MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wchodzi GM!
- Tak jest, kolejna walka nas czeka. Tym razem będą walczyli – niedawno debiutujący zawodnik Eraise z ostatnio przeszłym Heel Turn K5W! Ostatnie dwie walki może nie były zanadto interesujące, ale już wiemy, że w następnym etapie nastąpi walka Predatora z Amazing Superstarem! A teraz dowiemy się, kto będzie uczestnikiem następnej walki kolejnego etapu. To ja już nie przeszkadzam!
GM wychodzi poza ring. Eraise już jednak zaczął swój wejściowy theme! Wyluzowany, wchodzi na ring. Popisuje się przed publicznością swoimi mięśniami. A potem po schodkach na ring. Przywitany wiwatami.
A teraz głośne buczenia na K5W! Głośniejsze niż wszelkie odgłosy spektaklu w filharmonii! K5W jednak niczym się nie przejmuje, tylko wychodzi z wodą. Następnie opluwa jednego z wyzywających go fanów! Potem sam się z nich nabija. Wypija następnie całą wodę, wchodzi na ring i rzuca butelką o Eraise. Ten, rozwścieczony, czeka na walkę.

Eraise vs. K5W

Walka o awans do kolejnego etapu, przegrany odchodzi z turnieju. Single Match.

Mamy gong!

Eraise rzuca się na K5W błyskawicznie. Podrażnił go. Eraise zaczyna go oblewać serią ciosów! Raz, dwa, trzy, po sześciu już odpycha go sędzia. Ale dobija Maczomxa Big Bootem w głowę! Ten od razu wyślizguje się poza ring i łapie się za nos. Już na początku walki zaczął krwawić. Błyskawicznie wszedł na ring. Eraise na niego wbiegł, inkasując w Clothesline’a. Ale szpagat K5W, jednocześnie unik. Eraise odbił się od narożnika. I został rzucony na liny przez Maczomxa. Irish Whip, K5W odbija się od lin, po czym Splash dla nadbiegającego Eraise! Ale to jeszcze niewystarczające dla niego. Bowiem wstał natychmiast. K5W chciał go odepchnąć do narożnika. Ale Eraise oddał mu prawego sierpowego, po czym rzucił na liny! Jednak został przez przypadek wyrzucony poza ring. Zwija się z bólu na betonie. A sędzia zaczął odliczać.

1…

2…

Eraise nie chciał zanudzać widowni, więc również wyszedł poza ring. Podniósł swojego rywala, ciągnąc go za włosy. I następnie złapał go za ręce. Wykonał Butterfly Suplex na bandę! Podniósł go po raz kolejny. Ale oddał mu dropkicka w brzuch! Następnie ustawił go pod Powerbomb. Rzucił nim o bandę! Eraise wypadł poza nią. Podniósł się, ale został dobity Enzuigiri! Sędzia odliczał.

5…

6…

K5W popędził już do ringu. Eraise zaskakująco błyskawicznie wstał i przeszedł przez bandę. Wszedł na ring, i miałby zostać przywitany Clotheslinem od K5W! Lecz nie! Eraise ustawia go pod Spinebuster i rzuca nim na narożnik! K5W jednak rękoma łapie się lin obok słupka. Staje rękami na linkach, po czym przeskakuje na ich drugą stronę. I oddaje Enzuigiri dla podbiegającego Eraise! Jednak nie upada na ziemię. Więc musiał zostać oślepiony prawym sierpowym, który okazał się powalający! I wchodzi na narożnik. Eraise jednak zdążył już wstać i podzielił się z Maczomxem High Kickiem!

K5W, zaskoczony, upadł z narożnika. Z kolei obok niego ustawia się Eraise, który sygnalizuje Speara! „Podciera się” o ochraniacze. W końcu K5W wstał. Eraise zaszarżował, ale K5W przeskoczył nad nim za pomocą Leapfroga! A następnie skoczył na swojego rywala, po czym wykonał Hurraicanrana DDT! Eraise mocno zarył głową o matę! I następnie obrywa efektownego Leg Dropa z trzeciej liny! Z bólu energicznie wstaje. I K5W wykonuje Olympic Drop! Pin!

