MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Pora zacząć kolejną tygodniówkę MWE! Ostatnią właściwie przed War Of Masters, i na niej zostaną dodane ostatnie pojedynki! Przypomnijmy, że War Of Masters to właściwie, można powiedzieć, najbardziej hardkorowa gala w roku, i to jeszcze akurat na okres świąteczny się ona wydarzy!
A oto i galę otwiera Aryan wraz z swoim pasem MWE! Unosi go w górze, całuje go, po czym, wyluzowany, wchodzi na ring! Publiczność buczy, z kolei Mr.Awesome rzuca swój pas na ring, i wślizguje się pod linami! Potem podnosi go, i kładzie na narożniku. Prosi pracowników MWE o mikrofon! Ci mu posłusznie dają. Aryan go podnosi, po czym zaczyna swoją przemowę! Po raz kolejny otwiera tygodniówkę.
- Za tydzień War Of Masters! Nie wiecie jak Aryan się cieszy! Nie wiecie jak Aryan się zdumiewa! To jest mój czas! Bo to jest wojna MISTRZÓW! A ja to klasa sama w sobie. Moją pasją jest zdobywanie pasów. A wiecie, że marzenia się spełniają? Odpowiecie jak ja: really? I ja też gadam – really? Przecież to nawet moje marzenie nie było! To był fakt, to było wiadome! A marzenia cechują się tym, że nie są wiadome! Niektórzy ludzie spędzali lata, aby to zdobyć. Mi wystarczało niecałe półtora roku! Toż to absolutny pogrom. Dzisiaj zostanie podpisany kontrakt na tą walkę! Co prawda, wiemy, że Aryana nie może zabraknąć na tym PPV! To już było wcześniej zapowiedziane! Ale teraz macie potwierdzenie! Dlatego, że jestem The Aryan, i jestem…
Ale nie dał mu dokończyć Rothe, który, bez wejściowego theme’u, natychmiast wyślizgnął się pod liny, i poprosił o mikrofon pracowników MWE! Ci mu go posłusznie dali. Teraz on przemówił!
- Aryan, Aryan, Aryan… zawsze pewny siebie. Jak na ironię. Słuchaj, szanuję każdego, nawet Rihannę na rurze, ale ty jesteś jedynym wyjątkiem! Ty na coś takiego nie zasługujesz! Wykopałeś stąd Mosorahikiego, mówiąc GM-owi fałszywe fakty! Ech, szkoda. Szkoda, szkoda. Swoją drogą to dobrym żelem sobie musiałeś ułożyć włosy. Do twarzy ci z tym pasem, tak. Szkoda tylko, że po War Of Masters nie będziesz miał ani pasa… ani twarzy.
Aryan teraz zabrał głos!
- Rothe, nie filozofuj. Ty się lepiej módl, że Bozia dała ci ręce abyś w ogóle mógł w nich czuć posmak tego pasa. Takiż biedne z ciebie dziecko? To co najmniej dotknij tego pasa! Słodziutki Rothe, trzeba go nakarmić! Preferujesz Whiskas czy Pedigree?
Teraz Rothe, wściekły, zabrał głos!
- To pytanie równie dobrze ja mogę tobie zadać! Aryan, co prawda, ja na tobie wykorzystałem walizkę, ale zauważ chociaż to, że ja nie próbuję wrabiać GM-a! Ja akurat jeszcze stawiam poziom! I fani to potwierdzą! Wiesz co nas różni? To, że ty ich nazywasz idiotami, oszczercami i wariatami, podczas gdyż ja mam do nich szacunek pełny, i nazywam ich fanami! Aryan, ty się na tym nie znasz! Nie jesteś niesamowity, niesamowici mają uwielbienie wśród fanów! Jesteś, prawdę mówiąc, nikim! I bardzo chętnie stanę twarzą w twarz przy tobie dzisiaj, przy stołku, gdzie będziemy zatwierdzać kontakt! Jednakże wiedz, do Margomanii już nie dotrwasz. Może jak wreszcie ucałujesz dupę swojemu kochanemu GM-owi który natychmiast zwolni Mosorahikiego, ten zapewne wygra na WoM, lecz on i tak go przywróci! Szczerze mówiąc, jesteś w tym lepszy od The Basona, jesteś w tym lepszy od Pro Krewetki, i to chyba jedyna rzecz, w której jesteś niesamowity!
Publiczność głośno się raduje! Ale teraz Aryan zabiera głos, uśmiechając się!
- Really? Really? Really? Really? Really? Really? Really? Really? O, to niewiarygodne! Ale ja jestem MWE Championem i jestem niesamowity, człowieczyno! Och!
Rothe natomiast upuścił mikrofon, po czym zaczął powolutku przybliżać się do pasa! Zauważył to Aryan, który natychmiast zaczął go blokować. Lecz były MWE Champion natychmiast chwycił za swój dawny pas, po czym przerzucił go i walnął nim Aryana! Po czym przerzucił go nad sobą! Wypadł poza ring! I Rothe ponownie chwycił za mikrofon!
- Nie chcę nawet twojego pasa, ja chcę zemsty na tobie, za to, co uczyniłeś w MWE, co uczyniłeś Mosorahikiemu, że całujesz dupę swojemu GM-owI! Jakbyś chciał wiedzieć, nic do niego nie mam, lecz ty, ty jesteś zwykłym palantem, który przekupuje innych, a łatwowierny GM daje się na to…
I w ten chwili wyłączono Rothe mikrofon! Ten się wściekł, rzucił nim o matę, po czym, wściekły, wyszedł do szatni! A Aryan złapał się za krwawiący nos, po czym poszedł na trybuny, podnosząc swój pas!
-------
Teraz pora na pierwszą walkę na tej tygodniówce, a nią będzie pojedynek o miano pretendenta do pasa NNO Skull, i to jeszcze Triple Threat Match, w którym wystąpią Huba Niszczyciel, Nicco Track i debiutujący Wizerus!
Pierwszy na ring wchodzi Wizerus! Jako, iż jest nowy, mimo jego roli zgarnia lekki pop. Rozkręca swoje ręce, po czym wbiega na ring, i wchodzi po schodkach! Chwyci się narożnika, zeskakuje z niego, robiąc salto w powietrzu do przodu! Po czym rozprostowuje swe ramiona! I zajmuje pozycję przy narożniku.
