MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
A teraz przenosimy się do naszego pana od przeprowadzania wywiadów, Ashley Marlong’a! A obok niego… legenda MWE czekająca tylko na wejście do Hall Of Fame, czyli The Bason! Cała publiczność ucieszona. Taka osobowość w MWE!
AM: -Witajcie! Dawno nie robiliśmy wywiadów, lecz dzisiaj stoi obok mnie niejaki The Bason, legenda MWE!
TB: - Tak, witam, chylę czoła.
AM: - Ciepłe powitanie, więc, The Basonie, co sądzisz o dzisiejszych fanach MWE?
TB: - Co prawda, teraz jest konkurencyjna federacja, zwana MNA, jakiś tam procent fanów zapewne zacznie ją oglądać, bo będą znudzeni MWE, aczkolwiek to nadal zazwyczaj dorośli ludzie. To nie jest era 4kids.Nie, z obecnym GM-em to nie nastanie.
AM: - A co sądzisz o dzisiejszym MWE?
TB: - No, jest trochę gorzej niż dawniej, bo, jak wiadomo, podnosimy się powoli z kryzysu. Pamiętamy czas, kiedy nie było nawet i tygodniówek, tylko PPV i oddzielne walki. To było głupie. Teraz jednak wracamy do normalnego rytmu i trzeba przyznać, że na razie idzie dobra robota.
AM: - Czemu odszedłeś z MWE?
TB: - Odszedłem z MWE, ponieważ… chciałem pobyć z rodziną. A tak się składa, że nie chciałem być wrestlerem z kryzysu, więc odszedłem. Ale teraz te MWE to tak kusząco wygląda…
AM: - Co sądzisz o stypulacji walki War Of Masters?
TB: - No, to pierwszy raz, kiedy taka stypulacja, unikalna dla MWE, jest rozgrywana, i się zapowiada strasznie ciekawie. Najpierw Table, potem Ladder, potem Steel Cage, a potem TLC, a wokół ringu szkło, pineski i kolce. Niezły hardkor, i powinno się to dobrze sprawdzić.
AM: - Czy lepsze jest stare, czy nowe MWE?
TB: - Ależ oczywiście, że stare!
Nagle, do rozmowy, wtrąca się The Aryan!
TA: - Przepraszam!
I kamera jest zwrócona na niego.
TA: - Czy nasz kochany The Bason zazdrości po prostu The Aryanowi, ponieważ teraz jest trendy, i jeszcze śmie go obrażać, a także dzisiejsze MWE? Dzisiejsze MWE jest lepsze! A dlaczego? Bo ja jestem mistrzem MWE i wprowadzam dużo dobrego! Ta federacja jest niesamowita! No ba! Ty, The Bason, jesteś dnem i idź sobie tam do diabła. Dlatego, że jestem The Aryan, i jestem NIESAMOWITY!
Ashley i The Bason popatrzyli się na siebie.
TB: - Cóż, oczekiwałem cieplejszego powitania, dlatego, pozwólcie, że się stąd wyniosę.
AM: - Ale… ale…
TB: - Do widzenia!
I The Bason poszedł do parkingu, a The Aryan głupio się uśmiechnął.
TA: - Jeszcze się ucieszysz… bo jestem NIESAMOWITY!
I The Aryan odszedł od Ashleya Marlonga.
-------
Teraz pora na Handicap Match! Zawalczy w nim ponownie Rothe i K5W, który jest w ekipie Aryana, ale pomoże mu jego najlepszy kolega, Bossiskit! Rothe będzie miał ciężką przeprawę, ale może wygrać!
A pierwsi wychodzą… K5W i Bossiskit! Najpierw oczywiście Maczomx, pokazuje swoją nową koszulkę z napisem „Destiny Rush” na czarnym tle. Z kolei za nim podąża jego „padawan”, czyli Bossiskit, z koszulką z tym razem czerwonym napisem na zielonym tle „Boss of bosses”. Obaj unoszą ręce w górze, klękają, wstają i idą na ring. Popisują się przed publicznością, w końcu wchodzą po schodkach. Bossiskit łapie się za kolana, a na nim siada Maczomx! Bije pięściami o klatkę piersiową! I potem tag team rozbiera się z koszulek i rzuca w publiczność!
A teraz na ring wbiega witany owacjami Rothe! Prezentuje się przed publicznością niczym Orton w WWE, po czym zmierza ku ringu marszem! Wślizguje się pod linami, po czym zaczyna podskakiwać do swoich oponentów! I zajmuje pozycję przy narożniku. Najpierw na Rothe czeka przeprawa z Bossiskitem!
Rothe vs. K5W i Bossiskit
1-2 Handicap Match
Mamy gong!
Na początku Bossiskit zaczyna zastraszać Rothe. Natychmiast na niego szarżuje z Clotheslinem, ale nadziewa się na Knee Strike. Złapany za głowę, i rzucony na matę! Bossiskit jeszcze wstaje. Rothe zaszarżował na niego z łokciem, ale otrzymał Super Kick. Rothe zwija się z bólu, jeszcze by otrzymał Throat Thrust! I lekko dostał. Łapie się za głowę, jeszcze by otrzymał Low Kick! Ale Rothe łapie za nogę oponenta, po czym zakręca nim, i Clothesline! Bossiskit jednak wstał, za pomocą Kick-Upu, lecz Rothe chwycił za jego rękę! Rzucił na liny, Irish Whip, i Big Boot! Lecz Boss natychmiast wstał. Ponowne rzucenie na liny, znowu Irish Whip, i cudne Gory Bomb Facebuster! Bossiskit łapie się za twarz.
Rothe chwyci za jego włosy, i go podnosi. Ale oddaje cztery ciosy prawą ręką w brzuch! I Bossiskit przejmuje inicjatywę. Wpierw Rolling Savate, potem Chop, wykręcenie ręki i Arm Wringer. Rothe jeszcze wstaje, ale otrzymał piękny Forward Russian Leg Sweep! Bossiskit lekko się zmęczył. Podniósł Rothe, ciągnąc go za uszy, po czym ustawił pod DDT! Ale Rothe go odepchnął na narożnik, a potem sam zaszarżował z Running Clotheslinem! Ale K5W wymierzył mu ładne Enzuigiri! I został oślepiony! I Bossiskit zmienia się z K5W. Boss oddaje Spinebuster, po czym wchodzi na narożnik! A na niego Maczomx! I rzuca nim w Rothe! Cudny Splash! I natychmiastowy pin!
1…
2…
Rothe odkopuje!
