MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Aryan:
No, nie za dobrze. :< Postaraj się lepiej przy Fredder vs. Tamer.
Parę błędów interpunkcyjnych, poza tym "kłuci". Powinno być "kłóci". Nie wyszło.
----------
Pora na drugą walkę! A nią będzie Predator vs. Sparta!

Predator zaczął wchodzić do kwadratowego pierścienia! Ręce uniesione w górę z ugiętym kciukiem! Na ring wchodzi po schodkach.

Sparta z kolei zalicza powolny theme. Ociężale wchodzi na schodki i zajmuje swoją pozycję przy narożniku. Szykuje nam się emocjonujący pojedynek!

Predator vs. Sparta


Single Match o przejście do drugiego etapu, przegrany odpada z turnieju

Mamy gong!

Na początek zawodnicy przeskakują z nogi na nogę. Robią niezłe kółko. W końcu podchodzą do siebie i zwarcie! Sparta przechodzi do headlocka. Przydusza swojego oponenta. Ale Predator oddaje dwa razy ciosy łokciem w brzuch, po czym odpycha Spartę. Następnie ciągnie go za rękę, Irish Whip i Clothesline od tego bardziej doświadczonego! Potem ten delikatnie podnosi tułów Predatora. Zaczyna bić go w prawy policzek, aż w końcu odsuwa go sędzia! Sparta więc odbiega do narożnika, czekając, aż jego rywal wstanie! Ten też tak zrobił, i zaszarżował na niego z Big Bootem! Ale unik Predatora. Oddaje prawego prostego w plecy Sparty, ale ten nawet nie odczuwa bólu! Potem oddaje kontratak łokciem. Rzuca swojego rywala na narożnik. Udaje mu się. I Hip Attack z biegu! Predator jednak odbiegł. Potężny prawy prosty w nos Sparty i ten odsuwa się od narożnika.

Sparta jednak potem natychmiastowo wstał. Rzucił swojego wroga na liny, Irish Whip i próba wykonania Big Boota! Ale nie, unik Predatora. Próbuje odpychać swojego rywala od tyłu. Ale Sparta ani rusz. Odwraca się, po czym zadaje potężnego kopniaka w brzuch! Kolejny Gut Kick! Potem próbuje Big Boota w brzuch, ale zostaje złapany za nogę przez Predatora! Puszcza go i Clothesline! Sparta jednak wstaje. Łapie natychmiastowo swojego rywala za włosy. I oddaje mu dwa uderzenia w nos! Puszcza go. Łapie go za rękę i rzuca na narożnik. Ale to Predator przejął inicjatywę! I Sparta na narożniku. Predator próbuje Speara w narożnik! Lecz to Sparta odskakuje. Predator barkiem, potężnie uderza o narożnik, nie o ochraniacz. To musiało boleć! Następnie się osuwa i korzysta z tego Sparta, który robi Powerslam! Ale jeszcze nie próbuje pinu.

Patrzy na swojego rywala. Daje mu „rady” na przyszłość. Następnie dzieli się z nim sześcioma Outlaw Stompami, a potem potężnym Elbow Dropem! Podnosi go, ciągnąc go za rękę. Ale Predator oddaje mu uderzeniem w biceps! I ustawia swego rywala pod Spinebuster! Ale nie, ten wykonuje banalnym DDT. Predator na deskach. Zostaje podniesiony, a jednocześnie przyduszony przez Spartę. Ten ustawia swojego rywala pod Michinoku Driver! Wykonany! Ale jednak Predator wylądował na nogi. Lecz nie mógł się oprzeć temu Backhand Chopowi. Powalający był.

Pin!

1…

2…

Sędzia już chciał stuknąć na trzy, ale nie zdążył, bowiem Predator się wyzwolił!

Obaj zawodnicy natychmiast wstali. Sparta zaszarżował Clotheslinem na swego rywala. Predator przedostał się obok, po czym odwrócił swojego rywala! I wykonał piękne Back Wheel Trip! Jego rywal raczej jednak nie odniósł większych obrażeń, bo wstał. Predator na niego zaszarżował. Okazało się jednak, że nieskutecznie, bowiem Sparta ustawił go pod Military Press Drop! I to wykonał, lecz obok narożnika! Predator zarył głową o ochraniacz! To pozwala Sparcie na wykonanie German Suplex! Ale przy podniesieniu Predator się wywiązał, i oślepił swojego rywal Big Bootem. A następnie rzucił nim w narożnik! To było bolesne!

Łapie swojego rywala. Ale nie, Sparta unika, i odpycha swojego rywala na narożnik! Oślepia go Shoulder Blockiem, po czym podnosi go i ustawia na szczycie narożnika! Chce wykonać Superplex! Ale nie! Predator oddaje mu dwa sierpowe, jeden lewy, drugi prawy, a potem ustawia go pod Powerbomb z narożnika! I rzuca Spartą! Ten łapie się za plecy, a następnie staje się ofiarą Diving Fist Dropu! Ale tego unika! Predator tarza się z bólu i łapie się za nadgarstek! Mógł on pęknąć! Ale najwyraźniej nie, jeśli na tej samej dłoni się podniósł!

Sparta na niego zaszarżował. Running Crossbody, ale Predator go odepchnął. I powala go soczystym Big Bootem! Cóż będzie dalej? Fist Drop w głowę Sparty, na której pojawia się lekka rana! Następnie jednak wstaje. Oślepia nadbiegającego rywala Kitchen Sinkiem. Predator natychmiast jednak wstał. Złapał za rękę Spartę, a ten go pociągnął. Ale zawrócił go do siebie i wykonał Knee Strike! Następnie złapał go za nogi. I zapina Boston Crab!
Sparta doprawdy mocno ściska nogi Predatora. Wydaje się, że ten nie ma szans. Już jest blisko dotknięcia lin. Ale jednak Sparta go odsuwa! Predator nie daje rady. Ale się nie poddaje! Rusza swoimi nogami, po czym odsuwa od nich Spartę! Błyskawicznie zapina Ankle Lock!

Teraz to Sparta musi się męczyć. Lecz masywny Sparta nie jest tak wrażliwy jak Predator, który swoją drogą gorzej ściska od tego doświadczonego zawodnika. Łapie się z bólu za nogę, ale następnie odwraca się! I oddaje kopniaka w głowę Predatora! Ten automatycznie opiera się o liny. Wstaje i wbiega na Spartę! Ten jednak ustawia go pod Samoan Drop! Lecz nie! Predator łapie go za głowę, po czym opiera się jego nogami o barki! Odskakuje i potężny X-Factor! Sparta łapie się za głowę. Następnie pin!

1…

2…

3…!

Niesamowite! Niesamowite! Debiutant Predator wygrał z doświadczonym Spartą! Ucieszony unosi ręce w górę. Widownia zaskoczona i ucieszona! Predator z kolei cieszy się z awansu do następnego etapu, po czym schodzi do szatni.
----

Następna walka: Eraise vs. K5W.

Polecane: wejdź na www.papryka.com.pl

Komentarze:

2011-09-17 14:30:34, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Spodziewałem się lepszego wyniku po pierwszej postaci !?
Aryan:
Dziwna ta walka trochę !?

Partnerzy

  1. 101czarter.com.pl