MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wychodzi GM!
- Tak jest! Pora na następny etap, który wyłowi finalistów i tych, którzy będą uczestniczyli w barażach! Pierwszą walką będzie pojedynek Amazing Superstara, legendarnego już wrestlera w MWE, kontra prawie że debiutant Predator! To jak? Jesteście gotowi? Zaczynamyyyyyyy!
GM schodzi już na ring, a Predator zalicza swój groźny theme! Witany za to oklaskami. Publiczność nie kryje radości! Wchodzi na ring po schodkach, po czym wchodzi na narożniki i zaczyna się popisywać!
Amazing Superstar z kolei zostaje wygwizdany! Mimo wszystko macha radośnie rękami przed publicznością. Wchodzi do kwadratowego pierścienia poprzez wysoki skok. Nieźle! A następnie zajmuje swoją pozycję przy narożniku.
Amazing Superstar vs. Predator
Single Match, wygrany przechodzi do finału, przegrany do barażów
Mamy gong!

Na początku obaj zawodnicy sobie chodzą po ringu. I wchodzą na siebie. Zwarcie! Siłują się i siłują, aż w końcu Predator odsyła do narożnika Superstara. Przydusza go rękoma.
1…

2…

3…

I zmuszony jest przerwać.

Predator następnie zaczyna oblewać swojego rywala serią uderzeń z pięści. Amazing Superstar jednak unika jednego z nich, po czym oddaje low Kicka w prawą łydkę. Predator łapie się za nogę. Otrzymuje prawego podbródkowego. I oblewany serią ciosów. W końcu zepchnięty na narożnik. I Amazing Superstar szarżuje na niego z Clotheslinem! Predator jednak podnosi nogę, i oponent na nią się nadziewa. I potem ciągnie go za rękę. Rzuca na liny. Irish Whip i Clothesline. Ale źle wymierzony! Amazing następnie oddaje kopa w tyłek. Predator za niego się łapie. I Headbutt Amazing Superstara! Predator na deskach. Amazing Superstar go podnosi, ciągnąc go za nogę. Predator podskakuje na jednej nodze. Amazing Superstar go puszcza i Clothesline! Predator łapie się za głowę.

Następnie wstaje bez pomocy Amazinga. Oddaje mu dwa lewe sierpowe, a następnie kopniaka w brzuch! Ustawia swego rywala pod Suplex, ale ten odpycha. Obaj odbijają się od lin. Predator stosuje Big Boota, ale Amazing unika, przechodzi pod tym i German Suplex! Predator łapie się za głowę. Amazing następnie ciągnie go za rękę do narożnika. Łapie ją ciągle, schodzi. I uderza nią potężnie o narożnik! A potem ten sam wchodzi na słupek. Podnosi ręce do góry, i skacze! Diving Knee Drop! Ale Predator się odsuwa i wstaje. Amazing upada na ziemię, nie trafia w swego rywala. Łapie się za nogi. A z kolei ledwie co debiutant łapie się za rękę, po czym stosuje Elbow Drop w głowę! I ciągnie swojego rywala za rękę. Pin!
1…

2…

Nie! Amazing się wywiązuje!

Predator podnosi swojego rywala, ciągnąc go za włosy. Oddaje uderzenie w twarz, a następnie ustawia go pod Powerslam! Wykonany. Predator przechodzi nad głową Amazinga. Ale ten ciągnie go za nogę, po czym face upada na liny! Odbija się od nich, Amazing natychmiast wstał, i odepchnął z potężną siłą swojego oponenta! Ten złapał się lin, bo by wypadł. Był na ich drugiej stronie. Co pomogło Amazingowi w wykonaniu Hotshota! I Predator wypada poza ring. Amazing za nim schodzi, po czym podnosi swojego rywala! I ustawia go pod AA! Wykonane przepięknie! I następnie Amazing rzucił swojego oponenta na ring. Predator jednak natychmiastowo wstał. Prawym prostym oślepił wchodzącego Amazinga, który upadł na narożnik.
Osuwa się na ziemię. I zaczyna być oblewany serią kopów od Predatora. Sześć, siedem, za ósmym już go sędzia odsuwa. Ale jeszcze Low Dropkick z biegu! Amazing jednak odskakuje i wychodzi poza ring! Predator trafia nogami w słupek! Amazing go obserwuje, po czym ciągnie za jego nogi, rozsuwa je i przyciąga do słupka! O Boże! W jaja! Amazing ponownie wchodzi na narożnik. I znowu Diving Knee Drop! Predator jednak ponownie uniknął. Pociągnął leżącego Amazing Superstar za rękę, ale ten natychmiastowo wykonał Roll Up i pin!
1…

2…

Niesamowity pin! Ale Predator się wydostaje.