K5W łapie się za głowę, próbuje podnieść Rothe, ciągnąc go za rękę. Ale otrzymuje potężnego sierpowego w łeb! I potem seria już tych bardziej lekkich. W końcu się zwinął, i na końcu został ustawiony pod Rothe Bomb! Pędzi na liny, i wyrzuca swojego oponenta poza ring! Ten już próbował się wywiązać za pomocą Sunset Flip, ale nie zdołał. I Rothe, wkurzony, chwycił za głowę Bossiskita! I rzucił nią o narożnik! I Bossiskit także wypadł poza ring. Za K5W poszedł Rothe, który natychmiast chwycił go i za rękę, i za głowę! Rzucił go na schodki! Ale Maczomx się od nich odbił, i wykombinował cudny Mexican Arm Drag!
W końcu na Rothe zaszarżował także Bossiskit! Ale K5W kazał mu przystopować. Sam podniósł swojego oponenta, ciągnąc go za rękę, i rzucił na ring! A potem sam wszedł na ring! Czekał, aż Rothe wstanie. Skoczył, po czym cudny Springboard Splash! Ale Rothe przemienia to na Fallaway Slam, i upada! Z kolei Bossiskit wchodzi na liny, czeka tylko, aż K5W, czołgający się ku niemu, się zmieni! Już by poszedł, ale nie, Rothe chwycił za jego nogę, i chciał zapiąć STFU! Ale cudem Maczomx się wyzwolił, powstał, próba Hurraicanrany, skontrowana jednak na ładny Rolling Spinebuster! Pin!
1…
2…
K5W odkopuje!
I teraz Rothe podnosi swojego oponenta, ciągnąc go za włosy! Natychmiast go chwyci pod DDT, ale nie, przekłada go przez liny i kładzie na drugiej nogi! Szykuje się Hangman’s DDT! Ale nie! Bossiskit nagle wchodzi na narożnik, odbija się od niego i piękne Crossbody! Rothe powalony, a Boss natychmiast wychodzi poza ring! Z kolei K5W ląduje na rękach, wstaje, podnosi byłego MWE Championa, ustawia go pod Powerbomb! Natychmiast puszcza, ale Powerbomb zostało ładnie wykonane! K5W lekko się zmęczył, ale przypina swojego oponenta, mając przewagę liczbową!
1…
2…
Rothe! Rothe! Rothe odkopuje!
K5W natychmiast zmienia się z Bossiskitem! Obaj zawodnicy podchodzą do leżącego Rothe, i oddają mu po dwa Angry Stompy na barki i głowę! I Maczomx przechodzi na drugą stronę lin. Z kolei Boss pochyla się nad swoim oponentem! Ten natychmiast się turla, wstaje, i oddaje mu Dropkick! Bossiskit odbija się od lin, i natychmiast zostaje wykonany na nim Powerslam! Byłby pin, ale nie, Rothe chce jeszcze dobić Bossiskita. Podnosi go, ciągnąc go za rękę, i ustawia pod Arm Lock Scoop Powerslam! Muah! Soczyście, czysto wykonane! Rothe ukazuje swoją siłę, popisując się przed publicznością i naprężając muskuły!
W końcu podnosi swojego rywala, łapiąc go za obie ręce. Przykłada do jego karku nogę, po czym wykonuje Surfboard Facecrusher. I następnie sygnalizuje RKO! O kurczę! Będzie ciężko! Już na tym punkcie kończy się pojedynek! Wstaje, i… K5W wchodzi na ring! Natychmiast przykłada Rothe do narożnika! Ale ten cudem się odbija, potem od lin, i wykonuje cudne RKO na zaskoczonym Maczomxie! Bossiskit z kolei leży na ziemi. Zostaje na nim zasygnalizowany Running Punt Kick! I zaraz potem szarża z narożnika – i Punt Kick zostaje wykonany! Ale jeszcze pin na Bossiskicie!
1…
2…
K5W cudem ciągnie za nogę Rothe!
Natychmiast przeskakuje na drugą stronę lin! A z kolei zdekoncentrowany Rothe stałby się ofiarą Roll Upu od Bossiskita! Ale się wywiązał! Obaj panowie natychmiast wstali. Rothe zaszarżował z Clotheslinem, ale zostało to skontrowane na Mizard Of Oz! Byłby pin, ale były MWE Champion odepchnął swojego rywala. Bossiskit jest już zmęczony, a na dobicie dostaje drugie RKO w tym meczu! Rothe udawał, że chce przypiąć Bossiskita! I tym wkurzył się K5W! Zaszarżował na wroga The Legends, ale ten zadał mu już trzecie RKO w tym meczu! I wykonuje pin na Bossiskicie!
1…
2…
3…!
Rothe wygrywa w dosyć krótkim Handicap Matchu! W zaledwie pięć minut pokonał i K5W, i Bossiskita, ale cóż, to nie walka wieczoru i tak długo nie będzie trwać. Walka była solidna, a Rothe się cieszy! Z kolei poza ring wypadają K5W i Bossiskit, którzy łapią się za głowy i w wściekłości przewalają schodki!
------
Promo War Of Masters! Na oficjalnym plakacie Philip Watson z toporem i swoim pasem, i także The Hurricane z tarczą i mieczem z wizerunkiem żmii!
Nagle, z szatni, przy swojej muzyce, wychodzi Tim Seno! W garniturze, wchodzi na ring, poprawia schodki, i po nich wchodzi. Lecz wpierw zatrzymał się na linach, i wziął ciężki zamach w górę prawą ręką! Po czym wszedł na ring z mikrofonem.
- O Jezu, O Jezu… tyle już lat nie walczyłem, a tu muszę od razu na najbardziej hardkorowej gali roku War Of Masters. Chciałbym przede wszystkim przypomnieć, że niedługo wychodzi nowe DVD o mnie, pod tytułem „Rolling Seno Drop”. Będzie miał raczej nakład na cały świat… i powinniśmy się z tego radować, a także i kupić. Jednakże nie po reklamy przychodzi się do ringu! Chciałbym powiedzieć, że jako iż prawdopodobnie będę następcą GM-a, muszę wyeliminować tych, którzy są przeciw niemu, ponieważ tacy jak oni muszą odejść w glorii i chwale! The Superstar jest jednym z nich! Ale, powiedzmy sobie szczerze – są dwie opcje. Albo go stary GM przekupił, albo sobie coś ubzdurał! Chyba z tej sławy mu sodówa odbija.
