MWE - wrestling

strona kibiców wrestlingu fanowskiej organizacji MWE

MWE fanowska organizacja wrestlingu :: walki :: sylwetki zawodników
Na ring wchodzi Master Of Game! Z mikrofonem w ręku, po twarzy widać, że piekielnie wkurzony. Po schodkach wszedł na ring. Po czym zaczął przemowę.

- Jak? Jak? Pytam się was, do diabła, jak? Jak K5W próbował popaść w konflikt ze mną? Jak? Dlaczego? Bo jest kompletnym idiotą, który nawet zwykłego tyknięcia się boi! Czemu wygrał? A no przez jego nieczyste zagrywki! Dawałem mu fory. Ale ja chcę teraz prawdziwej walki! Takiej, w której bym go doszczętnie rozgniótł! Tchórzu, wychodź stamtąd! Czeka na ciebie ostra przestroga! Zawalcz z Mistrzem Gry. Zawalcz! Zobaczysz, co to prawdziwy ból. A taka promocja tylko u Mastera Of Game. Złamany nos gratis.

W odpowiedzi na speech MoG’a K5W wchodzi, a za nim jego ochroniarz – Bossiskit! Wchodzi na ring i teraz on zaczyna przemawiać.

- Ekhem, Masterze Of Game. Prędzej do twojego nędznego gimmicku pasowałoby Beginner Of Game. Dlatego iż nie masz szans przede mną. Jestem może i mniej doświadczony, ale po prostu jestem fenomenalny i potrafię zniszczyć każdego mimo mojego małego wzrostu! Ale niestety, liczyłem na jakiegoś lepszego przeciwnika do konfliktu. No proszę, proszę, kogo nam tu Królewskie Mości przyniosły.
Master Of Game zabiera głos.

- Jesteś taki cwany? Tak? Aż tak? Udowodnij swoją prawdziwą męskość w Extreme Rules Matchu tu i teraz! Albo inaczej zostaniesz umieszczony jako laleczka voodoo na breloczku, abym mógł się na kim wyżyć. Niestety, nawet ona jest silniejsza od ciebie.

A teraz pora na Maczomxa.

- Ojojojojojoj, przykro mi, że przechodzisz okres, ale niestety to Bossiskit z tobą zawalczy. A ja będę go pilnował! Hehehe! Weź sobie tego całego Watsona, ale wiedz… żebyś się ogarnął.

Przez ten czas publiczność buczy. Bossiskit i Master Of Game zostają sami w ringu. GM chce coś ogłosić!

- Tak, przed nami walka Bossiskit z K5W na Master Of Game z Philipem Watsonem!
Zawodnicy zajęli swoje miejsca. Philip Watson przyszedł z trybun.

Bossiskit(w/K5W) vs. Master Of Game (w/Philip Watson)
Single Match w/manager

Mamy gong!
No to walka zaczyna się od nudnych obraz ze strony Master Of Game dla Bossiskita. Ten się wkurza i zaczyna szarżować na MoG’a. Oblewa go serią sierpowych i wpycha go na liny. Master Of Game jednak z łatwością odpycha rywala, po czym oddaje mu Big Boota w brzuch. Bossiskit lekko się skulił. Teraz to on staje się ofiarą. Na początek dostaje uderzenie kolanem, a potem prawego prostego. I MoG przypina headlocka! Za ringiem K5W zdecydowanie się wkurza. Klepie rękoma o matę. Master Of Game następnie oddaje cios w głowę. Przydusza, przydusza, i… domniemany Side Headlock Takedown! Ale Bossiskit szybko odpycha swojego oponenta, po czym wstaje.
Master Of Game podbiega do lin i odbija się od nich. Szarżuje z Clotheslinem na Bossiskita, ale ten odbiega od MoG’a. A następnie zadaje mu Low Dropkicka. Master Of Game się skula. Bossiskit na niego szarżuje! Ale Master Of Game robi kulę i ucieka przed swoim wrogiem. A Bossiskit uderza w narożnik głową, po czym zaczyna się o niego opierać. I Running Crossbody na Bossiskita od MoG’a! Ale ten unika. Master Of Game jednak także odskakuje. Obaj panowie wykonują po prawym sierpowym! Następuje blokada. Zawodnicy odchodzą od siebie, ale Bossiskit oddaje Gut Kicka w brzuch!