A teraz na ring wchodzi witany mieszanymi uczuciami Huba Niszczyciel! Od czasu gdy upokorzył go Sparta, jest coraz bardziej smutny, i w takim nastroju wchodzi na ring. Po schodkach, przypatruje się Wizerusowi, po czym rozgrzewa się przy narożniku.
I teraz pora na Nicco Tracka! Ten zostaje witany szczerymi owacjami, wszyscy kibice nagle się ożywili i unieśli ręce w górze na znak wiwatu. Nicco Track ukazał swoje mięśnie, po czym przebiegł pod ring, zaskakując komentatorów! Potem przeszedł pod linami na ring! Cztery razy prawą dłonią zapukał o tą lewą, po czym ustawił się przy narożniku!
Huba Niszczyciel vs. Wizerus vs. Nicco Track
Triple Threat Match o miano pretendenta do pasa NNO Skull
Mamy gong!
Na początku wszyscy zawodnicy przechodzą w brawl. W końcu Nicco Track odbiega od rywali, którzy przeszli w zwarcie. Za to na obu natychmiast wykonuje Armbreakery! Huba Niszczyciel leży na ziemi, natomiast Wizerus jeszcze się podnosi, ale stałby się już ofiarą Spinebusteru! Jednakże sprytnie się wymsknął, oddał powalający Kick To Head, potem odbił się od narożnika, i wykonał Corner Corsckrew Leg Drop! Nicco nieźle ucierpiał, lecz z kolei Wizerus otrzymał natychmiastowe Kenka Kick! W głowę! Powalony. Natomiast wstaje Nicco Track, który próbuje zastosować Dropkick na nadbiegającym Hubie! Jednakże sprytnie przebiegł obok niego. Nicco natychmiast wstał, i obaj odbili się od lin. Lecz wstał także Wizerus, który odbił się od właściwej równoległej liny i wykonał podwójny Springboard Bulldog na nadbiegających na siebie oponentach!
I Wizerus natychmiast się ukłonił przed publicznością! Odwrócił się, po czym pochylił się nad Nicco. Podniósł go za rękę, wykręcił ją, po czym wbiegł w narożnik! Chciał wykonać Mexican Arm Drag, ale uprzedził go Huba z Big Bootem! I Wizerus wylądował na szczycie narożnika, tyłem do oponentów. Wykorzystał to Niszczyciel, który chciał wykonać Super Back Suplex! Lecz Nicco się roześmiał, po czym podniósł za nogi Huby! I rzucił nimi o matę! Snake Eyes dla Huby! A Wizerus ląduje na szczycie narożnika, jednakże upada ustawiając się w figurze Tree Of Woe! Huba natychmiast wylądował na macie, a Nicco wykorzystał na nim pin!
1…
2…
Huba odkopuje! To nie ten moment!
Z kolei Wizerus wrócił do normalnej pozycji, i zadał Nicco Trackowi natychmiastowy Clothesline! Z kolei za nim postał Huba. Wizerus się odwrócił, lecz natychmiast dostał Gut Kicka, i został ustawiony na Running Powerslam! Szarża Huby, jednakże Nicco nagle oddaje w jego plecy Dropkicka, i Huba wypada poza ring! Wizerus cudem łapie się lin. I kolejny dropkick, tym razem dla niego, i prosto w głowę! Jak się okazało, powalający. Nicco potem szarżuje, przeskakuje przez liny i wykonuje Suicide Dive na obu rywalach! Jednakże oni chwycą go pod Double Side Slam! Ładna kontra. Potem Huba odwraca się do Wizerusa! Ten na niego szarżuje, jednakże natychmiast został ustawiony pod Scoop Slam! I rzucony w komentatorów. I tam łapie się za głowę!
I Huba natychmiast podnosi Nicca, przyduszając go! Szykuje się Two-Handed Chokeslam! I Nicco zostaje uniesiony w górze. Przybliżony do kibiców, zostaje wyrzucony na kamerę! I natychmiast Huba podchodzi do ringu. Grzebie pod nim! I wyjmuje krzesło. Następnie rozkłada je na bandzie! I przechodzi do Nicco, przeskakując przez bandę. Podnosi go, poprawia, i ustawia pod ładny Suplex! Próbuje, ale Nicco robi rozkrok, i tak dwa razy, w końcu to Track chce nałożyć mu Gourdbuster! Ale nagle Wizerus składa krzesło i zdejmuje Nicco’wi sprzed nosa! Za to i tak zostaje wykonany Gourdbuster, tyle że na bandę, a Huba zostaje dobity uderzeniem krzesłem w głowę!
Lecz Nicco nagle przechodzi na stronę betonu! Przytrzymuje krzesło Wizerusa, po czym wyrywa mu je z rąk! Przybliża się do stołu, chce go sprowokować! Początkowo Wizerus próbuje Super Kicka, lecz nie trafia, jednakże odbił się od stołu i wykonał piękny Diving Side Kick w… poręcz krzesła! Idealny blok Nicca. I nagle szarżuje na niego Huba Niszczyciel! Nicco unosi krzesło w górze, i źle zrobił, bowiem został na nim zadany Spear! Huba potem podnosi obolałego Wizerusa. Rzuca go na ring, oddaje Apron Choke, po czym sam wchodzi, łapie za jego nogi, przybliża na środek ringu i pin!
1…
2…
Nie! Nicco wyrywa, ciągnąc za rękę Wizerusa i kładąc ją na linie!
I natychmiast przechodzi na liny! Huba się wścieka, i natychmiast go przydusza! Toż to szykuje się Chokeslam! W końcu zbliża się z nim do narożnika, ten na jego szczyt posłusznie wchodzi! Szykuje się Super Chokeslam! Ale co to? Nagle Wizerus oddaje kopniaka w tyłek Huby, obraca go, i zadaje trzy Kicki To Head! Jednakże Nicco naskakuje na niego z Diving Crossbody! I Wizerus uciszony. Jednakże Track też ucierpiał! Złapał się za brzuch, po czym uklęknął. Huba na niego popatrzył, ale wolał odpocząć. W końcu podszedł do Nicco, i oddał mu Knee Strike w bark! Jednakże Wizerus zaskakuje go Fameasserem! Potem przypina Hubę!
