada jeszcze Leg Dropa.

Czas na zawodnika z numerem 9! Jak widzicie jest to Aryan "HBK" Hart! Tak! Trudno w to uwierzyć, ale dawny mistrz wagi ciężkiej powraca! Publiczność szaleje, kiedyś był przez nich uwielbiany, a teraz wielki powrót! Aryan wita się ze wszystkimi i wbiega do ringu. Natychmiastowo zabiera się za Philipa, piękny Scoop Slam w jego wykonaniu. Jak widać zachował dawną formę. Teraz atakuje TrojerQ'a i robi mu Belly to belly suplex! Kibice szaleją, są zachwyceni! Aryan jest zadowolony, teraz zamierza zaatakować Mosorahikiego. Odwraca się i otrzymuje West Coast Pop! To zdecydowanie dzień The Eagle'a.

Czas na kolejnego zawodnika, a jest nim... Sparta! Ciężki zawodnik, ma zdecydowanie szansę na wygranie walki. Powolnym krokiem zbliża się do ringu, dokładnie obserwując co się w nim dzieje. Mosorahiki przygotowany na niego, w spokoju oczekuje. I Sparta wbiega na ring! Wymiana ciosów między nim i The Eagle'm. Sparta mocniejszy. Podnosi przeciwnika i robi mu potężnego Powerslama. Widać, że chce wygrać. Zabiera się za Watsona. Robi mu Irish Whipa na liny, PW odbija się i dostaje Big Boota!

Do ringu wbiega zawodnik z numerem 11, jest to The Cannis! Zwarcie między nim, a Spartą, silniejszy okazuje się ten drugi. Idzie z Cannisem w kierunku narożnika. Wchodzi z nim na 3 linę i wykonuje Superplex! Ma dziś świetną formę. Podnosi się i otrzymuje Sweet Chin Music od TrojerQ'a! Jednak nie! Unik i mamy Samoan Drop! Podnosi przeciwnika i w mgnieniu oka wyrzuca go z ringu!

Sparta zadowolony, odwraca się i Sweet Chin Music od Aryana! Tym razem nie udało mu się uniknąć. W tej samej chwili słyszymy muzykę Siłacza, który zmierza w stronę ringu. Aryan skupiony, a publiczność zachwycona. Siłacz już w kwadratowym pierścieniu, jednak nie zostaje atakowany przez HBK. Patrzą na siebie i rozpoczyna się wymiana ciosów. Prawy od Aryana, prawy od Siłacza! Kto pierwszy upadnie? Chyba Hart! Siłacz teraz przejmuje kontrolę i zaczyna bezlitośnie okładać przeciwnika! Częstuje go Pedigree! Teraz idzie w kierunku Watsona. Nie zamierza się z nim bawić. Chokeslam i PW już za ringiem!

Widzimy, że w stronę ringu idzie kolejny wrestler. Numer 13 i jest to Rothe! Wchodzi do niego i atakuje Siłacza! Ten już na macie, Rothe zapina mu STF-U! Wszyscy leżą na macie, więc nie ma kto przerwać dźwigni! Rothe chyba chce najpierw wykończyć Siłacza dźwignią. Jak widzimy powoli podnosi się The Cannis i Mosorahiki, Rothe przerywa dźwignię i czeka aż podniosą się jego rywale. TC wstaje pierwszy i otrzymuje RKO! Teraz czas na Mosorahikiego. Rothe chce go zaatakować, lecz to on otrzymuje Hurricanranę i wylatuje z ringu.

Czas na kolejnego wrestlera. To Sir Matizo! Wbiega do ringu, lecz od razu otrzymuje 720 DDT od The Eagle'a! SM zwija się z bólu. Kibice uwielbiają Mosorahikiego, liczą że wygra walkę. Na hali panuje wrzawa, tu nie można się nudzić! Wszyscy fani skandują tylko jedno imię - Mosorahiki! Co się dzieje?! Sparta robi mu Vertical Suplex! The Eagle ląduje poza ringiem! Kibice są zawiedzeni, TE nie może w to uwierzyć! Przegrał przez swoją nieuwagę i tym samym stracił szansę na pas WHC!