Master Of Game się podkula, ale potem wraca do rzeczywistości. Za późno, bowiem Bossiskit oślepił go Jumping Heel Kickiem. Następnie ten odbił się od lin i wykonał Lionsault! Skontrowany jednak kolanem. Wyglądało to jak jakieś Go To Sleep. Bossiskit leży na ziemi, a Master Of Game próbuje pinu! Sędzia jednak odchodzi i zaczyna się kłócić z będącym poza ringiem K5W. Master Of Game więc zaprzestał pinu i podbiegł do managera rywala, po czym zadał mu Clothesline z biegu. Następnie zaczął z nim gadać. Wykorzystał to Bossiskit, który wykonał Forward Russian Leg Sweep! Master Of Game na deskach. Philip Watson się wkurza, a Maczomx bije brawa. Bossiskit następnie podnosi swojego rywala, ciągnąc go za rękę. Ale otrzymuje lewy prosty! I kolejny! Aż w końcu puszcza. I Master Of Game ustawia wroga pod Vertical Suplex! Ale wywiązuje się Bossiskit, machając nogami. MoG go puszcza. Bossiskit wylądował na nogi.

Master Of Game próbuje złapać ponownie Bossiskita. Udało mu się to. Następnie łapie go za obie łapy. Chce zrobić Double Underhook DDT! Ale nie! Boss go odpycha! Wykorzystuje to MoG, który odbija się od lin i wykonuje Flying Clothesline! I prosto w Bossiskita. Obaj jednak ucierpieli w tym pojedynku. Sędzia jednak nie rozpoczyna odliczania, bowiem przeszkadza mu Watson! Przez ten czas obaj panowie już wstali. Zaczęli się siłować. Bossiskit jednak oddał potężne uderzenie w głowę, po czym ustawił swojego oponenta pod Mizard Of Oz! Przepięknie wykonany. Master Of Game na macie. Bossiskit ciągnie go za nogę, ale zostaje kopnięty prosto w twarz przez MoG’a!

Master Of Game podchodzi lekceważąco do Bossiskita. Zaczyna go oblewać serią lewych sierpowych, tak, że kieruje go na środek ringu. Następnie prawy podbródkowy i Spinebuster! Rzuca przeciwnikiem o ziemię. Ale Bossiskit łapie wroga za głowę i rękę i zapina Anaconda Vise! Watson boi się wywalenie przez sędziego, więc na razie nie chce zajmować sędziego. I okazuje się, że słusznie, bo MoG cudem łapie za najniższą linę! I Bossiskit zmuszony jest go puścić. Master Of Game łapie się za liny i wstaje. Odwraca się do Bossiskita, który wykonuje natychmiastowy Spinebuster! A potem pin!

1…

2…

Nie! Master Of Game się wydostaje!

Bossiskit, wkurzony, zaczyna sprzeczać się z sędzią. Jednak szybko kończy. Następnie sędziego zaczepia K5W. Master Of Game przez ten czas wstał. Zaszedł swojego rywala od tyłu i wykonał Osaka Street Cutter! No ba, ładnie mu to wyszło! Bossiskit jednak wstał. Sędzia jeszcze nic nie widział. A Boss to wykorzystał, i oddał MoG’owi kopniaka w jaja! I Boss wykonał ponownie Mizard Of Oz!

Przez ten czas… co to ma być? Co to ma być? Sędzia wyrzuca K5W i pokazuje mu kierunek szatni! Oczywiście Maczomx się sprzeciwiał. Ale w końcu został zmuszony pójść. Bossiskit się wkurzył i znowu wszedł w sprzeczkę z sędzią. Wykorzystał to MoG, który zaszedł swojego przeciwnika od tyłu potężnym uderzeniem zza głowy w plecy, a następnie wykonał Vertical Suplex! K5W już zniknął z rampy. Master Of Game bez przeszkód podnosi swojego rywala, ciągnąc go za włosy. Oddaje potężne uderzenie w nos, po czym rzuca na narożnik. I oddaje serię uderzeń zza głowy! Wycieńczył już wystarczająco Bossiskita. Wykonał mu Double Underhook DDT!