1…
2…
Nicco przerywa!
Nicco i Wizerus nagle wstają. Zadają sobie zadawać Low Kicki! W końcu inicjatywę przejmuje Nicco, bowiem Wizerus wszedł na Hubę! Potknął się lekko, i oparł się o narożnik. Nicco nagle sygnalizuje Codebreaker! Podbiega do swojego rywala, i próba wykonania! Ale zostaje rzucony. I tam nim już zajmuje się Huba Niszczyciel, który odwraca go i zapina Fujiwara Armbar! Bolesne! O nie! Jeszcze Wizerus składa się do zaskakującego Leg Dropu w tył głowy! I Nicco łapie się za nią. Obaj zawodnicy wstają, otaczają go, jednak Wizerus natychmiast szarżuje z Running Elbow! Ale jednak, obrywa Big Boota! Bolesne! Jeszcze wstaje Nicco! Ale temu akurat zostaje Flying DDT! O kurczę! Huba zaczyna dominować! Nicco jeszcze wstaje, krwawi, ale obrywa Scoop Slam!
Ale nie! Nicco cudem ustaje na nogach! I oddaje swojemu oponentowi Low Kicka. Ten akurat w ogóle tego nie czuje, ba, wręcz przeciwnie, oddaje Gut Kicka, po czym ustawia Nicco pod dawno niewidziane Last Ride! Pod kroczem, i następnie wyniesienie w górę! I już na maksa! I następnie wyrzucony poza ring! Niesamowite! Nicco oniemiały! Leży na ziemi, łapie się za łokieć u prawej ręki! W końcu Huba pochyla się nad Wizerusem! Ciągnie go za włosy i podnosi go. Oddaje mu serie sierpowych! Ten przybliża się do lin, odbija się od nich, i natychmiast zostaje ustawiony pod Powerslam! Wykonane! I po nim… natychmiastowy PIN!
1…
2…
3…!
Huba Niszczyciel zostaje pretendentem do pasa NNO Skull! Unosi ręce w górę, zwycięsko, wraz z Wizerusem i Nicco Trackiem wykręcił świetny opener! Huba, jak się skupi, to doprawdy jest niesamowity! Zadowolony, schodzi do szatni. Nicco leży poza ringiem, a z kolei Wizerus, obolały, siedzi, łapiąc się za twarz!
------
Teraz przenosimy się na backstage! A z kolei w pobliżu pomieszczenia do robienia wywiadów stoją sobie The Hurricane, Asvel i Tamer! Popijają smacznie wino, ponieważ dzisiaj nie mają zaplanowanej żadnej walki.
TH: - O, kochani! Jak to było z tym moim After The Match Peep Show! Mówię wam! Takie piekło było, aby zadowolić GM-a, ostatecznie jakoś się go nakłoniło, a wszystko dziękuję wpływowemu Samoanowi Palu!
T: - O kurczę! To ciekawa historia! Tak samo jak z powstaniem The Legends! Weź, Aryan w ogóle na początek się nie zgadzał, w końcu jednak namówiliśmy Freddera, ten wkroczył w zły rynek, a wraz z nim Aryan! No Jezu Chryste! Jeszcze połączyli się ze mną, K5W i Bossiskitem! I teraz jesteśmy niezniszczalni!
A: - Albo jak byłem u mojego dziadka, to w młynie siedzieliśmy, tak sobie patrzymy, a tu nagle dziadek wyjmuje laptopa, nie, i tam sprawdza wiadomości sportowe, patrzy na tabelę ligi angielskiej, jak i Championship League, i mówi „Te United to duże miasto! Manchester United, Newcastle United, Sheffield United, West Ham United…”. Miałem niezły ubaw!
TH: - Muahahahahaha! Gościu, nadasz się do mojego Peep Show!
T: - Słuchajcie, zbliża się War Of Masters, a już są zapowiedziane cztery pojedynki! My na żadnych z nich nie uczestniczymy, ale możemy się założyć! Każdy daje coś od siebie! Ja trzy butelki wina!
TH: - Ja udział w Peep Show!
A: - A ja numer do pobliskiego night-clubu! Poza tym myślę, abyśmy wytypowali także Battle Royal na losowaniu brandów! Ja jestem za Motakerem, duży pogromca!
T: - Oczywiście, że Assuś!
TH: - A ja jestem za Piniusem! On lata w powietrzu jak samochód!
T: - Co?!?
TH: - Przepraszam, pomylił mi się z orłem.
A: - Co do War Of Masters, to wygrają Mosorahiki, Rothe, Philip Watson i Tim Seno!
T: - Lizus! Wygrają Superstar, Aryan, ja, hahah! A tak na serio to jeszcze może Fredder, i także Zirael!
TH: - Ja, jako iż jestem subiektywny, jestem za Aryanem, Philipem Watsonem, Fredderem i The Superstarem! A teraz, kochani, chlajmy dalej! Zdrowie! Za naszego GM-a!
A i T: - Za GM’a!
I zaczęli popijać wino.
------
Teraz pora na kolejne dzisiejsze starcie – czyli walka pretendenta do pasa WHC Ziraela i oczekującego na rewanż o pas European Champion Mastera Of Game! Będzie się działo, aczkolwiek nie zapowiada się na jakieś szczególnie długie starcie!
A pierwszy wychodzi Zirael! Witany przez publiczność heatem, jednakże zachęca ich do wiwatu! Świadomy, że nieskutecznie, powolnym krokiem zmierza ku ringu i pokazuje pięści fanom. Na ring wbiega po schodkach!
A tuż po nim wychodzi znacznie radośniej witany Master Of Game zwany MoG’iem! Rozciąga się przed publicznością, po czym marszem wchodzi na ring po schodkach! W końcu zajmuje swoją pozycję przy narożniku. Szykuje się nam dobre techniczne starcie!
Zirael vs. Master Of Game
Single Match
Mamy gong!