1…

2…

Nie! Eraise się wywiązuje!

Eraise jednak ciągle leży na ziemi. Pomaga to K5W, który stosuje dwa Moonsault Splash’e! I Eraise z bólu odsuwa się do narożnika. Przeszkadza mu Maczomx, który oddaje sześć Knee Dropów w klatkę piersiową! W końcu jednak sędzia go odsunął. Ale jeszcze jeden! I znowu! W końcu jednak sędzia zagroził dyskwalifikacją. Maczomx zaczął się z nim sprzeczać. Wykorzystał to Eraise, który wykonał Backbreaker z zaskoczenia! A następnie wykonał Elbow Drop w plecy K5W. Ten się podniósł. I został rzucony na liny, po czym złapał się i został na ich drugiej stronie! Eraise próbował go ustawić pod Apron Hip Toss, ale Maczomx skontrował prawym low Kickiem! A następnie to on wykonał Apron Suplex w stronę betonu! I wyrzucił Eraise z ringu, który zaczął się zwijać z bólu!

K5W następnie wszedł na narożnik. Zasygnalizował Frog Splash! Publiczność buczy. Bardzo chce, aby to face Eraise wygrał. I Frog Splash przepięknie wykonany! Eraise był kompletnie bezradny! Następnie zostaje rzucony na ring. Za nim wszedł Maczomx. Ale co to! Eraise natychmiast wstaje, oddaje kopniaka w brzuch i ustawia swojego wroga pod Pedigree! Wykonane! Ale niesamowity obrót akcji! Eraise przed życiową akcją! Ale co to ma być?!? K5W stosuje Roll Up nad pochylającym się Eraise i natychmiastowy pin!

1…

2…

Co? Jakim cudem to jeszcze teraz nie nastąpiło?!? Eraise przerywa pin! Cóż za wytrzymałość, cóż za odwaga, cóż za umiejętności!

K5W natychmiast wstaje! Podnosi Eraise i zaczyna go oblewać serią low kicków w prawe udo! Następnie Roundhouse Kick, Gut Kick, Low Kick w lewe udo, Rolling Savate, prawy sierpowy, aż w końcu ponowny, tym razem oślepiający Roundhouse Kick! Eraise upadł na ziemię! Po czym oberwał Seated Sentona! K5W go podnosi. Ustawia go pod Snap Suplex! Należycie wykonany. Eraise ponownie podniesiony. Rzucony na narożnik, ale oponent okazał się silniejszy i na narożniku wylądował K5W! Ale ten się odbija i próbuje Leg Lariata! Nie! Unik! I Eraise próbuje natychmiastowego Neckbreakera! Ale odsunięty! Eraise odepchnął teraz K5W na środek ringu, zaszarżował, ale skontrowany ponownym Olympic Dropem!


I K5W ostatecznie wchodzi na narożnik! Sygnalizuje ponowny Frog Splash! Publiczność jeszcze raz buczy. Skacze. I Frog Splash znowu bez żadnych przeszkód wykonany! Natychmiastowy pin!

1...

2...

3…!

Można się było spodziewać! Do następnego etapu przechodzi znienawidzony przez publiczność K5W, a z kolei Eraise zwija się z bólu na macie! Zadowolony drze się na cały głos, po czym zaczyna rzucać obraźliwe wyzwiska wobec publiczności, która chciała, aby przegrał! Schodzi do szatni.
----------
Następna walka: Master Of Game vs. Bossiskit/Fredder vs. Tamer.
Komentarze:

2011-09-17 15:37:09, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Dużo zwrotów akcji,ciekawa.

2011-09-17 15:40:10, Aseyen:

Go-To-Sleep:
To było pewne, że przegram :@ No cóż, ale to tylko zabawa.

2011-09-17 15:46:03, Go-To-Sleep:

Eraise:
Przykro mi. :<
na kolana i do pana:
Thx. Ja piszę Fredder-Tamer już.

2011-09-17 16:04:02, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Wolny post :<