MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Resvean:
To na pewno te nowe? !?
O, teraz jest dobrze.
Power25 stare:

1. Aryan - Wystarczająco dużo zrobił ze swoją grupą na MWE, poprzeszkadzał w walkach, obronił pas MWE, a przede wszystkim wyeliminował z akcji Qusa na jeden tydzień, bowiem ten otrzymał Skull Crushing Finale na wino.
2. Zirael - Brutalnie zaatakował Watsona w jego szatni, jednakże powinien spodziewać się wkrótce odwetu. Starcie z TT partnerem Watsona czeka na następnej tygodniówce.
3. Philip Watson - WHC Champion został brutalnie zaatakowany przez Ziraela w swojej szatni, a tak to nic więcej nie zrobił.
4. K5W - Cudem wygrał nad Rothe, jednakże po niemałej interwencji Bossiskita. W każdym razie European Champion ma powody do zadowolenia. Zobaczymy, co będzie dalej, jako iż jest obecnym wiceliderem The Legends.
5. The Superstar - Po wygranej w Gauntlet Matchu zasługuje na spory skok w górę, tym bardziej że po nieczystej zagrywce Motakera, który wykonał na nim Border Toss po odpadnięciu, założył pin na Assusiu. Tim Seno musi być niezadowolony.
6. Rothe - Przegrana z European Championem trochę źle mu wróży przed War Of Masters, jednakże nie zapominajmy że Bossiskit i Aryan go zdekoncentrowali.
7. Sparta - Był managerem Nicco Tracka, jednakże ten sromotnie przegrał z Guido Gigantem. Sparta pod koniec walki wdał się jeszcze w bójkę z managerem Guida, Hubą Niszczycielem, i sędzia ich wyrzucił do szatni.
8. Tim Seno - Tym razem nieobecny na MWE nie powinien być zadowolony z wygranej The Superstara w Gauntlet Matchu.
9. Brett The Bouble - Niewykorzystana szansa o pas MWE, jednakże spokojnie wygrał przez dyskwalifikację w Handicap Matchu wraz z The Bohtesem i Nicco Trackiem nad Motakerem i Assusiem.
10. Axe - Green Master brutalnie powalił go i Loorda, co skończyło się ostatecznie no-contest. Potem jeszcze mistrz zieleni powalił ich przed karetką pogotowia.
11. Nicco Track - Przegrał z Guido Gigantem, który był jednak dużo bardziej masywny od niego. Jednakże wygrana w Handicap Matchu i na Elimination Chamber powinna zadowalać.
12. Motaker - Przegrał w Gauntlet Matchu, jednakże popisał się ładnym Border Tossem na The Superstarze.
13. The Hurricane - Ten chłopak, nie ukrywajmy, ma talent, i zostaje on dobrze wykorzystywany. Zawarcie tag teamu z Samoanem Palu i wygrana nad Nanorem i Batsepem - to jest to!
14. The Bohtes - Wygrana w Handicap Matchu, jednakże nie pojawił się na tygodniówce. Spadek o trzy lokaty.
15. Guido Gigant - Wreszcie olbrzymi gigant wygrał na tygodniówce, a także i wygłosił genialne promo wraz z Sparrowem co powinno doprowadzić do ich przyszłej walki.
16. Batsep - Przegrana z The Hurricane i Samoan Palu, jednakże walczył z kimś kto nie jest jego TT partnerem i tak zgrani nie powinni być.
17. Bossiskit - Od dwóch tygodniówek nie walczył - mimo wszystko jego rola w MWE jest nadal duża. Pomoc w wygraniu nad Rothe dla Maczomxa - Boss staje się niezłym kanciarzem.
18. Master Of Game - Wreszcie wygrana na tygodniówce, lecz został brutalnie zaatakowany przez The Legends po walce. Utrzymuje równą formę i dostaje miejsce 18.
19. Qus - Skull Crushing Finale głową w butelkę wina powinno boleć, a wyglądem wręcz przypominał jakiegoś potwora. Qus zostaje wykluczony z akcji na tydzień. Niestety.
20. Green Master - Spowodował pojedynek Loord-Axe za no-contest i brutalnie ich zaatakował przed karetką. Ponowne wejście do Power 25.
21. Huba Niszczyciel - I na tej samej pozycji, bowiem jako manager spowodował wygraną Guido Giganta.
22. Sir Matizo - Extreme Champion widocznie leniuchuje i wziął sobie urlop, więc spada. Uuu-u.
23. Wizerus - Fajny segmencik z K-Keitą i Tomem Crashem, więc ostatnio debiutujący wkracza do Power 25 na 23 lokacie.
24. Assuś - Nie wykorzystał swojej wielkiej szansy w Gauntlet Matchu, jednakże dalej powinien pozostać w Power25.
25. Predator - Cicha woda brzegi rwie... Predator nadal ma nadzieję że jako cicha woda zajdzie daleko. Jednakże na razie brzegów nie rwie. Mimo wszystko miejsce 25.