I nagle na ring, bez muzyki, wchodzi The Superstar, w stroju ringowym!
- Nie ma za co, ale nie znam takiego pojęcia jak odbijanie sodówki. To znaczy, mój rozum tego jeszcze nigdy nie doświadczył, i nie doświadczy! A dlaczego? Bo ty jesteś pozerem! W MWE występowałeś tylko dla kasy! Ja tutaj tkwię całe życie, a ty kupujesz się dla filmów! Ja jestem prawdziwym wrestlerem! Ja powinienem być w Hall Of Fame! No, racja, lekko ci zazdroszczę… ale z tego faktu, że ci, którzy olewają kompletnie organizację, tutaj zostają! I jeszcze GM tobie ufa! To dowód, że on się na tą fuchę kompletnie nie nadaje!
Podczas przemówienia Superstara Seno robił głupie gesty i minki, jakby nabijał się z Per B. Superstar to zauważył.
- Śmiesz się ze mnie nabijać? Wiesz, komu odbija sodówka w głowie? Tobie! Wiedz, że nie musisz być w formie po powrocie. Nie walczyłeś dobre parę lat. A! No tak! Zapomniałem! Biegałeś sobie z M4 albo Xem’em 8 po polu bitwy w filmie „W Afganistanie”! No tak! Przecież jesteś genialny, występowałeś tam i strzelałeś na kapiszony jak jakiś dzieciak!
A teraz Tim Seno zabrał głos!
- Nope. Unbelievable. Nie muszę być w formie… lecz w niej jestem. Chodź do mnie, to się przekonasz. Wyeliminowałem The Bohtesa, który chciał mi zabić moją rodzinę, albo zgwałcić, to już historia, to teraz wyeliminuję ciebie, który chce sam zwolnić GM-a.
The Superstar teraz zabiera głos!
- Nułp, unbeliweboł, ju ar lajing.
Oczywiście to było tak dla przekory. The Superstar ponownie zabrał głos.
- A czy wiesz, że zbytnia pewność siebie prowadzi do piekła? A ty jesteś na prostej drodze. Do zobaczenia na War Of Masters, mam nadzieję, że nie wejdziemy sobie jeszcze raz w drogę, bo się o ciebie troszczę.
I The Superstar pomachał mu dla przekory na pożegnanie. Po czym zszedł do szatni. Tim Seno nie dowierzał, był wkurzony, i w takim nastroju poszedł za Perem.
-----------
Teraz pora na walkę obu siłaczy – grubszego Sparty i chudszego Guido Giganta! Szykuje się siłowe starcie, aczkolwiek lekko powolne. Cóż, Sparta, jako mistrz NNO Skull, powinien wygrać!
I właśnie on jako pierwszy wychodzi! Z pasem na barku, szpanuje przed publicznością. Głośno tupocze nogami, popisuje się przed fanami. W końcu po schodach wchodzi na ring, przy buczącej publiczności. Przechodzi przez najwyższą linę, po czym rzuca swoim pasem w komentatorów, aby ci dali go pracownikom MWE! I Sparta ustawia się przy narożniku.
A teraz na ring wychodzi Guido Gigant! Z poważaniem, staje na rampie, zamyśla się, i wskazuje na Spartę, natychmiast puszcza. Nabija się i zaśmiewa. Po czym z poważaniem wchodzi na ring! Także po schodkach. Przechodzi przez liny, po czym przekłada ręce na piersiach! Rozgląda się po radosnej publiczności, po czym staje przy narożniku, zagapiony w rozwścieczonego Spartę.
Sparta vs. Guido Gigant
Non-Title Single Match
Mamy gong!
Na początek Sparta natychmiast szarżuje na Guido Giganta z Clotheslinem, i go powala. Następnie obraża go, stojąc nad nim! Słychać, jak oskarża go o to, że go niby obraził swoimi gestami, i że chce się zemścić. Guido trochę wstaje, ale otrzymuje Angry Stompa w tył głowy! Gudo Gigant jeszcze raz wstaje, ale otrzymuje Knee Drop! Lecz teraz się przeturlał, i wstał. Sparta ponownie na niego zaszarżował, ale nie, otrzymuje High Knee! Łapie się za głowę, po czym zostaje uchwycony pod Chokeslam! Ale odpycha swojego rywala, po czym oddaje mu Elbow Block, a potem jeszcze podnosi swojego rywala, ciągnąc go za włosy, od tyłu, i oddaje Reverse Snapmare!
Guido Gigant się wyrąbał, ale natychmiast wstał. Uniknął Big Boota, zwijając się w kłębek, po czym chwycił swojego rywala pod Argentine Backbreaker! Pięknie zrobione. Sparta spada z barków Guido. Ale natychmiast wstaje, przydusza swojego rywala, i przyciska go do narożnika! I seria pięciu headbuttów. Sędzia w końcu go odsuwa! I pora na Big Boot! Ale Guido odpycha Spartę. Sam oddaje serię trzech Gut Kicków, zwieńczona Rolling Elbow! Sparta upada. Zostaje schwytany za włosy, po czym atak kolanem na niego, i prawy łokieć wbija się w żebro, ostatecznie Sparta przerzuca swojego rywala i wykonuje na nim Powerslam! Pin natychmiastowy.
1…
2…
GG odkopuje!
Guido natychmiast wstaje, wyzwalając się z uścisku Sparty. Natychmiast oddaje mu kopniaka w lewe kolano. Jeszcze prawy sierpowy, i potem jeszcze uchwycenie pod Chokeslam! Unosi swojego rywala, i… rzuca o matę! Sparty jednak to niespecjalnie zabolało. W każdym razie odsunął się od narożnika! Z kolei Guido zainspirował Running Wash’em! Sparta złapał się za głowę, aż sam wstał. Złapał się za liny, obrócił się, i natychmiastowe uderzenie poza głowy na Guido Giganta! Ten lekko ucierpiał, a potem jeszcze został dobity… Cool Shotem! O kurczę! Pogrom. Guido Gigant oparł się o narożnik! Ale zblokował łokciem szarżującego z Clotheslinem Spartę.
