MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na dzisiaj dość -.-


Tamer vs Wizerus
Steel Cage Match

W ringu Tamer, czeka na swojego rywala. Będzie nim debiutant, Wizerus! Widzimy go na rampie. Przybija piątki z fanami i wślizguje się na ring.

Mamy gong!

Wizerus szybko atakuje Low Kickiem rywala, zanim idzie Gut Kick i widzimy piękne Enizguiri! I na dokładkę Snap DDT! Debiutant kopie w brzuch członka Legendsów, odbija się od lin i mamy ładny atak butem. Foot DDT i Springboad Reverse Splash, to ciosy które zainkasował Tamer. Jednak jak na Legendsa przystało, wstał i przeszedł do Waist Locka! Potężny German Suplex! I Knee Dropy! Sędzia go w końcu odsuwa, a młodzik łapie się za brzuch Tamer podnosi Wizerusa, wykonuje na nim Irish Whip w narożnik i Running Splash! Do tego One-Hand Bulldog! Tamer podchodzi do Wizerusa, ale nadziewa się na Kik-Up Hurricanranę! I mamy Springboad Wheelbrow Bulldog! Niesamowita akcja. Low Dropkick i Big Elbow w wykonaniu Wizerusa. Tamer jednak wstaje i wykonuje Leg Sweepa. Podnosi rywala, European Uppecurt, Gut Kick Spinning Wheel Kick piękna kombinacja! Ale Wizerus się nie poddaje. Szybko wstaje i częstuje rywala Low Kickiem. Odbicie się od lin i piękny Springboad Arm Drag! I do tego Dropkick! A teraz Wizerus zaczął się zabawiać Tamerem! Rzuca nim o wszystkie boki klatki! Aż w końcu odbił się od lin i wykonał Clothesline! I debiutant częstuje Tamera Shoulder Blockami! I Stuner na liny! Młodzik szaleje. Tamer jednak się szybko pozbierał, przeszedł przez liny i zapiął Full Nelsona. Jednak Wizerus wyzwolił się Back Flip Kickiem! I dołożył Knee Dropkick! A teraz oblewa Tamera kopnięciami w klatkę piersiową! I potężny One Hand Bulldog! Pin.

1..
2..

Nie! To za mało dla Tamera.

Wizerus przechodzi za liny i próbuje Slingshot Leg Dropu! Jednak nie trafia i Tamer wykonuje Neck Snap! Niebezpieczna akcja. Do tego podciąga rywala pod liny i mamy Ankle Lock od lin. Raz, dwa Tamer puszcza. Odbija się od lin i mamy Low Dropkick! Aj, aj aj! Wizerus wbił się w stalową kratę! Tamer jednak nie zważając na nic podniósł rywala i wykonał Snap Suplex! Wizerus jednak już się pozbierał i wstał, Tamer spróbował Clotheslinu, lecz nadział się na School Boy! Jednak Tamer błyskawicznie się wyzwolił, sędzia nie doliczył nawet do dwóch! Tymczasem widzimy Scoop Slam w wykonaniu Tamera! Szykuje się jakaś akcja wysokiego ryzyka. Jednak nie, Tamer się wspina po klatce! Wizerus zauważa to i podnosi się, po czym ściąga Tamera ciągnąc go za nogę. Tamer się podniósł, lecz otrzymał Springboad Back Elbowa od Wizerusa! A na dokładkę Big Elbowa! Tamera został podniesiony przez Wizerusa, który szykuje się do poważniejszej akcji. Wizerus, prowadząc w Headlocku Tamera zbliża się do narożnika. Debiutant momentalnie wykonuje uderzenie kolanem, a do tego dokłada Springboad Tornado DDT! I wspina się po klatce! Widzimy jednak jak z trybun wychodzą Legendsi! Otaczają ring. Wizerus niestety się zagapił i został strącony świetnym Avalanche Electric Chair Dropem!

1..
2.

Nie! Wizerus daje radę.

