MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Go-To-Sleep:
Nowe notowanie Power25:
1. Aryan - Wystarczająco dużo zrobił ze swoją grupą na MWE, poprzeszkadzał w walkach, obronił pas MWE, a przede wszystkim wyeliminował z akcji Qusa na jeden tydzień, bowiem ten otrzymał Skull Crushing Finale na wino.
2. Zirael - Brutalnie zaatakował Watsona w jego szatni, jednakże powinien spodziewać się wkrótce odwetu. Starcie z TT partnerem Watsona czeka na następnej tygodniówce.
3. Philip Watson - WHC Champion został brutalnie zaatakowany przez Ziraela w swojej szatni, a tak to nic więcej nie zrobił.
4. K5W - Cudem wygrał nad Rothe, jednakże po niemałej interwencji Bossiskita. W każdym razie European Champion ma powody do zadowolenia. Zobaczymy, co będzie dalej, jako iż jest obecnym wiceliderem The Legends.
5. The Superstar - Po wygranej w Gauntlet Matchu zasługuje na spory skok w górę, tym bardziej że po nieczystej zagrywce Motakera, który wykonał na nim Border Toss po odpadnięciu, założył pin na Assusiu. Tim Seno musi być niezadowolony.
6. Rothe - Przegrana z European Championem trochę źle mu wróży przed War Of Masters, jednakże nie zapominajmy że Bossiskit i Aryan go zdekoncentrowali.
7. Sparta - Był managerem Nicco Tracka, jednakże ten sromotnie przegrał z Guido Gigantem. Sparta pod koniec walki wdał się jeszcze w bójkę z managerem Guida, Hubą Niszczycielem, i sędzia ich wyrzucił do szatni.
8. Tim Seno - Tym razem nieobecny na MWE nie powinien być zadowolony z wygranej The Superstara w Gauntlet Matchu.
9. Brett The Bouble - Niewykorzystana szansa o pas MWE, jednakże spokojnie wygrał przez dyskwalifikację w Handicap Matchu wraz z The Bohtesem i Nicco Trackiem nad Motakerem i Assusiem.
10. Axe - Green Master brutalnie powalił go i Loorda, co skończyło się ostatecznie no-contest. Potem jeszcze mistrz zieleni powalił ich przed karetką pogotowia.
11. Nicco Track - Przegrał z Guido Gigantem, który był jednak dużo bardziej masywny od niego. Jednakże wygrana w Handicap Matchu i na Elimination Chamber powinna zadowalać.
12. Motaker - Przegrał w Gauntlet Matchu, jednakże popisał się ładnym Border Tossem na The Superstarze.
13. The Hurricane - Ten chłopak, nie ukrywajmy, ma talent, i zostaje on dobrze wykorzystywany. Zawarcie tag teamu z Samoanem Palu i wygrana nad Nanorem i Batsepem - to jest to!
14. The Bohtes - Wygrana w Handicap Matchu, jednakże nie pojawił się na tygodniówce. Spadek o trzy lokaty.
15. Guido Gigant - Wreszcie olbrzymi gigant wygrał na tygodniówce, a także i wygłosił genialne promo wraz z Sparrowem co powinno doprowadzić do ich przyszłej walki.
16. Batsep - Przegrana z The Hurricane i Samoan Palu, jednakże walczył z kimś kto nie jest jego TT partnerem i tak zgrani nie powinni być.
17. Bossiskit - Od dwóch tygodniówek nie walczył - mimo wszystko jego rola w MWE jest nadal duża. Pomoc w wygraniu nad Rothe dla Maczomxa - Boss staje się niezłym kanciarzem.
18. Master Of Game - Wreszcie wygrana na tygodniówce, lecz został brutalnie zaatakowany przez The Legends po walce. Utrzymuje równą formę i dostaje miejsce 18.
19. Qus - Skull Crushing Finale głową w butelkę wina powinno boleć, a wyglądem wręcz przypominał jakiegoś potwora. Qus zostaje wykluczony z akcji na tydzień. Niestety.
20. Green Master - Spowodował pojedynek Loord-Axe za no-contest i brutalnie ich zaatakował przed karetką. Ponowne wejście do Power 25.
21. Huba Niszczyciel - I na tej samej pozycji, bowiem jako manager spowodował wygraną Guido Giganta.
22. Sir Matizo - Extreme Champion widocznie leniuchuje i wziął sobie urlop, więc spada. Uuu-u.
23. Wizerus - Fajny segmencik z K-Keitą i Tomem Crashem, więc ostatnio debiutujący wkracza do Power 25 na 23 lokacie.
24. Assuś - Nie wykorzystał swojej wielkiej szansy w Gauntlet Matchu, jednakże dalej powinien pozostać w Power25.
25. Predator - Cicha woda brzegi rwie... Predator nadal ma nadzieję że jako cicha woda zajdzie daleko. Jednakże na razie brzegów nie rwie. Mimo wszystko miejsce 25.