Sparta złapał się za głowę, odsunął się, ale jeszcze zaszarżował z Big Bootem na Guido! Ale ten wykonał ciężkiego Alley Oop na ochraniacz od narożnika! I Sparta łapie się za głowę. Gigant zaczął odpoczywać, potem podszedł do swojego oponenta, i zaczął go dusić do narożnika! Lecz w końcu sędzia po pięciu sekundach go odpycha. Sparta podchodzi do Guido Giganta. Ten go ciągnie za włosy, rzuca, i Drop Toe Hold! Sparta się wyrąbał, ale natychmiast wstał. Ogarnia go koncentracja. Natychmiast uchwycił Guido Giganta pod Suplex! Ale ładnie go wykonał. I wykonany Suplex! Ale Guido Gigant wstaje! O cudo! I chwyci Spartę pod DDT! Zmiana na Old School DDT! Pięknie wykonane! Pin!
1…
2…
Sparta cudem odkopuje!
Guido Gigant natychmiast pochyla się nad swoim oponentem ,chce go podnieść, ale ten wykonuje Back Body Drop! I potem zostaje na nim zapięte Boston Crab! Guido Gigant łapie się za głowę, może nie wytrzymać, próbuje się wywiązać. Ale cudem łapie się lin! Sparta zmuszony jest puścić. GG natychmiast wstaje! Obaj panowie łapią się za ręce, po czym szarżują na siebie z rękoma! I zwarcie! Siłują się, no nieźle, w końcu Sparta rzuca Guido Giganta na liny! Irish Whip, po czym Big Boot! W głowę! Centralnie! Krew leci z twarzy Guido. Jeszcze wstaje na kolanach, podnosi się, zatacza, ale staje się ofiarą Body Slamu! Po czym pin!
1…
2…
Guido Gigant cudem się wyzwala.
I teraz Sparta wstaje! Rozkręca rękę w boki! Sygnalizuje Samoan Drop! Guido Gigant wstaje! Otrząsa się, widzi, jak Sparta sygnalizuje swój finiszer! Więc GG podchodzi! Chce wykonać RKO, ale nie, Sparta go rzuca na matę, podnosi go, ciągnąc go za włosy, ale zostaje na nim wykopane kolejne Back Body Drop! I wyrzucony poza ring. I nagle z szatni wychodzi Huba Niszczyciel! Ściska za włosy Sparty, po czym rzuca go na schodki! Ten jeszcze wstaje, zrobił błąd, bowiem został rzucony na narożnik! I wyrzucony na ring. Wykorzystuje to Guido Gigant, który puszcza oko do Huby, ciągnie za nogi Spartę, i zapina mu Guido’ s Special! Sparta chyba nie wytrzyma! To niewiarygodne! Nie może się wyzwolić! W końcu odklepuje! Mistrz NNO Skull przegrywa przez Submission z Guido Gigantem! Zaatakowany przez pretendenta!
Guido Gigant wygrywa! Mecz był krótki, ale wyrównany, a Huba mu nieznacznie pomógł! Szykuje się bardzo dobry feud Sparty z Hubą, który zresztą pojawił się już wcześniej. Ten się nagle uśmiecha przed wejściem do szatni! A GG idzie za nim.
---------
A teraz nagle sędzia chwyci za mikrofon! Chce coś ogłosić, bowiem stoi na środku ringu!
- A więc teraz, tu, w ringu, nastąpi miejsce na podpisanie kontraktu o walkę o pas MWE na War Of Masters, między Rothe i Aryanem! Strzegł ich będzie GM i Tiiiiiiim Senoooooooo!
Ekipa, czyli GM i Tim Seno, w towarzystwie dwóch ochroniarzy z pałkami, bez żadnego wejścia! Z kolei w ringu już stoi stół i krzesła, gdzie będzie podpisywany kontrakt!
A teraz w garniturze wchodzi The Aryan! Kłania się w stylu The Miza w WWE, lecz publiczność wyraźnie buczy! Oczywiście MWE Champion idzie z swoim pasem. Wchodzi na ring po schodkach, po czym, nabijając się, siada na krześle obok stołu!
A z kolei teraz wychodzi witany popem Rothe! Unosi ręce w górę, jest w garniturze, a petardy buchają! W końcu pędzi marszem do kwadratowego pierścienia. Wchodzi po schodkach, kłania się przed GM-em, a w Aryana rzuca bluzgami, po czym siada obok stołu. Z kolei teraz głos zabiera GM!
- Kochani, kochani, negocjację czas zacząć. Oby wypadła jak najlepiej… Od razu dodam, że chciałbym, aby to było pisane u mnie w biurze, ale za prośbą obu panów… proszę.
Więc teraz GM wyjmuje kartkę, na której jest napisany kontrakt!
- No to tak, proponuję to, aby walka była main eventem i została utworzona w stypulacji War Of Masters. Poza tym chciałbym także zrobić tak, że nikt z swoich partnerów z tag-teamów się nie wtrąca do walki, albo ta osoba zostanie ZWOLNIONA. Chcę czystej walki. I brutalnej. A czysta i brutalna walka to nie interwencje swoich partnerów. Wiem coś o tym.
Teraz Rothe zabiera głos!
- Ja się z panem zgadzam, ale nie wiem, jak ten nicpoń, który oszukuje pana, aby Mosorahiki został zwolniony.
Na to GM się wkurzył!
- Takim zachowaniem nie zyskasz szybkiego poparcia u mnie! Znam moją fuchę jak własną kieszeń, a Aryan nie jest moim pupilkiem. Za to ty, Rothe, za te swoje „całowanie dupy” jesteś coraz bliżej do otrzymania karnego Handicap Matchu. Zadowolony? Ty kontra całe The Legends, a na dodatek Fredder wraca do MWE.
I Aryan zabiera głos!
- To może moja propozycja. Jeśli osoby trzecie nie będą miały wpływu na walkę, to ja się z tym nie zgadzam. Rothe i tak by przegrał, jest przecież cieniasem. Kto jest takim idiotą, aby sądzić, że po zainkasowaniu walizki uważać się za prawowitego posiadacza pasa MWE? Toż to, jak to określę na twoim poziomie, Rothe, żal! No, kurczę! Jeszcze masz nadzieję, że Mosorahiki wygra z Fredderem! Muahahahahaha! Takiego pajaca jak ty to ze świecą szukać!
Teraz Rothe zabiera głos!
