MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wychodzi ponownie GM!
- No tak. Już po trzeciej walce tego turnieju. Teraz pora na wyłonienie rywala, z którym zawalczy K5W w następnym etapie! Czy to Fredder, albo Tamer? Zobaczymy teraz! Obaj to doprawdy młodzi zawodnicy z wielką przyszłością!
Przez ten czas na ring wychodzi witany oklaskami i wiwatami Fredder! Podskakuje z nogi za nogę, po czym macha rękami uniesionymi w górę! Wskakuje na liny, po czym robi wielkiego fikołka i wchodzi na ring! Zajmuje pozycję.
Potem witany już z mniejszymi wiwatami Tamer! Obecnie na liczniku ma dwie walki, żadnej nie wygrał. Jedna z nich była właśnie ta z Fredderem, druga to Fatal-4 Way. Może dzisiaj wygra? Zajmuje swoją pozycję na ringu.
Fredder vs. Tamer
Single Match, przegrany odpada z turnieju

Mamy gong!

Zawodnicy na początku się przekomarzają. Da się słyszeć takie słowa, jak „To ja wygram, zobaczysz!” czy „Z kolei ja mam WWE Championa Rothe, który zawsze może mi przyjść z pomocą!”. Na początku zaczęli się przyduszać. Ale w końcu się puścili. Fredder szarżuje z Chick Kickiem! Ale Tamer unika, klękając. Następnie obaj się zaczynają oblewać serią ciosów. W końcu Fredder rzucił się na rywala i zaczął go oblewać pięściami. Ale został odrzucony przez Tamera. Fredder odbija się od lin, Irish Whip i potężny Jumping Knee dla Tamera! Ale ten jeszcze trzyma się na nogach. Lecz Fredder zaczyna go ściskać poprzez headlocka! Ale Tamer łapie go za biodra. Ściska go, po czym się obraca, wstaje i oddaje prostego dla Freddera. I pożegnalny Low Dropkick.

Fredder odsuwa się do narożnika. Ale szybko szarżuje na Tamera. Ten jednak robi rozgwiazdę i przeskakuje obok. Kolejny dropkick, tym razem w głowę Freddera. Upada na ziemię, ale natychmiast wstaje. Odpycha Tamera, i wykonuje potężny Dropsault! Tamer, od odrzutu, opiera się o liny. Kiedy natomiast Fredder na niego szarżuje, dostawia nogę, która nadziewa się na brzuch jednego z The Boys Of Action. Oponent leży, łapiąc się za żołądek. I Tamer wykonuje Springboard Rolling Senton! Prosto w brzuch Freddera! To było bolesne!

Tamer pochyla się i próbuje pinu. Ale Fredder oddaje mu Throat Thrust! Rzuca go następnie na narożnik. Ale ten się odbija i wykonuje Body Splash! Skontrowane niezbyt bolesnym Scoop Slamem. Fredder pochyla się nad Tamerem. Ale ten oddaje mu potężnego prawego prostego! Fredder aż odskakuje. Łapie się z bólu za głowę. Ale wstaje przy pomocy Tamera, który ciągnie go za włosy. Rzuca go na liny. Irish Whip i Spinning Backbreaker! Fredder łapie się za plecy. Tamer… Knee Drop w głowę Freddera i pin!

1…

Uła, za wcześnie. Fredder odkopuje.

Fredder natychmiastowo wstaje, wraz z Tamerem. Oddaje mu Gut Kicka w brzuch, po czym łapie go za nogi! Podnosi go i chce wykonać Slamma Slam! Ale Tamer odskakuje do tyłu i robi kulę! Fredder się odwraca. I zostaje zaskoczony Back Spin Kickiem. I Tamer próbuje wykonać Roundhouse Kick, ale Fredder łapie go za biodra, wywraca go i pinuje!

1…

2…

Pin z zaskoczenia! Ale Tamer się uwalnia.

Tamer odpycha Freddera swoimi umięśnionymi nogami, po czym szarżuje na niego z Clotheslinem. Wywraca go. I kolejny. Aż w końcu odbija się od narożnika i Moonsault! Ale Fredder się odsuwa. Tamer łapie się za klatkę piersiową z bólu. W końcu błyskawicznie wstaje. Fredder stosuje Reverse Sto! To jeszcze jednak za mało jak na Tamera. Wstaje. Fredder ściska go, robiąc headlocka! Ale co to? Tamer robi Legsweep i się uwalnia! Fredder jednak oddaje kopniaka w brzuch. Po czym rzuca swojego rywala na liny! Irish Whip i potężny Nitro Blast! O kurczę! Tamer na deskach!

Fredder pokazuje, że to jeszcze nie koniec spektaklu! Podchodzi do narożnika i sygnalizuje Speara! Czeka, aż Tamer wstanie. Tak też ten uczynił, po czym przepięknie się wbił barkiem w jego brzuch! A Fredder jeszcze nie robi pinu! Podnosi ręce do góry, po czym sygnalizuje Go To Sleep! O Boże, Tamer, mam nadzieję, że załatwiłeś sobie wygodne łóżko! Ten wstaje i zostaje ustawiony pod Go To Sleep! Fredder już go miał rzucić na kolanko, ale Tamer odskoczył do boku, po czym wykonał kolejny Back Spin Kick w brzuch! I łapie go za szyję! Szykuje się Twist Of Fate! I tak! Wykonany! Pin!

1…

2…

3…!

Niewiarygodne! Fredder dominował przez cały pojedynek, ale Tamer się przebudził i po Twist Of Fate wygrał pojedynek i zawalczy z K5W w następnym etapie! Wygwizdany schodzi do szatni!
-----
Następna walka: Master Of Game vs. Bossiskit.


PS: Sorry, że dosyć krótkie. :<
Komentarze:

2011-09-17 16:27:06, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Coraz lepiej ;)

2011-09-17 16:46:56, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Właśnie mam przeczucie, że mi nie wyszło. :)

2011-09-17 16:48:51, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Właśnie dobra jest ... walka .

2011-09-17 16:51:27, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Oki, ale na razie daj mi odpocząć - trzy walki w połowie dnia to dużo. :)

2011-09-17 16:53:32, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Okej . Możesz nawet jutro skończyć .

1111 post dedykuję całemu Nerthusowi .