Tamer zaczął bezlitośnie uderzać pięścią w głowę Wizerusa. Na twarzy młodzika pojawiła się krew! Sędzia jednak odsuwa Tamera, co wykorzystuje debiutant stosując Leg Sweepa. Tamer jednak tego nawet nie poczuł, więc wstał, ale nadział się na świetnego Handspiring Springboad Back Elbowa! Bosskit zagadał sędziego poza klatką, a Aryan wrzucił krzesło na ring, przez drzwiczki. Tamer chciał dobyć krzesełka, kiedy Wizerus zaatakował go Springboad Dropkickiem! I to on wziął krzesło, poczym położył je na ziemi. Wiz podniósł Tamera i chciał wykonać Skull Crashing Finaly! Jednak Tamer skontrował Back Elbowem a potem wykonał Jumping Snapmare! I Dropkick dla Wizerusa. Jednak debiutant nie ma zamiaru się poddać. Wstał, spróbował Clotheslinu, jednak Tamer go obrócił. Podniósł rękę w górę, to oznaczało Reverse Of Fate! Ale Wiz się wyzwolił i zaatakował Running Hurricanraną Tamera. Ten z pomocą lin się podniósł, ale od razu zaszarżował na niego Wizerus. Jednak Tamer skontrował świetnym Flapjackiem na liny! Nieprzyjemny debiut zalicza Wizerus. Akcja straciła tępo, zawodnicy coraz bardziej wyczerpani starali się wstać za pomocą lin. Tamer jako pierwszy się podniósł i zaatakował WIzerusa czymś Spearo-podobnym, jednak ten zrobił unik i uderzył z całym impetem o stalową kratę! Uła, mocne to było. Wiz postanowił to wykorzystać, Frankensteinerem!

1..
2..

Dla Tamera to za mało.

Dopiero teraz ujawniła się zmasakrowana twarz Tamera. Jest cała w krwi. Ale jak widać Wizerus wyznaję zasadę oko za oko – ząb za ząb. Tamer wstaje, ale od razu Wizerus atakuje go Clotheslinem. Tamer przechodzi jednak pod ręką rywala i mamy Arm Trap Swining Neckbreaker! Wizerus powolutku wstaje, ale inkasuje kolejną kombinację – Reverse STO Backbreaker & Russian Leg Sweep. I dokłada do tego Diving Splasha z drugiej liny. Aryan i spółka wyzywają Wiza, ale wątpię by coś słyszał. Tamer szykuje się na Twist Of Fate! Jednak Aryan krzyczy, żeby się nie bawił tylko wychodził. Tamer posłusznie zaczął się wspinać po klatce, jednak Wizerus podąża za nim! Obaj są na szczycie klatki! Tamer chce wykonać Twist Of Fate!!! Jednak ten szaleńczy pomysł przerwał European Upperccurtem Wiz. Zdenerwowany Tamer wścieka się i oddaje potężnego Slapa i Orescent Kicka! Wiz jednak spada z klatki!

Przez niefortunny chichot losu Tamer przegrał dość zdominowany przez niego pojedynek. The Legends jak widać nie próżnują. Wiz bardzo cieszy się ze zwycięstwa, jednak…

Wizerus jest okładany przez Bosskita kijem do kendo! Jednak Aryan każe wrzucić Wizerusa na ring. Tak też uczynili. Tamer zszedł powoli z klatki, a Wizerus został poczęstowany Sweet Chin Music! A do tego Whishper In The Wind! I Twist Of Fate od Tamera. Maczmox aka K5W już się wspina na klatkę! Podnosi ręce na znak dominacji. Wszyscy krzyczą „nie”, ale tak, zrobił to – Frog Splash ze szczytu klatki! K5W nieźle na tym ucierpiał, więc Aryan wziął go na barki i umknęli do szatni.
Komentarze:

2011-11-29 19:51:55, mały awersomik:

na kolana i do pana:
Fajne walki :)

A kiedy ja walczę? ( tylko pytam :O)

2011-11-29 19:53:32, Most Popular:

Chciałem odejść z Hermesa i dostałem MC :)

2011-11-29 20:11:32, Resvean:

Most Popular:
To graj dalej :)!

2011-11-29 20:19:52, Most Popular:

Assuś:
Nie wiem co zrobić...

2011-11-29 20:23:56, Elective:

Most Popular:
Nie graj i już.