Amazing Superstar odskakuje, po czym odbija się od lin! Predator wstaje, i o mało co nie zostałby zaskoczony Flying Clotheslinem z trzeciej liny! Ale uniknął. Amazing Superstar wstał, po czym stał się ofiarą niesamowitego Spinebustera! I potem Predator nad nim się pochyla. Amazing łapie go za obie ręce, na jego brzuch bierze nogi, a potem go odrzuca! Predator upadł. Amazing podniósł go, po czym rzucił na liny. Ale Predator okazał się silniejszy! Irish Whip i odrzutowy Hip Toss dla Amazing Superstara! Aż wypadł poza liny! Nie zdążył się ich złapać, i wyrąbał się na beton!

Publiczność wiwatuje! Predator unosi ręce do góry! Aż nie zauważył, że Amazing Superstar wszedł na ring z przeciwnej strony, i rzucił swojego oponenta na liny! Irish Whip, i Side Slam! A następnie Amazing Superstar zapina Armbar! Predator musi sięgnąć liny, musi! Inaczej przegra i straci swoją życiową szansę. Czołga się, czołga. Amazing Superstar próbuje go przyciągnąć do siebie, ale bez powodzenia. Predator dotyka liny i Amazing Superstar musi go puścić! Obaj panowie wstają. I piękny Big Boot od Predatora! Pin!
1…

2…

A… nie! Było bardzo blisko trzech, ale Amazing odkopał!

Predator wstaje, po czym podchodzi do narożnika i zaczyna sygnalizować Speara! Amazing Superstar ociężale wstaje. Predator na niego pędzi niemiłosiernie! Ale się rzuca Amazing Superstar, siada natychmiastowo na swojego oponenta i zaczyna go oblewać falą ciosów w twarz! Po dziesięciu przestaje, bowiem Predator go odrzucił! Ten sam złapał się za krwawiący nos! Ale Amazing Superstar odbił się od lin i wykonał Kenka Kick! Predator złapał się za głowę. Gdyby jeszcze takich parę Kenka Kicków, to by wyglądał jak prawdziwy Predator. Ale tak cieszy się tylko taką nazwą. Amazing Superstar podnosi ręce w górę! Robi koziołka, po czym Leg Drop! Ale nie! Predator unika, Amazing siada na tyłku! I dobity Low Clotheslinem!

Następnie Predator podnosi swojego rywala! I jest, headlock! Ale Amazing Superstar kontruje trzema uderzeniami łokciem w brzuch! Następnie chce wykonać Roundhouse Kicka. Predator unika. Amazing to zauważył i złożył się natychmiast na dropkicka! Trafiło prosto w oponenta! I Amazing Superstar do niego podchodzi! Pin!
1…

2…

Nie, nadal Amazing Superstar nie trafił na dobry moment!

Obaj wrestlerzy wstają. I Predator szarżuje z Clotheslinem! Ale Amazing Superstar kontruje niesamowitym Armbarem! To może być koniec! Predator przegra! Ale nie! Odsuwa się do tyłu, i dotyka liny nogą! A Amazing Superstar musi puścić. Miał już szansę na zwycięstwo! Podniósł Predatora. Ten jednak oddał prawym prostym. Ale Amazing Superstar natychmiast wykonuje Roundhouse Kicka! Ale Predator schyla się ,unika, po czym bierze swojego oponenta od tyłu i wykonuje Belly To Belly Suplex! Przepięknie! Amazing Superstar jednak wstał na własnych siłach! Szarżuje z narożnika na Predatora! Ale co to? Ten jednak kontruje genialnym podniesieniem swojego rywala! Ustawia go pod F-5! Ale Amazing Superstar oddaje uderzeniem prawym łokciem i się odsuwa. Ale to nie było zaskoczeniem dla Predatora. Oddał kopniaka w brzuch, po czym wykonał Edgecution! To może być koniec! Nareszcie pin!
1…

2…

Nie! Jakim cudem?!? Jakim cudem, się pytam?!?
Amazing Superstar mimo wszystko nadal leży. Wykorzystuje to Predator, który wchodzi na liny! Sygnalizuje Crossbody! I skacze! Ale Amazing Superstar podskakuje, po czym wykonuje Cool Shota w powietrzu! Niesamowite! Niesamowite! Fenomenalnie wykonany Cool Shot! Amazing Superstar ciągnie swojego rywala za nogi, po czym pin!
1…

2…

3…!

Można było to przewidzieć! Amazing Superstar przechodzi dalej! Ale jednak walka była niesamowita, emocjonująca… to było coś! Predator może przejdzie do finału poprzez baraże. A Amazing zadowolony schodzi do szatni!
Komentarze:

2011-09-20 18:46:03, Boss Killer:

Go-To-Sleep:
Ta, a o wolnym poście to nikt nie pamiętał !?

2011-09-20 20:02:46, Go-To-Sleep:

Przepraszam, ale do jutra mogę nic nie napisać. Wszelkie informacje w temacie Football Gra. ._.

2011-09-21 20:18:14, na kolana i do pana:

Nie ma Huby , nie ma Unleda ... To jest pogrzeb tego tematu , chyba , że bym zaczął ... pisać walki .