Słyszymy muzykę 15 zawodnika - The Bohtesa, szybko wbiega na ring, lecz zostaje powalony clotheslinem przez Spartę. Aryan się podnosi. Zamierza zaatakować Spartę, lecz ten wyczuł co się dzieje. Zaatakował Big bootem Harta, ale nie trafił, przez co dostał Sweet Chin Music! Podnosi się już Siłacz. Razem z Aryanem chcą wyrzucić Spartę z ringu. Próbują go wypchnąć, lecz on mocno trzyma się lin. Chyba nie zamierza opuszczać ringu. Podnosi się The Cannis. Mówi Aryanowi i Siłaczowi żeby się odsunęli. Co on zamierza zrobić. Wrestlerzy niepewnie, ale odchodzą od Sparty. Cannis na niego biegnie i Spear! Obydwaj wypadają z ringu! Cóż za akcja i poświęcenie Cannisa! To jego debiut, pokazał się w nim z jak najlepszej strony. Kibice skandują jego imię, chyba zaczynają go lubić!

Lecz walka jeszcze nie skończona, słychać muzykę kolejnego wrestlera. To Huba Niszczyciel! Pewnie wbiega do ringu, w którym stoją Aryan i Siłacz. Zwarcie między Hubą i Siłaczem, który okaże się silniejszy? Siłacz! Robi Hubie Irish Whipa na liny ten odbija się od nich i unika Big boota którego przyszykował mu przeciwnik! Odbija się od drugiej liny i wykonuje mu speara! Siłacz już leży, a Huba zadowolony się podnosi. Jednak zapomniał o Aryanie i dostał Sweet Chin Music!

Wbiega ostatni zawodnik, Maczomx! Wykonuje Dropkicka Aryanowi. Podnoszą się The Bohtes i Sir Matizo. Bardzo długo leżeli na macie. Bohtes rzuca się na Maczomxa i robi mu Hurricanranę! Wykorzystuje to Sir Matizo, czeka aż Bohtes się podniesie. Gdy Fly Boy stoi już na nogach otrzymuje Stunnera! Matizo wyrzuca Bohtesa z ringu. Wstaje także Huba Niszczyciel i z zaskoczenia wykonuje mu Chokeslama! Podnosi także Maczomxa na F-5! Robi mu swoją akcję kończącą, Maczomx wypada z ringu. To musiało naprawdę boleć! Kibice w napięciu czekają na zwycięzcę. Zawodników zostało już tylko czterech. HN w najkorzystniejszej sytuacji, gdyż jako jedyny stoi na nogach.

Huba nie widzi, ale Siłacz już wstaje! Popycha Niszczyciela, a ten uderza twarzą prosto w narożnik! Przy okazji podnosi go do Batista Bomb i wyrzuca poza ring! Więc już tylko 3 osoby w ringu. Matizo i Aryan podnoszą się, widzą że pozostali tylko oni i Siłacz. Ten ostatni wykonuje im piękny podwójny Clothesline! Podnosi Sira i próbuje go wyrzucić z ringu. W tym czasie wstaje HBK i szykuje się do Sweet Chin Music! Siłacz odwraca się, lecz robi unik, w konsekwencji czego cios dostaje SM i wypada z ringu! Siłacz wykonuje Pedigree Hartowi. Wyrzuca go z ringu i wygrywa Royal Rumble Match!

Siłacz zostaje zwycięzcą Royal Rumble Matchu! Kibice szaleją, nie mogą się doczekać walki o pas wagi ciężkiej! Siłacz nie może w to uwierzyć, płacze ze swojego szczęścia! Wie, że musi się pożądnie przygotować do walki z Shaggym,

Wiem, że dziwnie się złożyło, walczyło tylko 16 zawodników, wybaczcie mi, ale i tak pisząc tą walkę musiałem się pożądnie namęczyć :) Zawodnikom, którzy nie brali udziału w walce możliwe, że coś napiszę. Być może będzie to jeszcze jedna walka kwalifikacyjna do walki o jakiś inny pas, ale nic nie obiecuję.
Komentarze:

2010-12-17 19:59:07, TheMatiZ:

Huba Niszczyciel:
O kur...cze superowe. A Siłacz powinien być zwolniony z powodu za dużej siły :D

2010-12-17 21:09:30, Mosorahiki:

Huba Niszczyciel:
Super! Nareszcie coś się działo, szkoda, że nie dotrwałem.
Przyjemnie się czytało i łatwo wyobrażało ;)

2010-12-17 21:37:44, Ultimate Kid:

I to się nazywa prawdziwy założyciel... Huba oddaje pokłon :D

2010-12-18 13:00:23, Guido:

Na ring udaje się najpopularniejszy z GM, MR CARTER!!! W ręce trzyma mikrofon, Andy też już coś ogłosił i wynikło z tego 16 man battle royal, czyżby i tu jakaś walka się ujawniła?

- MWE upada! BZDURY!! Hmm..Chociaż jest coraz mniej walk. Nie długo święta ludzie więc spróbuje pogadać z Andy'm o pewnym evencie. Event albo na święta albo na nowy rok jednak nie obiecuję. Dziękuje i nara!

2010-12-18 19:34:57, Cookill:

Huba Niszczyciel:
He he super! :D Mój debiut :) I to chyba udany :)

2010-12-19 15:46:20, Guido:

Wpadłem na pewien pomysł w którym wystąpi cały roster MWE oprócz 3 do 5 osób. MWE Tournament!!!

oi51.tinypic.com/r9ivm8.jpg

Zwycięzca dostaje pas MWE Tournament Champion. Turniej jest wielki więc będzie miał miejsce może raz na dwa miesiące?

Walki będę pisać ja oraz Huba i może Ultimate Kid. Gdy wszystkie już będą napisane każdy z nas wrzuci te co napisał ja powpisuje wyniki i później napiszemy drugą rundę i tak aż dojdziemy do finału który napisze ja :D

PS. Nie wiem jeszcze co Huba na to powie :)

2010-12-19 16:24:54, TheMatiZ:

Pan Guido:
Fajne to :)

2010-12-19 16:55:20, Huba Niszczyciel:

Pan Guido:
Wszystko się zgadza, ale czy pasem nie mógł by być poprostu MWE championship? :)

2010-12-19 17:04:38, Guido:

Huba Niszczyciel:
Nie bo chciałbym by pas się zmieniał jedynie na turnieju :D

2010-12-19 21:26:44, Rothe:

Łeee... Mój Rothe wyszedł z formy. :<

2010-12-20 18:05:09, Dancuś:

Pan Guido:
Jestem na tak :D

2010-12-20 18:10:08, Aryan:

Pan Guido:
Zgadzam się :D
Ale mam łatwy cel.
The Black -.-
A jak mu coś nie pasuje to "Suck It"

2010-12-20 18:19:14, TheMatiZ:

Aryan:
E tam jak już to tak
"We got two words for ya: SUCK ITTTT!"

P.s. Pozdro ja mam 2 metrowego przeciwnika co waży 120kg -_-

2010-12-20 18:25:20, Guido:

No to postanowione :D Jest 16 walk. Oto jak będzie wyglądało kto pisze jakie walki :) (Oczywiście tak to będzie wyglądać jeśli Ultimate Kid będzie chciał napisać kilka też)

Ja - Sektor 1 (Walki numerów 1-8) + The Bason vs TrojerQ (27,28)
Huba Niszczyciel - Sektor 2 (Walki numerów 9-16) + Sparrow vs eBin (25,26)
Ultimate Kid - Sektor 3 (Walki numerów 17-24) + Brett The Bouble vs The Zet (29,30) i maczomx vs Rochier (31,31)

Jeśli Ultimate Kid się nie zgłosi to ja wezmę Sektor 1 i 3 a Huba będzie musiał wziąć 2 i 4

2010-12-20 18:27:03, Huba Niszczyciel:

Pan Guido:
A nie mógłbym wziąć 1 i 3? :)

2010-12-20 18:30:27, Ultimate Kid:

Zgłaszam...

