MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring teraz, zamiast GM’a, wychodzi oglądający ten cały turniej The Aryan przy swojej muzyce!
- Pora teraz na ostatnią walkę w tym etapie tego beznadziejnego turnieju! Wystąpi teraz Awesome Partner, czyli Mosorahikiiiiiiiiiiii The Eagleeeeeeeeeee! Kontra ta szmata Huuuuba Niszczyciel! Zobaczymy, jak Eagle gromi tego cieniasa!
Przez ten czas The Eagle zaczął wchodzić już na ring. Robił fikołki, a następnie skoczył do lin i wszedł do kwadratowego pierścienia.
Huba Niszczyciel z kolei zaczął popisywać się przed publicznością. Wszedł na ring po schodkach. Uniósł ręce w górę i zajął pozycję przy narożniku.
Ale co to? Jeszcze wchodzi GM! Chce coś obwieścić!
- Specjalnie dla was, fani, obwieszczam, że ten mecz stanie się meczem bez dyskwalifikacji!
I zszedł na ring. Publiczność wiwatuje. Aryan uśmiecha się, unosząc swój kącik ust, szyderczo. Czyżby coś knuł?
Mosorahiki „The Eagle” vs. Huba Niszczyciel

No-DQ Match, przegrany odchodzi z turnieju

Mamy gong!

The Eagle na początku zaczyna podchodzić do Huby, który chce go zaatakować z piąchy. Odchodzi. I tak jeszcze raz. Następnie następuje zwarcie! Wiadomo, kto okazał się silniejszy. Huba Niszczyciel stosuje facelocka, po czym uderza swojego oponenta łokciem w głowę. I go odsuwa. The Eagle podchodzi do narożnika i się od niego odbija! Przeskakuje nad Hubą Niszczycielem. Ten się natychmiast odwraca. Roundhouse Kick od Mosorahikiego! I Huba zostaje rzucony na narożnik. Plecy jego są zwrócone do Mosorahikiego. Ten stosuje Clothesline! Ale Huba klęka. I unika. Mosorahiki trafia w narożnik, a jego nogi zwisają poza ringiem. Łapie się za rękę, po czym schodzi z kwadratowego pierścienia.

Huba zaczyna popisywać się przed publicznością. Reaguje na to Aryan, który zrywa się z ławki. Zaczynają się kłócić. Z kolei Mosorahiki wraca z krzesłem! Uderza nim Hubę. Ten się zgina. Jego głowa leży na drugiej linie. The Eagle skacze z trzeciej i ustawia się pod Leg Drop! Prosto w głowę Huby. Ten się za nią złapał. Mosorahiki uniósł w górę ręce na znak dominacji. Wszedł ponownie na ring. Przywitany Clotheslinem od Huby. Złapał się za głowę. Niszczyciel podniósł jego tułów. I potężne uderzenie kolanem! Lecz Eagle następnie wstał. Chciał wykonać dropkicka, ale Huba chwycił za jego nogi i je rzucił. Huba Niszczyciel próbuje pinu!

1…

Eagle kładzie nogę na najniższej linie. Huba przerywa.

Huba wstaje nad The Eagle. Rzuca go na liny. Irish Whip. I Clothesline od Mosorahikiego! Ten następnie odbija się od lin i skacze prosto na Hubę. Wykonuje 720 DDT! Huba był silniejszy i mógł chwycić go na ziemię. Ale tej szansy nie wykorzystał. The Eagle chce podnieść Hubę, ale ten go odpycha i zadaje kopniaka w jaja! Gdyby był to mecz z dyskwalifikacją, Mosorahiki wygrał by właśnie przez nią. Huba następnie stosuje Scoop Slam i rzuca High Flyerem na liny! Odbija się od nich, po czym robi fikołka. I Corsckrew Calf Kick! Huba mocno dostał. A następnie Hurraicanranę z biegu!

Huba został rzucony na narożnik. Odbił się od niego, po czym Mosorahiki zrobił Bulldoga! Huba Niszczyciel turla się i łapie się za twarz. Jego nos zaczyna krwawić. Ale szybko wstaje. Mosorahiki na niego pędzi. Ale ten blokuje Scoop Slamem! Ale ostatecznie Mosorahiki zrobił Hurraicanranę! Niesamowite! Huba natychmiast wstał. Zaszarżował na swojego rywala z Clotheslinem, ale ten się ślizga pod swoim oponentem. Pojawia się za nim, ale Huba oddaje mu z lewego łokcia! A następnie Powerslam! Bez pinu jeszcze. Huba podnosi swojego przeciwnika, ciągnąc go za włosy. I oddaje serię lewych sierpowych. Jednak w końcu Mosorahiki odbija się od lin, przeskakuje nad swoim rywalem i stosuje Back Suplex! I wchodzi na narożnik! Arabic Press dla leżącego Huby!

Pin!
1…

2…

Nie! Huba się wywiązuje! Swoją drogą Aryan się w ogóle nie raduję z dominacji swojego TT partnera.

Mosorahiki odsuwa się od swojego rywala. Patrzy na niego, obserwuje go wzrokiem. Łapie go za nogi, po czym zapina Sharpshooter! Ale szybko wywiązuje się Huba. Odsuwa go od siebie, oddaje potem prawego prostego. I następnie wykonuje Butterfly DDT! Huba szybko przejął inicjatywę. Usiadł na swojego rywala i nie szczędził swoich sił, aby The Eagle’a policzki zamieniły się w kaszankę! Ponad dwadzieścia uderzeń w głowę. Huba odchodzi. Następnie podnosi swojego rywala. I wykonuje Scoop Slam! Następnie podchodzi do narożnika. Sygnalizuje Speara! Ale nie. Eagle się odsunął, a następnie wykonał Enzuigiri do narożnika! Huba jednak jeszcze nie leży. Oddaje Heel Kicka.

