MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
mały awersomik:
Tak. Ale skąd wiesz, że trafisz do Slamground? (Do mnie i Tuneera)


Green Master vs Resvean
Falls Count Anywhere Match

Green Master czeka na swojego rywala. A będzie nim debiutant, Resvean! No i właśnie widzimy go na rampie. Fikołek, skok i przybija piątki z fanami. Wskakuje na ring, ale Green Master przedwcześnie zaczyna pojedynek Lou Thessz Pressem!

Mamy gong!

Green Master nadal oblewa serią ciosów przeciwnika, którym jest Resv. Sędzia odczuwa Mastera, ale ten został błyskawicznie powalony mocnym Leg Lariatem. Resv podnosi rywala, Scoop Slam i ładny Jumping Leg Drop! Elbow Drop, Knee Slam i Foot DDT! Noga Mastera przeżywa natarcie. Resv podnosi Greena i wyrzuca poza ring. Do tego dokłada Sucide Dive! Master jednak szybko wstaje, ale Resv odbija się od schodków i wykonuje pięknego Arm Draga! I dokłada do tego serię Stompów. Master jednak podnosi się i wykonuje Headlock Takedown! Do tego podnosi rywala, ustawia go Pod Powerbomba i mamy Alley Op Facebuster! Głowa Resva uderzyła o bandę! Master podnosi Resveana i wykonuje powolnego Pendulum Backbreakera. Resv wstaje, ale obrywa Swining Neckbreakerem! I Knee Drop w głowę. Kopnięcie w brzuch i na dokładkę Low Clothesline! I do tego Hip Drop!

Resvean się podnosi, natomiast Master wchodzi na bandę. Green Master miał skoczyć, jednak Resvean strącił go Dropkickiem. I Valuting Plancha od bandy! Publiczność siedząca najbliżej ringu podchodzi do zawodników i klepie ich po plecach, ale Master „ryknął” na fanów i Ci bojąc się odeszli. Resv wykorzystał to, atakując Leg Sweepem Mastera. Ten się jednak nie przewrócił i Resv przeszedł do silnej ofensywy. Boxing Punch, People’s Punch, następny, European Uppecurt, Low Kick, kolejny Uppecurt, Roundhuse Kick Left Middle Kick i Step-Up-Enzuigri! Piękna kombinacja! Powalaliła by nawet słonia. Resv podchodzi do Mastera i zakłada mu Camel Clutch. Master jednak powoli wstaje i atakuje rywala Clotheslinem! A do tego dokłada Stompa w głowę. I Kick-To Head! Master podnosi rywala, jednak ten kontruje Orescent Kickiem. Master wstaje, próba wykonania Sunset Flip Powerbombu (Bardziej Mysterio Express.) w wykonaniu Resva, ale Master go przechwytuje i mamy piękne Alabama Slam! I Master przerzuca przez bandę Military Press Dropem Resveana, a potem wrzuca na ring. Irish Whip w narożnik,
Running Splash, Snake Eyes i School Boy! Piękna kombinacja.

1..
2..

Nie, to jeszcze nie ta chwila – Resv odkopuje.

Resv obolały, podnosi się, ale Green rzuca się z Clotheslinem na niego. Jednak ten go przerzuca przez liny i oglądamy Sucide Diving Corskew Arm Drag! Rzadko spotykana akcja. Ale na Masterze nie zrobiło to dużego wrażenia, bowiem od razu wstał. Resvean jednak wbija go Dropkickiem w bandę! I mamy Shining Wizard! I potężny Shoulder Block. Resvean nie próżnuje, przeskakuje przez bandę, odbija się od niej i wykonuje Springboad Blockbuster! I wrzuca Mastera na ring. Resv zaczął popisywać się przed fanami, jednak wykorzystał to Master. Kiedy Resv wchodził na ring, pociągnął go za szyję i wykonał Hangman’s DDT! Resv się podniósł, jednak został poczęstowany Knee Strikiem! I jeszcze jednym. A do tego Big Boot z rozbiegu. Leg drop na dokładkę. Resv próbuje wstać z pomocą lin, ale wykorzystuje to Master który ustawia go pod Suplex i wykonuje Slingshot Neckbreaker! Master zaskakuje nas swoją techniką. Master podnosi rywala, Lift Up wykonuje „pompki” ustawia pod Powerslam, jednak wykonuje świetne Oklahoma Slam! I schodzi za ring. Wchodzi do kwadratowego pierścienia ponownie, z krzesłem w ręku. Czyżby podczas debiutu Resvean miał dostać kontuzji?