2010-12-20 18:32:48, Huba Niszczyciel:

Pan Guido:
Mógłbym wziąć sektor 1 i 4, a wy 2 i 3, zgadzasz się? Jeśli nie wyrabiałbym się z dwoma sektorami powiedziałbym wam abyście mi z którymś pomogli, ok?

2010-12-20 19:07:12, Guido:

Huba Niszczyciel:
Spokojnie, to tylko pierwsza runda :D Masz na razie pięć walk a i jeszcze 2 i 3 runda :D Więc z osiem na pewno napiszesz :P

Ultimate Kid:
Super! :) Spróbuj pisać walki nie za długie nie za krótkie :D

A więc zaczynamy pisać, nie mam pojęcia na kiedy walki będą ale będą więc cierpliwości.


Ps. Walki z rundy pierwszej to Singles Match bez żadnych dodatkowych lub specjalnych reguł :)

2010-12-22 17:36:47, Huba Niszczyciel:

Pan Guido:
Zresztą mogę mieć 2 sektor :)

2010-12-22 23:29:50, TheMatiZ:

Huba Niszczyciel:
Em można zapisać Tag Team ?
P.s. I jak już to czy można muzykę wybrać.

2010-12-24 16:42:23, Frozen Arc:

Hmmm... Mogę napisać jakąś walkę? Czy potrzebne pozwolenie? :D

/Cookill

2010-12-28 14:41:00, Aryan:

Pan Guido:
Nie żebym był nie miły,ale kiedy będą pierwsze walki,bo jako nie mogę się doczekać :D

2011-01-01 19:02:07, Huba Niszczyciel:

Maceolf:
Potrzebne pozwolenie :P

2011-01-03 14:41:58, lasiunia:

Odświeżam :D

2011-01-05 15:30:32, Naste:

Witam zie było mnie z 3 miechy..tylko wspoł grał..stresci mi ktos co sie działo :P

2011-01-05 17:41:08, Huba Niszczyciel:

Naste:
Poczytaj temat, nie ma aż tak dużo nowego ;)

2011-01-05 22:03:29, Aryan:

Pan Guido:
Eeee....Nie zapomnij o moim Tag-Team'ie z Mosorahikim o nazwie The Rockets!

2011-01-05 22:06:34, Ithor:

Huba Niszczyciel:
Kiedy będą walki bo super się czyta.

2011-01-05 22:07:21, Huba Niszczyciel:

Ithor:
Jesteś zawodnikiem? Może chciałbyś dołączyć? :D

2011-01-05 22:08:19, Aryan:

Ithor:
No ja też nie mogę się doczekać turnieju
:D

2011-01-05 22:08:38, Ithor:

Huba Niszczyciel:
Hmm chętnie ;)

2011-01-05 22:10:44, Huba Niszczyciel:

Ithor:
Podaj swoją kartę zawodnika ;)

2011-01-05 22:13:40, Ithor:

Huba Niszczyciel:
Nazwa : Ithor.
Rola: Face.
Brand: ------.
Wzrost: 197cm.
Waga: 120 kg.
Charakterystyczne akcje: Spear, Big boot i DDT.
Dźwignie: Boston Crab i Hell's Gate.
Finishery: Dream Street i Stunner.

Jak coś nie tak poprawię.

2011-01-05 22:19:17, TheMatiZ:

No ja ponawiam pytanie czy można stworzyć Tag-Team.

2011-01-05 22:39:52, Ithor:

Huba Niszczyciel:
A i chciałem dodać, że Fofo i Iorfrid nie mają już konta w grze.

2011-01-05 23:00:48, Huba Niszczyciel:

TheMatiZ:
Można.
Ithor:
Dzięki ;)

2011-01-05 23:06:42, TheMatiZ:

Huba Niszczyciel:
Ok to tak:
maczomx (K5W)
[wojownik-maczomx]
Sir Matizo
[TheMatiZ]

P.s. Jak trzeba nazwę to powiedz :) Jak nie to dobrze :)
P.s.2 Jak to że on to Face a ja to Heel to zrób go Heelem(On się zgadza :))

2011-01-06 08:44:31, Ultimate Kid:

Naste:
Witaj stary! :D
Mam zastój z pisaniem... ;'-(

2011-01-06 08:47:53, TheMatiZ:

Ultimate Kid:
Masz problem ;'-(
...My też...