- Nie pozwolę być dyskryminowanym przez słabszych. Słuchaj, po War Of Masters następuje Road To Margomania, zapoczątkowane losowaniem brandów. Miej nadzieję, że nie trafimy na siebie, bo czy na Rackover, czy na Slamground, otrzymasz ode mnie dobre, dobre lanie! Niestety, ja nie przeprowadzam korupcji, w przeciwieństwie do ciebie, a zarazem chciałbym przypomnieć, że nadchodzą… MARGO AWARDS! O, właśnie, chciałbym dać dodatkowy punkt do kontraktu. Jak ja wygram, to dostaję pewną nominację do Superstar Of The Year, a jeden z moich meczów zostaje Match Of The Year.
Na to Aryan się roześmiał!
- Panie GM-ie, panie GM-ie, czy pan też odczuwa to, co ja? Czy pan czuję kpinę, śmiech i nawijanie w bawełnę? Ja już bym wolał dobrowolnie oddać pas, niż dać mu jakikolwiek tytuł na Margo Awards!
Na to teraz Rothe odpowiedział!
- Really?
W stylu Aryana! Ten się wkurzył, i zabrał głos!
- Nie wtrącaj mi się w słowo! Jestem MWE Championem, a ty w porównaniu do mnie nikim, jak i całe MWE!
I już by doszło do bójki, ale Tim Seno zaspokoił sytuację!
- Kochani, kochani, spokojnie, jestem jeszcze w formie, a wy nie chcecie chyba być moim workiem. Siadać i się nie ruszać. No. Aryan, uspokój się, to, że zostałeś MWE Championem tylko na miesiąc, to nie będziesz w Hall Of Fame. Mr.Unawesome.
I Tim Seno odszedł do narożnika, a z kolei teraz Aryan zabrał głos! I wstał!
- Timie! Ty lepiej nie mów tak do obecnego MWE Championa! To, że jesteś legendą, którą nie powinieneś być, bo gdzie twoje prawdziwe osiągi? Oh, nope! Anbelivebuł! Anbeliwebuł! Toż ja mówię nieprawdę! Oj! Timie, doprawdy się zastanów, do kogo ty to mówisz. Bo mówią, że moja noga to dobra broń. Lepiej stój nadal jako ochroniarz GM’a, nudź się, nie miej wykształcenia, bo podobno nawet do tego zawodu powinno być, ale co najmniej miej szacunek do kogoś!
Tim Seno już chciał zaszarżować na Aryana, ale sytuację uspokoił GM!
- Tim, uspokój się i nie gadaj temu agresorowi. Ty, Aryan, siadaj, bo jajko zniesiesz.
Tim Seno oddalił się do narożnika, Aryan z kolei przysiadł na rozkaz GM’a! Ten kontynuował.
- No to tak, jeśli Rothe wygra ten mecz, jeden z jego meczów będzie Match Of The Year i ma nominację do Superstar Of The Year. No, tego pierwszego to akurat nie zapewnię, więc co ty na to, Rothe?
Rothe teraz mówi!
- Jak na lato, ale prosiłbym o uspokojenie tego wariata. Na pohybel wariatom, panie GM-ie.
I Rothe wskazał palcem na Aryana, a ten z kolei znowu zabrał głos!
- Really? Really? Really? Really? Really? Czyżby to był jakiś spisek przeciwko mnie i The Legends, chcąc mnie pozbawić Match Of The Year Matchu! Ja proponuję z kolei, że jeśli ja ocalę swój pas, chce zadecydować, gdzie z nim i z kim walczyć na Team Fake Gate, z kolei jak Rothe wygra, to ja dochodzę do 7-7 man Elimination Tag Team Matchu, a o rewanż proszę na Margomanii w Iron Man Matchu!
GM rozmyśla, a z kolei Rothe pisze na karteczce swoje życzenia! Potem daje je GM-owi! On je czyta!
- Ja, Rothe, chcę po wygranej otrzymać własny odrzutowiec, domagam się powrotu Mosorahikiego w czasie jego ewentualnej przegranej, chcę zniżyć Aryana do mid-cardu, chcę być na topie, i jeszcze chcesz własną willę w Miami…? Co to są za wymagania? Spełnię tylko to pierwsze, panie!
Na to teraz Rothe odpowiada!
- Czy chce pan mnie stracić, czy chce pan spełnić moje wymagania? – odpowiedział Rothe.
GM ponownie się zamyślił, po czym powiedział.
- No niech będzie…
Na co teraz Rothe odpowiada!
- I jeszcze chciałbym, aby były zasady fair-play, to jeśli ja przegram, to Aryan ma budowaną willę, jest na topie, ma odrzutowiec, a ja zostaję zniżony do Mid-cardu, a Mosorahiki zostaje nadal gdzie indziej. Kocham grę pod presją, bo ona mnie napawa presją. Co za przyjemne uczucie… I Kill The Legend, Aryan. A co najmniej zabiję.
Na co teraz Aryan odpowiada!
- Cieszę się, że nazwałeś mnie legendą, ale w twoim głosie wyczuwam nutkę ironii! Nieładnie tak! Tylko głupki ironii i sarkazmu używają! No dobra, oprócz mnie. Jestem potężny, mój pas mosiężny, ty jesteś losu ofiarą, co twarz ma szarą. Wczuwam się w tego żałosnego K-Keitę. Nieważne, ważne, że jestem The Aryan i jestem NIESAMOWITY, i wygram na War Of Masters, a ty, Rothe, miłego powrotu do mid-cardu! Ja już tam nie wrócę!
Rothe się wkurzył, więc zaczął się sprzeczać z Aryanem!
- Mogę na ciebie mówić Ar, Aryanie? Tak? No dobra, tak więc, Ar, chcę ci coś powiedzieć. Twoje teorie są tak głupie jak tych pań z kościoła. Chyba je znasz, nie? Patrzą w pierwszym rzędzie, noszą berety, mają brzydki wyraz twarzy… ale nie, nie jestem takim matołem jak ty i nie będę obrażał nikogo. Twoje porównania są cienkie. Tak, żałosne. Nie obchodzi mnie to, jak musiałeś dobrze zrobić loda staremu GM-owi, który cię zatrudnił. Doprawdy, jest to niewiarygodne!
Aryan się wkurzył, po czym wstał!
- Really?
- Really! – odpowiedział Rothe.
- Kłamiesz. – powiedział Aryan.
- Odezwał się – rzekł Rothe.
- Serio? – powiedział Aryan.
- Panowie, zaprzestańcie tej kłótni! – powiedział GM!
- Może jeszcze temu zrobisz? – powiedział Rothe.
I nagle Aryan wstał, wszedł na schody, po czym chciał skoczyć na Rothe! Ale ten wykonał cudne RKO na Aryanie, który, rzucony na stół, go złamał! Niewiarygodne! GM się wkurzył! Wstał natychmiast, ale nagle Tim Seno wziął krzesło Aryana, i zagroził nim Rothe’owi! Ale GM go uspokoił!