Na początek obaj zawodnicy zaczynają się przekomarzać. Zirael mówi, że partner MoG’a to zwykły idiota, na co ten natychmiast naskakuje z Clotheslinem i przydusza do lin Zira! I uderza go w szyję! W końcu sędzia go puszcza. Zirael unika lewego sierpowego, po czym oddaje low kicka! I potem mówi, że Master Of Game to jeszcze większy idiota od swojego partnera. MoG na to mówi, że nie jest takim wariatem aby atakować ludzi w szatni. Na to Zirael chciał oddać prawego sierpowego! MoG uniknął, ale potem mógł oberwać Dropkicka! I jednak oberwał. Zepchnięty na narożnik. Zirael na niego szarżuje z Poetry In Motion! Ale Master Of Game się pochyla, Zirael spada z narożnika, po czym zostaje ułożony pod Double Underhook DDT! Ale Zir odpycha.
Master Of Game teraz zaczyna! Mówi, że Zirael nic nie potrafi i że tylko zgrywa takiego potężnego. On na to odpowiada Gut Kickiem! MoG się skula. I potem piękny Front Dropkick w klatkę piersiową! Master Of Game się podetknął, i potem został zaciśnięty pod Suplex Inverted Powerslam! I zostaje uniesiony w górze! Przerzucony na Inverted Powerslam, jednakże MoG pięknie zakręca swoimi nogami i dwoma stopami kopie w tył głowy Zira! Następnie wstaje. Zirael także! I zostaje wyniesiony pod Vertical Suplex! Trzyma się pięknie w górze, ale nagle schodzi! I oddaje Enzuigiri! Master Of Game powalony. Łapie się za twarz. Policzek lekko mu krwawi. Jednakże odpycha nogą Zira i sam wstaje!
Zirael ponownie szarżuje na swojego rywala, tym razem z Boxing Dash Punchem! Master Of Game lekko się pochyla, jednakże próbę Jumping Knee kontruje na Back Body Drop! I Zirael leży na ziemi. Master Of Game próbuje go podnieść za rękę, ale ten mu oddaje lewego sierpowego! Były European Champion lekko się zatacza, i potem szarżuje na swojego rywala z Big Bootem! Ale to zostaje skontrowane na cudne Rolling Flapjack, złapane za nogę! Majstersztyk. Master Of Game tego na pewno się nie spodziewał. Odwraca się odruchowo, przetacza się, szarżuje na swojego rywala, ale ten mu zadaje Cross-Arm Neckbreaker! I następnie pin!
1…
2…
Master Of Game odkopuje!
Zirael łapie się za głowę, czeka, aż Master Of Game wstanie tułowiem, aby zapiąć mu Octopus Hold. MoG lekko się dusi, ale nie wygląda na szczególnie drażnionego! W końcu wstaje, łapie za głowę Zira, i wykonuje mu Snapmare, zwieńczone Chin Lockiem! Jednakże po dziesięciu sekundach Zirael się wyzwolił, waląc głową w udo Mastera Of Game, wstał za pomocą Kick Up’u, po czym naskoczył na swojego rywala! Ale on to skontrował na przerzucenie go na Canadian Backbreaker! Podskakuje, i… Zirael sromotnie upada na ziemię! Po czym zostaje przypięty!
1…
2…
Zirael odkopuje! Równo z 2!
Master Of Game natychmiast wstaje, i ciągnie swojego rywala za włosy! Jednakże ten oddaje Spinning Heel Kickiem. Odwraca się, ale nadział się na już udanego Big Boota! I MoG z zmęczenia podparł się o liny. Odwraca się, podbiega do Zira, ale ten natychmiast wykonuje cudne Fireman’s Carry Neckbreaker! Rzadko widywana akcja. Master Of Game, przerażony, natychmiast wstaje, i opiera się o narożnik! I Zirael szarżuje z pięknym Running Jumping Elbow! Ale Master Of Game tego uniknął! Oddał kopniaka w plecy Zirowi, po czym wykonał na nim Double Knee Backbreaker! Zirael jednak tylko przeskoczył, bowiem wykonał natychmiastowy Running Stomp na jeszcze niepodniesionym MoG’u!
Zirael potem unosi ręce w górze, zginając łokcie i chowając palec środkowy i kciuk! I przybija je w kolano! Wchodzi na narożnik, i sygnalizacja Missile Dropkick! Master Of Game wstaje. Natychmiast stał się ofiarą tego Missile Dropkicku! Wręcz się zatoczył, ba, aż zrobił kulę na macie. I został na środku ringu! Zirael głupawo się uśmiecha, po czym staje nad MoG’iem! Patrzy jemu prosto w oczy, po czym wykonuje cudny Zirael Leg Drop! I Master Of Game krwawi! Przybliża się do lin, jednakże zostaje złapany za rękę, odsunięty, przerzucony, i potem wykonany na nim pin!
1…
2…
3…!
Zirael wygrywa w tym krótkim pojedynku, którego jednak nie powinno się nazywać squashem! Wygrał przez piękny Zirael Leg Drop, Philip Watson powinien się go bać! Master Of Game zwija się z bólu, po czym wychodzi poza ring. A za nim ucieszony Zirael!
Master Of Game łapie się za tył głowy, nagle przyspiesza Zirael… i oddaje Clothesline w kręgosłup MoG’a! Ten upada na ziemię, po czym wścieka się na Zira, patrząc na niego złym wzrokiem. A pretendent do pasa WHC to zauważył, po czym uciekł do szatni!
-----
Mała przerwa reklamowa, ponownie pokazywana była reklama z filmem z udziałem Tamera, a także i nowych pieluszek Activ Baby.
A już po niej ku ringu zmierza K-Keita przy swoim themie! Rapuje oczywiście przy nim, po czym, w podskokach i piruetach, wbiega na ring wślizgując się pod liny! W końcu krzyczy głośne „YOU SUCK!”, po czym theme ucicha. I K-Keita przemawia!