Mosorahiki się skula. Otrzymuje następnie prawego podbródkowego! Odwraca się do Huby tyłem. Ten podnosi swojego rywala i wykonuje Electric Chair Drop! Ale Mosorahiki łapie się lin i przeskakuje poza ring. Następnie błyskawicznie na niego wchodzi. Ale Huba pędzi na niego z Clotheslinem! Wynik jest taki, że obaj wypadają poza ring.

Sędzia jednak nawet ich nie zaczął odliczać, bowiem Huba natychmiast wstał. Rzucił The Eagle na bandę, po czym podniósł go do góry! I puścił! Mosorahiki zarył głową o barierę. Następnie Huba wykonuje na nim Scoop Slam! Prosto w bandę! Mosorahiki łapie się za tyłek. Huba się pochyla. Podnosi swojego rywala. Ale ten go ogłusza uderzeniem w brzuch, a następnie wykonuje Standing Sea Fire na bandę! Huba łapie się za głowę! To było bolesne! A jego nos i tak krwawił! Z kolei Mosorahiki był cały poraniony na tułowiu. Następnie wspiął się na narożnik. Zasygnalizował Frog Splasha! I go wykonuje! Ale Huba unika i Mosorahiki uderza o bandę! To było bolesne! A ile krwi zostało na bandzie!

Przez ten czas Huba podniósł swojego rywala. Rzucił go na ring. Następnie on też wszedł na narożnik. I szybko wykonał Diving Knee Drop! Ale Mosorahiki uniknął! Odbił się od narożnika i nadlatywał z potężnym Rolling Savate! Trafiło w Hubę! Mosorahiki próbuje pinu. Ale Huba go odpycha nogami. Lecz odbija się od lin i wykonuje Moonsault! Zblokowany Backbreakerem! I Huba próbuje pinu!
1…

2…!

To jeszcze nie jest ten czas!

Huba następnie wstaje i sygnalizuje Last Ride! Podnosi swojego rywala i ustawia go do góry! Podnosi go pod Powerbomb, i jeszcze wyżej! Ale Mosorahiki upada i robi Frankensteinera! I to on następnie wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Eagle Fly! Ale co to? The Aryan wchodzi na ring wraz z mikrofonem w ręku! Uderza nim w The Eagle, po czym zaczyna go oblewać falą Knee Dropów! Było ich ponad szesnaście! Następnie zasygnalizował Sweet Chin Music! Mosorahiki posłusznie się podniósł. Ale po co, jak został błyskawicznie znokautowany przez Aryana? Mosorahiki na deskach!

Korzysta z tego Huba, który stosuje pin!
1…

2…

3…!

Niemożliwe! Mosorahiki przegrywa przez swojego Tag Team partnera! Zadał mu Sweet Chin Music, z czego skorzystał Huba Niszczyciel! I to on wygrał! I to on zmierzy się z Bossiskitem!

Huba Niszczyciel schodzi do szatni, a The Aryan zabiera głos!

- Mosorahiki, to koniec naszego teamu! Nie pomagasz mi w niczym! Gdyby nie ty, bym szybciej wygrał na tym No Holds Barred Matchu! A ty mówisz tylko, że tylko przez ciebie wygrałem! Chwalipięta! Ty nic nie umiesz! Co zdobyłeś oprócz marnego NNO Skull i European Champion? A, tak, pasy Tag Team, jeśli mnie pamięć nie myli. Ale te pasy to beznadzieja. Taki mocarz jak ja zasługuje na lepszego partnera! A tak czy siak, wygram pas MWE bez niczyjej pomocy… dlatego iż nazywam się The Aryan… i… jestem… NIESAMOWITY!

Aryan schodzi do szatni przy swojej muzyce, głośno wygwizdany przez fanów.
----------
Walki w następnym etapie:
Huba Niszczyciel vs. Bossiskit
K5W vs. Tamer
Amazing Superstar vs. Predator
----------
PS: Atak Aryana na The Eagle to storyline w feudzie Aryan-Rothe, zobaczycie, czym poskutkuje. :D

Komentarze:

2011-09-18 11:28:56, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
No kolejna bardzo ciekawa akcja , z ciekawymi zwrotami akcji ...

2011-09-18 12:21:47, Aryan:

na kolana i do pana:
Go-To-Sleep:
Warto dodać, że z tym atakiem to był głównie mój pomysł dopieszczany przez Ciebie :D

2011-09-18 18:04:28, Mosorahiki:

Aryan:
Dobrze... mniej więcej tak to miało wyglądać ;)

2011-09-19 15:07:14, Go-To-Sleep:

Przepraszam, że wczoraj nic więcej nie napisałem. Dzisiaj powinniście ujrzeć pierwszą walkę drugiego etapu.

2011-09-19 15:09:54, Boss Killer:

Go-To-Sleep:
No to git !?

2011-09-19 15:20:24, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Nic nie szkodzi . Wiemy , że oglądałeś NoC :P

2011-09-19 15:24:31, Go-To-Sleep:

Boss Killer:
No. !?
na kolana i do pana:
Nom. Swoją drogą, spoko gala wyszła i teraz mam wenę do pisania walk. :D

Oki, to muszę się jeszcze pouczyć na sprawdzian (nie chce mi się, ale ojciec każe), i zabiorę się za pisanie. Pierwszą będzie Superstar vs. Predator.

2011-09-19 17:16:51, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Wolny post ...