- Spokojnie, Tim. Ja to załatwię. Ty, Rothe, twoje warunki, co do meczu o MWE Championship, się nie spełnią, a ty, Aryan, taki mało zajęty przez tygodniówkę byłeś, to co powiesz na małą rundkę w tym momencie z The Superstarem?
I potem GM popatrzył na Tima Seno!
- Nie, panie… - Tim Seno błagał GM-a.
GM rzekł:
- A ty, Tim, zostaniesz specjalnym sędzią!
Aryan się przestraszył, Tim Seno wkurzył, w końcu jednak się rozebrał z garnituru i poprosił pracowników MWE o strój sędziego! Przez ten czas zaczął wchodzić witany wiwatami The Superstar na ring! GM z kolei poszedł do szatni. Aryan wstał, Tim Seno wszedł na ring w stroju GM’a, a zaraz potem The Superstar! Zawodnicy ustawili się przy narożnikach.
Aryan vs. The Superstar
Main Event: Non-Title Single Match
Mamy gong!
Na początek Aryan opiera się o narożnik. Wykorzystuje to The Superstar, który natychmiast odbija się od trzeciej liny, i w słupek wgniata Mr.Awesome’a za pomocą Springboard Dropkicku! I Aryan siada. Dobry piesek. I The Superstar szarżuje z Samoa Hip Attack! Aryan wgnieciony, po czym zostaje podniesiony za pomocą pociągnięcia za rękę. Otrzymałby European Uppercut, ale wolał wykręcić rękę oponenta i wykonać Arm Lock Scoop Slam! The Superstar jeszcze wstaje, i blokuje próbę prawego prostego. I potem sam zaczyna boksować! W końcu Aryan oddaje Gut Kicka, i potem seria lewych sierpowych, w końcu mocny cios w prawą rękę. I potem mocny kopniak kostką w głowę! Tim Seno uśmiecha się pod nosem do The Superstara.
Ten od razu reaguje, i podskakuje do swojego oponenta! Wykorzystuje to Aryan, który zapina na Perze headlocka! Ale The Superstar oddaje cios łokciem. I przerzuca swojego oponenta na Backbreaker Drop! Wykonane dobrze. Aryan łapie się za plecy, ale nagle Tim Seno zagaduje The Superstara! W końcu każe się odwrócić. A tam już stał Aryan, który wykonał prawego sierpowego! Ale przerzucony został na ładny Japanese Arm Drag! Showstopper jeszcze wstaje, odbija się od lin, i próbuje Shoulder Blocka, udanie! Ale The Superstar natychmiast wstaje za pomocą Kick Upu. Zawodnicy zaczynają się wyzywać! W końcu Aryana zagaduje Tim Seno! On ich obu nie lubi. Per B nie chce grać fair, dzięki czemu stosuje ładny Back Suplex Elbow Drop!
The Superstar jest pełny dominacji, a Aryan cofa się do narożnika! I Per B szarżuje na swojego oponenta z Shining Wizard! Ale obrywa Big Boota centralnie w głowę! I jeszcze Aryan wchodzi na narożnik! I Diving Crossbody na swojego oponenta! Per B powalony. Mr.Awesome łapie się za rękę! Ale się cieszy. Przechodzi na drugą stronę lin! Jeszcze raz wchodzi na narożnik! Ale tym razem to Per B oddaje mocne uderzenie prawym sierpowym w bark! Lekki botch chyba. W każdym razie Aryan powalony, a The Superstar podskakuje! Piękny Super Track SS! Aryan przeskoczył na środek ringu, po czym The Superstar się podsunął, i przypiął!
1…
2…
Aryan odkopuje!
The Superstar wstaje, łapie się za głowę, po czym podnosi swojego rywala, ciągnąc go za włosy! Łapie za jego ręce, ściska mocno, po czym zapowiada się Butterfly Backbreaker! Ale Aryan się wywiązuje z niezłego uścisku, oddaje Gut Kicka, po czym ładny Russian Leg Sweep! The Superstar łapie się za plecy. Aryan jeszcze odbija się od lin, po czym oddaje Leg Drop w tył głowy swojego oponenta! I jeszcze seria! W końcu The Superstar unika czwartego, a sam łapie za nogę oponenta! Zapina leg lock, jednakże on przybliża się do narożnika! I rzuca nim o ochraniacz! Aryan aż robi kulę i wstaje. Nadbiega The Superstar! Ale obrywa Back Body Drop, przerzut! Aryan potem pada na ziemię, i przypina Per B!
1…
2…
The Superstar odkopuje!
Aryan wali pięściami o matę, po czym podskakuje do Tima Seno i zaczyna z nim dyskutować! Dyskusja trwa, a Mr. Awesome wskazuje na swój pas MWE. Z kolei arbiter odpycha swojego rywala i kiwa na niego wskazującym palcem! Potem się odwraca, lecz… oberwał Slamma Slam! I The Superstar głośno krzyczy, że to z okazji zbliżających się Slammy Awards. Co za zbieg okoliczności. Publiczność się raduje! The Superstar natomiast podnosi The Aryana, łapiąc go za barki. Rzuca go na narożnik! I siada na linach! Oddaje dziesięć uderzeń lewą pięścią w głowę The Aryana! Jednakże ten go wyrzuca poza ring za pomocą Alley Oop! I potem sam tam wychodzi. Lecz obrywa natychmiastowego Dropkicka!
Per B łapie się za biodro, po czym oddaje King Stompa na głowę Showstoppera! Potem ciągnie go za włosy. Podnosi go, i ustawia pod Northern Lights Bomb! Już są w powietrzu, ale Aryan przechodzi do normalnej pozycji, i rzuca oponenta na ring! The Superstar wstaje natychmiast, podczas gdy Mr.Awesome wszedł na narożnik! Ale MWE Champion natychmiast otrzymał High Kicka. Spadł z kretesem! Ale nagle Tim Seno zagaduje The Superstara! Ten na niego wydziera się, potem ignoruje, a sam przypina The Aryana!
1…
2…
Tim Seno za wolno liczył! Aryan odkopuje.
