MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wchodzi Guido Gigant i bierze mikrofon do ręki:
- Słyszeliście mowę Sparty? Podobno powiedział, że kiedyś zdobędzie pas MWE. Nie musi długo czekać. Sparta, wyzywam cię na no title match.
Sparta nie zamierza zmarnować okazji, wchodzi na ring z mikrofonem:
- Zgadzam się na tę walkę, ale pod jednym warunkiem. Jeśli wygram tę walkę, to czeka mnie pojedynek o twój pas. Nie mam zamiaru na darmo tracić sił.
-Dobrze. Więc rozpocznijmy walkę!

Guido Gigant(c) vs Sparta. No title match.:

Mamy gong! Zwarcie, silniejszy Sparta. Zakłada Headlocka Gigantowi. GG wydostaje się i okłada silnymi ciosami Spartę. I ten już leży na ringu! Guido wchodzi na narożnik, ale niepotrzebnie, Sparta zrzuca go na matę. Mamy Elbow Drop, i kolejny, Sparta chce chyba szybko wykończyć Guido.

Cały czas silne ciosy na leżącego Guido, ale ten z ledwością zrzuca z siebie Spartę. Ten jednak wstaje szybciej od GG i podnosi go. I headbutt! GG opiera się o liny, a publiczność nie jest zadowolona z postawy mistrza. Sparta clotheslinem wyrzuca z ringu Guido Giganta! A jednak! Guido sprytnie obniża linę i to Sparta wypada! Publiczność już zadowolona, także widać uśmiech na twarzy mistrza, a jego przeciwnik obolały leży za ringiem.

Guido odpoczywa, lecz Sparta już się podnosi. Wchodzi na ring i dostaje Scoopslama! Guido znów zadowolony schodzi z ringu. Zaczyna rozbierać stół komentatorski! Odwraca się i otrzymuje Powerslama od swojego rywala! Sparta podnosi Guido i wrzuca go na stół. A sędzia liczy!

1,
2,

Sparta wchodzi na stół komentatorski, lecz Guido szybko wstaje i zzrzuca z niego Spartę! Co za nieszczęsny przypadek! Sparta uderza głową w słupek! Sędzia przerywa liczenie i wzywa pomoc medyczną!

Walka pozostaje No Contest!

Sparta poważnie krwawi, lekarze już przybywają. Odrzuca ich pomoc atakując jednego z nich! Wrzuca go na barierkę! Drugi otrzymuje Scoopslama! Guido próbuje go powstrzymać, lecz zostaje bezlitośnie zaatakowany! Sparta wchodzi z nim na stół! Podnosi go i mamy Samoan Drop! Sparta wstaje i idzie w kierunku sędziego! Ten przestraszony ucieka w kierunku kulis! Sparta zaczyna go gonić, ale wychodzi e-Bin i atakuje Spartę! Rzuca go na barierkę i robi mu Codebreakera! Co on wyprawia! To poszerza krwawienie Sparty. Ten traci przytomność a e-Bin wraca za kulisy! Wchodzą nowi lekarze i wynoszą Spartę z areny.


Przepraszam, że krótka, ale bardziej chodziło mi o to żeby coś się działo :D Proszę także wszystkich zawodników, aby w najbliższym czasie napisali jakieś posty, muszę wiedzieć kto jest na bieżąco w temacie ;)
Komentarze:

2010-11-19 21:44:05, Dancuś:

No muszę przyznać nie zła ale mogłeś darować z tym krwawieniem :P

Huba Niszczyciel:

2010-11-19 21:59:56, Mosorahiki:

Ultimate Kid:
Mam do Ciebie pytanie... czy regularnie oglądasz wrestling, jeśli tak to jakie federacje?

:at:edit
Nie, no bo skoro oglądasz, to nie wiem gdzie widziałeś, ze skończył się feud po 2 walkach, no ale Wasza federacja Wasze pomysły.
Bo nawet najgorszy feud wszech czasów (Shad i JTG) się zakończył po 3 walkach :)

2010-11-19 22:25:54, Rothe:

Huba Niszczyciel:
Uch... Mam pokazać, że obserwuje temat, a więc pokazuję.

2010-11-20 08:57:32, Ultimate Kid:

Mosorahiki:
No tak, ale chciałeś feud? Miałeś, a może będziesz jeszcze miał, to tylko komentator powiedział, że można to uznać za koniec. Nie wiadomo co AS lub Eagle zrobią :P
Oj, widziałem Alberto Del Rio i Mysterio mieli feud zakończony chyba po 3 walkach...
Ale widzisz już teraz na Survivor Series 10 jest feud, zrobili sobie chyba z dwie gale przerwy od feudu...

2010-11-20 11:15:07, Huba Niszczyciel:

Lord Anime I:
Z tym obserwowaniem tematu, to chodzi o to, że chcę wiedzieć, kto jest na bieżąco i czyi zawodnicy mają duże szanse aby kręcić się w okół pasa ;)

DOWN: Na razie nie :P

2010-11-20 11:18:23, Dancuś:

jezu spróbować

2010-11-20 13:08:03, TheMatiZ:

Ultimate Kid:
Feud ich się wznowił na walce SmackDown vs. Raw na poprzedniej gali(Nie umiem jej nazwy napisać :D)
Teraz na Survivor będzie drużyna Rey`a vs. Drużyna Ryja(Alberto Del Rio)

2010-11-20 14:16:26, KONTO USUNIĘTE:

Ultimate Kid:
Wymień mi tych piszących :)

Huba Niszczyciel:
Nie obrazisz się, że walka Affirion vs. Zirael jest walką o pas Interkontynentalny?

2010-11-20 15:31:04, Ultimate Kid:

Tewqa:
Huba, Ty, Guido i Naste :D Ja to tylko na odmianę, bo lubię :D