2011-01-06 10:10:08, Rothe:

Ultimate Kid:
To źle.

-
Piszem żeby nie było, że nie interesuję się tematem. :P
-

2011-01-06 10:15:49, Naste:

Ultimate Kid:
Witaj, witajcie wszyscy..napisze ktoś mi walkę..najlepiej Brettowi?? będę wdzięczny..ale wiem że inni też czekają, więc jak coś nie chce wpychać się w kolejkę:P

2011-01-06 17:56:25, Ithor:

F5 bo temat spada.

2011-01-06 20:39:13, Ultimate Kid:

Lord Anime I:
TheMatiZ:
Nie miejcie pretensji... Szczególnie Ty Matiz, bo twój post nie do końca mi się podobał... Na forum wogóle nie jestem, bo nie dość, że były przerwy techniczne to jeszcze byłem do reszty zajęty poprawę oceny z Histy ;<. I teraz zapewne każdy zapyta dlaczego tylko siedziałem w grze i expiłem? Albowiem, mam chęć do expienia to po pierwsze, a po drugie no po prostu nie mam weny do pisania. Więc proszę to przyjąć ze spokojem, bo napisze...

2011-01-06 20:50:53, TheMatiZ:

Ultimate Kid:
xD Nie mam pretensji. Za dużo siedzę w offtopie i się z oftopikowałem :@ Stąd taki post

2011-01-07 08:21:22, Rothe:

Ultimate Kid:
Żadnych pretensji nie mam, po prostu nie miałem jak inaczej pokazać, że obserwuję temat.

2011-01-07 11:46:21, Ultimate Kid:

TheMatiZ:
Spoko.
Lord Anime I:
:D Ja wiem że źle bo nie ma walki... ;'-(

2011-01-08 19:48:38, Cookill:

F5 :(

2011-01-09 03:48:19, Boss Killer:

Ten temat działa jeszcze ? Bo jak tak to mogę się zapisać :D

2011-01-10 21:46:37, Kinonzis:

F5 ;'-(

2011-01-11 13:32:06, Dancuś:

Co z tymi walkami? :D

2011-01-11 14:58:04, Rothe:

dancan:
Czekaj cierpliwie, obiecali to będą.

2011-01-11 16:44:29, Huba Niszczyciel:

Boss Killer:
Możesz.

2011-01-11 16:47:57, Boss Killer:

Huba Niszczyciel:
no to nazwa: Bosskiskit :P
wzrost: 1.867
waga:86kg :D
kończąca: whisper in the wind , GtS (jak zajęte to zmienie) ;)
dźwignie: anaconda vise,ankle lock
rozpoznawcze: mizard of oz,spinebuster
A i zapomniałbym
rola: heel

jeżeli coś pominąłem to pisać, dopiszę ;)

2011-01-12 21:05:52, Ithor:

Odświeżam bo temat spadł.

2011-01-15 12:46:18, Dancuś:

Znów Odświeżam ;<.

2011-01-15 12:55:51, Euros:

Huba Niszczyciel:
Nazwa: Tamer
Rola: Heel
Wzrost: 173cm
Waga: 83kg
Charakterystyczne akcje: Spinning Backbreaker, Dropkick, Legsweep
Dźwignie: Sharpshooter, Leg lock
Finishery: Twist of Fate, Powerbomb

Boss Killer:
Można było się spodziewać, że będziesz heelem :D

2011-01-15 13:05:30, Boss Killer:

Asberaf:
wiem :D

T-T ? ;)

2011-01-15 13:07:00, Euros:

Boss Killer:
Ja jeszcze nie jestem zapisany, a ty już chcesz T-T :D

2011-01-15 13:08:54, Boss Killer:

Asberaf:
pewnie :P


Jakieś walki będą w przyszłości ? !?