The Superstar natychmiast podszedł do Hall Of Famera! Zaczął dyskutować. W końcu został uciszony. Tim Seno mu powiedział, że on, jako arbiter, ma rację, i że jak Per B będzie dalej się kłócił, dostanie dyskwalifikację. Z kolei Aryan natychmiast wstał! Ładnym Single Knee Backbreaker powalił The Superstara. Potem podniósł za nogi swojego oponenta! I zapina mu Aryan Lock! The Superstar próbuje dotknąć lin! Już się doczołgał, ale nie, MWE Champion go odsuwa! W końcu The Superstar chyba nie wytrzyma! Lecz się cudem wywiązał. Wstał natychmiast, odbił się od lin, i zadał Big Boota swojemu oponentowi!
Aryan powalony, krwawi z ust. Łapie się za nie, i pluje na matę. The Superstar z kolei sygnalizuje Backbreaker! Mr. Awesome wstaje, The Superstar na niego szarżuje! Ale otrzymuje potężny Discus Clothesline. Teraz z kolei Per krwawi! Łapie się za nos, chyba coś się w nim uszkodziło. Strasznie krwawi! Cieszy się z tego i Aryan, i Tim Seno. Przypatrują się sobie, ale już ich miny przestają być wesołe. Wykorzystuje to The Superstar, który cudem wstał, odbił się od lin, i wykonał Running Neckbreaker! Tim Seno teraz się wkurzył. I The Superstar znowu przypina MWE Championa!
1…
2…
Znowu Tim Seno za krótko liczy!
The Superstar znowu zaczyna dyskutować. Tim Seno jednak znowu naskakuje mu się uspokoić! Per B z wściekłości aż tupocze nogą. Drże się na cały głos, i znowu wchodzi w dyskusję z sędzią! Ale on ponownie go uspokaja. Aryan następnie wstaje, podniesiony za rękę. Per ustawia go pod DDT. Ale Aryan wykręca jego rękę, po czym zadaje mu Curtain Call! Ale nieźle. The Superstar łapie się za głowę! I opiera ją o najniższą linę. Korzysta z tego Showstopper, który przydusza swojego oponenta! Raz, dwa, trzy, cztery… puszcza. The Superstar wstaje, ale Aryan chwyci go pod Skull Crushing Finale! Jednakże ładny Snapmare.
Aryan natychmiast wstaje! Ale otrzymuje natychmiastowy Backbreaker! Powalony. Potem The Superstar oddaje całusy publiczności! I sygnalizuje Acrobatic Leg Drop! Wchodzi na narożnik! Staje na rękach, i… skacze! Ale The Aryan cudem tego unika! Łapie się sam za głowę, oniemiały. W końcu wstaje! Podnosi swojego rywala, ciągnąc go za rękę! Wykręca ją, po czym zachodzi od tyłu, i szykuje się Wrestling Hero Slam! Tak! Poprawnie wykonany! Aryan unosi ręce w górę na znak dominacji, publiczność buczy! W końcu Mr.Awesome przypina swojego oponenta!
1…
The Superstar kładzie nogę na linie, ale nie, Tim Seno kontynuuje liczenie!
2…
3…!
Ależ Tim Seno odliczył The Superstara dotykającego liny! Zrobił to zapewne specjalnie! The Superstar się frustruje! A z kolei, cały i zdrowy, wygrywa MWE Champion Aryan! Dobre wróżby przed War Of Masters. Łapie się za brzuch!
Z kolei The Superstar natychmiast wstaje! Patrzy wściekłym wzrokiem na Tima Seno. Oni obaj przypatrują się sobie ze złością w milczeniu! Ależ są źli! Aryan stoi przy narożniku, patrzy się im. W końcu wchodzi na narożnik! Oni nadal zapatrzeni w siebie. Więc Mr.Awesome skacze z narożnika i ląduje na nich obu! I nagle spod ringu wychodzą K5W, Bossiskit i Tamer! Zaczynają lać obu panów! K5W i Bossiskit zabierają się za Tima Seno, przyciskają się do narożnika i depczą po nim, a z kolei Aryan z Tamerem wykonują podwójny Suplex na The Superstarze, a potem jeszcze zaczynają go lać po głowie! I spod ringu wychodzi jeszcze… ZWOLNIONY FREDDER! Z kijem kendo! Unosi go w górze! Publiczność buczy! I wchodzi na ring! Natychmiast oddaje potężną szarżę z kijem na Tima Seno, i zaczyna go lać! Każe Maczomxowi i Bossiskitowi zająć się The Superstarem, kiedy nagle z szatni wybiega Rothe! Wślizguje się pod linami, i natychmiastowe RKO na K5W! Ale Bossiskit odbił się od narożnika, i Whisper In The Wind na byłym MWE Championie! I zaczyna go lać! W końcu The Legends wsuwają swoich wrogów poza ring, i wrzucają ich na bandę! Nagle, spod ringu, wyjmują… wiadra łajna! I zaczynają w nich rzucać! Rothe ubrudzony, Tim Seno śmierdzi, a The Superstar to hoho! Ależ brązowi! Nagle natychmiast pojawiaja się ekipa trzech ochroniarzy! Fredder natychmiast ucieka na trybuny, a z kolei Aryan z swoim pasem, wraz z K5W, za nim! Z kolei Bossiskit i Tamer zaczynają ich lać! Ale obrywają mocno pałkami. Leżą na ziemi! I na tym kończy się MWE! Na ubrudzonymi Rothe, Timowi seno i The Superstarowi, a także i na Bossiskicie i Tamerze położonymi przez ochroniarzy, a także i Aryanem, Fredderem i K5W uciekającymi z swymi pasami w trybuny!
A oto i lista na War Of Masters! W pełni aktualna!
MWE Championship: Aryan vs. Rothe – War Of Masters Match
WHC Championship: Philip Watson vs. Zirael – War Of Masters Match
NNO Skull: Sparta vs. Huba Niszczyciel – Electrified Cage Match
European Championship: K5W vs. Master Of Game vs. The Hurricane vs. Qus – Fatal-4 Way Match
Guido Gigant vs. Sparta – Single Match
Winner Back To MWE: Fredder vs. Mosorahiki – Single Match
Tim Seno vs. The Superstar – Single Match
i Green Master vs. Loord vs. Axe – Triple Threat Match!
Do widzenia państwu!
Komentarze:

