MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
na kolana i do pana:
Dzisiaj skończę. Chce zrobić jutro kolejny etap i baraże. A finał w poniedziałek.

O 19:00 wezmę się za dalsze walki. Albo i wcześniej.
--------------
Ponownie na ringu pojawia się GM, aby zapowiedzieć kolejną walkę!
- No tak. Znamy już pierwsze dwie walki następnego etapu – Amazing Superstar kontra Predator i K5W kontra Tamer! A teraz poznamy tego, który pierwszy wystąpi w trzeciej walce kolejnego etapu! Czy to będzie Master Of Game, albo może i Bossiskit? Już nie przerywam, zaczynamy walkę!
GM wyszedł poza ring i wrócił do pracowników MWE. A z kolei już Bossiskit zaczął swój theme! Gwizdy padające na niego prawie co ogłuszyły jego sound theme. Wchodzi na ring wyluzowany, wślizguje się pod najniższą liną.
A teraz pora na Mastera Of Game, na którego fani wiwatują i klaszczą! Wchodzi powoli na ring i potem zajmuje swoją pozycję w kwadratowym pierścieniu.
Master Of Game vs. Bossiskit
Single Match, przegrany odchodzi z turnieju

Mamy gong!

Na dobry początek Master Of Game zastrasza Bossiskita. Ten od niego odbiega. Wyraźnie boi się jego furii, po tym, jak wraz z K5W zaatakowali go niedawno. MoG do niego podchodzi. Boss oddaje Gut Kicka w brzuch, po czym wychodzi poza ring! Boi się wyraźnie Mastera Of Game. A ten podbiega i wykonuje Vaulting Body Press! Trafia prosto w Bossiskita, który następnie wstaje. Wraz z MoG’iem wchodzą na ring, po czym następuje zwarcie! Zwycięża MoG, który łapie za rękę Bossiskita! Wykonuje Arm Wringer! Bossiskit upada na ziemię. Ale natychmiastowo wstał. Został potem rzucony na liny. Irish Whip i jednak Clothesline od Bossiskita! I próbuje pinu.
1…

Nierozważny trochę początek walki u Bossiskita! Zacząć od pinu, dziwne. Od Clothesline’a Master Of Game nie zostanie znokautowany.

Master Of Game natychmiastowo wstaje. Zaczyna okładać pięściami Bossiskita. Zblokowany, prawy prosty. I lewy sierpowy. Zblokowany przez MoG’a. Panowie w końcu odchodzą od siebie, po czym obaj stosują na sobie po Shoulder Blocku! Kończy się to jednak na tym, że żaden z zawodników nie został powalony. Master Of Game zaczyna w końcu oblewać swojego rywala serią low kicków w lewe udo. Aż podchodzą do narożnika. I Knife Edge Chopy! W końcu za trzecim Bossiskit oddał Big Boota w brzuch. I potem odbił się od narożnika, robiąc Body Splasha! Udanie! Trafiło w Mastera Of Game.

Bossiskit jeszcze nie próbuje pinu. Master Of Game błyskawicznie wstał. I oddał potężnego Big Boota. Ale nie! Bossiskit unika. Następnie łapie swojego rywala od tyłu. Chce zrobić German Suplex. Ale dwa prawe łokcie MoG’a. Bossiskit odchodzi, opierając się o liny. MoG chwycił za jego nogi, po czym rzucił nimi o matę. Bossiskit złapał się za nie. To było bolesne! Pozwoliło to MoG’owi do wykonania Vertical Suplex. Wykonał! Oponent złapał się za klatkę piersiową, ale chwilę potem szybko wstał. Master Of Game, jego ruch. Oddaje kopniaka w brzuch, po czym wykonuje Ravishing Neckbreaker! Ale Bossiskit wspomógł się rękoma. Wylądował na nie. Odskoczył i oddał potężny Falling Heel Kick. Powalił on MoG’a. Pin Bossa!

