MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Xcape Match - Walka toczona w klatce pomiędzy 6 zawodnikami. Eliminują się kolejno poprzez pin. Dwóch ostatnich musi uciec z klatki. Kto dotknie stopami pierwszy ziemi wygrywa.
NAP - spis
Rochier (Roc) vs. The Black (TB) vs. Nicco Track (NT )vs. Affiron (Aff) vs. Zirael (Zir) vs. maczomx (K5W).

Czas zaczynać! 5 zawodników w ringu, czekają na maczomx'a i właśnie wychodzi na ring. Warto dodać, że czterech zawodników jest lubianych przez publiczność, Zirael i The Black nie.

Ciekawe kto będzie miał największy doping, a jeszcze ciekawsze, który zawodnik wygra. Klatka została opuszczona, a także zamknięta. Sześciu rywali w środku i rozpoczynamy starcie.

Zawodnicy uważnie na siebie patrzą, zaczynają się wzajemnie atakować. Ciężko tu coś opisać, ale widać, że w jednym narożniku Zir i Black atakują wspólnie Affirona.

Na pozostałej części ringu, trzej rywale walczą ze sobą wzajemnie. Nicco Track próbuje wykonać Killswitch na Maczomx'ie. Nie udaje się i RKO od Moczomx'a.

Przypina, ale Rochier od razu przerywa i wykonuje STF na K5W. Przypina...

1...
2...
3!!!

Maczomx wyeliminowany. Przypina także Nicco Track'a...

1...
2...

Ten jednak zdołał odpocząć. Tymczasem po drugiej stronie ringu już jakiś czas The Black wykonuje na Affironie Walls of The Black, a Zir poddusza go. Aff się poddaje, ale tu eliminuje się rywali tylko poprzez pin.

Opuszczają dźwignię. TB podnosi go i wykonuje GTS, Zir dokłada Zirael Leg Drop. Po dwóch finisherach pozostaje tylko przypięcie.

1...
2...
3...

Nie atakują się wzajemnie, lecz przyglądają się dwóm pozostałym rywalą. Roc podnosi NT'a i wrzuca go do narożnika. Mocny clothsine. Wynosi Track'a na trzecią linę. Nicco atakuje głowę Rochier'a, zostaje ogłuszony.

Przygotowuje się do skoku, crossbody, ale przechwycone. Roc przenosi go na barki, będzie STF. Tym sposobem wyeliminował już jednego przeciwnika.

Rzuca, ale Nicco kontruje i mamy Tornado DDT. Resztką sił przypina Rochier'a jedną ręką...

1...
2...
3!!!

W ringu został Zirael, The Black oraz Nicco Track. NT jest jednak na tyle zmęczony, że nie jest wstanie wstać.

Zir i TB wrzucają go do narożnika. Na początek clothsine od Black'a. Teraz Big Boot od Zir'a, ale The Black dokłada Spear. I przypina rywala, a tymczasem Zirael już ucieka z klatki

1...
2...
3!!!

Black ogląda się za siebie i widzi Zir'a w połowie drogi. Podbiega i zrzuca go na plecy. Sam teraz próbuje wyjść.

Zirael się podnosi, lecz jest już za późno. TB na szczycie klatki i schodzi na matę obok ringu. To koniec!

Zwycięzcą po opuszczeniu klatki zostaje The Black

Polecane: SOFW

Partnerzy

  1. AllSpice