2011-12-13 21:12:18, Fezaes:

Go-To-Sleep:
Super że wygrałem. Walka była ciekawa (tak mi sie wydaje). Więc jednak tak złego zawodnika nie stworzyłem :)

2011-12-13 21:12:48, Go-To-Sleep:

Fezaes:
No jeszcze trzeba dodać, że pomógł ci dosyć Loord, ale wiesz. :D

2011-12-13 21:14:19, Fezaes:

Go-To-Sleep:
Ale ważne ze wygrałem :) Ale pewnie gdyby nie on to bym przegrał.

2011-12-13 21:15:50, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
a ja myslalem ze feud z loordem skonczony...

2011-12-13 21:16:00, Go-To-Sleep:

Fezaes:
A przeczytasz resztę tygodniówki? :D No, ważne i to.

2011-12-13 21:16:01, Resvean:

1…
2…
3…!
I Resvean wygrywa Fatal-4 Way! !?
Co to za czary magiku?! Jeszcze Assuś pobity jak nie wiem.

Abandżo GTS, Abandżo GTS, mistrzu, będę twym sługą.

A teraz drugi post tyg. przeczytam :D

2011-12-13 21:17:00, Fezaes:

Go-To-Sleep:
Dobrze, dobrze na razie jedna przeczytana walka mi wystarcza ale zaraz reszte zaczne czytać.

2011-12-13 21:17:42, Go-To-Sleep:

Resvean:
Tym razem powiem, że tutaj wykorzystałem rzut monetą. Taki wiesz, połączenie w pary (Assuś-Resvean i Palu-Ironhide), ten kto wygra przechodzi do "finału", i potem wygrał Resvean z Ironhidem :D A Assś będzie miał kontuzję.
:at:Up i up2:
oki.

2011-12-13 21:19:00, Resvean:

Go-To-Sleep:
Nie możliwe !? Resv wygrał ?! Mama-mia, ale fuks.

2011-12-13 21:19:25, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
a kto to ten irohnide !? pokazcie karte, bo nie kojarze

2011-12-13 21:19:36, Go-To-Sleep:

Resvean:
Dasz poprzednie Power25? Zrobię teraz nowe.
:at:up:
Zawodnik Sidewipe'a.