2011-11-29 20:38:05, Most Popular:

Elective:
Ale MC... :@

2011-11-29 20:41:37, Resvean:

Most Popular:
Graj. Taka okazja się nie nadarzy szybko. Każdy chciałby być MC, a ty masz szansę. Ja za MC bym dużo zrobił, bo dużo siedzę na kompie i mógłbym sprawować władzę.

2011-11-29 21:04:26, Go-To-Sleep:

Most Popular:
Mogę ci coś powiedzieć? Ten serwer ma genialną obsługę. Innym to dają kille za to że nie chcieli dostać legi a innym na prośbę dają MC. ._.

2011-11-29 21:06:07, Most Popular:

Go-To-Sleep:
1 fakt...

2011-11-29 21:06:41, Go-To-Sleep:

Most Popular:
Podobno Sepo L nie nadaje się na administratora, Archlord nie wchodzi a ten trzeci, też na A, to tylko exp mu w głowie.

2011-11-29 21:08:10, Most Popular:

Sepo L - nie jest za dobry, ale się stara.
Archlord - racja.. nie wchodzi ??
Andskyru - wiadomo, exp najważniejszy -.-

2011-11-29 21:13:39, Go-To-Sleep:

Most Popular:
Muah, wiedziałem z raportów :D //Ja
Devil Wizard:
Skull Crushing Finally zajęte. //Aryan.

2011-11-29 21:28:47, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
A co ma piernik do wiatraka? !? Każdy może tu zrobić własną kartę postaci, które i tak ciosy są brane z reala (Pomijając takie jak Acrobatic Leg Drop), więc nie wiem dlaczego Devil nie może mieć Finishera Miza? Jest to trochę dziwne i sztuczne.

2011-11-29 21:29:32, Resvean:

Go-To-Sleep:
na kolana i do pana:
Drugą postać można stworzyć prawda?

2011-11-29 21:35:15, Go-To-Sleep:

na kolana i do pana:
Ponieważ Aryan ma takiego finiszera na The Aryanie. I nie chce aby finiszer się powtarzał.
Assuś:
Ta. Trafi do brandu Slamground jako 20 postać.

2011-11-29 21:59:57, Resvean:

Go-To-Sleep:
Miałbym prośbę.
Czy moja druga postać może mieć debiut z Assusiem (moją pierwszą), która skończy się dla Assa lekką kontuzją?

Nazwa : Resvean (dla przyjaciół Resv)
Rola : Tweener (Pół na pół)
Styl : High Flyer
Wzrost : 187 cm
Waga : 103 kg
Charakterystyczne akcje : Dropkick, Leg Droop, DDT
Dźwignie : Boston crab (Walls of Jericho)
Finishery : RKO, Pedigree

Może być?
Jakby co poprawię jutro, bo teraz spadam. NarQ!

2011-11-29 22:29:15, Go-To-Sleep:

Assuś:
Oki.
Zrobię walkę po tej tygodniówce. Akurat Assuś miał mieć mecz z Tamerem :P

2011-11-30 06:47:52, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Assuś:
4 Pedigree...Nie faszne, jak tak to zastrzegam sobie praw do Swantom Bomb i La Mistici !?

Dobra, skrobnę Ci ten debiut dzisiaj.

2011-11-30 12:42:50, Rothe:

Go-To-Sleep:
Byłem pierwszym zawodnikiem z RKO, w takim razie wszyscy mają się go pozbyć.

2011-11-30 14:12:03, Hepatoil:

Dłuuugo mnie nie było ( od piątku). Co się dzieje w MWE?
:at:NKiDP
Dzięki za walkę.

2011-11-30 14:57:35, Devill Wizard:

Go-To-Sleep:
W takim razie wybieram 450 Splash ;)
na kolana i do pana:
Co do mojej walki to mam tylko jedno zastrzeżenie..
Jak już wcześniej pisałem jestem złym wrestlerem. :O

Widzimy go na rampie. Przybija piątki z fanami i wślizguje się na ring.

2011-11-30 15:01:46, na kolana i do pana:

Devill Wizard:
Echsz...To jest tak drobne, że aż nie wymaga poprawki.