- Ktoś taki jak ja, przybywa tu po coś, aby przede mną mógł ryczeć ktoś! Tak, przybyłem tutaj z jednego, ważnego powodu. Bym tutaj nie przybył gdyby nie losowanie brandów. Chcę trafić na Slamground. Tak, chcę tam trafić. Dlaczego? Bowiem tam się dowiecie, o co mi chodzi. Ale powiem wam tylko to, że MWE After The Match może być zagrożone. Planuje je doszczętnie zniszczyć, albo inaczej – zmienić komentatora! The Hurricane nie jest tak charyzmatyczny jak ja. Poza tym, mam z nim pewne porachunki. To, co mi zrobił, o tym dowiecie się później, kiedy ten będzie mógł tylko całować dupy mi jak to jakiś murzyn i tak, jestem rasistą, ale Hurricane na nic nie zasługuje! Wykracze mi wszystko przed kolanami! The Hurricane! Helloł! You suck, anybody else back! Witamy na Slamground! Ultimate Warrior i Green Master, przedstawieni na plakacie, nie zasługują, aby tam być, bowiem nasz konflikt powinien być konfliktem roku! Nie wiecie nawet, o co mi chodzi… ale to coś… w końcu przechyli się na moją korzyść. AND YOU KNOW IT, man fear! You suck! You suck! You suck!
I kibice głośno zaczęli skandować “You suck! You suck!” W końcu, K-Keita, uśmiechnięty, zszedł do szatni z mikrofonem. Ale nagle stanął na rampie! Chciał coś powiedzieć!
- Hurricane dzisiaj mnie nie zaatakuje, jest zbyt opity, jak to przypadło na takiego śmiecia, i raczej postara się przespać kaca. Muahahaha!
I ostatecznie wyszedł do szatni.
-----------
A teraz pora na Fatal-4 Way, gdzie poznamy jednego z debiutantów MWE! Wiemy, że na pewno wystąpią tam Assuś i Resvan, ale pozostali dwaj nadal pozostają tajemnicą!
A pierwszy wychodzi… Ass! Witany gromkim heatem przez fanów, udaje, że oddaje Big Boota w znak MWE stojący obok wejścia! Jednak się powstrzymał, po czym marszem zaczął wchodzić na ring. Przeszkadzały mu buczenia kibiców, w końcu się powstrzymał i pokazał im pięści, po czym wszedł na schodkach do kwadratowego pierścienia! Skoczył na narożnik, przypatrzył się publiczności, zgarbiony, po czym zeskoczył!
A teraz na arenę wchodzi Resv! Witany popem przed publiczność, przybija im piątki. Nawet jednej damie poprawia czapkę na głowie, na której jest napisane „I’m Awesome!”. Po czym wbiega na ring, wślizgując się pod linami. Zaskakuje nagle Assusia, do którego się przybliża. W końcu podchodzi do narożnika!
A teraz pora na… Samoana Palu, witanego mieszanymi uczuciami! Ten się tym nie przejmuje, tylko, potężny, wchodzi do ringu, po schodkach, wolno, modli się przed narożnikiem jak do Buddy, po czym wchodzi na ring przez trzecią linę! W końcu zajmuje swoje miejsce przy narożniku.
I teraz pora… na debiutanta! Na titantronie pojawia się napis „Ironhide”, po czym on wychodzi! Przebrany jednak w masce za… Amazing Superstara! Zdejmuje jednak natychmiast perukę i maskę, rzuca je na rampę, po czym, śmiejąc się złowieszczo, zmierza ku ringu! W końcu wślizguje się pod linami, i zajmuje swoją pozycję przy narożniku!
Assuś vs. Resvan vs. Samoan Palu vs. Ironhide
Fatal 4-Way Match
Mamy gong!
Na początku zawodnicy przechodzą w brawl, w końcu Resvan nagle wypada, łapiąc się za udo. Boleśnie kopnął go w nie Samoan Palu! Podnosi go natychmiast, oddaje prawego sierpowego, i Scoop Slamem wywala poza ring! Z kolei Assuś z Ironhidem zaczynają się lać. Ciągle sierpowe, low kicki, headbutty, w końcu jeden z prostych Assa zostaje zblokowany, jego ręka przekręcona, a potem ustawiony pod Falcon Arrow! Ale ich obu odepchnął Palu. Assuś z Ironhidem nagle się zgrupowali, bowiem zaczęli zadawać Gut Kicki swojemu rywalowi. W końcu Resvan nagle chwycił za ręce Palu, i Assuś z Ironhidem oddali Big Booty! Palu powalony, a potem, za sprawą Resvana i Assa, wywalony poza ring.
I potem zawodnicy popatrzyli się na siebie. Zaczęli się obgadywać, w końcu gdy Assuś przybliżył się do lin, Resv z Ironhidem zmierzyli się do Nitro Blastów w głowę Assa, a ten wypadł poza ring! Zza ringiem z kolei Samoan Palu wstał, Resv z Ironhidem się narodzili! W końcu ten pierwszy naskoczył na Samoana Palu poza ring z Suicide Dive! Potem miał pretensje, że Iron także nie skoczył. Ale ten po prostu wyczekiwał na moment, aż on sam to zada Resvanowi! W końcu jeszcze raz wchodzi na ring, wraz z nim Assuś! I ten natychmiast naskakuje ze Spearem. Ironhide powalony! I pin na nim.
1…
2…
Ironhide odkopuje!
Z kolei poza ringiem Resvan spod ringu wyjął kij kendo. Z kolei obok niego Palu także coś wyjmował, i to było krzesło! Zblokował uderzenie kijem do kendo, a sam oddał potężne uderzenie w rękę oponenta! I potem jeszcze zrzucenie swoich bagaży, i Gut Kick, zwieńczony pięknym Samoan Dropem na złożone krzesełko! Resvan zwija się z bólu, łapiąc się za plecy. Samoan Palu chwyci za krzesło i kij, rzuca je na ring. Wszystko walnęło w Assusia, który dziwacznie się za kręcił, z kolei Ironhide wyrzucił poza ring kij, i naskoczył z Shining Wizard na Assusia! I tu nagle na schodkach pojawia się Resvan, który zakłada pięknego Hotshota Ironhide’owi! I jeszcze z tyłu obu „chłopców” nachodzi Samoan Palu! Przygniata ich podwójnym clotheslinem.