----


Nowe Power25:
1. Aryan - MWE Champion nadal utrzymuje się na szczycie po wygranej z The Superstarem i obrzuceniem łajnem Tima Seno, Per B i Rothe. Czekamy na jego walkę na War Of Masters, bo będzie ciekawa.
2. Rothe - Awans o cztery pozycje, a to za wygraną w Handicap Matchu i aferę podczas podpisywania kontraktu zakończoną na oddaniu RKO na swoim wrogu, Showstopperze The Aryanie.
3. Philip Watson - Tym razem ocalił Mastera Of Game od Zirael Leg Dropu w swojej szatni, a sam się zemścił na swoim rywalu na War Of Masters i wziął swój pas.
4. The Superstar - Przegrał z Aryanem, lecz niezbyt czysto, poza tym dobre promo z Timem Seno, lecz stał się ofiarą obrzucenia łajnem.
5. Zirael - Wygrana z Masterem Of Game, w dobrym stylu, i potem zaatakowanie go w szatni to niezły awans, gorzej tylko że z odsieczą przybył Philip Watson, który go kompletnie powalił.
6. Guido Gigant - Awans aż o 9 pozycji spowodowany jest zwycięstwem nad cięższym Spartą i zawarcia przyjaźni z Hubą Niszczycielem, która może zaowocować.
7. K5W - Maczomx przegrał w Handicap Matchu, w ekipie z Bossiskitem, lecz potem zostało mu to wynagrodzone obrzuceniem łajnem Tima Seno, Rothe i The Superstara. Jednakże spada.
8. Tim Seno - Został obrzucony łajnem jako strażnik GM-a, jednakże widać, że pełni on dużą rolę w MWE i jest godnym następcą obecnego prezesa MWE.
9. Sparta - Mała wpadka, bowiem przegrał z lżejszym od siebie Guido Gigantem. Zła wróżba przed War Of Masters.
10. The Hurricane - No, no, nieźle podskoczył. Nie walczył, ale dobrze sobie pogadał z Asvelem i Tamerem, a także wyniósł swojego TT partnera do szatni.
11. Axe - Lekki spadek, jednakże przez przegraną w Triple Threat Matchu (zwycięzca Tom Crash). Będzie mógł się zemścić na Loordzie w Triple Threat Matchu tym razem na WoM.
12. Brett The Bouble - Nie pojawił się na dzisiejszym MWE, więc spadek o 3 pozycje. Może coś przemówi na War Of Masters.
13. Huba Niszczyciel - Huba stara się ponownie odzyskać uwielbienie wśród kibiców, udowodnił to atakiem na Spartę podczas jego pojedynku a także wygranie Triple Threat Matchu o miano pretendenta o NNO Skull.
14. Nicco Track - Zmarnował szansę na walkę o swój pierwszy pas po powrocie do MWE, jednakże Nicco nadal jest jednym z najbardziej lubianych face'ów w MWE.
15. Resvean - Świetne wejście do Power25! Zasłużenie wygrał w Fatal-4 Way, na dodatek kontuzjując Assusia. Zapowiada się ciekawy zawodnik!
16. Bossiskit - Przegrał w Handicap Matchu w teamie z jego najlepszym kumplem, K5W, lecz za to obrzucił łajnem, jak całe The Legends, Tima Seno, Rothe i The Superstara. Awans.
17. Motaker - Nie pojawił się w ogóle na tygodniówce, więc spadek.
18. Loord - On także dobrze powrócił do Power25 poprzez atak na Axe i Green Masterze, ląduje na pozycji osiemnastej.
19. Master Of Game - Przegrana z Ziraelem źle mu wróży przed Fatal-4 Way na War Of Masters, ale wiemy, że MoG jest Mistrzem Gry i potrafi zaskakiwać.
20. Tom Crash - Wygrana w Triple Threat Matchu daje mu debiut w Power25 na miejscu 20.
21. The Bohtes - W ogóle nie pojawił się na tej tygodniówce, zapewne po ataku Tima Seno stopuje. Ciekawie, jak mu dalej pójdzie.
22. Green Master - Ważne, że w ogóle pojawił się na tygodniówce. Przegrał w Triple Threat Matchu po ataku Loorda. Ciekawe, czy wygra na War Of Masters.
23. Sir Matizo - Extreme Champion wziął sobie urlop... znowu nie pojawił się na tej tygodniówce.
24. Qus - Pauzował, ale wróci na War Of Masters na Fatal-4 Way o European Championship. Dziwne, na Ironfists On The Way title shot na wysoki WHC, a teraz tylko mid-carderowy European Champion.
25. Tamer - Tamer wraca do Power25 na swoją tradycyjną, 25-tą pozycję. Obrzucił łajnem Tima Seno, Rothe i The Superstara, ale wraz z Bossiskitem zostali zaatakowani przez ochronę.
Komentarze:

2011-12-13 21:21:29, Resvean:

Go-To-Sleep:
To jest nowe. Mój błąd.

2011-12-13 21:27:52, Go-To-Sleep:

Resvean:
Oki. W tamtym poście będzie nowe Power 25.

2011-12-13 21:28:33, Resvean:

Go-To-Sleep:
A takie pytanko. Co się stało z Fredderem?
Bo o nim to ostatnio mało czytam.

2011-12-13 21:34:57, Go-To-Sleep:

Resvean:
Został zwolniony dla storyline'u, tak samo Mosorahiki.

2011-12-13 21:38:14, Resvean:

Go-To-Sleep:
Co do brandów jak mówiłeś, Resv trafi do kolana tak ;)?

2011-12-13 21:47:40, Go-To-Sleep:

Resvean:
Tak.

Macie Powera25. Zapewne niektórych zdziwi. ;)

2011-12-13 21:51:35, Resvean:

15. Resvean - Świetne wejście do Power25! Zasłużenie wygrał w Fatal-4 Way, na dodatek kontuzjując Assusia. Zapowiada się ciekawy zawodnik!

A Assuś kiedy powróci do walk :D? No, no. 15 miejsce, chlip, moje najwyższe i ostatnie zarazem pewnie :)

2011-12-13 21:53:08, Fezaes:

20 super :)

2011-12-13 21:53:47, Go-To-Sleep:

Resvean:
No, nie wiem, to zależy od Siły Wyższej :D
Fezaes:
:)

2011-12-13 21:55:23, Resvean:

Go-To-Sleep:
Od Ciebie i innych wiem :D
Ale 15 miejsce, to mój sukces tu :)

Muszę mu kupić nowe kalesony :D No i dobrze, że do kolanka idę.

2011-12-13 21:58:41, Go-To-Sleep:

Resvean:
Za dużo tych tag teamów, dziżas ._.

2011-12-13 21:59:57, Resvean:

Go-To-Sleep:
Wiem, tutaj żartuję :D

2011-12-13 22:02:26, Go-To-Sleep:

Resvean:
Tsa. :P

2011-12-13 22:03:15, Resvean:

Go-To-Sleep:
A kiedy Ass wróci? Bo tu nie odp :D

2011-12-13 22:04:38, Go-To-Sleep:

Resvean:
Po War Of Masters :D

2011-12-13 22:14:28, Resvean:

Go-To-Sleep:
Ty. Tylko jak on wróci, to nie ma się stać jakimś rambo, co każdego pokona !? Tego nie zniosą moje oczy. Może trzymać formę, ale nie rambo.

:at:Down:
Na takiego co trochę zmądrzał ok, ale Terminatora, który jeszcze pas wygra, to aj się chyba zatłukę.