Dzisiaj będzie Resven vs Green Master

2011-11-30 15:02:46, Hepatoil:

Od piątku mnie nie było i tyle nowych żółtodziobów? Jakim cudem?

2011-11-30 15:04:40, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Sam jesteś nadal żółtodziobem. Dla mojego rosteru to dobrze, bo brakowało zawodników.

2011-11-30 15:07:07, mmmmoooo:

I am fat and is feeling all right with it :D


Go-To-Sleep:
Będzie tygodniówka w tym tygodniu jeszcze ?
Bo nie wiem czy pop-corn kupować już :O

Co do finisherów moje są ultra unikalne więc nie muszę nic zastrzegać ;f

2011-11-30 15:10:50, Hepatoil:

Ja tam zastrzegam swoje finishery, chociaż zrobię wyjątek jak mnie ktoś grzecznie poprosi.
:at:NKiDP
Ja jestem starszy żółtodziób....

2011-11-30 15:17:07, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Huehue, Ty to nie masz co zastrzegać :P
Raven Hell - w praktyce to jest jeden syf.
Sweet Chin Music - Aryana
RKO - Rothe się także upominał.

Jedyne Patista Pomp :D
mmmmoooo:
Nikty nie ogląda TNA i tyle. :D

2011-11-30 15:44:18, Most Popular:

Ja oglądam TNA! -.-

2011-11-30 16:17:35, mały awersomik:

Assuś:
Rada moja:
Chyba nikt, kto waży 100 kg nie jest HF...

Porównam z Evanem Bournem <3 :) Waży 181 funtów, czyli ok. 81,5kg.


Więc zmniejsz trochę wagę i dodaj więcej akcji z lin, albo wymagających szybkości. Na przykład flying elbow, Tornado DDT, Moonsault ( tak to się pisze !? ) albo cuś ;)

2011-11-30 17:09:08, na kolana i do pana:

mały awersomik:
Ale tak jest za chudy do Pedigree. :O>

2011-11-30 17:14:00, mały awersomik:

na kolana i do pana:
też. I RKO też chyba nie wykona dobrze...

2011-11-30 17:15:49, na kolana i do pana:

mały awersomik:
RKO tak, więc tu nie miej pretensji...Ale albo High Flayer, albo Pedigree.

2011-11-30 17:16:58, mały awersomik:

na kolana i do pana:
Tylko zwracam uwagę. W końcu HF nie ma tyle siły i nie zaciągnąłby w dół. Ale jak tam chcecie

2011-11-30 18:59:39, Resvean:

Chciałbym wprowadzić poprawki, stosując się do uwag dwóch b. doświadczonych ludzi.

Nazwa : Resvean (dla przyjaciół Resv)
Rola : Tweener (Pół na pół)
Styl : High Flyer
Wzrost : 187 cm
Waga : 92 kg
Charakterystyczne akcje : Dropkick, Tornado DDT, Moonsault (głównie Double jump moonsault)
Dźwignie : Boston Crab (Walls of Jericho)
Finishery : 450 splash, Air Bourne

---

Pozbywam się RKO, które jest Rothe i wycofuje Pedigree.

2011-11-30 19:11:28, Hepatoil:

Assuś:
Boston crab u HF? Dziwne....

Nazwa:Nanor
Pseudo:The Knock Out
Rola:Face
Styl:American
Wzrost:2,00m
Waga:138kg
Finishery:Nanor Bomb (Batista Bomb),F-5
Dźwignie/a:Boston Crab
Charakterystyczne akcje:Big boot,Spear,Powerslam,Chop,wszelakiego rodzaju slamy,Raven fly(Superplex),Serkies Boom (łapie gostka za ręce w okolicach pach albo też pod pachami,unosi go do góry i rzuca z całej siły o ziemię,ta akcja często poprzedza finisher),Chokeslam

2011-11-30 19:27:24, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Ach, wziąłeś F-5 ze śmietnika? :D Mojego śmietnika.
Assuś:
Nio, teraz jest Good. Nie mam zastrzeżeń.

2011-11-30 19:28:55, Hepatoil:

na kolana i do pana:
Irytujesz mnie...