2011-01-15 13:10:04, Euros:

Boss Killer:

Lord Anime I napisał(a):

dancan:
Czekaj cierpliwie, obiecali to będą.Nazwa taka jak wcześniej?

2011-01-15 13:11:43, Boss Killer:

Asberaf:
chyba tak, nie chce mi się wymyślać :P

---------------------------------------------

A więc czekać ze spokojem :O

2011-01-15 18:47:32, Ithor:

Odświeżam.

2011-01-15 19:51:21, Klay:

A ja mam pretensje, bo wy , nic nie rozumiecie. Piszecie, że będą za niedługo, ok. mija miesiąc...
Jeden nie ma czasu, drugi nie gra, a inni się obijają?

No co , taka prawda.

2011-01-16 18:06:34, Boss Killer:

Odśnieży ktoś ?

2011-01-17 09:42:43, Ultimate Kid:

Wybaczcie. Nie ma szans, abym cały czas czekał na napisanie walki. Muszę odejść od pisania, wybaczcie nie napisze tego. Zawodnikiem jestem, ale nie jestem na razie gotowy do pisania, przykro mi.

2011-01-17 15:03:48, Huba Niszczyciel:

Trojuś:
Sorry, ale ja nie pisałem, że walki będą niedługo.

2011-01-17 21:53:42, Ithor:

F5. Spada temat :@

2011-01-21 22:18:03, Boss Killer:

Huba Niszczyciel:
czekamy :)

2011-01-22 20:51:19, Guido:

Przepraszam was za te czekanie, karę miałem od sylwka aż do dzisiaj :@

Wiem, co sobie myślicie, nie wyrabiam, nie powinienem wam obiecywać tylko w tajemnicy zrobić to zawodu by nie było. Niestety nie będę już pisał, nie mam zbyt czasu (szkoła), weekendy to mój czas wolny a nie chcę go przesiadywać przed kompem... Z zawodnikami mymi zróbcie co chcecie, żegnam. :(

P.S Jak by ktoś chciał wyskoczyć że są ferie i mam dużo wolnego czasu to się myli, ja jestem za granicą, tydzień ferii mam w lutym dopiero. (ale 3 miechy wakacji mam :D)

2011-01-22 20:54:15, Boss Killer:

Pan Guido:
ja też mam ferie w lutym :(

2011-01-22 21:14:27, Kinonzis:

Huba Niszczyciel:
I kto będzie teraz pisał :( Mógłbym ja ?

2011-01-23 01:18:00, Mixir:

Huba Niszczyciel:
Nazwa: Big Mixir
Rola: Face
Wzrost: 198cm
Waga: 128kg
Charakterystyczne akcje: Powerslam, Big bot, DDT, Suplex, Five Knuckle Shuffle
Dźwignie: STF-U
Finishery: GTS, Attitude Adjustment

2011-01-25 18:12:10, Boss Killer:

F5 !?

2011-01-26 08:11:43, KONTO USUNIĘTE:

No to tak- ten temat do się przywrócić do życia. Jako twórca MWE chyba powinienem. Mam w zeszyciku napisane 8,5 walk. Mogę je lekko przerobić, przepisać na kompa i wkleić jako jakąś galę. Co ty na to?

2011-01-26 14:11:11, Rothe:

Sry, ze sie nie udzielam, ale komp padl i nie bede go mial jeszcze do lutego.

Za pisownie takze przepraszam, nie mam polskich znakow na telefonie. :P

2011-01-28 14:04:07, Ithor:

Odświeżam.

2011-01-30 20:02:03, Rothe:

W górę.

2011-01-31 21:20:50, Ithor:

Odświeżam.

2011-02-01 21:41:41, Mosorahiki:

Ithor:
Na cholere to robicie?
Jak będzie coś ciekawego to napiszą porządnego posta (np. walka)i i się temat rozwinie, a niektórzy jak automaty do odświeżania w Firefoxie -.-

2011-02-12 12:29:15, Ithor:

Kiedy będzie jakaś walka?

2011-02-22 14:42:59, wojownik-maczomx:

Sorki za spam ale F5