2011-12-13 22:21:39, Go-To-Sleep:

Resvean:
Wiem, wiem.

:at:Kolanko i Tuneer:
No cóż, losowanie brandów się zbliża, a ja muszę jeszcze to i owo z wami ustalić. Dajcie wasze maile. A ty, Tuneer, GG też, bo posiałem :@

2011-12-14 07:03:56, na kolana i do pana:

lurtz66[malpa]interia.eu

jak widac axe slabnie. :@

2011-12-14 13:33:26, Ithor:

Czy dalej można się zapisać?
PS - Czytałem poprzednie posty używane z tej postaci, i wiem, jak się wcześniej zachowywało.

PS 2 -
Macie wyjaśnienie.

2011-12-14 13:56:04, Kamtrix:

Nazwa: KamX
Rola: Heel
Styl: Technical
Waga: 105kg
Wzrost: 183cm
Finishery: Zig-Zag,
Dźwignia: Sharpshooter, Boston crab
Charakterystyczne akcje: Spear, , Chicken Wings,Clothesline, Legsweep

Moja poprawiona karta postaci. ??

2011-12-14 14:09:26, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Szkoda że mnie nie było. I następnej też mnie nie będzie, no może po to żeby rozkręcić jakiś feud. Trzeba jakoś jednak żyć, będzie lepiej. Dzięki że w ogóle napisałeś to.

2011-12-14 14:44:00, na kolana i do pana:

Kamtrix:
no, teraz jest ok.

ja proponuje, zeby spear sie liczyl jako finisher, ale nie wiem jak wam sie to podoba

2011-12-14 14:44:41, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
No nie nie ma mnie ani w tygodniówce, ani w P25 :@

Jakby co, to ja żyję :D

2011-12-14 16:52:38, Go-To-Sleep:

Kamtrix:
Oki.
Hepatoil:
Powiadasz sarkazmem? ._.
:at:Ithor:
Jak chcesz. Aczkolwiek byś musiał zrobić sobie nowego zawodnika.

2011-12-14 17:05:33, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Coś w tym stylu?
Ma ktoś na mnie plany, po za robieniem ze mnie szmaty?

2011-12-14 17:06:34, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Udział w Battle Royal na losowaniu brandów. ._.

2011-12-14 17:07:52, na kolana i do pana:

Hepatoil:
mamy z tuneerem, mamy...

2011-12-14 17:07:57, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Podniecasz mnie :P
Odświeżysz mi odpowiadanko? Prośba, bądź człowiek.
:at:up
Te, bo wybuchnę z podniety :)
Mam sens życia!

2011-12-14 17:09:07, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Oki.

2011-12-14 18:21:55, Resvean:

No jestem :D

Go-To-Sleep:
na kolana i do pana:
Macie pozdrowionka ode mnie z wywiadów :D

2011-12-14 18:22:41, mały awersomik:

Resvean:
Ja też mam :D

2011-12-14 18:47:56, Hepatoil:

mały awersomik:
A ja to nie?
Ciekawe co Tuneer porabia, miejmy nadzieję że walkę pisze albo ma ją pisać.

2011-12-15 10:37:14, mmmmoooo:

Sorry, że ostatnio nic nie piszę, ale nie miałem dostępu do neta przez ~tydzień

2011-12-15 17:37:36, Resvean:

mmmmoooo:
Assuś ma kontuzję ;x :)

2011-12-15 17:42:31, Ithor:

Go-To-Sleep:
Nową postać bym musiał? No ok.

Mam takie pytanko, jakie są style?
Wiem, że Face/Heel/High Flayer ...
Ale jakie jeszcze?

2011-12-15 17:46:13, Go-To-Sleep:

Ithor:
Face i Heel to role.
Style są High Flyer, Brawler, American, Submmision Wrestler, Technical, Power.

2011-12-15 18:02:17, Ithor:

Go-To-Sleep:
A no tak. Face/Heel/Tweener. Moja pomyłka.
Zastanawiam się nad stylem.

2011-12-15 18:03:49, Go-To-Sleep:

Ithor:
Weź Brawlera, obecnie nie mamy żadnego.