Master Of Game po raz kolejny próbuje pinu. Ale Bossiskit ucieka poza ring! I następnie ponownie wchodzi. A Master Of Game już nadziewał go na Baseball Slide. Wykorzystał to Boss, który wykonał błyskawicznie Leg Drop! Master Of Game się podkulił i przeturlał. Wstał natychmiastowo i oddał Big Boota! Prosto w głowę! Powalające! I błyskawicznie wchodzi na narożnik. Szykuje nam się Diving Fist Drop! I go też wykonał. Teraz MoG śmiało próbuje pinu.

1…

2…

Nie! To znowu nie ten moment! Master Of Game łapie się za głowę!
Bossiskit opiera się o narożnik. Wstaje. Ale dostaje Big Boota w plecy! Boss zarył głową o ochroniacz. Master Of Game przyciąga go do siebie i wykonuje Throat Thrust! Rzuca potem swojego oponenta na liny, Irish Whip i Powerslam! Ale bez pinu! Bossiskit podniesiony, a zarazem przyduszony. MoG ponownie rzuca go na liny. Irish Whip. Szpagat. Kolejny Irish Whip i Low Kick! A następnie potężny Codebreaker! Bossiskit powalony! Master Of Game odniesie zwycięstwo!

Ale co to?!? Na rampie wbiega K5W, a w ręce krzesło! Watson szarżuje na niego, nie chce, aby jego TT partner otrzymał obrażenia! Ale nadziewa się na Big Boota, który wbija się w jaja! Maczomx następnie wślizguje się na ring. MoG na niego również szarżuje z Clothesline, ale obrywa krzesłem!

Master Of Game wygrywa przez dyskwalifikację!

K5W sygnalizuje do Bossiskita, aby zajął się Watsonem! Przez ten czas Maczomx zaczął już walić Mastera Of Game krzesłem. Do czasu, aż pewna część krzesełka odpadła. Ta, na której się siedzi. Następnie MoG został podniesiony i oberwał podbródkowego! A następnie Flip Leg Drop! K5W odbija się od lin, i Splash! Z kolei Bossiskit usiadł na leżącego Watsona i zaczął go oblewać serią ciosów. Następnie go podniósł i rzucił nim o bandę! Maczomx z kolei nie przestaje od zadawnia Leg Dropów! A potem wchodzi na narożnik! Sygnalizuje Frog Splash! I go wykonał! Z kolei Watson przez ten czas się podniósł. Wykorzystał to Bossiskit, który odbił się od bandy i wykonał Whisper In The Wind! I wszedł na ring.

Publiczność wyraźnie buczy. K5W naradza się z Bossiskitem. W końcu kończy się na tym, że Boss podnosi Master Of Game, a K5W wchodzi na narożnik! Ten pierwszy wykonuje Spinebuster, a Maczomx wykańcza to przepięknym Frog Splashem! Dwa Frog Splashe dla Master Of Game w ciągu trzydziestu minut. No, musiało boleć. Następnie K5W poprosił pracownika MWE o mikrofon. Ten posłusznie mu go dał. Zabrał głos.

- Widzicie, jak świecę przykładem? Tylko ja jestem prawdziwym dobrym TT partnerem i ratuję przyjaciela z opresji. Tak, to była ironia. Ale to nie oznacza, że ten idiota, mówię tutaj o Masterze Of Game, nie powinien zasługiwać nawet na klękanie przede mną! Jego ból sprawia mi przyjemność. A teraz coś do szanownego pana MoG’a. To tylko początek. A teraz idź mi kosić trawnik.

K5W rzucił mikrofonem w twarz MoG’a, po czym wraz z Bossiskitem wyszli do szatni przy gwizdach fanów MWE!
---------
Tak więc jestem gotowy na napisanie turnieju o NNO Skull.
Komentarze:

2011-09-16 16:47:48, na kolana i do pana:

Go-To-Sleep:
Dobra , jak Katsuke mi powiedział , że można Tag-Team z dwóch swoich postaci to robię .
Chodzi mi oczywiście o Mistica i Predatora,żadnej specjalnej nazwy mi się nie chciało wymyślać.