Master długo zastanawia się co zrobić z krzesełkiem, zbyt długo bowiem nadział się na Rolling Savate! I Resvean wykonuje na nim Irish Whip w narożnik. Atakuje Dropkickiem, który jeszcze bardziej wgniata swego oponenta w narożnik. I potężne ataki barkiem! Ale w końcu Resvean wnosi Green Mastera na narożnik! Szykuje się Super Hurricanrana! Ale Green Master kontruje Headbuttem i kolejnym! Resv szybko wstaje, jednak Green Master wychodzi z Green Rood! Ale Resvean się schyli i zaatakował swojego rywala potężnym Calf Kickiem! Master wstał. Obaj dostali przypływ energii, adrenaliny. Resv przeturlał się koło Mastera, co pozwoliło mu złapać go do Arm Locka. Resvean oddał trzy Low Kicki i wykonał Corner Flip Arm Drag! I Low Dropkickiem wyrzucił z ringu Mastera! Dołożył do tego piękną Corskew Planchę!

Master stał się mięsem armatnim dla młodego i niedoświadczonego High Flayera, chociaż góruje nad nim masą i wzrostem. Master miał już zainkasować kolejnego Springboad Splasha, kiedy przechwycił Resva i wykonuje potężny Fallaway Slam! Resvean zahaczył nogą o schodki. I Military Press Slam na ring. Green podnosi rywala i mamy Welcome To Chicago, lecz Master ciągle trzymał oponenta co skutkowało natychmiastowym Tiger Bombem. Green Master na narożniku! Sygnalizacja Green Rod. Publiczność buczy, ale to nie powstrzyma Mastera. Skacze..Ale Resv wystawia kolana i ręka Mastera się na nią nadziewa. Resv atakuje Dropkickiem wyczerpanego Mastera po czym wyrzuca go poza ring. Resv odbija się od lin i mamy…Springboad Shooting Star Press! (Springboad Airbourne, jak można to tak nazwać.) Resvean korzysta z tego, że można pinować za ringiem.

1..
2..
3!!!

Niesamowita akcja, wręcz z niczego dała debiutantowi wygraną. Mecz był bardzo różny, widzieliśmy masę Slamów, Dropów skoków i przerzutów, publiczność szalała a zawodnicy dzielnie walczyli. Świetny debiuy Resveana otwiera mu wrota do jego kariery.

Brak weny.
Komentarze:

2011-11-30 20:34:57, Resvean:

Można organizować takie przemowy do tłumu, jak wy to robicie?
A i ps. czy można przechodzić np. z Face do Heel'a albo np. z Tweenera do Face itd?

A Tweenerów macie dużo czy nie?

2011-11-30 20:35:54, Devill Wizard:

na kolana i do pana:
Tak ale to nie sam zawodnik(gracz) powinien zaczynać konflikt..?? [oczywiście w miarach rozsądku]

2011-11-30 20:40:00, na kolana i do pana:

Devill Wizard:
Assuś:
As: Można.
Dev: Można.

Jak chcecie, bo to jest do Was obojgu: PISZCIE W BACKSTAGE'ACH!

2011-11-30 20:43:16, mmmmoooo:

Mogę też zrobić drugiego zawodnika ?

2011-11-30 20:48:19, Elective:

The Hurricane wbiega nagle na ring i siada na słupku. Patrzy na Green Mastera i szydzi z niego. Chwilę myśli, bierze mikrofon w ręce:
- Naprawdę świetna walka mistrzu! Dokładną analizę będziesz mógł zobaczyć w moim Peep Show, które ukaże się już wkrótce. A teraz mała rozgrzeweczka dla mnie, bo dawno walczyłem.

Huragan wstaje i wykonuje niesamowite Whisper In The Wind na leżącym Green Masterze. Widzi, ze ten prawie mdleje, więc zostawia go w spokoju. Wchodzi do swojej szatni, zamykał ją na klucz i zaczyna ćwiczyć.

2011-11-30 20:48:46, Resvean:

Na ring wchodzi Resvean z mikrofonem w ręku.
Mój pierwszy debiut, na szczęście wygrany. Pokonałem Green Mastera, ale nie jestem jeszcze dość dobry, by rywalizować o pasy. Możecie się spodziewać dobrych walk z mojej strony.
Odwraca się w stronę Assusia.
A co do Ciebie. Jesteś następny na mojej liście, którego chce pokonać.
Resvean schodzi z ringu, uśmiechając się na widok miny Assusia.

2011-11-30 20:55:25, mmmmoooo:

o kurde nie spytałem sie :@
kolano też mogę ?