2011-12-15 18:06:14, Ithor:

Go-To-Sleep:
No spoko, jeśli to pomoże.
A tak ogółem, możesz mi kilka akcji powiedzieć do niego? O Brawlerze mało słyszałem, no i ... wstyd powiedzieć, mało wiem.

---

A no i wszystkich bardzo przepraszam, za poprzedniego właściciela tego konta :@

2011-12-15 18:07:04, Go-To-Sleep:

Ithor:
Spokojnie.
Brawler to ktoś a la Sheamus, ten styl polega na tym, że ciągle leje kolesia i ciągle jest w ofensywie. Leje, w sensie pięściami, nogami, mało takich akcji w stylu Samoan Drop czy Spinebuster, a częste Knee Strike i Clothesline'y.

2011-12-15 18:09:03, Ithor:

Go-To-Sleep:
To za niedługo stworzę kartę .

2011-12-15 18:09:16, Go-To-Sleep:

Ithor:
Oki.

2011-12-15 18:42:24, na kolana i do pana:

skoro brawlow malo...

Nazwa: Predator
Rola: Heel
Styl: brawl
Wzrost: 187cm
Waga: 107 kg
Charakterystyczne akcje: big boot, knee facebuster, suplex, fisherman suplex, single leg facebuster (codebreaker na jedna noge) german suplex, slapy
Dźwignie: sharpshooter
Finishery: X-Factor, spear
Ruchy Signaturowe: wastedator(wasteland)

jakby byl ktos taki dobry i mi poprawil duze litery itd.
_

2011-12-15 20:31:58, mały awersomik:

Wytłumaczy mi ktoś, co to jest X-factor? !?

2011-12-15 21:06:37, Go-To-Sleep:

mały awersomik:
X-Factor - finisher X-Paca, Sitout Facebuster.

2011-12-15 21:08:41, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
A, już widzę :)

2011-12-15 21:50:12, Resvean:

Go-To-Sleep:
Jakie masz teraz plany?

2011-12-15 21:54:28, Go-To-Sleep:

Resvean:
PPV! :D

2011-12-15 21:56:05, Resvean:

Go-To-Sleep:
To dobziu :D A wiesz kiedy? (W przybliżeniu).

2011-12-15 21:57:34, Go-To-Sleep:

Resvean:
W następny weekend (nie ten, co teraz będzie), albo i wcześniej. Może w piątek?

2011-12-15 21:58:14, Resvean:

Go-To-Sleep:
Hmm ... A jakieś pojedyncze pojedynki będą? W weekend/tygodniu. Przed PPV.

2011-12-15 22:03:26, Go-To-Sleep:

Resvean:
Ja nie piszę pojedynczych walk.

2011-12-16 11:17:18, Hepatoil:

Resvean:
Robią to inni.

2011-12-16 13:47:16, Go-To-Sleep:

Dajcie kartę Sparrowa.

2011-12-16 16:16:28, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
Masz jakieś krnąbrne plany związane z nim?

2011-12-16 16:57:31, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Walka na PPV?

2011-12-16 16:58:58, Hepatoil:

Hepatoil:
Jakiś ciekawy epizod związany z nim?

2011-12-16 17:04:05, Go-To-Sleep:

Hepatoil:
Walka na PPV, a u Nanora i Batsepa ciekawy epizod, ba, u Batsepa szykuje się coś extra (nie walka).

2011-12-16 17:06:55, Hepatoil:

Go-To-Sleep:
O! Serduco mi bije jak po zobaczeniu że znienawidzony nastolatek skacze z szczytu wieżowca (wreszcie!).

2011-12-16 17:45:22, mały awersomik:

Go-To-Sleep:
Będę na PPV? Bo ostatnio nigdzie mnie nie ma ... :(

2011-12-16 17:48:13, Resvean:

mały awersomik:
Teoretycznie, lepiej żeby CI nie mówił. Większe emocje ;)

2011-12-16 17:49:07, mały awersomik:

Resvean:
Nie nie lubię niespodzianek :D

2011-12-16 17:49:16, Go-To-Sleep:

mały awersomik:
Przypominam o poście Tuneera.

2011-12-16 17:49:40, Resvean:

Go-To-Sleep:
Tzn. jakim poście? Bo mnie wtedy musiało nie być :@