1…

Sędzia już mówił „dwa”, ale Master Of Game wyrwał się w odpowiednim momencie.

Następnie rzucił na liny Bossa. Ten jednak ze strachu zrobił salto w powietrzu i wyskoczył poza ring. Wylądował na nogi. Ale nie uniknął już szybkiego baseball slide Mastera Of Game! Następnie ten wszedł na narożnik. Skacze. Diving Knee Drop! Ale Bossiskit unika. MoG ląduje na beton. Łapie się z bólu za kolano. Podniesiony przez Bossa, który rzucił go na ring. MoG stał, aczkolwiek kulawy. Wykorzystał to heel, który wykonał Kenka Kick w głowę Mastera Of Game! Okazało się, że powalający. Następnie odbił się od lin i Lionsault! I Bossiskit próbuje pinu.
1…

2…

Nie, to nadal nie ten moment!

Bossiskit się wścieka. Drze się na całe gardło. W jego słowach słychać przekleństwa. Czeka, aż MoG wstanie. Wykonał to posłusznie, po czym ustawił go pod Spinebuster! Ale Master Of Game się wywiązał. Bossiskit na niego z Clotheslinem. Ale szpagat Mastera Of Game i Boss uderza o narożnik! Odbiega od niego. I Master Of Game wykonuje Full Nelson Suplex! Bossiskit jednak natychmiastowo wstał. Uciekł do narożnika. Master Of Game zaszarżował na niego z Clotheslinem. Boss odskoczył, i MoG uderzył w ochraniacze. Oparł się o nie. A następnie zaszarżował na Bossa! Ten odbił się od narożnika i wykonał Whisper In The Wind. Ale nie trafił! I Master Of Game dosyć szybko wykonuje Double Underhook DDT!

Nagle podniósł ręce w stronę publiczności! Sygnalizuje Codebreaker! Ale co to? Do akcji wtrąca się K5W! Zaczyna wskazywać placem w stronę Mastera Of Game, po czym zaczął się z nim przekomarzać! Bossiskit się już przez ten czas podniósł. A sędzia już wyrzucił Maczomxa! MoG pomachał mu na pożegnanie sarkastycznie. Przez co nie wiedział, że staje się ofiarą Flash Backu od Bossiskita! Wstał jednak natychmiast. Chce wykonać Codebreaker, nawet się ustawił! Ale nie! Bossiskit kontruje Spinebusterem! I pin!
1…

2...!

Nie! To jeszcze nie koniec!

Master Of Game już doczołgał się do narożnika. Podniósł się za pomocą niego. I znowu K5W zaczepił swojego wroga MoG’a! Sędzia jednak ponownie go wyrzucił! Master Of Game odbiegł od narożnika. Bossiskit z kolei podbiegł do słupka, odbił się od niego. Master Of Game następnie, po wyrzuceniu Maczomxa, zwrócił się w stronę narożnika. Ale czekało go uderzenie nogą po Whisper In The Wind! I pin Bossiskita!
1…

2…

3…!

Bossiskit, za pomocą nieczystych zagrywek swego TT partnera, K5W, wygrywa nad Masterem Of Game! Z kolei poza ringiem Maczomx pokazuje język MoG’owi. Bossiskit chce wyjść do szatni, kiedy…

Słychać muzykę Watsona! Chce pomóc swojemu TT partnerowi. Prze na K5W i Bossiskita, zadaje podwójny clothesline! Podnosi Maczomxa, po czym ustawia go pod Pedigree! I prosto na rampie! O kurczę, to musiało boleć! Natomiast Bossiskit, wystraszony, zaczął uciekać przed rywalem na trybuny! Watson przestał się nim zajmować, po czym podniósł swego TT partnera. Obaj poszli do szatni. Więc i na turnieju napotkaliśmy na kolejny przystanek na linii feudu K5W z Masterem Of Game!
----------
Walki Mosorahiki vs. Huba dziś nie zdążę napisać.
Komentarze:

2011-09-18 10:48:20, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Wolny post na hit .