Charakterystyczne akcje Tag teamowe : Super huricarana & Power Bomb (Mistic robi Super Huricaranę z narożnika a Predator dokłada Power Bomba.) Double Dropkick , Double shoulder block .
Dźwignia drużynowa : Ankle lock & Lebell Lock
Tag Teamowy Finisher : 619 & X factor z Swantom Bomb na koniec .
_

2011-09-16 16:50:19, Katsuke Feledeo:

Go-To-Sleep:
Jeeeej, wygrałem! ;3

2011-09-16 17:33:41, Ithor:

Go-To-Sleep:
Przepraszam, że tak wyszło, ale nie zgadzam się na używanie mojej postaci, którą stworzyłam tutaj, bo kończę grę ew. tylko na forum coś napiszę w PP.

2011-09-16 17:35:40, Aseyen:

Go-To-Sleep:
Ja tam liczę, że moja postać nie zniknie po pierwszej walce w temacie :)

2011-09-16 21:13:57, Go-To-Sleep:

Eraise:
Będziesz w turnieju NNO Skull.
Ithor:
Oki. Był to ostatni pojedynek, ze względu na to, że już by za dużo do zmieniania było. :)
na kolana i do pana:
Oki.


Zaplanowane pierwsze walki na turniej o NNO Skull:
Predator vs. Sparta
Mosorahiki vs. Huba Niszczyciel (hit)
Fredder vs. Tamer
Eraise vs. K5W
Master Of Game vs. Bossiskit
Mistic vs. Amazing Superstar

2011-09-16 21:14:38, Aryan:

Go-To-Sleep:
A czemuż Mr. Awesome nie ma? :D

2011-09-16 21:14:41, Aseyen:

Go-To-Sleep:
K5W vs Ja?
No to po mnie :P

2011-09-16 21:15:37, Go-To-Sleep:

Aryan:
Bo masz feud o pas WWE. :D
Eraise:
Zobaczymy. :P

2011-09-16 21:16:24, Aryan:

Go-To-Sleep:
A właśnie... Kiedy walka o pas? :D

2011-09-16 21:16:38, Aseyen:

Go-To-Sleep:
Z takim jak on mogę testament pisać :D

2011-09-16 21:17:13, Go-To-Sleep:

Aryan:
Po turnieju... :D
Eraise:
Chcesz, to się zabieraj. :P

2011-09-16 21:17:48, Aryan:

Go-To-Sleep:
Podaj numer GG.

2011-09-16 21:18:12, Aseyen:

Aryan:
35004090 - Jego GG. W profilu jest.

2011-09-16 21:20:34, Go-To-Sleep:

Aryan:
Jestem na niewidocznym jbc.


Co do turnieju NNO Skull, w pierwszym etapie walki nie będą jakieś super długie. :)

2011-09-17 07:42:45, na kolana i do pana:

Eraise:
Ja dostałem SPARTĘ ! No i SuperStara,a On jest dobry ...

2011-09-17 10:45:52, wojownik-maczomx:

Widzę, że dostałem od was hell turn :D

2011-09-17 11:47:23, Go-To-Sleep:

wojownik-maczomx:
Nom. :D

Kurde. Napisałem początek walki Predator-Sparta, ale nie zapisałem dokumentu. :) Zaczynam pisać. Prawdopodobnie w turnieju będzie mi pomagał Aryan.

2011-09-17 12:29:14, Aryan:

Dajcie mi dane zawodnika Mistic.

2011-09-17 12:32:03, Go-To-Sleep:

Aryan:
Nazwa: Mistic
Rola : Face (wcześniej był heel :<)
Styl : High Flyer
Waga: 76kg
Wzrost: 165cm.
Charakterystyczne akcje : Wszystkiej maści huricarany,Flying Elbow Drop,Starship Pain
Dźwignie: LeBell Lock,Figure for Legdrop (Czwórka)
Finishery : La Mistico,Swanton Bomb,619.


Chcecie od razu wszystkie walki czy po kolei?