A i Palu okazał swoje mięśnie! Assuś zwinął się w kłębek, siedząc przy narożniku. Wyręczył go jednak Resvan, który wszedł na narożnik, i wykonał na The Great Samoanie Missile Dropkick w głowę! Z kolei Ironhide, leżący na linie, zaskoczył od tyłu Resvana, zakładając mu Cobra Clutch! Ale w końcu przeraziło się to w Cobra Clutch Backbreaker! I jeszcze ładny Reverse Fameasser od Assusia! Muah! Ale jeszcze Samoan Palu szarżuje na Ironhide’a! I przygniata go za pomocą Running Crossbody! Z kolei Assuś patrzy na niego! Podchodzi w narożnik! Ale Samoan Palu go przydusza, po czym stawia na samym szczycie! I pora na Samoan Strike! I ustawienie pod Fireman’s Carry Slam! Ta kombinacja to Samoan Kill! I została poprawnie wykonana!
Następnie Samoan Palu chwyci za krzesło, i rozstawia je! Jeszcze Angry Stomp na Assusiu, po czym krzesło założone na jego nogę! Ale nagle ożywił się Resvan! Chciał już zaszarżować na Samoana Palu, ale otrzymał Russian Leg Sweep! Ładne podcięcie. Samoan Palu już, w każdym razie, wchodzi na narożnik! Chce Assusiowi złamać nogę! Ale Ironhide szarżuje na niego, i wykonuje cudny High Kick! Samoan Palu łapie się za głowę, podkula, i wypada poza ring! I Ironhide zdejmuje z narożnika ochraniacz, po czym próbuje go założyć na swój łokieć! Ostatecznie wchodzi na słupek, sygnalizacja Flying Elbow Drop! I wykonane… na nóżki krzesła! Assuś łapie się za nogę, lecz Resvan nagle szarżuje z Big Bootem! Ironhide powalony. I pin na Assusiu!
1…
2…
Ironhide przerywa!
Assuś natychmiast łapie się za nogę i idzie oprzeć się o narożnik. Resvan i Ironhide wstają. Już chcieli siebie zaatakować, kiedy nagle Iron szepnął coś Resvanowi. Zerknęli na Samoana Palu, po czym wyszli do niego! Przeskoczyli przez liny, podnieśli go, walnęli w narożnik, potem w kolejny, aż podeszli do końca rampy! W końcu zadali mu Knee Strike’i, obrócili się następnie, i przyszykowali się na piękny, niewiarygodny Suplex w oświecony znak MWE! Samoan Palu nie szykuje się na kontratak, ba, Resvan i Ironhide udźwigali niesamowity ciężar i wykonali Snap Suplex! I znak MWE zaiskrzył, w końcu zgasł, a za nim spadł Samoan Palu, który potem na niego się nadział!
W końcu Resv i Ironhide popatrzyli na siebie. I przeszli w zwarcie! Jednakże nie chcieli wypaść razem z The Great Samoanem, i wycofali się do ringu. W końcu Resv oddaje headbutty, po czym zapina headlocka swojemu rywalowi! Przybliża się do schodków, i ustawia Ironhide’a pod Suplex Facebuster! Podnosi, i… wykonane! Ironhide łapie się za jaja. W końcu nagle Assuś wykonuje Baseball Slide na Resvanie! Ten odsunął się na bandę. I Assuś ponownie wrócił ku ringu, łapiąc się za swoją nogę! Wykorzystał to Ironhide, który natychmiast wstał, wszedł na narożnik i zasygnalizował Flying Low Elbow Drop! I rzucił się na Assusia! Ale ten wykombinował cudny Roll-Up, więc natychmiastowy pin!
1…
2…
Ironhide z cudem się wyzwala!
Z kolei Resvan zaczyna grzebać pod ringiem! Jego szukania zostały owocne, bowiem spod ringu wyjął kosz na śmieci! Wysypał z niego resztki, po czym rzucił na ring! Trafiło prosto w Ironhide’a, który złapał się za głowę, a Assuś go chamsko podciął! I powalony. Z kolei popatrzmy na Samoana Palu! Nagle, obok niego, pojawił się pijany Hurricane z lekarzami. Kazał im zanieść swojego partnera na noszach do szatni. Ci to posłusznie zrobili. Właśnie Samoan Palu został wynoszony z ringu, kiedy to nagle Resvan podniósł Ironhide’a i zdecydował się na nim wykonać Springboard Moonsault! Pomyślnie zrobiony. A następnie jeszcze podniósł kosz na śmieci! I podnosi także Ironhide’a. Podchodzi z nim do kosza! Odbija się od niego, i cudne Tornado DDT! Niesamowite!
Z kolei nagle z narożnika wstał Assuś, kuśtykając na jednej nodze! Czekał tylko, aż Ironhide wstanie. Ten to posłusznie zrobił! I odbił się od lin! Natychmiastowo wykonane i piękne RKO! Ironhide powalony, zostaje wycofany poza liny, ba, sam się wyturlał. I Resv potem wykonuje cudny Reverse Headscissors na Assusiu! Na kosz na śmieci! Powalony! Położony na plecach! Wykorzysta to Resvean, który wbiegł na narożnik, i postanawia zasygnalizować 450 Splash! Dawno tej akcji nie widzieliśmy w wykonaniu jak i jego, jak i Sira Matizo. W każdym razie zostało to wykonane! Zaraz potem – natychmiastowy pin wieńczący ten Fatal-4 Way!
1…
2…
3…!
I Resvean wygrywa Fatal-4 Way! Assuś położony na ziemi, a także powinien mieć jakąś kontuzję! Zza ringiem przebywa także Ironhide, który, zamiast Resva, wykonał 75% roboty! Uszkodził nogę Assowi, to między innymi. Z kolei Samoan Palu leży na noszach. Resv unosi ręce w górę, po czym zgrabnym fikołkiem wyskakuje poza ring!
---------
Z kolei w szatni przebywa Master Of Game, który łapie się za rękę i przewija ciągle na moment, jak to Palu oberwał Suplexa na znak MWE. Widać, że wzbudza to w nim podziw. Nic nie mówi, tylko patrzy w telewizor. Nagle zostaje oddane potężne uderzenie w drzwi szatni! Tak jakby młotkiem. Po trzech uderzeniach drzwi zostają wykopane, a w nich… pojawia się Zirael!
