MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Dodałem kilka nowych ataków i będę to robił w kolejnych walkach. :) Oczywiście, jeśli nie wiecie, jak ów atak wygląda, zapraszam na youtube'a.

Witam bardzo serdecznie, przy mikrofonie Shaggy Killer, mam zaszczyt komentować walkę Huby Niszczyciela i TrojerQa. Tak więc zaczynajmy. :)
www.degustacje-win-degustacja-wina.pl
Huba Niszczyciel [HN] vs. TrpjerQ [TQ] - Single Normal Match

Przy swoim entrance track'u wychodzi Huba Niszczyciel, który jest lubiany przez publiczność. Prezentuje się przed fanami w ringu, jednak muzyka cichnie i zmienia się.

Na rampie stoi już TrojerQ. Widownia buczy, ewidentnie go nie lubi, jednak widać kilka transparentów, wykonanych przez jego nielicznych fanów. To pewnie z powodu jego charakteru.

Sędzia szybko przypomina ogólne zasady, czas zacząć. Słyszymy gong i starcie właśnie się rozpoczęło. Na początek zawodnicy chcą sprawdzić swoje siły, silniejszy oczywiście HN.

Wpycha rywala do narożnika i łokiec, jeszcze jeden. Odchodzi do drugiego narożnika. Rozbieg i clothsine. Myślałem, że TQ to widzi i spokojnie tego uniknie.

Huba wciąż w ofensywie. Wynosi rywala nad siebie i wykonuje Gorilla Press Slam. Jednak na tym nie kończy. Dokłada Cobra clutch bulldog.

1...
2...

TrojerQ jeszcze jakoś się trzyma, nie poddaje się. Niszczyciel wrzuca przeciwnika do narożnika i wykonuje na nim BigBoot z rozbiegu. To musiało boleć.

Nie kończy, kolejny rozbieg i Spear, tym razem jednak TrojerQ zrobił unik. HN trafia barkiem w metalowy słupek. TQ wreszcie się otrząsnął.

Huba wygrzebuje się z narożnika, odwraca się i otrzymuje znienacka finisher od rywala, Sweet Chin Music, czy zakończy to jedną akcją, po tym jak dostawał baty?

1...
2...

Niszczyciel dotyka lin i sędzia przerywa liczenie, a mogło być po wszystkim. Mimo wszystko to TrojerQ przejął inicjatywę w ringu. Wynosi na barki 117kgmowego Hubę i wykonuje Spinning Gutbuster.

Ta akcja może wszystko zakończyć, ale nie ma sił by doczołgać się do rywala i go przypiąć. Huba wstaje szybciej dzięki pomocy lin, "pomaga" też rywalowi.

Chwyta go za szyję i szykuje się Chokeslam, kończąca akcja. TQ się uwalnia, odbija od lin i nadziewa się na Big Boota od Niszczyciela. Obaj zawodnicy są wycieńczeni.

HN podnosi rywala i ustawia go między nogami, chyba chce wykonać drugą kończącą akcję - Last Ride. Wynosi rywala jednak ten kontruje i wykonuje Impact Driver!

1...
2...
3!!!

Po niezwykle ciężkiej walce zwycięża TrojerQ! Mimo, że Huba dłużej przeważał w ringu, TQ wygrał. Był wytrzymały i świetnie kontrował

Polecane: http://tobedziepieknyslub.pl/

Partnerzy

  1. Znani.net