2011-11-30 19:32:26, Resvean:

na kolana i do pana:
A Boston Crab może być?
Ps - Dlatego było kilka błędów, bo wczoraj robiłem to wieczorem i już mnie z kompa zganiali. Dlatego teraz mogłem ew. po poprawiać.

2011-11-30 19:33:46, Go-To-Sleep:

Czemu niby Walls Of Jericho nie może być? Ja je na dużych w realu zakładam !?

2011-11-30 19:34:16, na kolana i do pana:

Hepatoil:
Wisz, zawsze wyjdzie GM i powie, że Batsep z Nanorem są zwolnieni :O
Assuś:
Tak, to nie jest typowo HF'ierska dźwignia, ale może być. Hep się nie zna i tyle. :D

2011-11-30 19:36:08, Resvean:

Go-To-Sleep:
na kolana i do pana:
No i gitara. A Tweener'ów macie dużo tu :D?
Czyli poprawki wprowadzone i jest gicior. To dobrze.

2011-11-30 20:02:06, Wisdom Tooth:

Ehkem, co z tymi brendami? Przy okazji, skoro pasy tag-teamów będą łączone przydałoby się, by na przykład zawodnicy, którzy mają mało walk, stworzyli tag-teamy i walczyli, feudowali z innymi drużynami. Na przykład coś jak kiedyś Krajm Tajm i Hart Dajnasti...

2011-11-30 20:04:39, na kolana i do pana:

Wisdom Tooth:
Dobry pomysł.
__________________

Na ring wchodzi Predator z mikrofonem w ręku.
- Tak tak...ten głupi Axe zajmuje się tylko sobą...Jest przemądrzałym egoistą...Myśli tylko o sobie. Dlatego szukam nowego Tag-Team partnera! I teraz zasadnicze pytanie...Kto jest chętny?

2011-11-30 20:05:43, Resvean:

na kolana i do pana:
Yyy ... Ja bym był, ale nie wiem czy jak jestem Tweenerem to mogę być.

2011-11-30 20:06:07, Fezaes:

Ja mogę

2011-11-30 20:10:31, Wisdom Tooth:

Do ringu wchodzi połówka mistrzów tag-teamów, The Superstar. Ma w ręku mikrofon.
-Predator, mam dla Ciebie ciekawą propozycję... Moglibyśmy omówić to na zapleczu? Wiesz, gdzie mnie szukać.
Co knuje legenda MWE? Per B udaje się do szatni, ciężko coś wywnioskować z jego twarzy...

2011-11-30 20:12:41, na kolana i do pana:

Wisdom Tooth:
- Ohoho, tego szukałem. Czekaj tam na mnie...
Predator schodzi z ringu i udaje się w stronę szatni The Superstara.

[Tak nawiasem, wyskoczysz z Amazingiem i mnie pobijesz. Racja? :D ]

2011-11-30 20:13:14, Wisdom Tooth:

na kolana i do pana:
Pisz na GG, to zobaczysz.

2011-11-30 20:14:19, Katsuke Feledeo:

Jakby ktoś jeszcze nie pamiętał (zdarzyło się komuś), to MoG i PW są tag-team partnerami.

2011-11-30 20:22:38, Resvean:

na kolana i do pana:
Czyli debiutu Resva mogę się dziś spodziewać tak?

2011-11-30 20:23:42, Devill Wizard:

na kolana i do pana:
A kto tutaj tworzy różnego typu konflikty zawodników w ringu jak te po za nim ?<

2011-11-30 20:26:44, na kolana i do pana:

Assuś:
Właśnie kończę.
Devill Wizard:
GM. Na początku tym się Kaaaaaaaaaaaaczuch zajmował.
Katsuke Feledeo:
Pamiętamy, pamiętamy..
Wisdom Tooth:
Niach niach niach, cóż za plan..

2011-11-30 20:28:36, mały awersomik:

na kolana i do pana:
Pytanko:

Postanowione z tym MITB?

2011-11-30 20:30:03, Wisdom Tooth:

Aryan zwykle atakował i krzyczał, że jest niesamowity. Ok, z tym planem trzeba zaczekać, aż będzie podział na Slamground i Racover(czy jakoś tak, pamięć mi szwankuje). Potem można wprowadzić go w życie. Jeszcze kilka osób się do niego przyda.