MoG: - Czego ty tu szukasz? Już dzisiaj mnie wyjątkowo załatwiłeś.
Z: - Tym razem Philip Watson ci nie pomoże. Nic nie umiesz. I powiem ci, że ktoś w tym pomieszczeniu jest szmatą. I powiem ci, że to na pewno nie ja. Philip ci nie pomoże, on się leczy po moim ataku. Na dodatek… trzymam jego pas WHC. Patrz, nawet z nim nie walczyłem, a i tak to mam.
I Zirael pokazał na swój pas WHC.
MoG: - O tym to ja nawet nie wiedziałem. Ty jeden!
I Master Of Game rzucił się z pięściami na Ziraela, ale ten zaatakował go pasem. I począł go nim walić! W końcu weszli na łóżko z sztangą, i tam Zirael wykonał Hangman’s Neckbreaker! Potem jeszcze podniósł swojego oponenta, wykonał na nim Dropkick, a ten głową walną w telewizor! I jeszcze wyjął ramkę z obrazem narysowanym przez matkę MoG’a! I walnął go nim w głowę! I potem soczysty Powerbomb na szafkę z butami! O kurczę! Ale nagle z tyłu Ziraela zachodzi Philip Watson! Ten jednak kontruje Arm Dragiem na sztangę. Philip Watson jednak natychmiast wstał, wykonał Clothesline, zaraz potem Back Suplex na pas WHC, i potem kolejny, tym razem na wywrócony kaktus! Zirael złapał się za plecy, ale potem został schwytany pod Pedigree! I Philip podszedł pod zniszczony telewizor! I skoczył! Na Ziraelu zostało wykonane oszałamiające Pedigree! Zir krwawi! I w końcu Philip Watson zabiera swój pas WHC!
PW: - I więcej nie podskakuj! Większa jatka czeka ciebie na War… Of… Masters!
I jeszcze Philip Watson rzucił pas na podłogę, po czym chwycił za szafkę! Chciał ją wywrócić na Ziraela! Ale powstrzymuje go Master Of Game!
MoG: - Już wystarczy, bracie.
PW: - Tsa, jeszcze by walki nie było.
I Philip Watson chwycił za swój pas, po czym wyszedł z nim z pokoju!
---------
Teraz pora na kolejny Triple Threat Match na tej tygodniówce! A zmierzą się popadnięci w konflikt między sobą Green Master i dawny Mistic zwany teraz Axe, ale także świeża krew MWE, powód do dumy, i zapewne przyszłość, czyli Tom Crash!
A pierwszy wychodzi… cały zielony Green Master! Ma jakiś zwój, rozwija go, a tam jest plakat losowania brandów, jest tam przedstawiony on i Ultimate Warrior! Drze się na cały głos, wskazując palcem na jego. Po czym rzuca plakat w stronę publiczności! I wbiega na ring, w końcu przed samym się uspokaja, i wchodzi po schodkach. Przeskakuje przez liny, po czym klepie się po kolanach i klęka! Wyjmuje nagle patyk! Wyrzuca go poza ring, i zajmuje pozycję przy narożniku!
I teraz na ring wbiega wkurzony Axe! Jednakże raduje się wraz z publicznością, po czym zaczyna tańczyć breakdance! I w podskokach wbiega na ring. Robi fikołka na liny, przeskakuje przez nie, po czym unosi ręce w górę i wchodzi na narożnik! Zeskakuje potem z niego.
I teraz z szatni wychodzi witany heatem Tom Crash! Nie przejmuje się opinią widzów, tylko się z nich naśmiewa, a sam wbiega na ring, wślizgując się pod linami. Podskakuje przed Green Masterem, potem przed Axe, i zajmuje swoją pozycję przy narożniku!
Green Master vs. Axe vs. Tom Crash
Triple Threat Match
Mamy gong!
Green Master natychmiast szarżuje na Axe! Leje go pięściami, ba, Axe jest wręcz obijany, a Tom Crash tylko temu się przygląda! W końcu dawny Mistic podskakuje, i jeszcze robi fikołka, a i wykonuje Back Body Drop! I Green Master wyrzucony poza ring, ale stoi na nogach! By otrzymał Fake Walls Fogue Kick, ale uklęknął, wszedł natychmiast na schody, na narożnik, po czym zszedł i zaatakował Clotheslinem Axe! Ale ten robi fikołek, i zostaje zwieńczony cudnym Frankensteinerem! W końcu Tom Crash na coś się zdobywa, odbija się od lin, ku sprzeciwu kibiców, i wykonuje Springboard DDT na Axe! Wbija się w żebra Green Mastera!
I skończyło się na początkowej dominacji Toma Crasha! Natychmiast wykonał Standing Shooting Star Splash na Green Masterze, i wstał! Ale Axe natychmiast powala TC pięknym Van Daminatorem w plecy! I Tom Crash odbija się od lin, i zostaje podcięty przez Green Mastera! Axe łapie się za głowę, bowiem o niego przywalił się TC! I dawny Mistic wyskakuje poza ring. Korzysta na tym Green Master, który natychmiast przeskakuje przez liny i wykonuje Vaulting Wheel Kick! Jednakże Axe unika. Green jednak staje na nogach, blokuje low kicka kolanem, a sam oddaje Kick Of Grass! Axe powalony, ale przytrzymany za włosy i rzucony na ring! Chciał już oddać Apron Elbow, ale Tom Crash pociągnął za nogi Axe, i go przypiął!
1…
2…
Axe odkopuje równo z dwójką!
Green Master, wkurzony, natychmiast wchodzi na ring. Zauważył go Tom Crash, jednak za późno, bowiem został schwytany pod Irish Power! Cudnie wykonane! I Green Master się odchylił. Lecz Axe zaskoczył go cudnym Backflip Kickiem, a potem jeszcze odbił się od lin i wykonał Springboard 450 Splash! Ale zakończone na Powerbombie. Axe jednak natychmiastowo wstał, odbił się ponownie od lin, teraz wykonał Flying Chuck, i udany! Lecz Tom Crash natychmiast wstał, i zaskoczył go cudnym Standing Sea Fire! Axe się tego nie spodziewał, lecz tutaj nagle GM powstał, i oddał atak łokciem w stronę Crasha! Podniósł go, ciągnąc go za włosy, po czym chwycił za jego rękę! Ale nagle na niego biegnie Axe! Ale nie, Green Master na obu wykonuje Hip Toss! Axe wyleciał poza ring, ale Tom Crash odbił się od lin, zrobił rozgwiazdę, ale oberwał Clothesline! I pin!
1…
2…
Tom Crash odkopuje!
Green Master natychmiast podnosi oponenta, ciągnąc go za rękę, i oddaje Knee Strike To Arm! Potem go podnosi, wykręca mu, i próbuje Arm Tap Suplex! Wykonane. Z kolei Axe wstaje, natychmiast podchodzi do ringu, wbiega na liny i wykonuje Hotshot na GM-ie! Jeszcze Low Kick From Apron, zwieńczony ładnym Frankensteinerem! I obaj wypadli poza ring. Axe natychmiast podniósł swojego oponenta, i wykonał Pele Kick, następnie Backflip Kick, i Van Daminator, a na piękne zwieńczenie Moonlight Drive! Ale tutaj już Green Master skontrował ładnym Arm Dragiem na stół! I nagle Tom Crash wyskakuje z lin z Springboard Spearem! Axe powalony.
Ale już Green Master pięknie zszedł z stołu komentatorskiego! Uniknął Roundhouse Kicka od TC, a sam oddał ładny Kick Of Grass! Potem także powstał Axe. A Green Master, niczym Leonidas z 300, oddał mu ponownego KOG. I potem zaczął grzebać pod ringiem. Jednakże natychmiast Tom Crash wstał, i wykonał mu Reverse Jumping Leg Lariat! Green Master powalony, i upuścił… stół! TC natychmiast to zauważył, po czym chwycił za jego kraniec! Axe wstał, chciał już go zaatakować, ale Tom Crash go zatrzymał, i powiedział, że mogą razem zaatakować stołem Green Mastera. Dawny Mistic chwycił za drugi kraniec, i zaszarżowali na wstającego Green Mastera! A potem natychmiast Tom Crash wsunął stół w brzuch Axe. Ten się lekko zwinął, lecz potem rzucił stołem, i sam wykonał Jumping Leg Lariat na Tom Crashu!
Axe złapał się za swoją przepaskę, po czym ją zdjął. Natychmiast wstał Green Master, który zaszarżował na swojego oponenta z Running Neckbreakerem! Dla Axe jednak to było jeszcze mało, lecz natychmiast powinien tego pożałować, bowiem próba jego L-Kicku została skontrowana na cudne Giant Swing! I zarył głową o stół komentatorski. Zaczął krwawić! I Green Master zasygnalizował Low Elbow! Ale natychmiast jednak oddał Clothesline na szarżującym Tomu Crashu. Potem chwycił za jego włosy i rzucił go na ring! Natychmiast wszedł na narożnik, lecz TC zaatakował go High Kickiem! GM zrobił salto w powietrzu, wylądował, oddał Gut Kicka, a potem Irish Power na Tomie Crashu! Jeszcze złapał za jego nogi, odsunął od lin, i przypiął!
1…
2…
Tom Crash ponownie odkopuje!
Za ringiem z kolei dalej leży Axe. Łapie się za głowę, po czym wstał. Po schodkach wbiegł na ring. Green Master zaszarżował na niego z Running Shoulder Blockiem! I otrzymał cudne Jumping Knee! Ruch signature’owy! Pięknie! I Axe jeszcze wchodzi na narożnik! Sygnalizacja Swanton Bomb! Skacze, ale… Tom Crash chwyci za rękę Green Mastera i go odsuwa! Axe na niego naskakuje, chce wykonać Flip Bottom, ale TC go odsuwa, a sam próbuje wykonać Trouble In Paradise! Ale spudłowane, po czym Axe wykonał cudny L-Kick! Już się pochylał nad swoim oponentem, z chęcią przypięcia go, kiedy nagle z szatni… wyskoczył Loord!
Axe natychmiast wyskoczył na niego z lin z Suicide Dive, ale zostało to skontrowane na Body Slam! Potem Loord podniósł dawnego Mistica, ciągnąc go za rękę, i puścił na bandę! Potem jeszcze chwycił za kamerę, skierował ją w stronę Axe, i pokazał środkowy palec! Potem wyskoczył z trybun, wszedł po schodkach na ring, i zaczął kamerować Green Mastera! Ten próbował wykonać Kick Of Grass, ale spudłował, Loord natychmiast wszedł na ring i przywalił kamerą w stronę Green Mastera! Szkiełko w niej pękło. GM padł! I jeszcze potem został podniesiony, za pomocą przyduszenia, i ustawiony pod Chokeslam! Loord unosi go w górę, i rzuca! Cudny Chokeslam! Potem Loord, zastrachany, schodzi do szatni. Co za tweener! Z kolei sytuacji korzysta Tom Crash, który przypina Loorda!
1…
2…
3…!
Na pogodzenie obu wrogów, a także i za pomocą ich wspólnego, czyli Loorda, Tom Crash wygrywa nad Axe i Green Masterem! Unosi ręce w górę, zadowolony, ale publiczność nie podziela jego entuzjazmu! A z kolei Loord, zadowolony, schodzi do szatni!
Ale nagle wejście blokuje mu Tim Seno z mikrofonem! Sam chwyci za twarz Loorda, odpycha go, po czym zaczyna przemawiać!
- Ponieważ GM jest chwilowo zajęty, kazał mi ogłosić, że ciebie, Loord, na War Of Masters, czeka przeprawa w Triple Threat Matchu, a walczyć będziesz z… Green Masterem i Axe! No dobra, możesz wchodzić.
Po czym Tim Seno pokazał mu szatnię. Loord tam wszedł, a za nim Tom Crash. Pochód zamykał Tim Seno!

Polecane: plexiland.pl

Komentarze:

2011-12-13 21:03:57, Cliffe:

I, znów, robię dla Kaczki przerywnik.

Partnerzy

  1. www.pozycjonowanie-stron-krakow-seo-krakow-pozycjonowanie.pl dachówka ceramiczna koramic